Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 166 27.67
2. Maciej Gidek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 149 24.83
3. Kacper Dziedzic MKS II Dąbrowa Górnicza 5 140 28.00
4. Maciej Surzycki STELA Cieszyn 6 124 20.67
5. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 6 124 20.67
6. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 5 123 24.60
7. Łukasz Łośko STELA Cieszyn 6 116 19.33
8. Artur DANIELAK MOSM Tychy 6 114 19.00
9. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 6 110 18.33
10. Marcel Mroczek KKS Mickiewicz SMS Katowice 5 108 21.60
11. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 5 107 21.40
12. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 6 104 17.33
13. Piotr Droś AZS Częstochowa 6 103 17.17
14. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 6 92 15.33
15. Filip Staniszewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 87 14.50
16. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 5 86 17.20
17. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 6 86 14.33
18. Maksymilian Duda KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 81 16.20
19. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 6 78 13.00
20. Damian Urbański MKS II Dąbrowa Górnicza 5 78 15.60
21. Bartosz Chodukiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 78 26.00
22. Norbert Maciejak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 76 12.67
23. Karol Korczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 76 12.67
24. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza 6 76 12.67
25. Jakub Bojarski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 74 12.33
26. Jan Karaim MKS Otmuchów 6 73 12.17
27. Jakub Król Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 72 14.40
28. Jakub Saramak MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 6 72 12.00
29. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 4 71 17.75
30. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 5 67 13.40
31. Oliwier Niedzielski UKS MOSM Bytom 6 66 11.00
32. Filip Hadam MOSM Tychy 6 66 11.00
33. Filip Wspaniały MOSM Tychy 4 66 13.20
34. Kacper Borus STELA Cieszyn 6 65 10.83
35. Bartłomiej Staniak MKS II Dąbrowa Górnicza 5 64 12.80
36. Zbigniew Drzewiecki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 64 10.67
37. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 6 64 10.67
38. Krystian Banaszczak AZS Częstochowa 6 63 10.50
39. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 6 63 10.50
40. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 62 12.40
41. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 6 61 10.17
42. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 6 61 10.17
43. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 6 61 10.17
44. Kamil Pawlikowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 60 10.00
45. Jan Czorny MKKS Rybnik 5 60 12.00
46. Marcel Będkowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 59 9.83
47. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 5 59 11.80
48. Michał Sojka MKS Otmuchów 5 59 11.80
49. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 6 59 9.83
50. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 6 58 9.67
51. Karol Szymański AZS Częstochowa 6 58 9.67
52. Kajetan Grela Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 58 9.67
53. Kuba Piśla KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 57 14.25
54. Kacper Juras MKS Otmuchów 6 57 9.50
55. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 5 57 11.40
56. Łukasz Rotyński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 5 56 11.20
57. Kajetan Kuczawski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 53 10.60
58. Krzysztof Machała MOSM Tychy 6 51 8.50
59. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 4 51 12.75
60. Mikołaj Mazanek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 50 8.33
61. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 4 49 12.25
62. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 6 48 8.00
63. Igor Legierski MKKS Rybnik 6 47 7.83
64. Mateusz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 46 9.20
65. Mikołaj Grocholewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 45 9.00
66. Justin Kaczorek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 44 11.00
67. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno 3 42 14.00
68. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 6 41 6.83
69. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 5 41 8.20
70. Maciej Jelonek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 3 40 13.33
71. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno 5 39 7.80
72. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno 4 39 9.75
73. Michał Pajor MKS Otmuchów 5 39 7.80
74. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 6 38 6.33
75. Kuba Sękowski MKS Otmuchów 5 37 7.40
76. Kamil Grabowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 5 37 7.40
77. Aleksander Wójcik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 5 36 7.20
78. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 5 36 7.20
79. Paweł Mecner Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 36 6.00
80. Szymon Suchanek STELA Cieszyn 6 34 5.67
81. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 5 34 6.80
82. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 33 5.50
83. Igor Plizga MKS Otmuchów 5 31 6.20
84. Michał Myśliwczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 5 30 6.00
85. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 6 28 4.67
86. Maciej Stalmarski MCKiS Jaworzno 5 28 5.60
87. Michał Cieślak AZS Częstochowa 6 27 4.50
88. Maciej Kaczmarek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 27 5.40
89. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 5 26 5.20
90. Michał Żurawski AZS Częstochowa 5 25 5.00
91. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom 5 24 4.80
92. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 6 23 3.83
93. Borys Macura STELA Cieszyn 6 23 3.83
94. Oliwier Rak STELA Cieszyn 6 22 3.67
95. Maciej Porwisz MKS II Dąbrowa Górnicza 4 22 5.50
96. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 6 22 3.67
97. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 5 21 4.20
98. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 6 21 3.50
99. Patryk Prasałek MOSM Tychy 6 20 3.33
100. Kacper Sułowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 4 20 5.00
101. Antoni Viscardi MOSM Tychy 5 19 3.80
102. Szymon Cieciak MCKiS Jaworzno 3 19 6.33
103. Kamil Kita MOSM Tychy 6 18 3.00
104. Maksymilian Siwik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 18 3.60
105. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 3 17 5.67
106. Karol Łebek MOSM Tychy 4 17 4.25
107. Marek Machura Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 16 2.67
108. Piotr Marcisz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 16 3.20
109. Dominik Skibiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 16 3.20
110. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 4 16 4.00
111. Rafał Czompelik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 3 15 5.00
112. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 6 15 2.50
113. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 4 15 3.75
114. Krzysztof Kempa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 15 3.00
115. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza 5 15 3.00
116. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 6 14 2.33
117. Grzegorz Piwczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 5 14 2.80
118. Maciej Golda MKKS Rybnik 5 13 2.60
119. Dawid Zapotoczny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 12 2.00
120. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 5 11 2.20
121. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 10 1.67
122. PIOTR PYTEL KKS Mickiewicz SMS Katowice 4 10 2.50
123. Mateusz Orłowski MKS II Dąbrowa Górnicza 4 10 2.50
124. Wiktor Piaskowski AZS Częstochowa 4 10 2.50
125. Bartosz Polczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 5 9 1.80
126. Jakub Gdowik MKS II Dąbrowa Górnicza 5 9 1.80
127. ALEKSANDER KAMIŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice 3 8 2.67
128. Filip Bobrzyk MKS Dąbrowa Górnicza 6 8 1.33
129. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 3 7 2.33
130. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 5 6 1.20
131. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 3 6 2.00
132. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 6 6 1.00
133. Jakub Grzesik MCKiS Jaworzno 4 5 1.25
134. Kacper Wierzbicki MKS II Dąbrowa Górnicza 5 4 0.80
135. Dawid Molencki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 5 4 0.80
136. Maciej Kacprzak KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 4 0.80
137. Mateusz Sadłakowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 4 0.67
138. Oskar Kowalski MKS II Dąbrowa Górnicza 5 4 0.80
139. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 5 4 0.80
140. Mateusz Kuzior MKS II Dąbrowa Górnicza 4 3 0.75
141. Kacper Indyk MKS II Dąbrowa Górnicza 3 3 1.00
142. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 3 3 1.00
143. Kacper Wieszołek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 3 2 0.67
144. Dawid Klyta Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 2 0.50
145. Dawid Manowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 2 0.67
146. Jeremi Sitek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 2 0.33
147. Paweł Ligocki STELA Cieszyn 6 2 0.33
148. Patryk Owczarek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 6 2 0.33
149. Adam Zdobylak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 2 0.40
150. Jakub Liszka Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 1 0.25
151. JĘDRZEJ BREGUŁA KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 1 0.33
152. Kacper Płachta KKS Mickiewicz SMS Katowice 3 0 0.00
153. Mateusz Wiśniewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0 0.00
154. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 4 0 0.00
155. Kacper Michałowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL