Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Asysty suma Asysty śr.
1. Wiktor Jaworski MCKiS Jaworzno 8 0.00
2. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 19 0.00
3. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 9 0.00
4. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 13 0.00
5. Grzegorz Chechelski MCKiS Jaworzno 9 0.00
6. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
7. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
8. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 18 0.00
9. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 16 0.00
10. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 19 0.00
11. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 0.00
12. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
13. Wojciech Koziara MKS MOS Katowice 12 0.00
14. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 0.00
15. Kamil Szeremeta MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
16. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00
17. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
18. Jan Tengler STELA Cieszyn 16 0.00
19. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
20. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 14 0.00
21. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 14 0.00
22. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
23. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 12 0.00
24. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 8 0.00
25. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 16 0.00
26. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 14 0.00
27. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 16 0.00
28. Oliwier Jasnoch KS Pogoń Ruda Śląska 9 0.00
29. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 16 0.00
30. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 20 0.00
31. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 0.00
32. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
33. Maciej Małuj MOSM Tychy 13 0.00
34. Błażej Pawera STELA Cieszyn 10 0.00
35. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 0.00
36. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 10 0.00
37. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 16 0.00
38. Mikołaj Kozłowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 0.00
39. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 16 0.00
40. Dawid Balcer STELA Cieszyn 18 0.00
41. Paweł Juraszek Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
42. Łukasz Balcer STELA Cieszyn 11 0.00
43. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
44. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00
45. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 16 0.00
46. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 8 0.00
47. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 20 0.00
48. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0.00
49. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 14 0.00
50. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 11 0.00
51. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00
52. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 18 0.00
53. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 17 0.00
54. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 17 0.00
55. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 18 0.00
56. Jakub Cierpich MOSM Tychy 18 0.00
57. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 0.00
58. Bruno Bogucki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00
59. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 18 0.00
60. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 15 0.00
61. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
62. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 10 0.00
63. Mateusz Lis MKS MOS Katowice 18 0.00
64. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
65. Filip Tengler STELA Cieszyn 16 0.00
66. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00
67. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 9 0.00
68. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 16 0.00
69. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 13 0.00
70. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 14 0.00
71. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 18 0.00
72. Maciej Piętak UKS MOSM Bytom 8 0.00
73. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 13 0.00
74. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 16 0.00
75. Adam Gierczak KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
76. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
77. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 18 0.00
78. Dawid Biela MKKS Rybnik 17 0.00
79. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 21 0.00
80. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 13 0.00
81. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 18 0.00
82. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 17 0.00
83. Bartosz Folga MOSM Tychy 19 0.00
84. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 12 0.00
85. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 15 0.00
86. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 0.00
87. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 14 0.00
88. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 0.00
89. Seweryn Nowak Żorska Akademia Koszykówki 17 0.00
90. Paweł Piecuch Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 0.00
91. Jakub Barabasz MKS Wodzisław Śląski 10 0.00
92. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
93. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 14 0.00
94. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 18 0.00
95. Krzysztof Palinkiewicz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00
96. Błażej Damek MOSM Tychy 14 0.00
97. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 11 0.00
98. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 13 0.00
99. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 18 0.00
100. Dawid Lipp UKS MOSM Bytom 12 0.00
101. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 19 0.00
102. Miłosz Wilk MCKiS Jaworzno 7 0.00
103. Mikołaj Filingier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00
104. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 17 0.00
105. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
106. Maksymilian Nogaj MOSM Tychy 11 0.00
107. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 17 0.00
108. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 0.00
109. Igor Guzik MKS MOS Katowice 18 0.00
110. Piotr Jarema MOSM Tychy 17 0.00
111. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 17 0.00
112. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 16 0.00
113. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 18 0.00
114. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00
115. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 11 0.00
116. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
117. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 17 0.00
118. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
119. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 21 0.00
120. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 14 0.00
121. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 19 0.00
122. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 10 0.00
123. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 12 0.00
124. Wiktor Kowolik KS Pogoń Ruda Śląska 9 0.00
125. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
126. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 16 0.00
127. Franciszek Kala MKKS Rybnik 16 0.00
128. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 16 0.00
129. Klaudiusz Mojżysz MKKS Rybnik 12 0.00
130. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 18 0.00
131. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 0.00
132. Bartłomiej Trochonowicz MKS MOS Katowice 9 0.00
133. Artur Wojtyka MOSM Tychy 19 0.00
134. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 0.00
135. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 0.00
136. Mateusz Stefańczyk MKS MOS Katowice 15 0.00
137. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 16 0.00
138. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 14 0.00
139. Maksymilian Fryc MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
140. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00
141. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00
142. Nataniel Kornaś STELA Cieszyn 10 0.00
143. Kajetan Kozłowski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 0.00
144. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 11 0.00
145. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 15 0.00
146. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 20 0.00
147. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 14 0.00
148. Igor Ciesielski MKS MOS Katowice 10 0.00
149. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
150. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 21 0.00
151. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 0.00
152. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00
153. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 19 0.00
154. Michał Cieślar STELA Cieszyn 17 0.00
155. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 0.00
156. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 14 0.00
157. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0.00
158. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 16 0.00
159. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 0.00
160. Dominik Sikora STELA Cieszyn 9 0.00
161. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0.00
162. Wiktor Maziarz-Piotrowski MKS Wodzisław Śląski 13 0.00
163. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00
164. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 16 0.00
165. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 14 0.00
166. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 15 0.00
167. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 19 0.00
168. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 18 0.00
169. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 9 0.00
170. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00
171. Nikodem Woźny MKS Dąbrowa Górnicza 12 0.00
172. Jan Stolarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 0.00
173. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 20 0.00
174. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 17 0.00
175. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 17 0.00
176. Maciej Maj MKKS Rybnik 19 0.00
177. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 0.00
178. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 17 0.00
179. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 16 0.00
180. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0.00
181. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 17 0.00
182. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 17 0.00
183. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00
184. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 13 0.00
185. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
186. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 20 0.00
187. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
188. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00
189. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 13 0.00
190. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 18 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL