Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Przechwyty suma Przechwyty śr
1. Bruno Bogucki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00
2. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
3. Mateusz Lis MKS MOS Katowice 18 0.00
4. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
5. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00
6. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 16 0.00
7. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 18 0.00
8. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 18 0.00
9. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 16 0.00
10. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 14 0.00
11. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 15 0.00
12. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 18 0.00
13. Maciej Piętak UKS MOSM Bytom 8 0.00
14. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 21 0.00
15. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 0.00
16. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 13 0.00
17. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 19 0.00
18. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 0.00
19. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 16 0.00
20. Adam Gierczak KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
21. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 16 0.00
22. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
23. Dominik Sikora STELA Cieszyn 9 0.00
24. Wiktor Maziarz-Piotrowski MKS Wodzisław Śląski 13 0.00
25. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 13 0.00
26. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 18 0.00
27. Bartosz Folga MOSM Tychy 19 0.00
28. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 15 0.00
29. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 0.00
30. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 0.00
31. Paweł Piecuch Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 0.00
32. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
33. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 18 0.00
34. Krzysztof Palinkiewicz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00
35. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 18 0.00
36. Dawid Biela MKKS Rybnik 17 0.00
37. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 13 0.00
38. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 13 0.00
39. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 18 0.00
40. Dawid Lipp UKS MOSM Bytom 12 0.00
41. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 20 0.00
42. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 17 0.00
43. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 19 0.00
44. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 0.00
45. Miłosz Wilk MCKiS Jaworzno 7 0.00
46. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 16 0.00
47. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 17 0.00
48. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 17 0.00
49. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 13 0.00
50. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 11 0.00
51. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 20 0.00
52. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 17 0.00
53. Igor Guzik MKS MOS Katowice 18 0.00
54. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 17 0.00
55. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00
56. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
57. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
58. Mikołaj Filingier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00
59. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
60. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 14 0.00
61. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 19 0.00
62. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 10 0.00
63. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 18 0.00
64. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 12 0.00
65. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 0.00
66. Wiktor Kowolik KS Pogoń Ruda Śląska 9 0.00
67. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
68. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
69. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 0.00
70. Kamil Szeremeta MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
71. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 16 0.00
72. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00
73. Jan Tengler STELA Cieszyn 16 0.00
74. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 14 0.00
75. Bartłomiej Trochonowicz MKS MOS Katowice 9 0.00
76. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 0.00
77. Mateusz Stefańczyk MKS MOS Katowice 15 0.00
78. Maksymilian Fryc MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
79. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00
80. Kajetan Kozłowski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 0.00
81. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 15 0.00
82. Klaudiusz Mojżysz MKKS Rybnik 12 0.00
83. Łukasz Balcer STELA Cieszyn 11 0.00
84. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00
85. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 20 0.00
86. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 14 0.00
87. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 20 0.00
88. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 0.00
89. Igor Ciesielski MKS MOS Katowice 10 0.00
90. Maciej Małuj MOSM Tychy 13 0.00
91. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 0.00
92. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
93. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 16 0.00
94. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 16 0.00
95. Dawid Balcer STELA Cieszyn 18 0.00
96. Paweł Juraszek Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
97. Michał Cieślar STELA Cieszyn 17 0.00
98. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 14 0.00
99. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0.00
100. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 0.00
101. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0.00
102. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00
103. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 14 0.00
104. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00
105. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 9 0.00
106. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 19 0.00
107. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 17 0.00
108. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 17 0.00
109. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 18 0.00
110. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 9 0.00
111. Jakub Cierpich MOSM Tychy 18 0.00
112. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 0.00
113. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 18 0.00
114. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00
115. Nikodem Woźny MKS Dąbrowa Górnicza 12 0.00
116. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 15 0.00
117. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 10 0.00
118. Filip Tengler STELA Cieszyn 16 0.00
119. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 17 0.00
120. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0.00
121. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00
122. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
123. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
124. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00
125. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 18 0.00
126. Jan Stolarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 0.00
127. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 17 0.00
128. Maciej Maj MKKS Rybnik 19 0.00
129. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 14 0.00
130. Błażej Damek MOSM Tychy 14 0.00
131. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 19 0.00
132. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 9 0.00
133. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 21 0.00
134. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 13 0.00
135. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 13 0.00
136. Grzegorz Chechelski MCKiS Jaworzno 9 0.00
137. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 17 0.00
138. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 12 0.00
139. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
140. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 14 0.00
141. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00
142. Seweryn Nowak Żorska Akademia Koszykówki 17 0.00
143. Jakub Barabasz MKS Wodzisław Śląski 10 0.00
144. Wiktor Jaworski MCKiS Jaworzno 8 0.00
145. Wojciech Koziara MKS MOS Katowice 12 0.00
146. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
147. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
148. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 14 0.00
149. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
150. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 16 0.00
151. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 19 0.00
152. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 17 0.00
153. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 8 0.00
154. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 21 0.00
155. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 16 0.00
156. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 14 0.00
157. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 17 0.00
158. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 16 0.00
159. Oliwier Jasnoch KS Pogoń Ruda Śląska 9 0.00
160. Maksymilian Nogaj MOSM Tychy 11 0.00
161. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 0.00
162. Piotr Jarema MOSM Tychy 17 0.00
163. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 16 0.00
164. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 18 0.00
165. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 11 0.00
166. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 12 0.00
167. Błażej Pawera STELA Cieszyn 10 0.00
168. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 10 0.00
169. Mikołaj Kozłowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 0.00
170. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
171. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 16 0.00
172. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
173. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 11 0.00
174. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 20 0.00
175. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0.00
176. Franciszek Kala MKKS Rybnik 16 0.00
177. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 16 0.00
178. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 14 0.00
179. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 11 0.00
180. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 18 0.00
181. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 0.00
182. Artur Wojtyka MOSM Tychy 19 0.00
183. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 0.00
184. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00
185. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 16 0.00
186. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 14 0.00
187. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 16 0.00
188. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00
189. Nataniel Kornaś STELA Cieszyn 10 0.00
190. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 8 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL