Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kamil Krajewski MOSM Tychy 19 502 26.42
2. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 335 25.77
3. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 13 295 22.69
4. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 22 463 21.05
5. Adam Kuśka MKKS Rybnik 20 409 20.45
6. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 383 20.16
7. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 11 210 19.09
8. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 18 343 19.06
9. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 22 416 18.91
10. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 18 339 18.83
11. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 20 357 17.85
12. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 10 173 17.30
13. Jakub Sikora MKKS Rybnik 19 315 16.58
14. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 19 313 16.47
15. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 20 329 16.45
16. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 17 278 16.35
17. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 334 15.90
18. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 309 15.45
19. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 19 290 15.26
20. Kamil Szwadowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 161 14.64
21. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 19 277 14.58
22. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 271 14.26
23. Artur Ziaja MOSM Tychy 20 285 14.25
24. Szymon Woźniak MOSM Tychy 11 156 14.18
25. Daniel Chybowski AZS Częstochowa 12 170 14.17
26. Jakub Łącki MOSM Tychy 18 250 13.89
27. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 19 256 13.47
28. Damian Urbański MCKS Czeladź 15 199 13.27
29. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 22 289 13.14
30. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 20 260 13.00
31. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 19 241 12.68
32. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 20 264 12.57
33. Adam Michalak AZS Częstochowa 14 176 12.57
34. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 20 262 12.48
35. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 233 12.26
36. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 18 219 12.17
37. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 15 176 11.73
38. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 219 11.53
39. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 17 195 11.47
40. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 18 206 11.44
41. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 222 11.10
42. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 18 196 10.89
43. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 20 215 10.75
44. Filip Pawełka KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 107 10.70
45. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 20 205 10.25
46. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 162 10.13
47. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 22 221 10.05
48. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 21 209 9.95
49. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 199 9.95
50. Maciej Gidek MCKS Czeladź 12 118 9.83
51. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 15 147 9.80
52. Kacper Majewski MKKS Rybnik 14 135 9.64
53. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 167 9.28
54. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 18 166 9.22
55. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 21 191 9.10
56. Andrzej Domański AZS Częstochowa 20 181 9.05
57. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 143 8.94
58. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 21 187 8.90
59. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 19 166 8.74
60. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 17 148 8.71
61. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 20 174 8.70
62. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 155 8.61
63. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 15 126 8.40
64. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 17 141 8.29
65. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 18 144 8.00
66. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 19 152 8.00
67. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 17 133 7.82
68. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 16 124 7.75
69. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 19 146 7.68
70. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 20 152 7.60
71. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 19 144 7.58
72. Karol Mika MCKiS Jaworzno 18 136 7.56
73. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 142 7.47
74. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 18 134 7.44
75. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 19 141 7.42
76. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 17 126 7.41
77. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 15 107 7.13
78. Mateusz Kempski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 106 7.07
79. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 77 7.00
80. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 17 118 6.94
81. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 17 117 6.88
82. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 16 110 6.88
83. Adam Miller UKS MOSM Bytom 20 137 6.85
84. Mateusz Karwat MOSM Tychy 18 123 6.83
85. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 67 6.70
86. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 18 118 6.56
87. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 124 6.53
88. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 18 115 6.39
89. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 21 131 6.24
90. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 14 87 6.21
91. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 21 130 6.19
92. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 20 122 6.10
93. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 15 91 6.07
94. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 17 100 5.88
95. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 13 76 5.85
96. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 22 118 5.36
97. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 19 100 5.26
98. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 17 89 5.24
99. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 16 83 5.19
100. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 14 70 5.00
101. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 20 98 4.90
102. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 87 4.83
103. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 17 82 4.82
104. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 19 88 4.63
105. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 19 92 4.60
106. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 20 90 4.50
107. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 11 49 4.45
108. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 19 83 4.37
109. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 13 56 4.31
110. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 72 4.24
111. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 18 75 4.17
112. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 22 91 4.14
113. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 16 63 3.94
114. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 65 3.82
115. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 12 44 3.67
116. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 19 69 3.63
117. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 54 3.60
118. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 68 3.58
119. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 66 3.47
120. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 12 41 3.42
121. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 15 51 3.40
122. Szymon Pęczek MOSM Tychy 14 46 3.29
123. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 17 54 3.18
124. Łukasz Szymański MOSM Tychy 13 40 3.08
125. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 17 50 2.94
126. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 18 51 2.83
127. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 11 31 2.82
128. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 16 44 2.75
129. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 13 35 2.69
130. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 37 2.64
131. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 13 33 2.54
132. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 10 25 2.50
133. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 29 2.42
134. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 11 26 2.36
135. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 17 40 2.35
136. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 11 25 2.27
137. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 15 31 2.07
138. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 18 37 2.06
139. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 28 2.00
140. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 17 34 2.00
141. Michał Nowak AZS Częstochowa 15 30 2.00
142. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 19 38 2.00
143. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 13 25 1.92
144. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 10 18 1.80
145. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 15 22 1.47
146. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 12 17 1.42
147. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 24 1.41
148. Jakub Baron KS Pogoń Ruda Śląska 13 16 1.23
149. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 12 14 1.17
150. Kacper Kornes MCKS Czeladź 16 17 1.06
151. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 14 11 0.79
152. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 10 7 0.70
153. Kamil Bubel MCKS Czeladź 16 3 0.19
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL