Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
10.10.2019 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - MKS MOS Katowice 118:29
10.10.2019 18:00 MKKS Rybnik - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 128:24
10.10.2019 18:00 STELA Cieszyn - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 60:57
10.10.2019 18:30 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 75:62
10.10.2019 16:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 32:78
10.10.2019 18:30 MKS Wodzisław Śląski - KS Pogoń Ruda Śląska 74:24
12.12.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - MCKiS Jaworzno --:--
17.10.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MOSM Tychy 32:70
17.10.2019 17:30 MKS Dąbrowa Górnicza - STELA Cieszyn 67:62
17.10.2019 18:00 MKS MOS Katowice - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 39:89
07.12.2019 10:00 Żorska Akademia Koszykówki - MKKS Rybnik --:--
17.10.2019 16:15 MCKiS Jaworzno - MKS Wodzisław Śląski 40:65
17.10.2019 18:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MKS Strzelce Opolskie 74:40
17.10.2019 18:30 UKS MOSM Bytom - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 57:39
21.10.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - UKS MOSM Bytom 53:36
21.10.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - MCKiS Jaworzno 18:56
21.10.2019 18:30 MKS Wodzisław Śląski - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 28:129
21.10.2019 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 68:58
21.10.2019 18:00 MKKS Rybnik - MKS MOS Katowice 92:39
21.10.2019 18:00 STELA Cieszyn - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 114:35
11.12.2019 17:30 MOSM Tychy - Żorska Akademia Koszykówki --:--
24.10.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 24:84
24.10.2019 18:00 MKS MOS Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 45:88
24.10.2019 18:00 MKKS Rybnik - MOSM Tychy 90:61
15.11.2019 16:00 Żorska Akademia Koszykówki - STELA Cieszyn 96:46
24.10.2019 16:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MKS Strzelce Opolskie 59:69
24.10.2019 18:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - KS Pogoń Ruda Śląska 109:14
24.10.2019 18:30 UKS MOSM Bytom - MKS Wodzisław Śląski 71:52
31.10.2019 16:30 MCKiS Jaworzno - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19:125
31.10.2019 18:30 MKS Wodzisław Śląski - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 47:44
04.11.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom 17:80
31.10.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Żorska Akademia Koszykówki 32:79
31.10.2019 17:30 MKS Dąbrowa Górnicza - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 94:37
31.10.2019 18:00 STELA Cieszyn - MKKS Rybnik 60:108
31.10.2019 18:30 MOSM Tychy - MKS MOS Katowice 63:36
07.11.2019 16:15 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - KS Pogoń Ruda Śląska 108:15
07.11.2019 18:30 UKS MOSM Bytom - MCKiS Jaworzno 80:40
14.11.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - MKS Wodzisław Śląski 63:57
07.11.2019 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - MKS Dąbrowa Górnicza 91:63
07.11.2019 18:00 MKS MOS Katowice - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 63:31
07.11.2019 18:00 MKKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 108:53
07.11.2019 18:30 MOSM Tychy - STELA Cieszyn 31:106
14.11.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - Żorska Akademia Koszykówki 17:131
14.11.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MOSM Tychy 78:41
14.11.2019 17:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MKKS Rybnik 51:57
02.12.2019 18:00 STELA Cieszyn - MKS MOS Katowice 20:0
14.11.2019 16:30 MCKiS Jaworzno - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 54:73
14.11.2019 18:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - UKS MOSM Bytom 105:25
25.11.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Strzelce Opolskie 14:74
18.11.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MKKS Rybnik 28:72
18.11.2019 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 77:40
18.11.2019 18:00 MKS MOS Katowice - Żorska Akademia Koszykówki 26:105
18.12.2019 17:30 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - STELA Cieszyn --:--
18.11.2019 16:30 MCKiS Jaworzno - MKS Strzelce Opolskie 0:20
18.11.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - MKS Wodzisław Śląski 21:73
18.11.2019 18:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 100:29
21.11.2019 16:15 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - UKS MOSM Bytom 51:58
21.11.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 47:74
21.11.2019 18:30 MKS Wodzisław Śląski - MCKiS Jaworzno 81:30
21.11.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS MOS Katowice 69:32
21.11.2019 18:00 STELA Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza 88:84
21.11.2019 18:00 MKKS Rybnik - Żorska Akademia Koszykówki 70:91
21.11.2019 18:30 MOSM Tychy - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 80:34
28.11.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - STELA Cieszyn 48:89
28.11.2019 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - MOSM Tychy 106:68
28.11.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 47:70
28.11.2019 18:00 MKS MOS Katowice - MKKS Rybnik 49:60
28.11.2019 16:30 MCKiS Jaworzno - KS Pogoń Ruda Śląska 74:43
28.11.2019 18:30 UKS MOSM Bytom - MKS Strzelce Opolskie 45:52
28.11.2019 18:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MKS Wodzisław Śląski 86:34
05.12.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 106:20
05.12.2019 17:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS MOS Katowice 72:24
05.12.2019 18:00 STELA Cieszyn - Żorska Akademia Koszykówki 47:100
05.12.2019 18:30 MOSM Tychy - MKKS Rybnik 44:84
05.12.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 52:44
05.12.2019 18:30 MKS Wodzisław Śląski - UKS MOSM Bytom 41:44
09.12.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki --:--
02.12.2019 17:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MKS Wodzisław Śląski 71:29
05.12.2019 18:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MCKiS Jaworzno 114:23
12.12.2019 18:30 UKS MOSM Bytom - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
12.12.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
12.12.2019 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
12.12.2019 18:00 MKS MOS Katowice - MOSM Tychy --:--
12.12.2019 18:00 MKKS Rybnik - STELA Cieszyn --:--
02.12.2019 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Żorska Akademia Koszykówki 40:88
16.12.2019 16:00 Knurowskie Towarzystwo Koszykówki - MKS MOS Katowice --:--
16.12.2019 17:00 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice - MKKS Rybnik --:--
16.12.2019 18:00 STELA Cieszyn - MOSM Tychy --:--
16.12.2019 16:30 MCKiS Jaworzno - UKS MOSM Bytom --:--
16.12.2019 17:30 KS Pogoń Ruda Śląska - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
16.12.2019 18:30 MKS Wodzisław Śląski - MKS Strzelce Opolskie --:--
19.12.2019 16:15 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MCKiS Jaworzno --:--
19.12.2019 16:30 MKS Strzelce Opolskie - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
19.12.2019 16:30 UKS MOSM Bytom - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki --:--
19.12.2019 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - Knurowskie Towarzystwo Koszykówki --:--
19.12.2019 18:00 MKS MOS Katowice - STELA Cieszyn --:--
19.12.2019 18:00 MKKS Rybnik - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
19.12.2019 18:30 MOSM Tychy - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL