Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 6 182 30.33
2. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 7 176 25.14
3. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 5 125 25.00
4. Franciszek Kala MKKS Rybnik 6 123 20.50
5. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 100 16.67
6. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 96 16.00
7. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 95 15.83
8. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 4 88 22.00
9. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 85 14.17
10. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 4 83 20.75
11. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 5 82 16.40
12. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 6 82 13.67
13. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 6 81 13.50
14. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 70 11.67
15. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 7 68 9.71
16. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 6 66 11.00
17. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 66 11.00
18. Mikołaj Kozłowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 64 12.80
19. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 7 62 8.86
20. Bartosz Folga MOSM Tychy 6 60 10.00
21. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 4 59 14.75
22. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 4 59 14.75
23. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 4 57 14.25
24. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 4 55 13.75
25. Artur Wojtyka MOSM Tychy 6 54 9.00
26. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 54 9.00
27. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 6 54 9.00
28. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 5 53 10.60
29. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 53 8.83
30. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 7 52 7.43
31. Błażej Damek MOSM Tychy 6 51 8.50
32. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 4 51 12.75
33. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 48 8.00
34. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 6 48 8.00
35. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 48 8.00
36. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 6 48 8.00
37. Dawid Balcer STELA Cieszyn 5 47 9.40
38. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 46 9.20
39. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 5 45 9.00
40. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 45 6.43
41. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 45 7.50
42. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 6 44 7.33
43. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 4 43 10.75
44. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 5 42 8.40
45. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 42 8.40
46. Karol Kozielski MKS Wodzisław Śląski 3 41 13.67
47. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 7 41 5.86
48. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 40 6.67
49. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 38 6.33
50. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 5 37 7.40
51. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 4 35 8.75
52. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 6 35 5.83
53. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 4 35 8.75
54. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 35 5.83
55. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 35 7.00
56. Filip Tengler STELA Cieszyn 5 35 7.00
57. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 33 5.50
58. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 5 33 6.60
59. Igor Guzik MKS MOS Katowice 6 33 5.50
60. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 6 32 5.33
61. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 32 4.57
62. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 6 32 5.33
63. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 32 4.00
64. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 31 7.75
65. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 30 5.00
66. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 29 3.63
67. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 29 5.80
68. Dawid Biela MKKS Rybnik 6 29 4.83
69. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 29 4.83
70. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 5 28 5.60
71. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 5 28 5.60
72. Michał Cieślar STELA Cieszyn 5 28 5.60
73. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 4 27 6.75
74. Wiktor Maziarz-Piotrowski MKS Wodzisław Śląski 4 27 6.75
75. Mateusz Lis MKS MOS Katowice 6 26 4.33
76. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 7 26 3.71
77. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 26 5.20
78. Jakub Cierpich MOSM Tychy 6 26 4.33
79. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 5 25 5.00
80. Maciej Maj MKKS Rybnik 6 25 4.17
81. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 6 25 4.17
82. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 6 25 4.17
83. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 25 3.57
84. Piotr Jarema MOSM Tychy 6 25 4.17
85. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 24 4.00
86. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 6 24 4.00
87. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 24 6.00
88. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 7 23 3.29
89. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 4 22 4.40
90. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 3 22 7.33
91. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 4 22 5.50
92. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 6 22 3.67
93. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 5 22 4.40
94. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 7 22 3.14
95. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 6 21 3.50
96. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 5 21 4.20
97. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 19 3.17
98. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 4 19 4.75
99. Maksymilian Nogaj MOSM Tychy 3 18 6.00
100. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 18 3.60
101. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 6 18 3.00
102. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 5 18 3.60
103. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki 3 18 6.00
104. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 6 17 2.83
105. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 6 16 2.67
106. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 5 16 3.20
107. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 5 15 3.00
108. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 3 14 4.67
109. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 5 14 2.80
110. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 5 13 2.60
111. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 13 1.86
112. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 2 13 6.50
113. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 5 13 2.60
114. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 4 12 3.00
115. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 6 12 2.00
116. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 4 12 3.00
117. Dawid Lipp UKS MOSM Bytom 6 12 2.00
118. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 12 2.40
119. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 11 1.57
120. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 6 11 1.83
121. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 4 11 2.75
122. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 6 11 1.83
123. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 3 11 3.67
124. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 10 1.43
125. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 5 10 2.00
126. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 4 10 2.50
127. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 4 10 2.50
128. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 5 10 2.00
129. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 4 9 2.25
130. Antoni Szyszko MCKiS Jaworzno 3 9 3.00
131. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 6 9 1.50
132. Wojciech Koziara MKS MOS Katowice 5 9 1.80
133. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 6 8 1.33
134. Mateusz Stefańczyk MKS MOS Katowice 4 8 2.00
135. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 3 8 2.67
136. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 5 8 1.60
137. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 6 8 1.33
138. Jan Tengler STELA Cieszyn 5 8 1.60
139. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 5 8 1.60
140. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 5 8 1.60
141. Szymon Staszczak MOSM Tychy 4 7 1.75
142. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 7 7 1.00
143. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 4 7 1.75
144. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 5 6 1.20
145. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 6 6 1.00
146. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 6 1.20
147. Wiktor Kowolik KS Pogoń Ruda Śląska 3 6 2.00
148. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 4 5 1.25
149. Igor Ciesielski MKS MOS Katowice 3 4 1.33
150. Mikołaj Wrzesień Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 4 1.00
151. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 4 0.67
152. Paweł Juraszek Żorska Akademia Koszykówki 2 4 2.00
153. Oliwier Jasnoch KS Pogoń Ruda Śląska 3 4 1.33
154. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 2 4 2.00
155. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 4 0.57
156. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 5 4 0.80
157. Maciej Małuj MOSM Tychy 4 4 1.00
158. Alan Sączewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 3 3 1.00
159. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 5 2 0.40
160. Kamil Szeremeta MKS Wodzisław Śląski 3 2 0.67
161. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 4 2 0.50
162. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 2 0.40
163. Kamil Tomica STELA Cieszyn 4 2 0.50
164. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 4 2 0.50
165. Grzegorz Chechelski MCKiS Jaworzno 3 2 0.67
166. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 2 0.50
167. Dominik Sikora STELA Cieszyn 4 2 0.50
168. Euzebiusz Chmielecki Żorska Akademia Koszykówki 2 2 1.00
169. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 2 2 1.00
170. Oskar Łokietek KS Pogoń Ruda Śląska 5 1 0.20
171. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 4 1 0.25
172. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 6 0 0.00
173. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 7 0 0.00
174. Piotr Zdziechowski MKS Strzelce Opolskie 2 0 0.00
175. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 3 0 0.00
176. Szymon Studziński MKS Strzelce Opolskie 3 0 0.00
177. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 4 0 0.00
178. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 4 0 0.00
179. Bartłomiej Trochonowicz MKS MOS Katowice 3 0 0.00
180. Jan Strzałek MKS Strzelce Opolskie 3 0 0.00
181. Maksymilian Fryc MKS Wodzisław Śląski 3 0 0.00
182. Kajetan Kozłowski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 6 0 0.00
183. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 5 0 0.00
184. Kasper Dudek MKKS Rybnik 3 0 0.00
185. Błażej Tendelski Żorska Akademia Koszykówki 2 0 0.00
186. Paweł Piecuch Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL