Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 8 192 24.00
2. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 6 182 30.33
3. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 6 147 24.50
4. Franciszek Kala MKKS Rybnik 6 123 20.50
5. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 6 120 20.00
6. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 118 16.86
7. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 112 16.00
8. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 6 110 18.33
9. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 108 15.43
10. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 6 106 17.67
11. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 95 15.83
12. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 7 88 12.57
13. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 5 82 16.40
14. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 6 81 13.50
15. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 8 81 10.13
16. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 6 77 12.83
17. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 8 70 8.75
18. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 70 11.67
19. Bartosz Folga MOSM Tychy 7 66 9.43
20. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 66 11.00
21. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 6 66 11.00
22. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 6 64 10.67
23. Mikołaj Kozłowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 64 12.80
24. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 6 62 10.33
25. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 62 8.86
26. Karol Kozielski MKS Wodzisław Śląski 4 60 15.00
27. Artur Wojtyka MOSM Tychy 7 60 8.57
28. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 8 58 7.25
29. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 4 57 14.25
30. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 7 56 8.00
31. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 4 55 13.75
32. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 6 54 9.00
33. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 54 9.00
34. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 53 8.83
35. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 52 7.43
36. Dawid Balcer STELA Cieszyn 6 52 8.67
37. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 4 51 12.75
38. Błażej Damek MOSM Tychy 6 51 8.50
39. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 6 48 8.00
40. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 47 7.83
41. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 47 6.71
42. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 46 9.20
43. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 7 45 6.43
44. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 5 45 9.00
45. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 45 6.43
46. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 8 45 5.63
47. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 6 44 7.33
48. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 6 44 7.33
49. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 6 42 7.00
50. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 42 8.40
51. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 42 8.40
52. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 7 42 6.00
53. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 41 5.86
54. Dawid Biela MKKS Rybnik 7 40 5.71
55. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 8 39 4.88
56. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 38 5.43
57. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 38 6.33
58. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 38 5.43
59. Filip Tengler STELA Cieszyn 6 37 6.17
60. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 5 37 7.40
61. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 5 36 7.20
62. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 35 5.83
63. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 4 35 8.75
64. Igor Guzik MKS MOS Katowice 7 35 5.00
65. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 8 35 4.38
66. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 4 35 8.75
67. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 6 34 5.67
68. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 8 34 3.78
69. Maciej Maj MKKS Rybnik 7 33 4.71
70. Wiktor Maziarz-Piotrowski MKS Wodzisław Śląski 5 33 6.60
71. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 32 4.57
72. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 32 4.00
73. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 6 32 5.33
74. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 8 31 3.88
75. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 7 31 4.43
76. Michał Cieślar STELA Cieszyn 6 30 5.00
77. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki 5 30 6.00
78. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 29 4.83
79. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 29 4.83
80. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 7 29 4.14
81. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 28 4.67
82. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 5 28 5.60
83. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 6 28 4.67
84. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 5 28 5.60
85. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 8 28 3.50
86. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 4 27 6.75
87. Mateusz Lis MKS MOS Katowice 7 26 3.71
88. Jakub Cierpich MOSM Tychy 7 26 3.71
89. Piotr Jarema MOSM Tychy 6 25 4.17
90. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 6 25 4.17
91. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 7 24 3.43
92. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 24 6.00
93. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 24 3.43
94. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 6 22 3.67
95. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 7 22 3.14
96. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 4 22 5.50
97. Maksymilian Nogaj MOSM Tychy 4 22 5.50
98. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 6 22 3.14
99. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 6 21 3.50
100. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 7 21 3.00
101. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 6 21 3.50
102. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 20 3.33
103. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 7 20 2.86
104. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 5 19 3.80
105. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 19 3.17
106. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 4 19 4.75
107. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 6 18 3.00
108. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 6 18 3.00
109. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 16 2.67
110. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 6 16 2.67
111. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 5 16 3.20
112. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 7 16 2.00
113. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 7 15 2.14
114. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 3 14 4.67
115. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 5 14 2.80
116. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 7 14 2.00
117. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 13 1.86
118. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 2 13 6.50
119. Mateusz Stefańczyk MKS MOS Katowice 5 13 2.60
120. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 5 13 2.60
121. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 6 13 2.17
122. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 4 12 3.00
123. Dawid Lipp UKS MOSM Bytom 6 12 2.00
124. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 4 12 3.00
125. Alan Sączewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 11 2.75
126. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 3 11 3.67
127. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 8 11 1.38
128. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 4 10 2.50
129. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 7 10 1.43
130. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 5 10 2.00
131. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 10 1.43
132. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 5 10 2.00
133. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 7 9 1.29
134. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 8 9 1.13
135. Kasper Dudek MKKS Rybnik 4 9 2.25
136. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 4 9 2.25
137. Antoni Szyszko MCKiS Jaworzno 3 9 3.00
138. Wojciech Koziara MKS MOS Katowice 6 9 1.50
139. Jan Tengler STELA Cieszyn 6 8 1.33
140. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 4 8 2.00
141. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 5 8 1.60
142. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 8 1.33
143. Wiktor Kowolik KS Pogoń Ruda Śląska 4 8 2.00
144. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 7 8 1.14
145. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 4 8 2.00
146. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 5 8 1.60
147. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 5 7 1.40
148. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 4 7 1.75
149. Szymon Staszczak MOSM Tychy 4 7 1.75
150. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 5 6 1.20
151. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 6 1.00
152. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 6 1.00
153. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 8 6 0.75
154. Paweł Piecuch Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 5 1.25
155. Oliwier Jasnoch KS Pogoń Ruda Śląska 3 4 1.33
156. Maciej Małuj MOSM Tychy 5 4 0.80
157. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 5 4 0.80
158. Euzebiusz Chmielecki Żorska Akademia Koszykówki 4 4 1.00
159. Mikołaj Wrzesień Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 4 1.00
160. Dominik Sikora STELA Cieszyn 5 4 0.80
161. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 4 0.67
162. Kajetan Kozłowski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 3 0.43
163. Oskar Łokietek KS Pogoń Ruda Śląska 6 3 0.50
164. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 2 0.40
165. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 2 2 1.00
166. Grzegorz Chechelski MCKiS Jaworzno 3 2 0.67
167. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 3 2 0.67
168. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 2 0.40
169. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 5 2 0.40
170. Kamil Tomica STELA Cieszyn 5 2 0.40
171. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 4 2 0.50
172. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 4 1 0.25
173. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 3 1 0.33
174. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 4 0 0.00
175. Mateusz Majewski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 0 0.00
176. Bartłomiej Trochonowicz MKS MOS Katowice 4 0 0.00
177. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 5 0 0.00
178. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 5 0 0.00
179. Jan Strzałek MKS Strzelce Opolskie 3 0 0.00
180. Krzysztof Palinkiewicz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 0 0.00
181. Adam Gierczak KS Pogoń Ruda Śląska 3 0 0.00
182. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 5 0 0.00
183. Maksymilian Fryc MKS Wodzisław Śląski 4 0 0.00
184. Nataniel Kornaś STELA Cieszyn 3 0 0.00
185. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 7 0 0.00
186. Piotr Zdziechowski MKS Strzelce Opolskie 2 0 0.00
187. Szymon Studziński MKS Strzelce Opolskie 3 0 0.00
188. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 8 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL