Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 13 311 22.21
2. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 14 303 21.64
3. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 12 298 24.83
4. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 14 267 19.07
5. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 14 245 17.50
6. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 13 219 16.85
7. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 190 15.83
8. Franciszek Kala MKKS Rybnik 11 179 16.27
9. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 12 177 14.75
10. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 166 16.60
11. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 13 164 12.62
12. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 11 158 14.36
13. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 157 14.27
14. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 157 17.44
15. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 14 156 11.14
16. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 10 153 15.30
17. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 14 148 10.57
18. Seweryn Nowak Żorska Akademia Koszykówki 10 143 14.30
19. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 12 141 11.75
20. Artur Wojtyka MOSM Tychy 14 138 9.86
21. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 134 11.17
22. Dawid Balcer STELA Cieszyn 13 132 10.15
23. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 13 127 9.77
24. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 126 10.50
25. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 9 123 13.67
26. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 121 10.08
27. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 13 120 9.23
28. Mikołaj Kozłowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 119 13.22
29. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 116 9.67
30. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 11 115 10.45
31. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 112 10.18
32. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 110 9.17
33. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 13 106 8.15
34. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 14 105 7.50
35. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 99 9.90
36. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 13 98 7.54
37. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 11 94 8.55
38. Michał Cieślar STELA Cieszyn 13 92 7.08
39. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 11 92 8.36
40. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 13 92 7.08
41. Bartosz Folga MOSM Tychy 14 91 6.50
42. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 14 88 6.29
43. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 11 87 7.91
44. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 7 85 12.14
45. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 13 85 6.07
46. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 85 7.73
47. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 10 84 8.40
48. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 84 9.33
49. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 12 80 6.67
50. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 12 79 6.58
51. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 10 79 7.90
52. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 14 78 5.57
53. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 10 77 7.70
54. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 77 6.42
55. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 10 75 7.50
56. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 13 74 5.69
57. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 11 74 6.73
58. Maciej Maj MKKS Rybnik 14 73 5.21
59. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 12 71 5.92
60. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 70 6.36
61. Piotr Jarema MOSM Tychy 12 69 5.75
62. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 14 69 4.93
63. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 12 69 5.75
64. Błażej Damek MOSM Tychy 10 67 6.70
65. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 11 66 6.00
66. Wiktor Maziarz-Piotrowski MKS Wodzisław Śląski 9 64 7.11
67. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 64 4.92
68. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 62 5.64
69. Filip Tengler STELA Cieszyn 11 61 5.55
70. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 10 61 6.10
71. Jakub Cierpich MOSM Tychy 14 60 4.29
72. Mateusz Lis MKS MOS Katowice 11 60 5.45
73. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 14 59 4.21
74. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 14 58 4.14
75. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 11 58 5.27
76. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 10 57 5.70
77. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 11 56 5.09
78. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 55 6.11
79. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 10 54 5.40
80. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 7 54 7.71
81. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki 12 54 4.50
82. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 54 4.15
83. Dawid Biela MKKS Rybnik 13 54 4.15
84. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 53 4.42
85. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 52 5.20
86. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 52 3.71
87. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 10 51 5.10
88. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 51 4.25
89. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 10 50 5.00
90. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 14 49 3.50
91. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 10 49 4.90
92. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 48 4.00
93. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 13 47 3.36
94. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 9 47 5.22
95. Igor Guzik MKS MOS Katowice 13 47 3.62
96. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 44 5.50
97. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 12 43 3.58
98. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 10 42 4.20
99. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 42 7.00
100. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 10 38 3.80
101. Mikołaj Filingier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 38 4.75
102. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 37 3.70
103. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 12 37 3.08
104. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 14 37 2.64
105. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 34 3.40
106. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 14 32 2.13
107. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 31 3.10
108. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 12 31 2.58
109. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 11 30 2.73
110. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 13 30 2.31
111. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 9 29 3.22
112. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 9 29 3.22
113. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 10 28 2.80
114. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 9 28 3.11
115. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 10 27 2.70
116. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 11 27 2.45
117. Jan Stolarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 26 3.71
118. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 13 26 2.00
119. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 12 26 2.17
120. Mateusz Stefańczyk MKS MOS Katowice 11 25 2.27
121. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 10 25 2.50
122. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 6 25 4.17
123. Maciej Małuj MOSM Tychy 10 24 2.40
124. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 7 24 3.43
125. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 12 24 2.00
126. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 12 24 2.00
127. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 12 23 1.92
128. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 11 23 2.09
129. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 8 21 2.63
130. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 21 1.91
131. Szymon Staszczak MOSM Tychy 7 20 2.86
132. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 14 20 1.43
133. Oliwier Jasnoch KS Pogoń Ruda Śląska 7 20 2.86
134. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 10 19 1.90
135. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 8 18 2.25
136. Klaudiusz Mojżysz MKKS Rybnik 7 18 2.57
137. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 12 17 1.42
138. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 9 17 1.89
139. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 9 17 1.89
140. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 11 15 1.36
141. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 14 15 1.07
142. Bruno Bogucki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 15 1.67
143. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 15 1.25
144. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 14 1.27
145. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 13 14 1.08
146. Wojciech Koziara MKS MOS Katowice 12 14 1.17
147. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 13 1.44
148. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 14 13 0.93
149. Jakub Barabasz MKS Wodzisław Śląski 6 13 2.17
150. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 9 13 1.44
151. Paweł Piecuch Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 13 1.63
152. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 12 13 1.08
153. Grzegorz Chechelski MCKiS Jaworzno 6 12 2.00
154. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 9 12 1.33
155. Dawid Lipp UKS MOSM Bytom 11 12 1.09
156. Wiktor Kowolik KS Pogoń Ruda Śląska 6 12 2.00
157. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 11 12 1.09
158. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 8 12 1.50
159. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 7 12 1.71
160. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 8 12 1.50
161. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 6 12 2.00
162. Jan Tengler STELA Cieszyn 11 12 1.09
163. Kajetan Kozłowski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 10 0.83
164. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 10 1.25
165. Piotr Zdziechowski MKS Strzelce Opolskie 7 10 1.43
166. Adam Gierczak KS Pogoń Ruda Śląska 9 10 1.11
167. Kasper Dudek MKKS Rybnik 8 10 1.25
168. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 10 0.83
169. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 9 0.75
170. Oskar Łokietek KS Pogoń Ruda Śląska 8 8 1.00
171. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 8 0.67
172. Dominik Sikora STELA Cieszyn 7 6 0.86
173. Bartłomiej Trochonowicz MKS MOS Katowice 8 6 0.75
174. Wiktor Jaworski MCKiS Jaworzno 6 6 1.00
175. Kamil Szeremeta MKS Wodzisław Śląski 8 6 0.75
176. Krzysztof Palinkiewicz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 5 0.71
177. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 10 4 0.40
178. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 13 4 0.31
179. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 6 2 0.33
180. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 9 2 0.22
181. Kamil Tomica STELA Cieszyn 7 2 0.29
182. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 7 1 0.14
183. Maksymilian Fryc MKS Wodzisław Śląski 8 0 0.00
184. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 8 0 0.00
185. Miłosz Wilk MCKiS Jaworzno 6 0 0.00
186. Nataniel Kornaś STELA Cieszyn 7 0 0.00
187. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 10 0 0.00
188. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 10 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL