Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 17 444 26.12
2. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 17 443 26.06
3. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 20 431 21.55
4. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 21 406 19.33
5. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 21 365 17.38
6. Seweryn Nowak Żorska Akademia Koszykówki 17 344 20.24
7. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 20 296 14.80
8. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 275 17.19
9. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 21 258 12.29
10. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 253 14.06
11. Franciszek Kala MKKS Rybnik 16 244 15.25
12. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 17 235 13.82
13. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 232 14.50
14. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 18 229 12.72
15. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 228 14.25
16. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 14 223 15.93
17. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 20 218 10.90
18. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 18 215 11.94
19. Artur Wojtyka MOSM Tychy 19 180 9.47
20. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 16 177 11.06
21. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 15 177 11.80
22. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 176 11.00
23. Dawid Balcer STELA Cieszyn 18 174 9.67
24. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 159 9.94
25. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 159 10.60
26. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 16 157 9.81
27. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 157 9.24
28. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 18 157 8.72
29. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 11 150 13.64
30. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 147 9.19
31. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 140 8.24
32. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 140 9.33
33. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 17 139 8.18
34. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 14 138 9.86
35. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 137 8.56
36. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 14 135 9.64
37. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 15 130 8.67
38. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 18 126 7.00
39. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 18 125 6.94
40. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 16 125 7.81
41. Mateusz Lis MKS MOS Katowice 18 122 6.78
42. Mikołaj Kozłowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 119 13.22
43. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 19 119 6.26
44. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 17 119 7.00
45. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 14 118 8.43
46. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 117 7.80
47. Michał Cieślar STELA Cieszyn 17 117 6.88
48. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 16 115 7.19
49. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 115 6.39
50. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 13 112 8.62
51. Bartosz Folga MOSM Tychy 19 111 5.84
52. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 17 109 6.06
53. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 19 108 5.68
54. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 9 107 11.89
55. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 19 101 5.32
56. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 14 101 7.21
57. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 16 101 6.31
58. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 17 101 5.94
59. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 17 100 5.88
60. Filip Tengler STELA Cieszyn 16 99 6.19
61. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 16 99 6.19
62. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 16 99 5.82
63. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 16 98 6.13
64. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 14 98 7.00
65. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 18 96 5.33
66. Piotr Jarema MOSM Tychy 17 95 5.59
67. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 11 95 8.64
68. Wiktor Maziarz-Piotrowski MKS Wodzisław Śląski 13 95 7.31
69. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 18 93 5.17
70. Maciej Maj MKKS Rybnik 19 91 4.79
71. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 13 90 6.92
72. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 19 90 4.74
73. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 15 88 5.87
74. Błażej Damek MOSM Tychy 14 82 5.86
75. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 82 4.56
76. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 15 80 5.33
77. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 12 79 6.58
78. Maksymilian Nogaj MOSM Tychy 11 78 7.09
79. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 14 78 5.57
80. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 78 5.20
81. Dawid Biela MKKS Rybnik 17 77 4.53
82. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 20 74 3.70
83. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 16 72 4.50
84. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 72 4.50
85. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki 18 71 3.94
86. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 18 71 3.94
87. Jakub Cierpich MOSM Tychy 18 70 3.89
88. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 69 6.27
89. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 17 68 4.00
90. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 17 67 3.94
91. Igor Guzik MKS MOS Katowice 18 67 3.72
92. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 14 66 4.71
93. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 17 66 3.88
94. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 16 65 4.06
95. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 14 64 4.57
96. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 19 62 3.26
97. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 62 5.64
98. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 16 59 3.47
99. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 55 3.93
100. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 53 3.53
101. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 10 51 5.10
102. Mikołaj Filingier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 51 4.25
103. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 50 3.57
104. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 18 49 2.72
105. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 48 4.80
106. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 14 47 3.36
107. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 16 47 2.94
108. Maciej Piętak UKS MOSM Bytom 8 46 5.75
109. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 16 46 2.88
110. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 13 45 3.46
111. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 16 43 2.69
112. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 14 42 3.00
113. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 16 41 2.56
114. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 18 41 2.28
115. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 14 41 2.93
116. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 11 40 3.64
117. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 16 40 2.50
118. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 40 2.86
119. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 12 38 3.17
120. Nikodem Woźny MKS Dąbrowa Górnicza 12 37 3.08
121. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 13 37 2.85
122. Jan Stolarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 36 4.00
123. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 20 36 1.71
124. Igor Ciesielski MKS MOS Katowice 10 36 3.60
125. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 18 35 1.94
126. Mateusz Stefańczyk MKS MOS Katowice 15 35 2.33
127. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 13 34 2.62
128. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 18 31 1.72
129. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 14 31 2.21
130. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 13 31 2.38
131. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 14 31 2.21
132. Klaudiusz Mojżysz MKKS Rybnik 12 30 2.50
133. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 29 1.93
134. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 8 28 3.50
135. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 11 28 2.55
136. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 17 28 1.65
137. Paweł Juraszek Żorska Akademia Koszykówki 11 28 2.55
138. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15 27 1.80
139. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 8 27 3.38
140. Maciej Małuj MOSM Tychy 13 26 2.00
141. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 14 26 1.86
142. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 19 24 1.26
143. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 16 24 1.50
144. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 18 24 1.33
145. Jakub Barabasz MKS Wodzisław Śląski 10 23 2.30
146. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 14 23 1.64
147. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 17 21 1.24
148. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 9 20 2.22
149. Oliwier Jasnoch KS Pogoń Ruda Śląska 9 20 2.22
150. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 16 19 1.19
151. Bruno Bogucki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 19 1.46
152. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 18 19 1.06
153. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15 19 1.27
154. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 10 18 1.80
155. Adam Gierczak KS Pogoń Ruda Śląska 13 18 1.38
156. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 18 17 0.94
157. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 15 16 1.07
158. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 16 1.45
159. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 16 16 1.00
160. Wiktor Kowolik KS Pogoń Ruda Śląska 9 16 1.78
161. Paweł Piecuch Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 15 1.50
162. Grzegorz Chechelski MCKiS Jaworzno 9 14 1.56
163. Wiktor Jaworski MCKiS Jaworzno 8 14 1.75
164. Wojciech Koziara MKS MOS Katowice 12 14 1.17
165. Jan Tengler STELA Cieszyn 16 14 0.88
166. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 17 13 0.76
167. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 12 13 1.08
168. Krzysztof Palinkiewicz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 11 13 1.18
169. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 13 1.18
170. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 9 12 1.33
171. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 13 12 0.92
172. Dawid Lipp UKS MOSM Bytom 12 12 1.00
173. Kamil Szeremeta MKS Wodzisław Śląski 12 12 1.00
174. Kajetan Kozłowski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 10 0.83
175. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 14 9 0.64
176. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 15 8 0.53
177. Łukasz Balcer STELA Cieszyn 11 8 0.73
178. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 6 0.50
179. Dominik Sikora STELA Cieszyn 9 6 0.67
180. Bartłomiej Trochonowicz MKS MOS Katowice 9 6 0.67
181. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 18 4 0.22
182. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 11 4 0.36
183. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 11 4 0.36
184. Maksymilian Fryc MKS Wodzisław Śląski 12 4 0.33
185. Błażej Pawera STELA Cieszyn 10 2 0.20
186. Nataniel Kornaś STELA Cieszyn 10 2 0.20
187. Miłosz Wilk MCKiS Jaworzno 7 2 0.29
188. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 14 0 0.00
189. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 13 0 0.00
190. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 10 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL