Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Seweryn Nowak Żorska Akademia Koszykówki 7 201 28.71
2. Miłosz Majewski MKKS Rybnik 5 146 29.20
3. Maciej Skrok-Wolski Żorska Akademia Koszykówki 7 139 19.86
4. Nikodem Holisz STELA Cieszyn 4 139 34.75
5. Jakub Wojdała MKS Dąbrowa Górnicza 6 128 21.33
6. Filip Chlebiej Żorska Akademia Koszykówki 7 120 17.14
7. Artur Wiśniewski MOSM Tychy 3 114 38.00
8. Filip Weszka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 109 18.17
9. Milan Kaczorek Żorska Akademia Koszykówki 7 102 14.57
10. Maciej Chomicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 96 13.71
11. Paweł Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 7 77 11.00
12. Piotr Wesołowski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 71 10.14
13. Filip Sporyszkiewicz MKS Strzelce Opolskie 7 71 10.14
14. Filip Kubanek MKS Dąbrowa Górnicza 6 70 11.67
15. Franciszek Kala MKKS Rybnik 5 65 13.00
16. Kajetan Misztal STELA Cieszyn 5 62 12.40
17. Jakub Kozieł MKKS Rybnik 5 58 11.60
18. Oliwer Anaszewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 58 8.29
19. Marcel Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 55 9.17
20. Krzysztof Mehlich MKS Strzelce Opolskie 7 54 7.71
21. Oliwier Botorek STELA Cieszyn 5 51 10.20
22. Maksymilian Nogaj MOSM Tychy 5 47 9.40
23. Paweł Reszczyński MKS Strzelce Opolskie 7 44 6.29
24. Stanisław Kręglicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 42 10.50
25. Artur Wojtyka MOSM Tychy 5 42 8.40
26. Jan Pratsz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 42 10.50
27. Dawid Balcer STELA Cieszyn 5 42 8.40
28. JAN SMERECZNIAK Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 38 12.67
29. Adrian Konracki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 38 6.33
30. Filip Tengler STELA Cieszyn 5 38 7.60
31. Wojciech Czapla MKS Strzelce Opolskie 7 38 5.43
32. Maksymilian Tekla Żorska Akademia Koszykówki 5 37 7.40
33. Oliwier Steier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 35 8.75
34. Jan Nalepa MKS Dąbrowa Górnicza 6 34 5.67
35. Wojciech Belkner Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 33 5.50
36. Jacek Krasa MKS Strzelce Opolskie 7 33 4.71
37. Stanisław Bereza Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 33 8.25
38. Wojciech Dusik MKKS Rybnik 5 32 6.40
39. Oskar Bojanowski MOSM Tychy 5 31 6.20
40. Piotr Jarema MOSM Tychy 5 26 5.20
41. Filip Karnia MKS Dąbrowa Górnicza 6 25 4.17
42. Michał Cieślar STELA Cieszyn 4 25 6.25
43. Dawid Biela MKKS Rybnik 4 23 5.75
44. Bartosz Holisz STELA Cieszyn 4 22 5.50
45. Szymon Kuśka MKKS Rybnik 5 21 4.20
46. Wojciech Janoś MKS Dąbrowa Górnicza 4 21 5.25
47. Bartosz Folga MOSM Tychy 5 20 4.00
48. Nikodem Woźny MKS Dąbrowa Górnicza 6 20 3.33
49. Michał Sałandyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 20 4.00
50. Maksymilian Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 20 2.86
51. Patryk Szecel MKS Strzelce Opolskie 5 19 3.80
52. Jakub Sikora Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 19 4.75
53. Stanisław Kaczmarczyk MKKS Rybnik 3 19 6.33
54. Nikodem Nowak Żorska Akademia Koszykówki 7 18 2.57
55. Maciej Maj MKKS Rybnik 5 18 3.60
56. Paweł Śliwiński Żorska Akademia Koszykówki 6 17 2.83
57. Jan Kopacz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 17 8.50
58. Nikodem Waśniowski MOSM Tychy 3 17 5.67
59. Mikołaj Bohosiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 16 3.20
60. Jan Więckowski MKS Strzelce Opolskie 5 16 3.20
61. Błażej Damek MOSM Tychy 4 15 3.75
62. Paweł Jacek MKS Strzelce Opolskie 6 15 2.50
63. Jakub Kudrycz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 14 3.50
64. Mikołaj Filingier Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 13 3.25
65. Maciej Kaliński MKS Dąbrowa Górnicza 5 12 2.40
66. Klaudiusz Mojżysz MKKS Rybnik 5 12 2.40
67. Jeremi Cieśla MKKS Rybnik 4 12 3.00
68. Wojciech Lebek MKKS Rybnik 5 11 2.20
69. Jan Stolarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 10 5.00
70. Kaspian Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza 6 10 1.67
71. Jakub Cierpich MOSM Tychy 4 10 2.50
72. Wojciech Szczepański MKS Dąbrowa Górnicza 4 8 2.00
73. Aleksander Błaszczyk Żorska Akademia Koszykówki 6 8 1.33
74. Wiktor Liberkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 8 2.00
75. Michał Majkowski MKS Strzelce Opolskie 7 7 1.00
76. Nataniel Majewski MKKS Rybnik 3 6 2.00
77. Filip Murzyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 6 1.50
78. Tomasz Kita MKS Strzelce Opolskie 5 6 1.20
79. Łukasz Balcer STELA Cieszyn 5 6 1.20
80. Oliwier Piątkowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 6 2.00
81. Nicolas Plutecki MKS Dąbrowa Górnicza 6 4 0.67
82. Jacek Nowak Żorska Akademia Koszykówki 6 4 0.67
83. Ivo Aszkiełowicz STELA Cieszyn 5 4 0.80
84. Paweł Juraszek Żorska Akademia Koszykówki 5 4 0.80
85. Przemyslaw Lasek MOSM Tychy 4 4 1.00
86. Bruno Bogucki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 4 1.00
87. Krzysztof Boroń MKS Dąbrowa Górnicza 5 3 0.60
88. Juliusz Dyrda MOSM Tychy 4 3 0.75
89. Jakub Raczyński Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 2 0.50
90. Jan Tengler STELA Cieszyn 5 2 0.40
91. Rafał Bednarczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 2 1.00
92. Michał Sempryk MKS Strzelce Opolskie 4 2 0.50
93. Maciej Małuj MOSM Tychy 3 2 0.67
94. Borys Krupa MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 0.50
95. Nataniel Kornaś STELA Cieszyn 3 2 0.67
96. Antoni Kurdziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 2 1.00
97. Maksymilian Kacperak MKS Strzelce Opolskie 7 2 0.29
98. Błażej Pawera STELA Cieszyn 4 2 0.50
99. Kamil Surma MKKS Rybnik 4 1 0.25
100. Gabriel Brożek MOSM Tychy 4 0 0.00
101. Kacper Białas MKS Dąbrowa Górnicza 5 0 0.00
102. Franciszek Kurbiel MOSM Tychy 3 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL