Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 6 80 13.33
2. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 4 70 17.50
3. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 6 57 9.50
4. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 47 11.75
5. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 5 46 9.20
6. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 5 46 9.20
7. Mateusz Lis MKS MOS Katowice 5 44 8.80
8. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 5 43 8.60
9. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 4 41 10.25
10. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 3 41 13.67
11. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 4 41 10.25
12. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 3 36 12.00
13. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 3 36 12.00
14. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 35 8.75
15. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 31 7.75
16. Wiktor Maziarz-Piotrowski MKS Wodzisław Śląski 4 31 7.75
17. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 3 31 10.33
18. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 4 30 7.50
19. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 5 29 5.80
20. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 28 7.00
21. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 2 27 13.50
22. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 27 6.75
23. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 3 27 9.00
24. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 5 25 5.00
25. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 24 6.00
26. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 2 22 11.00
27. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 21 5.25
28. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 3 20 6.67
29. Igor Guzik MKS MOS Katowice 5 20 4.00
30. Maciej Piętak UKS MOSM Bytom 3 19 6.33
31. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 4 19 4.75
32. Igor Ciesielski MKS MOS Katowice 4 18 4.50
33. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 3 18 6.00
34. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 3 17 5.67
35. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 4 17 4.25
36. Karol Kozielski MKS Wodzisław Śląski 2 17 8.50
37. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 4 17 4.25
38. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 6 16 2.67
39. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 3 16 5.33
40. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 16 4.00
41. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 14 3.50
42. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 14 7.00
43. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 4 13 3.25
44. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 3 12 4.00
45. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 12 3.00
46. Jakub Barabasz MKS Wodzisław Śląski 4 10 2.50
47. Mateusz Stefańczyk MKS MOS Katowice 4 10 2.50
48. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 4 10 2.50
49. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 3 9 3.00
50. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 5 9 1.80
51. Adam Gierczak KS Pogoń Ruda Śląska 4 8 2.00
52. Krzysztof Palinkiewicz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 8 2.00
53. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 8 2.00
54. Wiktor Jaworski MCKiS Jaworzno 2 8 4.00
55. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 3 8 2.67
56. Kamil Szeremeta MKS Wodzisław Śląski 4 6 1.50
57. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 3 6 2.00
58. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 4 6 1.50
59. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 3 6 2.00
60. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 2 5 2.50
61. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 4 5 1.25
62. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 5 5 1.00
63. Jakub Leciejewski MCKiS Jaworzno 4 4 1.00
64. Wiktor Kowolik KS Pogoń Ruda Śląska 3 4 1.33
65. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 3 4 1.33
66. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 4 2.00
67. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 3 4 1.33
68. Maksymilian Fryc MKS Wodzisław Śląski 4 4 1.00
69. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 2 2 1.00
70. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 2 2 1.00
71. Oliwier Jamróz MCKiS Jaworzno 3 2 0.67
72. Grzegorz Chechelski MCKiS Jaworzno 3 2 0.67
73. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 5 2 0.40
74. Jakub Oskierko MCKiS Jaworzno 2 2 1.00
75. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 2 0.50
76. Alan Sączewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 2 1.00
77. Bartosz Selcer KS Pogoń Ruda Śląska 4 1 0.25
78. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 5 1 0.20
79. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 4 0 0.00
80. Patryk Kejres Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 0 0.00
81. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 2 0 0.00
82. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 4 0 0.00
83. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 0 0.00
84. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 3 0 0.00
85. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 3 0 0.00
86. Jan Bankiewicz MCKiS Jaworzno 3 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL