Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 6 182 6 0 0 0 0 0 6 0 0 0 182 0
2. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 7 176 7 0 8 0 0 0 19 0 0 0 184 0
3. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 5 125 5 0 2 0 0 0 14 0 0 0 127 0
4. Franciszek Kala MKKS Rybnik 6 123 6 0 2 0 0 0 7 0 0 0 125 0
5. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 4 88 4 0 7 0 0 0 11 0 0 0 95 0
6. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 88 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 88 0
7. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 4 83 4 0 2 0 0 0 12 0 0 0 85 0
8. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 6 82 6 0 5 0 0 0 22 0 0 0 87 0
9. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 6 81 6 0 3 0 0 0 17 0 0 0 84 0
10. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 79 5 0 3 0 0 0 2 0 0 0 82 0
11. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 73 5 0 5 0 0 0 6 0 0 0 78 0
12. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 70 6 0 0 0 0 0 13 0 0 0 70 0
13. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 69 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 69 0
14. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 7 68 7 0 4 0 0 0 12 0 0 0 72 0
15. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 6 66 6 0 4 0 0 0 13 0 0 0 70 0
16. Mikołaj Kozłowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 64 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 64 0
17. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 7 62 7 0 1 0 0 0 13 0 0 0 63 0
18. Bartosz Folga MOSM Tychy 6 60 6 0 0 0 0 0 6 0 0 0 60 0
19. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 4 59 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 59 0
20. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 4 59 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 63 0
21. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 4 57 4 0 5 0 0 0 11 0 0 0 62 0
22. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 4 56 4 0 0 0 0 0 11 0 0 0 56 0
23. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 4 55 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 55 0
24. Artur Wojtyka MOSM Tychy 6 54 6 0 0 0 0 0 13 0 0 0 54 0
25. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 54 5 0 1 0 0 0 9 0 0 0 55 0
26. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 54 6 0 0 0 0 0 12 0 0 0 54 0
27. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 5 53 5 0 0 0 0 0 10 0 0 0 53 0
28. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 7 52 7 0 2 0 0 0 17 0 0 0 54 0
29. Błażej Damek MOSM Tychy 6 51 6 0 3 0 0 0 17 0 0 0 54 0
30. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 4 51 4 0 3 0 0 0 13 0 0 0 54 0
31. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 5 49 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 49 0
32. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 6 48 6 0 3 0 0 0 12 0 0 0 51 0
33. Dawid Balcer STELA Cieszyn 5 47 5 0 0 0 0 0 12 0 0 0 47 0
34. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 5 46 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 46 0
35. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 46 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 46 0
36. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 46 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 46 0
37. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 45 7 0 4 0 0 0 14 0 0 0 49 0
38. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 6 44 6 0 0 0 0 0 11 0 0 0 44 0
39. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 4 43 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 43 0
40. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 5 42 5 0 0 0 0 0 9 0 0 0 42 0
41. Karol Kozielski MKS Wodzisław Śląski 3 41 3 0 0 0 0 0 5 0 0 0 41 0
42. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 4 41 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 41 0
43. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 41 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 41 0
44. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 7 41 7 0 0 0 0 0 15 0 0 0 41 0
45. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 38 6 0 0 0 0 0 6 0 0 0 38 0
46. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 5 37 5 0 1 0 0 0 7 0 0 0 38 0
47. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 36 5 0 0 0 0 0 10 0 0 0 36 0
48. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 4 35 4 0 2 0 0 0 9 0 0 0 37 0
49. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 35 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 35 0
50. Filip Tengler STELA Cieszyn 5 35 5 0 1 0 0 0 11 0 0 0 36 0
51. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 4 35 4 0 3 0 0 0 12 0 0 0 38 0
52. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 6 35 6 0 3 0 0 0 11 0 0 0 38 0
53. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 35 6 0 0 0 0 0 9 0 0 0 35 0
54. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 34 5 0 1 0 0 0 8 0 0 0 35 0
55. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 5 33 5 0 1 0 0 0 2 0 0 0 34 0
56. Igor Guzik MKS MOS Katowice 6 33 6 0 0 0 0 0 5 0 0 0 33 0
57. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 32 4 0 0 0 0 0 10 0 0 0 32 0
58. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 32 7 0 0 0 0 0 3 0 0 0 32 0
59. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 32 7 0 0 0 0 0 5 0 0 0 32 0
60. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 6 32 6 0 2 0 0 0 11 0 0 0 34 0
61. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 30 5 0 0 0 0 0 13 0 0 0 30 0
62. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 30 6 0 0 0 0 0 5 0 0 0 30 0
63. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 29 7 0 2 0 0 0 20 0 0 0 31 0
64. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 29 6 0 0 0 0 0 2 0 0 0 29 0
65. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 29 5 0 2 0 0 0 19 0 0 0 31 0
66. Dawid Biela MKKS Rybnik 6 29 6 0 0 0 0 0 14 0 0 0 29 0
67. Michał Cieślar STELA Cieszyn 5 28 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 28 0
68. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 4 27 4 0 1 0 0 0 3 0 0 0 28 0
69. Wiktor Maziarz-Piotrowski MKS Wodzisław Śląski 4 27 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 27 0
70. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 5 26 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 26 0
71. Mateusz Lis MKS MOS Katowice 6 26 6 0 2 0 0 0 15 0 0 0 28 0
72. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 7 26 7 0 0 0 0 0 16 0 0 0 26 0
73. Jakub Cierpich MOSM Tychy 6 26 6 0 0 0 0 0 12 0 0 0 26 0
74. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 25 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 25 0
75. Maciej Maj MKKS Rybnik 6 25 6 0 0 0 0 0 8 0 0 0 25 0
76. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 5 25 5 0 5 0 0 0 2 0 0 0 30 0
77. Piotr Jarema MOSM Tychy 6 25 6 0 0 0 0 0 2 0 0 0 25 0
78. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 6 25 6 0 0 0 0 0 15 0 0 0 25 0
79. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 25 7 0 1 0 0 0 14 0 0 0 26 0
80. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 5 25 5 0 2 0 0 0 5 0 0 0 27 0
81. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 6 24 6 0 0 0 0 0 6 0 0 0 24 0
82. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 24 3 0 0 0 0 0 9 0 0 0 24 0
83. Mikołaj Filingier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 24 3 0 0 0 0 0 7 0 0 0 24 0
84. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 7 23 7 0 0 0 0 0 19 0 0 0 23 0
85. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 4 22 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 22 0
86. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 4 22 4 0 1 0 0 0 2 0 0 0 23 0
87. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 5 22 5 0 1 0 0 0 8 0 0 0 23 0
88. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 3 22 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 22 0
89. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 5 22 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 22 0
90. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 4 22 4 0 0 0 0 0 7 0 0 0 22 0
91. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 7 22 7 0 1 0 0 0 8 0 0 0 23 0
92. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 4 22 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 22 0
93. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 21 4 0 1 0 0 0 5 0 0 0 22 0
94. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 6 21 6 0 1 0 0 0 12 0 0 0 22 0
95. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 5 21 5 0 2 0 0 0 5 0 0 0 23 0
96. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 3 20 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 20 0
97. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 19 6 0 0 0 0 0 9 0 0 0 19 0
98. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 4 19 4 0 0 0 0 0 8 0 0 0 19 0
99. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 5 18 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 18 0
100. Maksymilian Nogaj MOSM Tychy 3 18 3 0 0 0 0 0 5 0 0 0 18 0
101. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki 3 18 3 0 0 0 0 0 8 0 0 0 18 0
102. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 6 17 6 0 1 0 0 0 21 0 0 0 18 0
103. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 6 16 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 16 0
104. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 5 15 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 15 0
105. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 14 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 14 0
106. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 5 14 5 0 2 0 0 0 11 0 0 0 16 0
107. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 14 5 0 0 0 0 0 11 0 0 0 14 0
108. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 3 14 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 14 0
109. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 5 13 5 0 0 0 0 0 8 0 0 0 13 0
110. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 5 13 5 0 0 0 0 0 13 0 0 0 13 0
111. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 13 7 0 0 0 0 0 2 0 0 0 13 0
112. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 2 13 2 0 2 0 0 0 2 0 0 0 15 0
113. Dawid Lipp UKS MOSM Bytom 5 12 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 12 0
114. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 4 12 4 0 0 0 0 0 6 0 0 0 12 0
115. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 4 12 4 0 0 0 0 0 7 0 0 0 12 0
116. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 4 12 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 12 0
117. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 4 12 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 12 0
118. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 12 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 12 0
119. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 6 12 6 0 0 0 0 0 8 0 0 0 12 0
120. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 11 7 0 0 0 0 0 4 0 0 0 11 0
121. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 3 11 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 11 0
122. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 6 11 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 11 0
123. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 6 11 6 0 1 0 0 0 9 0 0 0 12 0
124. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 4 11 4 0 0 0 0 0 11 0 0 0 11 0
125. Paweł Bojarski KS Pogoń Ruda Śląska 2 10 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 10 0
126. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 5 10 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 10 0
127. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 4 10 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 10 0
128. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 10 7 0 0 0 0 0 3 0 0 0 10 0
129. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 4 10 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 11 0
130. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 5 10 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 10 0
131. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 4 9 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 9 0
132. Jan Stolarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 9 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 9 0
133. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 6 9 6 0 0 0 0 0 7 0 0 0 9 0
134. Antoni Szyszko MCKiS Jaworzno 3 9 3 0 0 0 0 0 5 0 0 0 9 0
135. Wojciech Koziara MKS MOS Katowice 5 9 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 9 0
136. Mateusz Stefańczyk MKS MOS Katowice 4 8 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 8 0
137. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 3 8 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 8 0
138. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 6 8 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0
139. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 6 8 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 8 0
140. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 5 8 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 8 0
141. Jan Tengler STELA Cieszyn 5 8 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0
142. Klaudiusz Mojżysz MKKS Rybnik 2 8 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 8 0
143. Jan Kopacz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 1 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0
144. Szymon Staszczak MOSM Tychy 4 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0
145. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 3 7 3 0 1 0 0 0 3 0 0 0 8 0
146. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 7 7 7 0 0 0 0 0 11 0 0 0 7 0
147. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 6 6 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0
148. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 5 6 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 6 0
149. Wiktor Kowolik KS Pogoń Ruda Śląska 3 6 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 6 0
150. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 4 6 4 0 0 0 0 0 7 0 0 0 6 0
151. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 4 5 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5 0
152. Igor Ciesielski MKS MOS Katowice 3 4 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 4 0
153. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 5 4 5 0 0 0 0 0 9 0 0 0 4 0
154. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 4 7 0 0 0 0 0 9 0 0 0 4 0
155. Paweł Juraszek Żorska Akademia Koszykówki 2 4 2 0 0 0 0 0 5 0 0 0 4 0
156. Bartłomiej Krzystanek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
157. Dominik Trościński KS Pogoń Ruda Śląska 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
158. Jakub Mamczur Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
159. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 4 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 4 0
160. Oliwier Jasnoch KS Pogoń Ruda Śląska 3 4 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 4 0
161. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
162. Mikołaj Wrzesień Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 4 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0
163. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 4 6 0 0 0 0 0 5 0 0 0 4 0
164. Maciej Małuj MOSM Tychy 4 4 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 4 0
165. Krzysztof Malcherczyk Żorska Akademia Koszykówki 1 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
166. Alan Sączewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0
167. Euzebiusz Chmielecki Żorska Akademia Koszykówki 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
168. Tymon Mazanek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
169. Michał Gut Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
170. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 2 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
171. Kamil Szeremeta MKS Wodzisław Śląski 3 2 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
172. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 4 2 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0
173. Bruno Bogucki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 2 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
174. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 5 2 5 0 0 0 0 0 10 0 0 0 2 0
175. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 2 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
176. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 4 2 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
177. Dominik Sikora STELA Cieszyn 4 2 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
178. Kamil Tomica STELA Cieszyn 4 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
179. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 4 2 4 0 0 0 0 0 6 0 0 0 2 0
180. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 4 1 4 0 0 0 0 0 9 0 0 0 1 0
181. Oskar Łokietek KS Pogoń Ruda Śląska 5 1 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 1 0
182. Dawid Kwaśny MKKS Rybnik 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
183. Gabriel Brożek MOSM Tychy 1 1 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 0
184. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 2 1 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0 1 0
185. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 6 0 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
186. Patryk Kejres Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187. Kamil Surma MKKS Rybnik 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
188. Jan Strzałek MKS Strzelce Opolskie 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
189. Jeremi Grabowskii Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
190. Błażej Pawera STELA Cieszyn 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
191. Szymon Studziński MKS Strzelce Opolskie 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
192. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
193. Paweł Piecuch Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 0 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
194. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 3 0 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
195. Krzysztof Palinkiewicz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 3 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
196. Mikołaj Szymańczyk MOSM Tychy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
197. Mateusz Morgaś Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
198. Krzysztof Mika KS Pogoń Ruda Śląska 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199. Maksymilian Fryc MKS Wodzisław Śląski 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
200. Wiktor Jaworski MCKiS Jaworzno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
201. Paweł Mika KS Pogoń Ruda Śląska 2 0 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
202. Bartosz Kiszka UKS MOSM Bytom 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
203. Marek Niedbała MKS MOS Katowice 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
204. Bartłomiej Trochonowicz MKS MOS Katowice 3 0 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
205. Kasper Dudek MKKS Rybnik 3 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
206. Robert Sztajgli Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
207. Grzegorz Chechelski MCKiS Jaworzno 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
208. Szymon Dąbrowski MKS Wodzisław Śląski 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
209. Mateusz Majewski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
210. Nataniel Majewski MKKS Rybnik 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
211. Dawid Stadler MCKiS Jaworzno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
212. Błażej Tendelski Żorska Akademia Koszykówki 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
213. Kamil Trelka MCKiS Jaworzno 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
214. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
215. Piotr Terlecki MKKS Rybnik 2 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
216. Kajetan Sarna MKKS Rybnik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217. Nataniel Kornaś STELA Cieszyn 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
218. Piotr Zdziechowski MKS Strzelce Opolskie 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
219. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 7 0 7 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
220. Adam Gierczak KS Pogoń Ruda Śląska 2 0 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
221. Kajetan Kozłowski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 0 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
222. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 4 0 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0
223. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 4 0 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
224. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 0 4 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL