Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
02.10.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - MKS MOS KATOWICE --:--
02.10.2020 Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu - UKS MOSM Bytom --:--
02.10.2020 MKS Smyk Prudnik - MOSM Tychy --:--
02.10.2020 17:00 MKS Wodzisław Śląski - GTK Gliwice --:--
02.10.2020 MKKS Rybnik - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
02.10.2020 UKS Jedynka Niemodlin - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II --:--
02.10.2020 Daas BH Bielsko-Biała - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
02.10.2020 18:30 Stela Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza II --:--
09.10.2020 Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I --:--
09.10.2020 UKS MOSM Bytom - MKS MOS KATOWICE --:--
09.10.2020 MKS Smyk Prudnik - MKS Wodzisław Śląski --:--
09.10.2020 15:30 MOSM Tychy - GTK Gliwice --:--
09.10.2020 UKS Jedynka Niemodlin - MKKS Rybnik --:--
09.10.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
09.10.2020 MKS Dąbrowa Górnicza II - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
09.10.2020 18:30 Stela Cieszyn - Daas BH Bielsko-Biała --:--
16.10.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - UKS MOSM Bytom --:--
16.10.2020 17:00 MKS MOS KATOWICE - Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu --:--
16.10.2020 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS Jedynka Niemodlin --:--
16.10.2020 MKKS Rybnik - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II --:--
16.10.2020 Daas BH Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II --:--
16.10.2020 16:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - Stela Cieszyn --:--
16.10.2020 17:00 GTK Gliwice - MKS Smyk Prudnik --:--
16.10.2020 17:00 MKS Wodzisław Śląski - MOSM Tychy --:--
23.10.2020 UKS MOSM Bytom - Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu --:--
23.10.2020 17:00 MKS MOS KATOWICE - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I --:--
23.10.2020 KS Pogoń Ruda Śląska - MKKS Rybnik --:--
23.10.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - UKS Jedynka Niemodlin --:--
23.10.2020 MKS Dąbrowa Górnicza II - Stela Cieszyn --:--
23.10.2020 16:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - Daas BH Bielsko-Biała --:--
23.10.2020 15:30 MOSM Tychy - MKS Smyk Prudnik --:--
23.10.2020 17:00 GTK Gliwice - MKS Wodzisław Śląski --:--
30.10.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I - Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu --:--
30.10.2020 17:00 MKS MOS KATOWICE - UKS MOSM Bytom --:--
30.10.2020 MKKS Rybnik - UKS Jedynka Niemodlin --:--
30.10.2020 KS Pogoń Ruda Śląska - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II --:--
30.10.2020 Daas BH Bielsko-Biała - Stela Cieszyn --:--
30.10.2020 16:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MKS Dąbrowa Górnicza II --:--
30.10.2020 17:00 MKS Wodzisław Śląski - MKS Smyk Prudnik --:--
30.10.2020 17:00 GTK Gliwice - MOSM Tychy --:--
06.11.2020 Uczniowski Klub Sportowy Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu - MKS MOS KATOWICE --:--
06.11.2020 UKS MOSM Bytom - Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I --:--
06.11.2020 MKS Smyk Prudnik - GTK Gliwice --:--
06.11.2020 15:30 MOSM Tychy - MKS Wodzisław Śląski --:--
06.11.2020 UKS Jedynka Niemodlin - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
06.11.2020 Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II - MKKS Rybnik --:--
06.11.2020 MKS Dąbrowa Górnicza II - Daas BH Bielsko-Biała --:--
06.11.2020 18:30 Stela Cieszyn - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL