Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U13M
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał B
Czas gry
Czas gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Tomasz Kolarczyk
MKS Wodzisław Śląski
11
0.00
2.
Stanisław Podulka
GTK Gliwice
14
0.00
3.
Adam Guś
GTK Gliwice
14
0.00
4.
Samuel Kędziora
MKS Wodzisław Śląski
9
0.00
5.
Noel Kędziora
MKS Wodzisław Śląski
10
0.00
6.
Mateusz Paprocki
MKS Wodzisław Śląski
7
0.00
7.
Borys Lewandowski
MKS Wodzisław Śląski
10
0.00
8.
Łukasz Krótki
MKS Wodzisław Śląski
10
0.00
9.
Alan Kożuchowski
MKS Wodzisław Śląski
7
0.00
10.
Karol Kozicki
MKS Wodzisław Śląski
12
0.00
11.
Maciej Kolarski
MKS Wodzisław Śląski
11
0.00
12.
Jakub Jordan
MKS Wodzisław Śląski
10
0.00
13.
Jakub Michnik
MKS Wodzisław Śląski
10
0.00
14.
Stanislau Liakh
MKS Wodzisław Śląski
11
0.00
15.
Zygmunt Wilhelm
AZS Częstochowa
7
0.00
16.
Adam Lelonek
AZS Częstochowa
9
0.00
17.
Filip Jarząbek
AZS Częstochowa
7
0.00
18.
Aleksander Mysłek
AZS Częstochowa
9
0.00
19.
Piotr Marczyk
AZS Częstochowa
6
0.00
20.
Robert Michalski
AZS Częstochowa
7
0.00
21.
Tymoteusz Kiecko
GTK Gliwice
14
0.00
22.
Stanisław Grzegorzewski
MUKS Sari Żory
12
0.00
23.
Tomasz Boba
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
8
0.00
24.
Piotr Dulowski
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
11
0.00
25.
Jonasz Olszyński
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
10
0.00
26.
Bartosz Polek
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
12
0.00
27.
Filip Filar
MCKS ECON Czeladź
9
0.00
28.
Julian Gruszczyński
MCKS ECON Czeladź
11
0.00
29.
Olaf Mastalerz
MCKS ECON Czeladź
7
0.00
30.
Filip Bielicki
MCKS ECON Czeladź
11
0.00
31.
Mateusz Ciepliński
MCKS ECON Czeladź
11
0.00
32.
Jakub Orkisz
MCKS ECON Czeladź
7
0.00
33.
Piotr Stępień
MCKS ECON Czeladź
7
0.00
34.
Stanisław Mucha
UKS MOSM Bytom
11
0.00
35.
Gabriel Siemion
AZS Częstochowa
10
0.00
36.
Wiktor Meduna
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
8
0.00
37.
Wiktor Koszut
MUKS Sari Żory
12
0.00
38.
Kamil Bernatek
GTK Gliwice
14
0.00
39.
Franciszek Kudela
GTK Gliwice
13
0.00
40.
Mikołaj Osadnik
GTK Gliwice
13
0.00
41.
Jan Żmudziński
GTK Gliwice
14
0.00
42.
Tomasz Lisowski
MKS Dąbrowa Górnicza
10
0.00
43.
Tymon Badura
MKS Dąbrowa Górnicza
8
0.00
44.
Dominik Michno
UKS MOSM Bytom
11
0.00
45.
Tymon Majsnerowski
GTK Gliwice
7
0.00
46.
JAKUB MIZERSKI
AZS Częstochowa
5
0.00
47.
Wojciech Smołka
KS Pogoń Ruda Śląska
14
0.00
48.
Bartłomiej Woliński
GTK Gliwice
9
0.00
49.
Antoni Świątek
AZS Częstochowa
5
0.00
50.
Jan Krawczyk
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
11
0.00
51.
Wojciech Habram
MKS Wodzisław Śląski
12
0.00
52.
Paweł Jordan
MKS Wodzisław Śląski
7
0.00
53.
Bartosz Wróbel
MKS Wodzisław Śląski
13
0.00
54.
Dominik Fojt
KS Pogoń Ruda Śląska
14
0.00
55.
Pascal Dąbrowski
MOSM Tychy
12
0.00
56.
Jan Toporek
MOSM Tychy
12
0.00
57.
Adam Włoch
MOSM Tychy
9
0.00
58.
Marcel Wojciuch
MOSM Tychy
9
0.00
59.
Tomasz Duk
GTK Gliwice
14
0.00
60.
Tymoteusz Rokita
GTK Gliwice
10
0.00
61.
Krystian Parandowski
MCKS ECON Czeladź
9
0.00
62.
Jakub Urbańczyk
MCKS ECON Czeladź
9
0.00
63.
Szymon Bury
MOSM Tychy
10
0.00
64.
Filip Małkiewicz
MOSM Tychy
12
0.00
65.
Jarosław Oska
MOSM Tychy
11
0.00
66.
Mikołaj Przewoźnik
MOSM Tychy
6
0.00
67.
Michał Romanowski
MOSM Tychy
7
0.00
68.
Stanisław Rybski
MOSM Tychy
12
0.00
69.
Bartosz Ulman
MOSM Tychy
12
0.00
70.
Wojciech Wydra
GTK Gliwice
7
0.00
71.
Piotr Figura
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
8
0.00
72.
Tadeusz Głodek
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
9
0.00
73.
Maksym Konopka
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
10
0.00
74.
Eryk Łukaszyk
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
8
0.00
75.
Olaf Kotwasiński
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
10
0.00
76.
Karol Przyciasa
MKS Dąbrowa Górnicza
11
0.00
77.
Kacper Ostaszewski
MKS Dąbrowa Górnicza
8
0.00
78.
Mateusz Ostaszewski
MKS Dąbrowa Górnicza
8
0.00
79.
Maciej Łukasik
MKS Dąbrowa Górnicza
10
0.00
80.
Nataniel Woźny
MKS Dąbrowa Górnicza
10
0.00
81.
Damian Krawczyk
MKS Dąbrowa Górnicza
8
0.00
82.
Mateusz Kantalski
MKS Dąbrowa Górnicza
6
0.00
83.
Kryspin Sobański
MKS Dąbrowa Górnicza
10
0.00
84.
Maksymilian Baran
MKS Dąbrowa Górnicza
8
0.00
85.
Kacper Przewieźlik
MKS Dąbrowa Górnicza
10
0.00
86.
Jakub Lichtański
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
7
0.00
87.
Tymoteusz Stręk
UKS MOSM Bytom
11
0.00
88.
Szymon Walda
UKS MOSM Bytom
9
0.00
89.
Stanisław Olszański
UKS MOSM Bytom
10
0.00
90.
Wojciech Jędrzejczyk
UKS MOSM Bytom
10
0.00
91.
Maciej Piasecki
UKS MOSM Bytom
8
0.00
92.
Florian Bartusek
UKS MOSM Bytom
8
0.00
93.
Wojciech Świgoń
UKS MOSM Bytom
11
0.00
94.
Miłosz Brzeski
MUKS Sari Żory
12
0.00
95.
Daniel Białoń
MUKS Sari Żory
12
0.00
96.
Oliwier Grzesik
MUKS Sari Żory
11
0.00
97.
Bruno Kuczera
MUKS Sari Żory
10
0.00
98.
Krzysztof Niemczyk
MUKS Sari Żory
11
0.00
99.
Oliwier Skrzesiński
MUKS Sari Żory
9
0.00
100.
Michał Rumierz
MUKS Sari Żory
10
0.00
101.
Oskar Labryga
MUKS Sari Żory
9
0.00
102.
Igor Knop
AZS Częstochowa
6
0.00
103.
Michał Paulewicz
AZS Częstochowa
5
0.00
104.
Antoni Muszyński
AZS Częstochowa
10
0.00
105.
Tomasz Różycki
AZS Częstochowa
5
0.00
106.
Maurycy Atłasik
AZS Częstochowa
7
0.00
107.
Daniel Zubel
MUKS Sari Żory
11
0.00
108.
Filip Fuchs
KS Pogoń Ruda Śląska
7
0.00
109.
Brian Kuzioła
KS Pogoń Ruda Śląska
13
0.00
110.
Leon Sęków
KS Pogoń Ruda Śląska
14
0.00
111.
Maksymilian Boruta
KS Pogoń Ruda Śląska
13
0.00
112.
Dominik Markiewicz
KS Pogoń Ruda Śląska
14
0.00
113.
Leon Sazanów
KS Pogoń Ruda Śląska
10
0.00
114.
Adam Świerkosz
KS Pogoń Ruda Śląska
13
0.00
115.
Michał Żabnicki
KS Pogoń Ruda Śląska
14
0.00
116.
Emil Zalewski
KS Pogoń Ruda Śląska
12
0.00
117.
Wiktor Hanzel
UKS MOSM Bytom
10
0.00
118.
Franciszek Dojaś
KS Pogoń Ruda Śląska
13
0.00
119.
Antoni Tatarczuk
GTK Gliwice
14
0.00
120.
Iwan Moczulski
AZS Częstochowa
10
0.00
121.
Oskar Kornecki
MCKS ECON Czeladź
10
0.00
122.
Tymoteusz Nieć
MKS Dąbrowa Górnicza
10
0.00
123.
Karol Biernacki
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
7
0.00
124.
RYSZARD SIDOR
MOSM Tychy
12
0.00
125.
MIŁOSZ KADŁUCZKA
MOSM Tychy
7
0.00
126.
Mateusz Tomczak
MCKS ECON Czeladź
9
0.00
127.
NIKITA OKHRIMENKO
MCKS ECON Czeladź
8
0.00
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
11.04.2024
JUNIORKI STARSZE RMKS RYBNIK PIĄTĄ DRUŻYNĄ W POLSCE!
01.01.2024
POWOŁANIA I NOMINACJE TRENERSKIE DLA KADRY ŚLĄSKA 2010 I MŁODSI (30.12.23R.)
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×