Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
2. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 4 0.00 0.00 0.00
3. Karol Kozielski MKS Wodzisław Śląski 4 0.00 0.00 0.00
4. Oliwier Jasnoch KS Pogoń Ruda Śląska 3 0.00 0.00 0.00
5. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00 0.00 0.00
6. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
7. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
8. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
9. Antoni Szyszko MCKiS Jaworzno 3 0.00 0.00 0.00
10. Kamil Tomica STELA Cieszyn 5 0.00 0.00 0.00
11. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0.00 0.00
12. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 6 0.00 0.00 0.00
13. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
14. Maciej Maj MKKS Rybnik 7 0.00 0.00 0.00
15. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00 0.00 0.00
16. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 6 0.00 0.00 0.00
17. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
18. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00 0.00 0.00
19. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 7 0.00 0.00 0.00
20. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
21. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 6 0.00 0.00 0.00
22. Szymon Staszczak MOSM Tychy 4 0.00 0.00 0.00
23. Wiktor Kowolik KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00 0.00 0.00
24. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 0.00 0.00 0.00
25. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
26. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 4 0.00 0.00 0.00
27. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 5 0.00 0.00 0.00
28. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0.00 0.00
29. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
30. Maksymilian Fryc MKS Wodzisław Śląski 4 0.00 0.00 0.00
31. Jakub Cierpich MOSM Tychy 7 0.00 0.00 0.00
32. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
33. Igor Guzik MKS MOS Katowice 7 0.00 0.00 0.00
34. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00 0.00 0.00
35. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00 0.00 0.00
36. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 6 0.00 0.00 0.00
37. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 5 0.00 0.00 0.00
38. Filip Tengler STELA Cieszyn 6 0.00 0.00 0.00
39. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0.00 0.00
40. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 6 0.00 0.00 0.00
41. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
42. Artur Wojtyka MOSM Tychy 7 0.00 0.00 0.00
43. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 2 0.00 0.00 0.00
44. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 7 0.00 0.00 0.00
45. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0.00 0.00
46. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
47. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 7 0.00 0.00 0.00
48. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
49. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 6 0.00 0.00 0.00
50. Bartosz Folga MOSM Tychy 7 0.00 0.00 0.00
51. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
52. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 0.00 0.00 0.00
53. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
54. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
55. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 5 0.00 0.00 0.00
56. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 7 0.00 0.00 0.00
57. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0.00 0.00
58. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
59. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 7 0.00 0.00 0.00
60. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
61. Dominik Sikora STELA Cieszyn 5 0.00 0.00 0.00
62. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 6 0.00 0.00 0.00
63. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 4 0.00 0.00 0.00
64. Mikołaj Kozłowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
65. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
66. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00 0.00 0.00
67. Nataniel Kornaś STELA Cieszyn 3 0.00 0.00 0.00
68. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0.00 0.00
69. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 6 0.00 0.00 0.00
70. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 8 0.00 0.00 0.00
71. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 7 0.00 0.00 0.00
72. Piotr Zdziechowski MKS Strzelce Opolskie 2 0.00 0.00 0.00
73. Euzebiusz Chmielecki Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
74. Mateusz Stefańczyk MKS MOS Katowice 5 0.00 0.00 0.00
75. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 6 0.00 0.00 0.00
76. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
77. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
78. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 7 0.00 0.00 0.00
79. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
80. Dawid Lipp UKS MOSM Bytom 6 0.00 0.00 0.00
81. Michał Cieślar STELA Cieszyn 6 0.00 0.00 0.00
82. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 5 0.00 0.00 0.00
83. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 0.00 0.00 0.00
84. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 8 0.00 0.00 0.00
85. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 5 0.00 0.00 0.00
86. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0.00 0.00
87. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 4 0.00 0.00 0.00
88. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 0.00 0.00 0.00
89. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
90. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 5 0.00 0.00 0.00
91. Dawid Balcer STELA Cieszyn 6 0.00 0.00 0.00
92. Bartłomiej Trochonowicz MKS MOS Katowice 4 0.00 0.00 0.00
93. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 5 0.00 0.00 0.00
94. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00 0.00 0.00
95. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 0.00 0.00 0.00
96. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00 0.00 0.00
97. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 3 0.00 0.00 0.00
98. Jan Tengler STELA Cieszyn 6 0.00 0.00 0.00
99. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0.00 0.00
100. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 7 0.00 0.00 0.00
101. Mateusz Majewski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
102. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 7 0.00 0.00 0.00
103. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
104. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 7 0.00 0.00 0.00
105. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
106. Wojciech Koziara MKS MOS Katowice 6 0.00 0.00 0.00
107. Franciszek Kala MKKS Rybnik 6 0.00 0.00 0.00
108. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
109. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 3 0.00 0.00 0.00
110. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
111. Szymon Studziński MKS Strzelce Opolskie 3 0.00 0.00 0.00
112. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 0.00 0.00 0.00
113. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 8 0.00 0.00 0.00
114. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 6 0.00 0.00 0.00
115. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 7 0.00 0.00 0.00
116. Alan Sączewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 0.00 0.00 0.00
117. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 4 0.00 0.00 0.00
118. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 0.00 0.00 0.00
119. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
120. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
121. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 5 0.00 0.00 0.00
122. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 6 0.00 0.00 0.00
123. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 6 0.00 0.00 0.00
124. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00 0.00 0.00
125. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 0.00 0.00 0.00
126. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 5 0.00 0.00 0.00
127. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0.00 0.00
128. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
129. Maciej Małuj MOSM Tychy 5 0.00 0.00 0.00
130. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
131. Dawid Biela MKKS Rybnik 7 0.00 0.00 0.00
132. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 5 0.00 0.00 0.00
133. Błażej Damek MOSM Tychy 6 0.00 0.00 0.00
134. Grzegorz Chechelski MCKiS Jaworzno 3 0.00 0.00 0.00
135. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
136. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 3 0.00 0.00 0.00
137. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
138. Jan Strzałek MKS Strzelce Opolskie 3 0.00 0.00 0.00
139. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00 0.00 0.00
140. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 5 0.00 0.00 0.00
141. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 6 0.00 0.00 0.00
142. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 0.00 0.00 0.00
143. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
144. Piotr Jarema MOSM Tychy 6 0.00 0.00 0.00
145. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 6 0.00 0.00 0.00
146. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
147. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
148. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 7 0.00 0.00 0.00
149. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 5 0.00 0.00 0.00
150. Oskar Łokietek KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00 0.00 0.00
151. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 0.00 0.00 0.00
152. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 8 0.00 0.00 0.00
153. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 7 0.00 0.00 0.00
154. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 4 0.00 0.00 0.00
155. Wiktor Maziarz-Piotrowski MKS Wodzisław Śląski 5 0.00 0.00 0.00
156. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 7 0.00 0.00 0.00
157. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
158. Maksymilian Nogaj MOSM Tychy 4 0.00 0.00 0.00
159. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
160. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
161. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 6 0.00 0.00 0.00
162. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 7 0.00 0.00 0.00
163. Kasper Dudek MKKS Rybnik 4 0.00 0.00 0.00
164. Mikołaj Wrzesień Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00 0.00 0.00
165. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00 0.00 0.00
166. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00 0.00 0.00
167. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
168. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 5 0.00 0.00 0.00
169. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 6 0.00 0.00 0.00
170. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00 0.00 0.00
171. Kajetan Kozłowski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
172. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 6 0.00 0.00 0.00
173. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 6 0.00 0.00 0.00
174. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
175. Adam Gierczak KS Pogoń Ruda Śląska 3 0.00 0.00 0.00
176. Paweł Piecuch Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
177. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
178. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 7 0.00 0.00 0.00
179. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
180. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00 0.00 0.00
181. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 0.00 0.00 0.00
182. Krzysztof Palinkiewicz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
183. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 6 0.00 0.00 0.00
184. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 5 0.00 0.00 0.00
185. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 7 0.00 0.00 0.00
186. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
187. Mateusz Lis MKS MOS Katowice 7 0.00 0.00 0.00
188. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 2 0.00 0.00 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL