Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 13 304 23.38
2. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 14 303 21.64
3. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 12 298 24.83
4. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 14 267 19.07
5. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 14 245 17.50
6. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 13 219 16.85
7. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 190 15.83
8. Franciszek Kala MKKS Rybnik 11 179 16.27
9. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 12 177 14.75
10. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 166 16.60
11. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 13 164 12.62
12. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 11 158 14.36
13. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 157 17.44
14. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 157 14.27
15. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 14 156 11.14
16. Jakub Junik MCKiS Jaworzno 10 153 15.30
17. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 14 148 10.57
18. Seweryn Nowak Żorska Akademia Koszykówki 10 143 14.30
19. Maciej Łazarczyk MKS Wodzisław Śląski 12 141 11.75
20. Artur Wojtyka MOSM Tychy 14 138 9.86
21. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 134 11.17
22. Dawid Balcer STELA Cieszyn 13 132 10.15
23. Szymon Skrzypek MKS Dąbrowa Górnicza 13 127 9.77
24. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 126 10.50
25. Patryk Siejka UKS MOSM Bytom 9 123 13.67
26. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 121 10.08
27. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 13 120 9.23
28. Mikołaj Kozłowicz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 119 13.22
29. Andrzej Strzępka Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 116 9.67
30. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 11 115 10.45
31. Filip Nowakowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 112 10.18
32. Piotr Lorens Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 110 9.17
33. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 13 106 8.15
34. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 14 105 7.50
35. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 99 9.90
36. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 13 98 7.54
37. Szymon Jałowiecki UKS MOSM Bytom 11 94 8.55
38. Krzysztof Żuber Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 13 92 7.08
39. Michał Cieślar STELA Cieszyn 13 92 7.08
40. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 11 92 8.36
41. Bartosz Folga MOSM Tychy 14 91 6.50
42. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 14 88 6.29
43. Bartosz Kobiołka Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 11 87 7.91
44. Mikołaj Łakomy UKS MOSM Bytom 7 85 12.14
45. Filip Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 13 85 6.07
46. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 85 7.73
47. Filip Barczyk MKS MOS Katowice 10 84 8.40
48. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 84 9.33
49. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 12 80 6.67
50. Kamil Ochodek MKS Wodzisław Śląski 12 79 6.58
51. Kamil Janus Żorska Akademia Koszykówki 10 79 7.90
52. Mateusz Lis MKS MOS Katowice 13 78 6.00
53. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 14 78 5.57
54. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 13 78 6.00
55. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 77 6.42
56. Bartosz Polak KS Pogoń Ruda Śląska 10 77 7.70
57. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 10 75 7.50
58. Dawid Goździaszek UKS MOSM Bytom 11 74 6.73
59. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 13 74 5.69
60. Maciej Maj MKKS Rybnik 14 73 5.21
61. Wiktor Kowalik Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 70 6.36
62. Kamil Szczypka MKS MOS Katowice 12 69 5.75
63. Piotr Jarema MOSM Tychy 12 69 5.75
64. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 14 69 4.93
65. Błażej Damek MOSM Tychy 10 67 6.70
66. Mateusz Rotuski UKS MOSM Bytom 11 66 6.00
67. Wiktor Maziarz-Piotrowski MKS Wodzisław Śląski 9 64 7.11
68. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 64 4.92
69. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 62 5.64
70. Filip Tengler STELA Cieszyn 11 61 5.55
71. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 10 61 6.10
72. Jakub Cierpich MOSM Tychy 14 60 4.29
73. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 14 59 4.21
74. Kornel Suchocki Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 14 58 4.14
75. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 11 58 5.27
76. Franciszek Pierzchała MCKiS Jaworzno 10 57 5.70
77. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 11 56 5.09
78. Adam Bugajski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 55 6.11
79. Antoni Moycho MCKiS Jaworzno 10 54 5.40
80. Dawid Biela MKKS Rybnik 13 54 4.15
81. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 54 4.15
82. Patryk Piasecki MKS Wodzisław Śląski 7 54 7.71
83. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki 12 54 4.50
84. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 53 4.42
85. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 52 3.71
86. Jakub Tomaszewski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 52 5.20
87. Błażej Skop Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 51 4.25
88. Maksymilian Szymański MKS Wodzisław Śląski 10 51 5.10
89. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 10 50 5.00
90. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 14 49 3.50
91. Karol Pietraszek MKS Wodzisław Śląski 10 49 4.90
92. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 48 4.00
93. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 9 47 5.22
94. Igor Guzik MKS MOS Katowice 13 47 3.62
95. Dominik Wawrzynek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 13 47 3.36
96. Bartłomiej Szkoda Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 44 5.50
97. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 12 43 3.58
98. Bartosz Jurys MKS MOS Katowice 10 42 4.20
99. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 42 7.00
100. Mikołaj Filingier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 38 4.75
101. Tomasz Gębala MCKiS Jaworzno 10 38 3.80
102. Tomasz Gwiazda MKS MOS Katowice 12 37 3.08
103. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 14 37 2.64
104. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 37 3.70
105. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 34 3.40
106. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 14 32 2.13
107. Mateusz Kempski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 31 3.10
108. Filip Pielorz MKS Wodzisław Śląski 12 31 2.58
109. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 13 30 2.31
110. Kamil Olszewski UKS MOSM Bytom 11 30 2.73
111. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 9 29 3.22
112. Mateusz Skaczyński UKS MOSM Bytom 9 29 3.22
113. Olivier Błaszczak MKS Wodzisław Śląski 9 28 3.11
114. Paweł Klukowski MKS MOS Katowice 10 28 2.80
115. Jakub Krzęcio UKS MOSM Bytom 11 27 2.45
116. Tymoteusz Frąckowiak KS Pogoń Ruda Śląska 10 27 2.70
117. Jan Stolarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 26 3.71
118. Grzegorz Gzik MKS MOS Katowice 13 26 2.00
119. Mateusz Jasielski MKS Wodzisław Śląski 12 26 2.17
120. Mateusz Stefańczyk MKS MOS Katowice 11 25 2.27
121. Paweł Kozak UKS MOSM Bytom 10 25 2.50
122. Sebastian Szlaga MCKiS Jaworzno 6 25 4.17
123. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 12 24 2.00
124. Maciej Małuj MOSM Tychy 10 24 2.40
125. Wiktor Kłosiński MKS MOS Katowice 12 24 2.00
126. Bartłomiej Kardas MCKiS Jaworzno 7 24 3.43
127. Kacper Kostka MKS Wodzisław Śląski 12 23 1.92
128. Jakub Błaszczyk KS Pogoń Ruda Śląska 11 23 2.09
129. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 21 1.91
130. Mateusz Nawa KS Pogoń Ruda Śląska 8 21 2.63
131. Oliwier Jasnoch KS Pogoń Ruda Śląska 7 20 2.86
132. Szymon Staszczak MOSM Tychy 7 20 2.86
133. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 14 20 1.43
134. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 10 19 1.90
135. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 8 18 2.25
136. Klaudiusz Mojżysz MKKS Rybnik 7 18 2.57
137. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 9 17 1.89
138. Jan Jeziorski KS Pogoń Ruda Śląska 9 17 1.89
139. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 12 17 1.42
140. Karol Karpiński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 15 1.25
141. Artur Klimek KS Pogoń Ruda Śląska 11 15 1.36
142. Karol Gramala Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 14 15 1.07
143. Bruno Bogucki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 15 1.67
144. Mateusz Mrożek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 14 1.27
145. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 13 14 1.08
146. Wojciech Koziara MKS MOS Katowice 12 14 1.17
147. Paweł Piecuch Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 13 1.63
148. Bartosz Głowacki MCKiS Jaworzno 9 13 1.44
149. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 12 13 1.08
150. Mateusz Bielicki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 13 1.44
151. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 14 13 0.93
152. Jakub Barabasz MKS Wodzisław Śląski 6 13 2.17
153. Dawid Lipp UKS MOSM Bytom 11 12 1.09
154. Jan Tengler STELA Cieszyn 11 12 1.09
155. Bartosz Silski UKS MOSM Bytom 8 12 1.50
156. Mateusz Stelmaszewski UKS MOSM Bytom 6 12 2.00
157. Wiktor Kowolik KS Pogoń Ruda Śląska 6 12 2.00
158. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 11 12 1.09
159. Grzegorz Chechelski MCKiS Jaworzno 6 12 2.00
160. Remigiusz Jaworski MCKiS Jaworzno 9 12 1.33
161. Gracjan Lasek UKS MOSM Bytom 8 12 1.50
162. Olgierd Mendrak MKS MOS Katowice 7 12 1.71
163. Adam Gierczak KS Pogoń Ruda Śląska 9 10 1.11
164. Kasper Dudek MKKS Rybnik 8 10 1.25
165. Kajetan Kozłowski Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 10 0.83
166. Piotr Zdziechowski MKS Strzelce Opolskie 7 10 1.43
167. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 10 1.25
168. Gabriel Barczak Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 10 0.83
169. Aleksander Alczyński Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 9 0.75
170. Oskar Łokietek KS Pogoń Ruda Śląska 8 8 1.00
171. Filip Stępień Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 12 8 0.67
172. Dominik Sikora STELA Cieszyn 7 6 0.86
173. Bartłomiej Trochonowicz MKS MOS Katowice 8 6 0.75
174. Kamil Szeremeta MKS Wodzisław Śląski 8 6 0.75
175. Wiktor Jaworski MCKiS Jaworzno 6 6 1.00
176. Krzysztof Palinkiewicz Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 7 5 0.71
177. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 13 4 0.31
178. Bartosz Łukasik KS Pogoń Ruda Śląska 10 4 0.40
179. Antoni Lisek Knurowskie Towarzystwo Koszykówki 9 2 0.22
180. Kamil Tomica STELA Cieszyn 7 2 0.29
181. Tymon Hemlecki KS Pogoń Ruda Śląska 6 2 0.33
182. Maciej Szykowski KS Pogoń Ruda Śląska 7 1 0.14
183. Kuba Brożek Żorska Akademia Koszykówki 10 0 0.00
184. Miłosz Wilk MCKiS Jaworzno 6 0 0.00
185. Mateusz Copik KS Pogoń Ruda Śląska 10 0 0.00
186. Andrzej Trojan MCKiS Jaworzno 8 0 0.00
187. Maksymilian Fryc MKS Wodzisław Śląski 8 0 0.00
188. Nataniel Kornaś STELA Cieszyn 7 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL