Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Bloki suma Bloki śr Bloki otrzymane suma Bloki otrzymane śr
1. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 0.00 0 0.00
2. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 19 0.00 0 0.00
3. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 22 0.00 0 0.00
4. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 19 0.00 0 0.00
5. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 19 0.00 0 0.00
6. Michał Nowak AZS Częstochowa 15 0.00 0 0.00
7. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 11 0.00 0 0.00
8. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 22 0.00 0 0.00
9. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 17 0.00 0 0.00
10. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 12 0.00 0 0.00
11. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 18 0.00 0 0.00
12. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 15 0.00 0 0.00
13. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 19 0.00 0 0.00
14. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 0.00 0 0.00
15. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 0.00 0 0.00
16. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 0.00 0 0.00
17. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 18 0.00 0 0.00
18. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 20 0.00 0 0.00
19. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 13 0.00 0 0.00
20. Szymon Pęczek MOSM Tychy 14 0.00 0 0.00
21. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 19 0.00 0 0.00
22. Adam Kuśka MKKS Rybnik 20 0.00 0 0.00
23. Jakub Baron KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00 0 0.00
24. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0.00 0 0.00
25. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 19 0.00 0 0.00
26. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 17 0.00 0 0.00
27. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 20 0.00 0 0.00
28. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 0.00 0 0.00
29. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 13 0.00 0 0.00
30. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 13 0.00 0 0.00
31. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 17 0.00 0 0.00
32. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 22 0.00 0 0.00
33. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 15 0.00 0 0.00
34. Filip Pawełka KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 0.00 0 0.00
35. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 16 0.00 0 0.00
36. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 15 0.00 0 0.00
37. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 12 0.00 0 0.00
38. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 18 0.00 0 0.00
39. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 19 0.00 0 0.00
40. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 22 0.00 0 0.00
41. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 0.00 0 0.00
42. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 0.00 0 0.00
43. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 18 0.00 0 0.00
44. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 11 0.00 0 0.00
45. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 0.00 0 0.00
46. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 19 0.00 0 0.00
47. Mateusz Karwat MOSM Tychy 18 0.00 0 0.00
48. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 10 0.00 0 0.00
49. Andrzej Domański AZS Częstochowa 20 0.00 0 0.00
50. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 17 0.00 0 0.00
51. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 19 0.00 0 0.00
52. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 0.00 0 0.00
53. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 12 0.00 0 0.00
54. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 18 0.00 0 0.00
55. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 18 0.00 0 0.00
56. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 19 0.00 0 0.00
57. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 16 0.00 0 0.00
58. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 11 0.00 0 0.00
59. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 0.00 0 0.00
60. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 0.00 0 0.00
61. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 17 0.00 0 0.00
62. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 10 0.00 0 0.00
63. Kamil Krajewski MOSM Tychy 19 0.00 0 0.00
64. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 0.00 0 0.00
65. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 13 0.00 0 0.00
66. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 20 0.00 0 0.00
67. Adam Michalak AZS Częstochowa 14 0.00 0 0.00
68. Maciej Gidek MCKS Czeladź 12 0.00 0 0.00
69. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 20 0.00 0 0.00
70. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 10 0.00 0 0.00
71. Daniel Chybowski AZS Częstochowa 12 0.00 0 0.00
72. Mateusz Kempski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 0.00 0 0.00
73. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 0.00 0 0.00
74. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00 0 0.00
75. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 19 0.00 0 0.00
76. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 16 0.00 0 0.00
77. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 20 0.00 0 0.00
78. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 16 0.00 0 0.00
79. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 17 0.00 0 0.00
80. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 18 0.00 0 0.00
81. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 14 0.00 0 0.00
82. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 17 0.00 0 0.00
83. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 21 0.00 0 0.00
84. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 0.00 0 0.00
85. Artur Ziaja MOSM Tychy 20 0.00 0 0.00
86. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 21 0.00 0 0.00
87. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 15 0.00 0 0.00
88. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 20 0.00 0 0.00
89. Damian Urbański MCKS Czeladź 15 0.00 0 0.00
90. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 17 0.00 0 0.00
91. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 21 0.00 0 0.00
92. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 0.00 0 0.00
93. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 20 0.00 0 0.00
94. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 18 0.00 0 0.00
95. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 13 0.00 0 0.00
96. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 0.00 0 0.00
97. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 18 0.00 0 0.00
98. Jakub Łącki MOSM Tychy 18 0.00 0 0.00
99. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 17 0.00 0 0.00
100. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 22 0.00 0 0.00
101. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 0.00 0 0.00
102. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 11 0.00 0 0.00
103. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 17 0.00 0 0.00
104. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 20 0.00 0 0.00
105. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 17 0.00 0 0.00
106. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 15 0.00 0 0.00
107. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 20 0.00 0 0.00
108. Kacper Kornes MCKS Czeladź 16 0.00 0 0.00
109. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 0.00 0 0.00
110. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 22 0.00 0 0.00
111. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 15 0.00 0 0.00
112. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 20 0.00 0 0.00
113. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 0.00 0 0.00
114. Karol Mika MCKiS Jaworzno 18 0.00 0 0.00
115. Kamil Szwadowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 0.00 0 0.00
116. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 19 0.00 0 0.00
117. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 19 0.00 0 0.00
118. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 17 0.00 0 0.00
119. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 17 0.00 0 0.00
120. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 15 0.00 0 0.00
121. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 17 0.00 0 0.00
122. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 18 0.00 0 0.00
123. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00 0 0.00
124. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 0.00 0 0.00
125. Łukasz Szymański MOSM Tychy 13 0.00 0 0.00
126. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 18 0.00 0 0.00
127. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 13 0.00 0 0.00
128. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 0.00 0 0.00
129. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 0.00 0 0.00
130. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 21 0.00 0 0.00
131. Adam Miller UKS MOSM Bytom 20 0.00 0 0.00
132. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 19 0.00 0 0.00
133. Szymon Woźniak MOSM Tychy 11 0.00 0 0.00
134. Jakub Sikora MKKS Rybnik 19 0.00 0 0.00
135. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00 0 0.00
136. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 0.00 0 0.00
137. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 20 0.00 0 0.00
138. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 10 0.00 0 0.00
139. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 18 0.00 0 0.00
140. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 20 0.00 0 0.00
141. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 0.00 0 0.00
142. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 19 0.00 0 0.00
143. Kacper Majewski MKKS Rybnik 14 0.00 0 0.00
144. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 17 0.00 0 0.00
145. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 0.00 0 0.00
146. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 16 0.00 0 0.00
147. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 18 0.00 0 0.00
148. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 15 0.00 0 0.00
149. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 12 0.00 0 0.00
150. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 21 0.00 0 0.00
151. Kamil Bubel MCKS Czeladź 16 0.00 0 0.00
152. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 14 0.00 0 0.00
153. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 19 0.00 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL