Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Faule suma Faule śr. Faule wymuszone suma Faule wymuszone śr.
1. Filip Wspaniały MOSM Tychy 17 59 3.47 0 0.00
2. Aleksander Wójcik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 18 55 3.06 0 0.00
3. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 19 53 2.79 0 0.00
4. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 19 52 2.74 0 0.00
5. Piotr Droś AZS Częstochowa 20 50 2.50 0 0.00
6. Artur DANIELAK MOSM Tychy 19 50 2.63 0 0.00
7. Maciej Kaczmarek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 49 3.06 0 0.00
8. Jan Karaim MKS Otmuchów 14 48 3.43 0 0.00
9. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 48 2.53 0 0.00
10. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 19 48 2.53 0 0.00
11. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 16 47 2.94 0 0.00
12. Michał Cieślak AZS Częstochowa 19 47 2.47 0 0.00
13. Jakub Saramak MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 19 46 2.42 0 0.00
14. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 16 45 2.81 0 0.00
15. Jakub Król Miejski Czeladzki Klub Sportowy 17 44 2.59 0 0.00
16. Kajetan Grela Miejski Czeladzki Klub Sportowy 18 44 2.44 0 0.00
17. Krzysztof Kempa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 43 2.53 0 0.00
18. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 17 43 2.53 0 0.00
19. Kamil Pawlikowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 16 43 2.69 0 0.00
20. Mateusz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 18 43 2.39 0 0.00
21. Patryk Prasałek MOSM Tychy 19 43 2.26 0 0.00
22. Igor Legierski MKKS Rybnik 19 42 2.21 0 0.00
23. Jan Czorny MKKS Rybnik 19 42 2.21 0 0.00
24. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 19 41 2.16 0 0.00
25. Norbert Maciejak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 40 2.22 0 0.00
26. Michał Myśliwczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 16 39 2.44 0 0.00
27. Maksymilian Duda KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 18 39 2.17 0 0.00
28. Karol Szymański AZS Częstochowa 20 38 1.90 0 0.00
29. Filip Staniszewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 16 37 2.31 0 0.00
30. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 16 37 2.31 0 0.00
31. Krzysztof Machała MOSM Tychy 19 36 1.89 0 0.00
32. Kacper Dziedzic MKS II Dąbrowa Górnicza 16 36 2.25 0 0.00
33. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 16 36 2.25 0 0.00
34. Karol Korczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 35 1.94 0 0.00
35. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 19 35 1.84 0 0.00
36. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 19 35 1.84 0 0.00
37. Kajetan Kuczawski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 34 2.13 0 0.00
38. Maciej Stalmarski MCKiS Jaworzno 13 34 2.62 0 0.00
39. Mikołaj Mazanek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 34 1.70 0 0.00
40. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 17 33 1.94 0 0.00
41. Marcel Mroczek KKS Mickiewicz SMS Katowice 18 33 1.83 0 0.00
42. Marcel Będkowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 18 33 1.83 0 0.00
43. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 17 33 1.94 0 0.00
44. Oliwier Niedzielski UKS MOSM Bytom 17 32 1.88 0 0.00
45. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 14 31 2.21 0 0.00
46. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 18 31 1.72 0 0.00
47. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 19 31 1.63 0 0.00
48. Bartłomiej Staniak MKS II Dąbrowa Górnicza 14 31 2.21 0 0.00
49. Damian Urbański MKS II Dąbrowa Górnicza 16 30 1.88 0 0.00
50. Grzegorz Piwczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 18 30 1.67 0 0.00
51. Mikołaj Grocholewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 14 30 2.14 0 0.00
52. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 18 29 1.61 0 0.00
53. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 16 29 1.81 0 0.00
54. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 12 29 2.42 0 0.00
55. Borys Macura STELA Cieszyn 11 28 2.55 0 0.00
56. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 16 28 1.75 0 0.00
57. Kuba Piśla KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 13 27 2.08 0 0.00
58. Kacper Juras MKS Otmuchów 16 26 1.63 0 0.00
59. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 19 26 1.37 0 0.00
60. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 16 25 1.56 0 0.00
61. PIOTR PYTEL KKS Mickiewicz SMS Katowice 17 25 1.47 0 0.00
62. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 17 25 1.47 0 0.00
63. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 14 25 1.79 0 0.00
64. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza, Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 25 1.56 0 0.00
65. Maciej Gidek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 25 2.08 0 0.00
66. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 20 24 1.20 0 0.00
67. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 17 24 1.41 0 0.00
68. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 17 24 1.41 0 0.00
69. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 12 24 2.00 0 0.00
70. Szymon Suchanek STELA Cieszyn 10 24 2.40 0 0.00
71. Maciej Jelonek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 24 2.40 0 0.00
72. Marcin Wroński KKS Mickiewicz SMS Katowice 11 24 2.18 0 0.00
73. Justin Kaczorek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 23 1.35 0 0.00
74. Łukasz Rotyński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 13 23 1.77 0 0.00
75. Filip Hadam MOSM Tychy 14 23 1.64 0 0.00
76. Kuba Sękowski MKS Otmuchów 13 23 1.77 0 0.00
77. Antoni Viscardi MOSM Tychy 13 23 1.77 0 0.00
78. Dominik Skibiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 17 22 1.29 0 0.00
79. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 14 22 1.57 0 0.00
80. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 16 22 1.38 0 0.00
81. Michał Sojka MKS Otmuchów 8 22 2.75 0 0.00
82. Bartosz Polczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 22 2.20 0 0.00
83. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 21 1.11 0 0.00
84. Paweł Mecner Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 16 21 1.31 0 0.00
85. Dawid Zapotoczny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 21 1.17 0 0.00
86. Maciej Golda MKKS Rybnik 12 21 1.75 0 0.00
87. Krystian Banaszczak AZS Częstochowa 19 21 1.11 0 0.00
88. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 19 20 1.05 0 0.00
89. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 20 1.18 0 0.00
90. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 11 19 1.73 0 0.00
91. Bartosz Chodukiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 19 1.19 0 0.00
92. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 11 18 1.64 0 0.00
93. Zbigniew Drzewiecki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 18 1.00 0 0.00
94. Kamil Grabowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 13 18 1.38 0 0.00
95. Maciej Surzycki STELA Cieszyn 6 18 3.00 0 0.00
96. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 17 18 1.06 0 0.00
97. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 19 17 0.89 0 0.00
98. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 17 17 1.00 0 0.00
99. Jakub Gdowik MKS II Dąbrowa Górnicza 15 17 1.13 0 0.00
100. Jakub Grzesik MCKiS Jaworzno 17 17 1.00 0 0.00
101. Filip Bobrzyk MKS Dąbrowa Górnicza 16 16 1.00 0 0.00
102. Michał Pajor MKS Otmuchów 14 16 1.14 0 0.00
103. Kacper Sułowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 16 1.00 0 0.00
104. ALEKSANDER KAMIŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice 15 15 1.00 0 0.00
105. Oskar Kowalski MKS II Dąbrowa Górnicza 15 15 1.00 0 0.00
106. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 16 15 0.94 0 0.00
107. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 17 15 0.88 0 0.00
108. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 16 15 0.94 0 0.00
109. Oliwier Rak STELA Cieszyn 11 15 1.36 0 0.00
110. Igor Łuczak MCKiS Jaworzno 14 14 1.00 0 0.00
111. Jakub Bojarski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 14 1.27 0 0.00
112. Maksymilian Siwik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 18 14 0.78 0 0.00
113. Paweł Ligocki STELA Cieszyn 11 14 1.27 0 0.00
114. Rafał Czompelik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 14 1.08 0 0.00
115. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 18 13 0.72 0 0.00
116. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 13 13 1.00 0 0.00
117. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 13 13 1.00 0 0.00
118. Łukasz Łośko STELA Cieszyn 11 12 1.09 0 0.00
119. Kacper Płachta KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 12 1.00 0 0.00
120. Jan Matuszczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 13 12 0.92 0 0.00
121. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 12 0.71 0 0.00
122. Michał Żurawski AZS Częstochowa 10 11 1.10 0 0.00
123. Kacper Borus STELA Cieszyn 11 11 1.00 0 0.00
124. Igor Plizga MKS Otmuchów 11 11 1.00 0 0.00
125. Kacper Wieszołek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 10 1.11 0 0.00
126. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 10 10 1.00 0 0.00
127. JĘDRZEJ BREGUŁA KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 14 10 0.71 0 0.00
128. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 10 10 1.00 0 0.00
129. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 14 10 0.71 0 0.00
130. Maciej Kacprzak KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 9 0.75 0 0.00
131. Jakub Liszka Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 9 1.13 0 0.00
132. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 15 9 0.60 0 0.00
133. Tymoteusz Rumian Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 8 0.89 0 0.00
134. Karol Łebek MOSM Tychy 11 8 0.73 0 0.00
135. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 11 8 0.73 0 0.00
136. Adam Zdobylak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 8 0.73 0 0.00
137. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza 11 8 0.73 0 0.00
138. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 18 7 0.39 0 0.00
139. Kacper Wierzbicki MKS II Dąbrowa Górnicza 9 7 0.78 0 0.00
140. Kacper Indyk MKS II Dąbrowa Górnicza 14 6 0.43 0 0.00
141. Filip Dors KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 13 6 0.46 0 0.00
142. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 17 5 0.29 0 0.00
143. Mateusz Kuzior MKS II Dąbrowa Górnicza 11 5 0.45 0 0.00
144. Marek Machura Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 5 0.42 0 0.00
145. Maciej Porwisz MKS II Dąbrowa Górnicza 10 5 0.50 0 0.00
146. Mateusz Sadłakowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 5 0.38 0 0.00
147. Jeremi Sitek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 4 0.24 0 0.00
148. Mateusz Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 8 4 0.50 0 0.00
149. FILIP WOJCIECHOWSKI-MAZUR KKS Mickiewicz SMS Katowice 9 4 0.44 0 0.00
150. Dawid Molencki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 17 4 0.24 0 0.00
151. Kacper Michałowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 4 0.44 0 0.00
152. Kacper Pieloch MKS II Dąbrowa Górnicza 9 4 0.44 0 0.00
153. Patryk Owczarek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 17 3 0.18 0 0.00
154. Dawid Manowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 2 0.17 0 0.00
155. Maksymilian Pękała STELA Cieszyn 6 2 0.33 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL