Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Artur Wojtyka MOSM Tychy 5 121 24.20
2. Oliwier Botorek Stela Cieszyn 3 106 35.33
3. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 5 104 20.80
4. Igor Zbroja UKS Jedynka Niemodlin 6 102 17.00
5. Kryspin Trzeciak MKKS Rybnik 6 100 16.67
6. Szymon Jelonek MKS Smyk Prudnik 5 99 19.80
7. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 4 93 23.25
8. Nataniel Majewski MKKS Rybnik 5 90 18.00
9. Aleksander Jakubowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 5 82 16.40
10. Bartosz Folga MOSM Tychy 6 75 12.50
11. Michał Cieślar Stela Cieszyn 3 74 24.67
12. Nataniel Sujkowski MKKS Rybnik 5 70 14.00
13. Nikodem Nowak GTK Gliwice 5 68 13.60
14. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 4 62 15.50
15. Wiktor Kłosiński MKS MOS KATOWICE 6 61 10.17
16. Adrian Konracki GTK Gliwice 5 60 12.00
17. Marcel Walczuk GTK Gliwice 5 59 11.80
18. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 3 59 19.67
19. Igor Guzik MKS MOS KATOWICE 6 58 9.67
20. Mateusz Sadlej MKS Smyk Prudnik 5 56 11.20
21. Adam Kojdecki MKS Smyk Prudnik 5 56 11.20
22. Mateusz Buczak MOSM Tychy 6 56 9.33
23. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 6 55 9.17
24. Borys Olma Daas BH Bielsko-Biała 3 54 18.00
25. Wojciech Gawliczek MKS Wodzisław Śląski 6 54 9.00
26. Bartosz Holisz Stela Cieszyn 3 52 17.33
27. Jakub Bartków UKS Jedynka Niemodlin 4 48 12.00
28. Wojciech Ligęza MKS Smyk Prudnik 4 46 11.50
29. Maciej Głowacki UKS MOS Opole 4 45 11.25
30. Jan Młynek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 5 45 9.00
31. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 4 44 11.00
32. Nikodem Woźny MKS Dąbrowa Górnicza 4 44 11.00
33. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 4 44 11.00
34. Miłosz Kraszewski MKS Smyk Prudnik 4 44 11.00
35. Patryk Krupa Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 6 43 7.17
36. Piotr Słomka GTK Gliwice 5 42 8.40
37. Michał Polański UKS Jedynka Niemodlin 6 41 6.83
38. Radosław Namysło KS Pogoń Ruda Śląska 4 41 10.25
39. Michał Klymenyuk MOSM Tychy 5 41 8.20
40. Filip Fałat MKKS Rybnik 5 41 8.20
41. Kamil Surma MKKS Rybnik 6 40 6.67
42. Szymon Morcziniec UKS MOS Opole 3 39 13.00
43. Maksymilian Czapka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 5 39 7.80
44. Piotr Gerula UKS Jedynka Niemodlin 6 39 6.50
45. Franciszek Maciejuk GTK Gliwice 5 38 7.60
46. Kamil Szczypka MKS MOS KATOWICE 6 36 6.00
47. Jakub Rejowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 5 36 7.20
48. Jan Pięciórek Daas BH Bielsko-Biała 3 35 11.67
49. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 3 35 11.67
50. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 3 35 11.67
51. Hubert Paśnikowski MKS Dąbrowa Górnicza 3 33 11.00
52. Wojciech Brodziak MKKS Rybnik 4 33 8.25
53. Jakub Lis MKS MOS KATOWICE 6 33 5.50
54. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 5 32 6.40
55. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 32 16.00
56. Bartosz Jurys MKS MOS KATOWICE 6 32 5.33
57. Jakub Noga MKKS Rybnik 6 31 5.17
58. Bartosz Kotulski MKS MOS KATOWICE 6 30 5.00
59. Szymon Prutek MKKS Rybnik 6 30 5.00
60. Karol Sitkiewicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 5 29 5.80
61. Igor Skupniewicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 5 29 5.80
62. Jakub Tataruch UKS MOS Opole 4 29 7.25
63. Nikodem Morel MKS MOS KATOWICE 4 28 7.00
64. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 5 28 5.60
65. Antoni Szyszko Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 5 27 5.40
66. Filip Gajos MKKS Rybnik 5 27 5.40
67. Mateusz Przywarka UKS MOSM Bytom 6 26 4.33
68. Kamil Cichosz UKS Jedynka Niemodlin 6 26 4.33
69. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 3 26 8.67
70. Piotr Matusiak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 6 26 4.33
71. Aleks Mularczyk MKS MOS KATOWICE 6 26 4.33
72. Adam Łopaciński MOSM Tychy 4 24 6.00
73. Franciszek Leńczyk KS Pogoń Ruda Śląska 5 24 4.80
74. Mateusz Tomalak Daas BH Bielsko-Biała 3 24 8.00
75. Kajetan Kowol MOSM Tychy 6 24 4.00
76. Ivo Aszkiełowicz Stela Cieszyn 3 24 8.00
77. Piotr Terlecki MKKS Rybnik 4 23 5.75
78. Szymon Bochenek KS Pogoń Ruda Śląska 3 21 7.00
79. Maciej Polek UKS MOS Opole 5 21 4.20
80. Tomasz Przybyłowski MOSM Tychy 5 20 4.00
81. Błażej Tendelski GTK Gliwice 5 20 4.00
82. Mikołaj Skórzewski MOSM Tychy 4 19 4.75
83. Tyberiusz Wylon Daas BH Bielsko-Biała 3 19 6.33
84. Paweł Piecuch GTK Gliwice 5 19 3.80
85. Michał Wołowiec UKS Jedynka Niemodlin 5 19 3.80
86. Filip Kaczmarek Daas BH Bielsko-Biała 3 18 6.00
87. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 6 18 3.00
88. Michał Słodkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 5 18 3.60
89. Jakub Kretowicz UKS Jedynka Niemodlin 6 18 3.00
90. Jakub Friakh Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 3 18 6.00
91. Szymon Leś Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 6 18 3.00
92. Filip Stodolak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I 3 18 6.00
93. Karol Ludwin UKS MOSM Bytom 6 18 3.00
94. Radosław Sojka MOSM Tychy 6 18 3.00
95. Nataniel Kornaś Stela Cieszyn 3 17 5.67
96. Kacper Nokel UKS MOSM Bytom 5 17 3.40
97. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 5 17 3.40
98. Mateusz Stefańczyk MKS MOS KATOWICE 5 17 3.40
99. Franciszek Miros MOSM Tychy 5 16 3.20
100. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 3 16 5.33
101. Mateusz Sokół MOSM Tychy 4 16 4.00
102. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 3 15 5.00
103. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 15 7.50
104. Paweł Juraszek GTK Gliwice 5 15 3.00
105. Karol Pikuła MKS Smyk Prudnik 5 14 2.80
106. Jakub Mazur Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 6 14 2.33
107. Daniel Drost UKS MOS Opole 5 14 2.80
108. Antoni Dąbrowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 6 13 2.17
109. Łukasz Siwica MKKS Rybnik 5 13 2.60
110. Euzebiusz Chmielecki GTK Gliwice 5 13 2.60
111. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 13 13.00
112. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 3 12 4.00
113. Piotr Masternak MKS Smyk Prudnik 5 12 2.40
114. Filip Bandurowski MKS Smyk Prudnik 3 12 4.00
115. Filip Cichoń MKS Dąbrowa Górnicza 3 12 4.00
116. Kacper Kamiński MKS Wodzisław Śląski 6 11 1.83
117. Maciej Jarocki UKS Jedynka Niemodlin 3 11 3.67
118. Dominik Drzewiecki Daas BH Bielsko-Biała 3 11 3.67
119. Adam Hajbowicz GTK Gliwice 5 11 2.20
120. Andrzej Kłosek MOSM Tychy 3 11 3.67
121. Igor Ćwiękała MKKS Rybnik 4 11 2.75
122. Marcin Limański Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 4 11 2.75
123. Patryk Ramczewski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 6 11 1.83
124. Adam Goździaszek UKS MOSM Bytom 6 11 1.83
125. Bartosz Selcer KS Pogoń Ruda Śląska 5 10 2.00
126. Ignacy Piękoś Daas BH Bielsko-Biała 3 10 3.33
127. Jakub Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 3 10 3.33
128. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 5 10 2.00
129. Igor Kaźmierczak Daas BH Bielsko-Biała 3 10 3.33
130. Maciej Kostka KS Pogoń Ruda Śląska 5 10 2.00
131. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 9 4.50
132. Franciszek Churas MKS Dąbrowa Górnicza 4 9 2.25
133. Tobiasz Fedor Daas BH Bielsko-Biała 3 9 3.00
134. Filip Kleser MKS MOS KATOWICE 4 8 2.00
135. Aleksander Wójs MKS Smyk Prudnik 5 8 1.60
136. Kamil Kozioł MKS Smyk Prudnik 5 8 1.60
137. Łukasz Balcer Stela Cieszyn 3 8 2.67
138. Piotr Znamirowski UKS MOS Opole 3 8 2.67
139. Artur Omarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 5 8 1.60
140. Bartosz Głaz MKS MOS KATOWICE 3 8 2.67
141. Przemysław Piesiur UKS MOSM Bytom 6 7 1.17
142. Marcel Rzechołka Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 6 7 1.17
143. Daniel Syposz UKS MOS Opole 5 7 1.40
144. Marcin Matuszny GTK Gliwice 3 7 2.33
145. Bartosz Folek Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I, Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 5 7 1.40
146. Patryk Luda MKS Smyk Prudnik 5 6 1.20
147. Jan Kot Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 4 6 1.50
148. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 6 3.00
149. Mateusz Tendera KS Pogoń Ruda Śląska 4 6 1.50
150. Karol Glapiak UKS MOS Opole 5 5 1.00
151. Filip Górski UKS MOS Opole 5 4 0.80
152. Maciej Bryła UKS MOSM Bytom 4 4 1.00
153. Quoc Anh Nguyen Doan UKS MOS Opole 5 4 0.80
154. Kacper Lamla MKS Wodzisław Śląski 6 4 0.67
155. Krystian Zaranek UKS Jedynka Niemodlin 5 4 0.80
156. Patryk Borkowski MKS Dąbrowa Górnicza 2 4 2.00
157. Alan Seweryn UKS Jedynka Niemodlin 3 4 1.33
158. Szymon Stefan UKS MOS Opole 5 4 0.80
159. Kamil Szeremeta MKS Wodzisław Śląski 4 4 1.00
160. Emil Krawczyk Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 4 4.00
161. Jan Knosala UKS Jedynka Niemodlin 4 4 1.00
162. Łukasz Ścibor MKS Smyk Prudnik 4 4 1.00
163. Jakub Jachimowicz MKS Wodzisław Śląski 6 3 0.50
164. Patryk Jeńczak MKS MOS KATOWICE 6 3 0.50
165. Krzysztof Tabaszewski KS Pogoń Ruda Śląska 3 3 1.00
166. Antoni Gruda MKS Dąbrowa Górnicza 2 3 1.50
167. Krzysztof Guzenda KS Pogoń Ruda Śląska 3 3 1.00
168. Jeremi Grabowskii Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 3 1.50
169. Adam Pasek KS Pogoń Ruda Śląska 3 2 0.67
170. Paweł Chybowski KS Pogoń Ruda Śląska 3 2 0.67
171. Tymoteusz Kubica MKS Wodzisław Śląski 4 2 0.50
172. Wojciech Zajączkowski UKS MOSM Bytom 5 2 0.40
173. Marcel Galik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 3 2 0.67
174. Mateusz Dragon Stela Cieszyn 3 2 0.67
175. Filip Dziak MKS Wodzisław Śląski 4 2 0.50
176. Dawid Żłobiński MOSM Tychy 3 2 0.67
177. Tymon Mazanek GTK Gliwice 4 2 0.50
178. Maksymilian Pytel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II 3 1 0.33
179. Marcin Hałaś UKS MOSM Bytom 4 0 0.00
180. Filip Czapla Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
181. Dawid Skaza UKS Jedynka Niemodlin 3 0 0.00
182. Piotr Pilarek MKS Wodzisław Śląski 3 0 0.00
183. Gracjan Krzemiński Stela Cieszyn 2 0 0.00
184. Jakub Świderek MKS Wodzisław Śląski 3 0 0.00
185. Szymon Skuplik UKS MOSM Bytom 5 0 0.00
186. Adam Biskup UKS MOSM Bytom 3 0 0.00
187. Bartłomiej Krzystanek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
188. Hubert Jankowski MKS Dąbrowa Górnicza 3 0 0.00
189. Alan Sączewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
190. Gabriel Ivanov UKS Jedynka Niemodlin 6 0 0.00
191. Mateusz Macek Stela Cieszyn 3 0 0.00
192. Jakub Mamczur Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
193. Filip Zander MKS Dąbrowa Górnicza 2 0 0.00
194. Ignacy Kozyra Stela Cieszyn 2 0 0.00
195. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 3 0 0.00
196. Kamil Wiśniowski Daas BH Bielsko-Biała 2 0 0.00
197. Michał Borkowski MKS Wodzisław Śląski 5 0 0.00
198. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 1 0 0.00
199. Alan Benbenek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 2 0 0.00
200. Tomasz Kolarczyk MKS Wodzisław Śląski 3 0 0.00
201. Ignacy Pisarczyk Stela Cieszyn 2 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL