Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 2 56 28.00
2. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 1 46 46.00
3. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 2 43 21.50
4. Karol Kozielski MKS Wodzisław Śląski 2 39 19.50
5. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 33 16.50
6. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 32 16.00
7. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 31 15.50
8. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 25 12.50
9. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 24 12.00
10. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 2 23 11.50
11. Błażej Damek MOSM Tychy 2 22 11.00
12. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 2 22 7.33
13. Bartosz Folga MOSM Tychy 2 20 10.00
14. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 20 10.00
15. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 2 19 9.50
16. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 1 18 18.00
17. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 2 18 9.00
18. Artur Wojtyka MOSM Tychy 2 18 9.00
19. Franciszek Kala MKKS Rybnik 1 17 17.00
20. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 2 16 8.00
21. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 2 16 8.00
22. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 16 8.00
23. Filip Tengler STELA Cieszyn 2 15 7.50
24. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 2 15 7.50
25. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 2 15 7.50
26. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 1 15 15.00
27. Piotr Jarema MOSM Tychy 2 14 7.00
28. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 1 14 14.00
29. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 14 7.00
30. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 2 14 7.00
31. Mikołaj Filingier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 14 7.00
32. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 13 6.50
33. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 2 13 6.50
34. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 2 13 6.50
35. Dawid Balcer STELA Cieszyn 2 13 6.50
36. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 2 13 6.50
37. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 13 6.50
38. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 12 6.00
39. Jakub Cierpich MOSM Tychy 2 12 6.00
40. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 12 6.00
41. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 1 12 12.00
42. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 1 12 12.00
43. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 12 4.00
44. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 2 12 6.00
45. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 1 11 11.00
46. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 1 10 10.00
47. Maciej Maj MKKS Rybnik 1 10 10.00
48. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 10 5.00
49. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 1 10 10.00
50. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 1 10 10.00
51. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 1 10 10.00
52. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 2 10 5.00
53. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 2 10 5.00
54. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 2 9 4.50
55. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 1 9 9.00
56. Maksymilian Nogaj MOSM Tychy 1 9 9.00
57. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 2 9 4.50
58. Klaudiusz Mojżysz MKKS Rybnik 1 8 8.00
59. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 1 8 8.00
60. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 2 8 4.00
61. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 2 8 4.00
62. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 1 8 8.00
63. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 2 8 4.00
64. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 8 4.00
65. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 1 8 8.00
66. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 7 3.50
67. Mikołaj Kozłowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 1 7 7.00
68. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 1 7 7.00
69. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 2 7 3.50
70. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 6 3.00
71. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 1 6 6.00
72. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 2 6 3.00
73. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 1 6 6.00
74. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 1 6 6.00
75. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 6 3.00
76. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 6 3.00
77. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 1 6 6.00
78. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 6 3.00
79. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 1 6 6.00
80. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 1 5 5.00
81. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 1 5 5.00
82. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 1 5 5.00
83. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 2 5 2.50
84. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 1 5 5.00
85. Jakub Lis MKS MOS Katowice 1 5 5.00
86. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 1 5 5.00
87. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 5 2.50
88. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 2 4 2.00
89. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 1 4 4.00
90. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 1 4 4.00
91. Igor Guzik MKS MOS Katowice 1 4 4.00
92. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 1 4 4.00
93. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 1 4 4.00
94. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 1 4 4.00
95. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 2 4 2.00
96. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 4 2.00
97. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 1 4 4.00
98. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 1 4 4.00
99. Paweł Bojarski KS Pogoń Ruda Śląska 1 4 4.00
100. Michał Cieślar STELA Cieszyn 2 3 1.50
101. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 2 2 1.00
102. Szymon Staszczak MOSM Tychy 1 2 2.00
103. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 2 1.00
104. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 1 2 2.00
105. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 1 2 2.00
106. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 2 2 1.00
107. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 1 2 2.00
108. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 1 2 2.00
109. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 2 2 1.00
110. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 1 2 2.00
111. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 2 2 1.00
112. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 1 2 2.00
113. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 2 2 1.00
114. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 1 2 2.00
115. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 1 2 2.00
116. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 1 2 2.00
117. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 1 2 2.00
118. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 1 2 2.00
119. Dawid Biela MKKS Rybnik 1 2 2.00
120. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 1 2 2.00
121. Kamil Szeremeta MKS Wodzisław Śląski 1 2 2.00
122. Kamil Tomica STELA Cieszyn 2 2 1.00
123. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 2 1 0.50
124. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 1 1 1.00
125. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 2 1 0.50
126. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 1 1 1.00
127. Gabriel Brożek MOSM Tychy 1 1 1.00
128. Maciej Małuj MOSM Tychy 1 1 1.00
129. Dawid Lipp UKS MOSM Bytom 1 0 0.00
130. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 0 0.00
131. Michał Gut Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
132. Bartłomiej Trochonowicz MKS MOS Katowice 1 0 0.00
133. Dominik Trościński KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
134. Szymon Dąbrowski MKS Wodzisław Śląski 1 0 0.00
135. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 1 0 0.00
136. Dominik Sikora STELA Cieszyn 2 0 0.00
137. Mikołaj Wrzesień Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 1 0 0.00
138. Antoni Szyszko MCKiS Jaworzno 1 0 0.00
139. Paweł Piecuch Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 1 0 0.00
140. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 2 0 0.00
141. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 1 0 0.00
142. Krzysztof Palinkiewicz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 1 0 0.00
143. Robert Sztajgli Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 1 0 0.00
144. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 0 0.00
145. Alan Sączewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
146. Krzysztof Mika KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
147. Bruno Bogucki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 1 0 0.00
148. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 1 0 0.00
149. Piotr Zdziechowski MKS Strzelce Opolskie 1 0 0.00
150. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
151. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
152. Kajetan Kozłowski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 1 0 0.00
153. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 0 0.00
154. Mateusz Morgaś Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 2 0 0.00
155. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 1 0 0.00
156. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 2 0 0.00
157. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
158. Piotr Terlecki MKKS Rybnik 1 0 0.00
159. Jeremi Grabowskii Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
160. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 1 0 0.00
161. Oskar Łokietek KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
162. Jan Tengler STELA Cieszyn 2 0 0.00
163. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 2 0 0.00
164. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 1 0 0.00
165. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 1 0 0.00
166. Bartosz Kiszka UKS MOSM Bytom 1 0 0.00
167. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 1 0 0.00
168. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 0.00
169. Wojciech Koziara MKS MOS Katowice 1 0 0.00
170. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 2 0 0.00
171. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 1 0 0.00
172. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 1 0 0.00
173. Paweł Mika KS Pogoń Ruda Śląska 1 0 0.00
174. Mateusz Majewski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 1 0 0.00
175. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 1 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL