Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Straty suma Straty śr.
1. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
2. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
3. Oliwier Jasnoch KS Pogoń Ruda Śląska 3 0.00
4. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 5 0.00
5. Mateusz Stefańczyk MKS MOS Katowice 4 0.00
6. Igor Ciesielski MKS MOS Katowice 3 0.00
7. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 2 0.00
8. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00
9. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
10. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
11. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 4 0.00
12. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
13. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
14. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
15. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 3 0.00
16. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 0.00
17. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
18. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 5 0.00
19. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 4 0.00
20. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
21. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
22. Maciej Maj MKKS Rybnik 5 0.00
23. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 6 0.00
24. Dawid Lipp UKS MOSM Bytom 5 0.00
25. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
26. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
27. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
28. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 4 0.00
29. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 5 0.00
30. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
31. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 5 0.00
32. Szymon Staszczak MOSM Tychy 3 0.00
33. Oskar Łokietek KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
34. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 5 0.00
35. Mikołaj Wrzesień Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00
36. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
37. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
38. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 0.00
39. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00
40. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
41. Maksymilian Nogaj MOSM Tychy 3 0.00
42. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 4 0.00
43. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
44. Piotr Zdziechowski MKS Strzelce Opolskie 2 0.00
45. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 5 0.00
46. Antoni Szyszko MCKiS Jaworzno 3 0.00
47. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 0.00
48. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 5 0.00
49. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
50. Paweł Juraszek Żorska Akademia Koszykówki 2 0.00
51. Grzegorz Chechelski MCKiS Jaworzno 2 0.00
52. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 2 0.00
53. Mikołaj Kozłowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00
54. Mateusz Majewski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 3 0.00
55. Błażej Damek MOSM Tychy 5 0.00
56. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00
57. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 0.00
58. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00
59. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00
60. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 5 0.00
61. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 0.00
62. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
63. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 4 0.00
64. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 3 0.00
65. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
66. Szymon Studziński MKS Strzelce Opolskie 2 0.00
67. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 5 0.00
68. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 5 0.00
69. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
70. Kamil Tomica STELA Cieszyn 4 0.00
71. Wojciech Koziara MKS MOS Katowice 5 0.00
72. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 5 0.00
73. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 4 0.00
74. Bruno Bogucki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 0.00
75. Mateusz Lis MKS MOS Katowice 6 0.00
76. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 5 0.00
77. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
78. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00
79. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
80. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00
81. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 0.00
82. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
83. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00
84. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 5 0.00
85. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 4 0.00
86. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
87. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
88. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 5 0.00
89. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 4 0.00
90. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
91. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 4 0.00
92. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 6 0.00
93. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 5 0.00
94. Jan Tengler STELA Cieszyn 5 0.00
95. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 4 0.00
96. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
97. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 5 0.00
98. Bartosz Folga MOSM Tychy 5 0.00
99. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 0.00
100. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00
101. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
102. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 5 0.00
103. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 3 0.00
104. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
105. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 4 0.00
106. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 5 0.00
107. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
108. Dawid Biela MKKS Rybnik 5 0.00
109. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 4 0.00
110. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 4 0.00
111. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
112. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00
113. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
114. Dominik Sikora STELA Cieszyn 4 0.00
115. Bartłomiej Trochonowicz MKS MOS Katowice 3 0.00
116. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
117. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 4 0.00
118. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 4 0.00
119. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
120. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
121. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
122. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
123. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
124. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
125. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
126. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
127. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 0.00
128. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 2 0.00
129. Mikołaj Filingier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 0.00
130. Artur Wojtyka MOSM Tychy 5 0.00
131. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 4 0.00
132. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
133. Jan Strzałek MKS Strzelce Opolskie 2 0.00
134. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 6 0.00
135. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 5 0.00
136. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 4 0.00
137. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
138. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki 2 0.00
139. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 4 0.00
140. Filip Tengler STELA Cieszyn 5 0.00
141. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 5 0.00
142. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
143. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 3 0.00
144. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00
145. Maksymilian Fryc MKS Wodzisław Śląski 3 0.00
146. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 5 0.00
147. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
148. Kajetan Kozłowski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
149. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 5 0.00
150. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00
151. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 0.00
152. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
153. Maciej Małuj MOSM Tychy 3 0.00
154. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
155. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00
156. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 4 0.00
157. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
158. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00
159. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 5 0.00
160. Wiktor Maziarz-Piotrowski MKS Wodzisław Śląski 3 0.00
161. Igor Guzik MKS MOS Katowice 6 0.00
162. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
163. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
164. Michał Cieślar STELA Cieszyn 5 0.00
165. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 3 0.00
166. Wiktor Kowolik KS Pogoń Ruda Śląska 3 0.00
167. Błażej Tendelski Żorska Akademia Koszykówki 2 0.00
168. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
169. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
170. Franciszek Kala MKKS Rybnik 5 0.00
171. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
172. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 0.00
173. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
174. Jakub Cierpich MOSM Tychy 5 0.00
175. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 4 0.00
176. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00
177. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
178. Piotr Jarema MOSM Tychy 5 0.00
179. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
180. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 3 0.00
181. Dawid Balcer STELA Cieszyn 5 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL