Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Franciszek Soiński UKS MOSM Bytom II 12 332 27.67
2. Wojciech Jagiełło Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 14 299 21.36
3. Kamil Szczepaniak Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 297 21.21
4. Wiktor Dulian MCKiS Jaworzno 16 296 18.50
5. Artur Wiśniewski MOSM Tychy 16 273 17.06
6. Michał Szarbatke Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 13 268 20.62
7. Maciej Januszek Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 11 266 24.18
8. Samuel Kuczera STELA Cieszyn 15 261 17.40
9. Mikołaj Kolarski MKS Wodzisław Śląski 14 260 18.57
10. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 16 255 15.94
11. Łukasz Gwara Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 234 14.63
12. Jakub Cisowski UKS MOSM Bytom II 13 228 17.54
13. Krzysztof Jargoń MKS Wodzisław Śląski 14 217 15.50
14. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 12 192 16.00
15. Piotr Tabaszewski KS Pogoń Ruda Śląska 15 191 12.73
16. Franciszek Kala MKKS Rybnik 15 179 11.93
17. Radosław Waluscha MOSM Tychy 14 176 12.57
18. Jeremiasz Santarius STELA Cieszyn 15 171 11.40
19. Paweł Rak MKKS Rybnik 15 168 11.20
20. Michał Koziej Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 164 13.67
21. Maciej Chadalski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 163 12.54
22. Piotr Pożarowszczyk MKS Wodzisław Śląski 14 155 11.07
23. Ksawery Skurzyński MCKiS Jaworzno 16 150 9.38
24. Bartosz Jordan MKS Wodzisław Śląski 14 150 10.71
25. Oliwer Śląski MCKiS Jaworzno 15 149 9.93
26. MARCEL MARKS KS Pogoń Ruda Śląska 14 144 10.29
27. Mateusz Niemczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 142 10.14
28. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 12 142 11.83
29. Karol Fojcik MKKS Rybnik 15 141 9.40
30. Tomasz Pancherz UKS MOSM Bytom 15 140 9.33
31. Witold Krassowka UKS MOSM Bytom II 12 136 11.33
32. Maciej Ciechelski MCKiS Jaworzno 12 133 11.08
33. Tomasz Trela STELA Cieszyn 15 132 8.80
34. Igor Górzkowski MOSM Tychy 14 128 9.14
35. Bartosz Ptak UKS MOSM Bytom II 13 125 9.62
36. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 12 125 10.42
37. MAREK HALAMODA KS Pogoń Ruda Śląska 15 124 8.27
38. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 11 120 10.91
39. Maksymilian Bauer Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 119 8.50
40. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 14 118 8.43
41. Paweł Bocian Żorska Akademia Koszykówki I 12 117 9.75
42. Kornel Tatar Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 116 7.25
43. Szymon Krzywoń MOSM Tychy 15 115 7.67
44. WIKTOR CZYŻEWSKI MOSM Tychy 11 113 10.27
45. Dominik Kościelecki UKS MOSM Bytom 15 113 7.53
46. Kacper Wojtas MKS Dąbrowa Górnicza 13 108 8.31
47. Piotr Palmąka MKS Dąbrowa Górnicza 13 108 8.31
48. Oliwier Kogut Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 14 105 7.50
49. Michał Zatoński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 99 8.25
50. Beniamin Hajda UKS MOSM Bytom 15 98 6.53
51. Nataniel Gołębiewski UKS MOSM Bytom 14 95 6.79
52. Igor Drajerczak STELA Cieszyn 15 92 6.13
53. ROCH ANCZYKOWSKI MOSM Tychy 13 88 6.77
54. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 12 88 7.33
55. Krzysztof Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 84 9.33
56. Patryk Ludwiński UKS MOSM Bytom II 13 82 6.31
57. Maksymilian Pleszczyński UKS MOSM Bytom II 10 73 7.30
58. Kacper Cepiga UKS MOSM Bytom 14 73 5.21
59. Piotr Gwiazda Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 12 73 6.08
60. Oskar Paśnikowski MKS Dąbrowa Górnicza 11 72 6.55
61. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 15 72 4.80
62. Mateusz Czarnojan STELA Cieszyn 15 72 4.80
63. Seweryn Nowak Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 12 71 5.92
64. Tymoteusz Stachelek Żorska Akademia Koszykówki I 13 71 5.46
65. Jan Iżak MOSM Tychy 13 71 5.46
66. Kajetan Szal KS Pogoń Ruda Śląska 10 65 6.50
67. Dominik Poręba KS Pogoń Ruda Śląska 13 65 5.00
68. Maciej Pocześny UKS MOSM Bytom II 13 64 4.92
69. Mateusz Wilczek MKKS Rybnik 14 63 4.50
70. Filip Morawiec Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 61 6.78
71. Robert Mulka MCKiS Jaworzno 15 60 4.00
72. Mirosław Halamoda KS Pogoń Ruda Śląska 14 56 4.00
73. Mikołaj Olejniczak Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 12 56 4.67
74. Mateusz Michnik MKS Wodzisław Śląski 11 56 5.09
75. Juliusz Moskal UKS MOSM Bytom 11 55 5.00
76. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 55 4.58
77. Szymon Kamela UKS MOSM Bytom II 13 55 4.23
78. Patryk Wróblewski Żorska Akademia Koszykówki I 9 53 5.89
79. Michał Nawrocki MKS Wodzisław Śląski 14 52 3.71
80. Paweł Całka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 52 3.71
81. Michał Tyrpa MCKiS Jaworzno 14 48 3.43
82. Aleksander Bazański MKKS Rybnik 12 46 3.83
83. Paweł Fragstein KS Pogoń Ruda Śląska 13 44 3.38
84. Paweł Szmer MCKiS Jaworzno 11 44 4.00
85. Adam Kusa Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 44 4.00
86. Nataniel Jankowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 43 3.91
87. Michał Sawa MOSM Tychy 9 43 4.78
88. Patryk Davies MKS Dąbrowa Górnicza 12 42 3.50
89. Marcel Zych KS Pogoń Ruda Śląska 14 42 3.00
90. Mateusz Budzicz MOSM Tychy 16 41 2.56
91. Jakub Lewandowski Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 13 41 3.15
92. Jakub Lesiak MKS Dąbrowa Górnicza 11 40 3.64
93. Tomasz Górski MKS Dąbrowa Górnicza 12 40 3.33
94. Filip Amalio MKKS Rybnik 15 40 2.67
95. Michał Malak STELA Cieszyn 13 39 3.00
96. Mateusz Sznajder Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 38 2.38
97. Maksymilian Stoszek STELA Cieszyn 16 37 2.31
98. Bartosz Całusiński UKS MOSM Bytom 10 37 3.70
99. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 12 37 3.08
100. Mateusz Wieczorek Żorska Akademia Koszykówki I 13 35 2.69
101. Patryk Kwiczala STELA Cieszyn 13 35 2.69
102. Bartosz Wędrychowicz MKS Dąbrowa Górnicza 9 34 3.78
103. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 12 34 2.83
104. Dominik Tórz UKS MOSM Bytom 14 33 2.36
105. Wojciech Banot STELA Cieszyn 15 33 2.20
106. Jarosław Fierut MKS Wodzisław Śląski 13 33 2.54
107. Oliwier Łopaciński UKS MOSM Bytom 12 33 2.75
108. Marcel Dramski UKS MOSM Bytom II 11 32 2.91
109. Kacper Kratiuk Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 12 32 2.67
110. Bartosz Witała Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 32 2.29
111. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 9 31 3.44
112. Adrian Panuś Żorska Akademia Koszykówki I 13 31 2.38
113. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 13 31 2.38
114. Karol Kozielski MKS Wodzisław Śląski 11 30 2.73
115. Marcin Stypka MKS Dąbrowa Górnicza 13 28 2.15
116. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 12 27 2.25
117. Mateusz Nowak KS Pogoń Ruda Śląska 14 27 1.93
118. Tomasz Bujniak MCKiS Jaworzno 9 26 2.89
119. Paweł Juraszek Żorska Akademia Koszykówki I 9 26 2.89
120. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 26 2.36
121. Błażej Damek MOSM Tychy 14 26 1.86
122. Jakub Dudka MOSM Tychy 10 25 2.50
123. Krystian Zawierucha Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 11 24 2.18
124. Kamil Płoszaj UKS MOSM Bytom II 13 23 1.77
125. Dawid Balcer STELA Cieszyn 16 22 1.38
126. Alan Polikowski Żorska Akademia Koszykówki I 13 22 1.69
127. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 14 21 1.50
128. Kordian Gorgosz MCKiS Jaworzno 15 21 1.40
129. Jan Kukułka MKS Dąbrowa Górnicza 10 21 2.10
130. Szymon Golik KS Pogoń Ruda Śląska 13 20 1.54
131. Wiktor Pietrzak MKKS Rybnik 8 20 2.50
132. Krzysztof Bochenek MCKiS Jaworzno 12 20 1.67
133. Dawid Kaniecki Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 10 20 1.82
134. Marek Ilnicki Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 12 19 1.58
135. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 9 19 2.11
136. Mateusz Seweryn MKKS Rybnik 12 19 1.58
137. Nikodem Korczak Miejski Czeladzki Klub Sportowy 13 19 1.46
138. Jan Forfecki MOSM Tychy 11 18 1.64
139. Michał Głaz Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 11 18 1.64
140. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 15 17 1.13
141. Marcel Lyko UKS MOSM Bytom II 12 16 1.33
142. Jan Nowakowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 16 1.23
143. Dominik Trześniewski UKS MOSM Bytom II 14 16 1.14
144. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki I 12 15 1.25
145. Tymoteusz Golicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 15 1.00
146. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 10 15 1.50
147. Kuba Żurek MKS Wodzisław Śląski 13 13 1.00
148. Szymon Kmera Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 13 12 0.92
149. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 12 1.71
150. Dominik Sobik Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 12 12 1.00
151. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 12 11 0.92
152. Szymon Tomaszewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 13 10 0.77
153. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 10 1.25
154. Antoni Rynkiewicz MCKiS Jaworzno 13 10 0.77
155. Jakub Bulik KS Pogoń Ruda Śląska 14 10 0.71
156. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom II 12 9 0.75
157. Jakub Kopyto KS Pogoń Ruda Śląska 12 8 0.67
158. Kosma Kolarczyk MKS Wodzisław Śląski 13 7 0.54
159. Paweł Grzywacz MOSM Tychy 8 6 0.75
160. Mateusz Jamrozik Międzyszkolny Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego KATOWICE 8 6 0.75
161. Jakub Jachym MKKS Rybnik 10 6 0.60
162. Dominik Knap Żorska Akademia Koszykówki I 9 6 0.67
163. Krzysztof Malcherczyk Żorska Akademia Koszykówki II 8 6 0.75
164. Karol Izydorczyk MKS Wodzisław Śląski 10 5 0.50
165. Aleksander Bielas Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 3 0.23
166. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki II, Żorska Akademia Koszykówki I 9 2 0.22
167. Oliwier Stramek MKS Dąbrowa Górnicza 9 2 0.22
Obraz Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL