Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Faule suma Faule śr. Faule wymuszone suma Faule wymuszone śr.
1. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 21 65 3.10 0 0.00
2. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 20 60 3.00 0 0.00
3. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 18 51 2.83 0 0.00
4. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 17 50 2.94 0 0.00
5. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 49 3.50 0 0.00
6. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 17 48 2.82 0 0.00
7. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 20 48 2.40 0 0.00
8. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 16 47 2.94 0 0.00
9. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 18 47 2.61 0 0.00
10. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 19 46 2.42 0 0.00
11. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 16 46 2.88 0 0.00
12. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 17 44 2.59 0 0.00
13. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 14 42 3.00 0 0.00
14. Dawid Biela MKKS Rybnik 17 42 2.47 0 0.00
15. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 18 42 2.33 0 0.00
16. Mateusz Lis MKS MOS Katowice 18 42 2.33 0 0.00
17. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 15 42 2.80 0 0.00
18. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 16 41 2.56 0 0.00
19. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 18 40 2.22 0 0.00
20. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 19 40 2.11 0 0.00
21. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 40 2.50 0 0.00
22. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 16 40 2.50 0 0.00
23. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 20 39 1.95 0 0.00
24. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 20 39 1.95 0 0.00
25. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki 18 38 2.11 0 0.00
26. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 13 37 2.85 0 0.00
27. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 36 2.25 0 0.00
28. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 36 2.40 0 0.00
29. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 36 2.25 0 0.00
30. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 35 2.19 0 0.00
31. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 17 34 2.00 0 0.00
32. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 19 34 1.79 0 0.00
33. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 33 1.83 0 0.00
34. Artur Wojtyka MOSM Tychy 19 33 1.74 0 0.00
35. Jakub Cierpich MOSM Tychy 18 33 1.83 0 0.00
36. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 16 32 2.00 0 0.00
37. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 32 2.00 0 0.00
38. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 19 31 1.63 0 0.00
39. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 17 31 1.82 0 0.00
40. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 16 30 1.88 0 0.00
41. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 17 30 1.76 0 0.00
42. Dawid Balcer STELA Cieszyn 18 29 1.61 0 0.00
43. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 15 29 1.93 0 0.00
44. Filip Tengler STELA Cieszyn 16 29 1.81 0 0.00
45. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 18 28 1.56 0 0.00
46. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 17 28 1.65 0 0.00
47. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 28 2.55 0 0.00
48. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 18 28 1.56 0 0.00
49. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 14 28 2.00 0 0.00
50. Maciej Maj MKKS Rybnik 19 28 1.47 0 0.00
51. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 16 27 1.69 0 0.00
52. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 27 1.59 0 0.00
53. Błażej Damek MOSM Tychy 14 27 1.93 0 0.00
54. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 14 27 1.93 0 0.00
55. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 27 1.80 0 0.00
56. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 17 27 1.59 0 0.00
57. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 18 27 1.50 0 0.00
58. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 16 27 1.69 0 0.00
59. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 18 26 1.44 0 0.00
60. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 19 26 1.37 0 0.00
61. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 17 26 1.53 0 0.00
62. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 14 25 1.79 0 0.00
63. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 14 25 1.79 0 0.00
64. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 13 24 1.85 0 0.00
65. Mikołaj Filingier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 24 2.00 0 0.00
66. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 12 23 1.92 0 0.00
67. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 13 23 1.77 0 0.00
68. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 18 23 1.28 0 0.00
69. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15 23 1.53 0 0.00
70. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 23 1.44 0 0.00
71. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 13 23 1.77 0 0.00
72. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 9 23 2.56 0 0.00
73. Franciszek Kala MKKS Rybnik 16 23 1.44 0 0.00
74. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 14 22 1.57 0 0.00
75. Igor Guzik MKS MOS Katowice 18 22 1.22 0 0.00
76. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 16 22 1.38 0 0.00
77. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 17 22 1.29 0 0.00
78. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 21 1.31 0 0.00
79. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 14 21 1.50 0 0.00
80. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 21 21 1.00 0 0.00
81. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 21 1.24 0 0.00
82. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 15 20 1.33 0 0.00
83. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 13 20 1.54 0 0.00
84. Michał Cieślar STELA Cieszyn 17 20 1.18 0 0.00
85. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 19 20 1.05 0 0.00
86. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 20 1.82 0 0.00
87. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 20 1.43 0 0.00
88. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 18 20 1.11 0 0.00
89. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 18 20 1.11 0 0.00
90. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 20 1.33 0 0.00
91. Wiktor Maziarz-Piotrowski MKS Wodzisław Śląski 13 20 1.54 0 0.00
92. Adam Gierczak KS Pogoń Ruda Śląska 13 19 1.46 0 0.00
93. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 11 19 1.73 0 0.00
94. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 11 19 1.73 0 0.00
95. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 19 1.19 0 0.00
96. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 17 19 1.12 0 0.00
97. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 13 19 1.46 0 0.00
98. Wojciech Koziara MKS MOS Katowice 12 18 1.50 0 0.00
99. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 14 18 1.29 0 0.00
100. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 18 1.20 0 0.00
101. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 12 18 1.50 0 0.00
102. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 18 18 1.00 0 0.00
103. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 18 1.50 0 0.00
104. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 16 18 1.13 0 0.00
105. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 14 18 1.29 0 0.00
106. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 18 17 0.94 0 0.00
107. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 17 1.21 0 0.00
108. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 12 17 1.42 0 0.00
109. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15 17 1.13 0 0.00
110. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 17 1.13 0 0.00
111. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 16 17 1.06 0 0.00
112. Bruno Bogucki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 17 1.31 0 0.00
113. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 20 16 0.80 0 0.00
114. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 14 16 1.14 0 0.00
115. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 16 0.89 0 0.00
116. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 18 16 0.89 0 0.00
117. Piotr Jarema MOSM Tychy 17 15 0.88 0 0.00
118. Maksymilian Nogaj MOSM Tychy 11 15 1.36 0 0.00
119. Bartosz Folga MOSM Tychy 19 15 0.79 0 0.00
120. Seweryn Nowak Żorska Akademia Koszykówki 17 15 0.88 0 0.00
121. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 16 15 0.94 0 0.00
122. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 17 15 0.88 0 0.00
123. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 15 1.07 0 0.00
124. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 17 14 0.82 0 0.00
125. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 11 14 1.27 0 0.00
126. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 10 13 1.30 0 0.00
127. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 16 13 0.81 0 0.00
128. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 16 13 0.81 0 0.00
129. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 14 12 0.86 0 0.00
130. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 14 12 0.86 0 0.00
131. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 14 11 0.79 0 0.00
132. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 15 11 0.73 0 0.00
133. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 14 10 0.71 0 0.00
134. Krzysztof Palinkiewicz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 11 10 0.91 0 0.00
135. Mateusz Stefańczyk MKS MOS Katowice 15 10 0.67 0 0.00
136. Mikołaj Kozłowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 10 1.11 0 0.00
137. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 16 10 0.63 0 0.00
138. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 10 0.63 0 0.00
139. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 21 9 0.43 0 0.00
140. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 9 0.90 0 0.00
141. Igor Ciesielski MKS MOS Katowice 10 9 0.90 0 0.00
142. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 14 9 0.64 0 0.00
143. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 11 9 0.82 0 0.00
144. Kajetan Kozłowski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 9 0.75 0 0.00
145. Paweł Juraszek Żorska Akademia Koszykówki 11 9 0.82 0 0.00
146. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 9 0.50 0 0.00
147. Maksymilian Fryc MKS Wodzisław Śląski 12 8 0.67 0 0.00
148. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 8 0.53 0 0.00
149. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 11 8 0.73 0 0.00
150. Bartłomiej Trochonowicz MKS MOS Katowice 9 8 0.89 0 0.00
151. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 17 8 0.47 0 0.00
152. Nikodem Woźny MKS Dąbrowa Górnicza 12 7 0.58 0 0.00
153. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 8 7 0.88 0 0.00
154. Kamil Szeremeta MKS Wodzisław Śląski 12 7 0.58 0 0.00
155. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15 7 0.47 0 0.00
156. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 14 7 0.50 0 0.00
157. Maciej Piętak UKS MOSM Bytom 8 7 0.88 0 0.00
158. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 16 7 0.44 0 0.00
159. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 10 7 0.70 0 0.00
160. Wiktor Kowolik KS Pogoń Ruda Śląska 9 6 0.67 0 0.00
161. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 10 6 0.60 0 0.00
162. Klaudiusz Mojżysz MKKS Rybnik 12 6 0.50 0 0.00
163. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 16 6 0.38 0 0.00
164. Grzegorz Chechelski MCKiS Jaworzno 9 6 0.67 0 0.00
165. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 8 6 0.75 0 0.00
166. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 9 6 0.67 0 0.00
167. Paweł Piecuch Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 6 0.60 0 0.00
168. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 18 6 0.33 0 0.00
169. Oliwier Jasnoch KS Pogoń Ruda Śląska 9 5 0.56 0 0.00
170. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 13 5 0.38 0 0.00
171. Jan Stolarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 5 0.56 0 0.00
172. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 5 0.45 0 0.00
173. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 14 5 0.36 0 0.00
174. Maciej Małuj MOSM Tychy 13 5 0.38 0 0.00
175. Nataniel Kornaś STELA Cieszyn 10 5 0.50 0 0.00
176. Dawid Lipp UKS MOSM Bytom 12 5 0.42 0 0.00
177. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 5 0.33 0 0.00
178. Jakub Barabasz MKS Wodzisław Śląski 10 4 0.40 0 0.00
179. Wiktor Jaworski MCKiS Jaworzno 8 4 0.50 0 0.00
180. Jan Tengler STELA Cieszyn 16 4 0.25 0 0.00
181. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 9 4 0.44 0 0.00
182. Łukasz Balcer STELA Cieszyn 11 4 0.36 0 0.00
183. Miłosz Wilk MCKiS Jaworzno 7 4 0.57 0 0.00
184. Błażej Pawera STELA Cieszyn 10 4 0.40 0 0.00
185. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 16 4 0.25 0 0.00
186. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 3 0.27 0 0.00
187. Dominik Sikora STELA Cieszyn 9 3 0.33 0 0.00
188. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 11 3 0.27 0 0.00
189. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 18 3 0.17 0 0.00
190. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 13 1 0.08 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL