Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Łukasz Łośko STELA Cieszyn 10 228 10 0 40 0 0 0 9 0 0 0 268 0
2. Maciej Gidek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 221 9 0 17 0 0 0 19 0 0 0 238 0
3. Kacper Dziedzic MKS II Dąbrowa Górnicza 7 185 7 0 12 0 0 0 20 0 0 0 197 0
4. Marcel Mroczek KKS Mickiewicz SMS Katowice 8 183 8 0 30 0 0 0 16 0 0 0 213 0
5. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 182 7 0 0 0 0 0 7 0 0 0 182 0
6. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 7 177 7 0 24 0 0 0 11 0 0 0 201 0
7. Piotr Droś AZS Częstochowa 9 164 9 0 1 0 0 0 20 0 0 0 165 0
8. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 8 149 8 0 0 0 0 0 13 0 0 0 149 0
9. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 9 146 9 0 10 0 0 0 18 0 0 0 156 0
10. Artur DANIELAK MOSM Tychy 8 133 8 0 7 0 0 0 24 0 0 0 140 0
11. Jakub Król Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 130 8 0 13 0 0 0 22 0 0 0 143 0
12. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 6 129 6 0 20 0 0 0 11 0 0 0 149 0
13. Filip Staniszewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 129 9 0 3 0 0 0 23 0 0 0 132 0
14. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 7 127 7 0 2 0 0 0 15 0 0 0 129 0
15. Maciej Surzycki STELA Cieszyn 6 124 6 0 20 0 0 0 18 0 0 0 144 0
16. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 8 123 8 0 6 0 0 0 17 0 0 0 129 0
17. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 7 119 7 0 12 0 0 0 11 0 0 0 131 0
18. Damian Urbański MKS II Dąbrowa Górnicza 7 118 7 0 6 0 0 0 15 0 0 0 124 0
19. Kacper Borus STELA Cieszyn 10 116 10 0 11 0 0 0 10 0 0 0 127 0
20. Kuba Piśla KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 113 6 0 5 0 0 0 12 0 0 0 118 0
21. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 8 110 8 0 0 0 0 0 22 0 0 0 110 0
22. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 8 109 8 0 3 0 0 0 20 0 0 0 112 0
23. Maksymilian Duda KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 7 104 7 0 0 0 0 0 19 0 0 0 104 0
24. Bartosz Chodukiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 103 4 0 3 0 0 0 7 0 0 0 106 0
25. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 9 102 9 0 8 0 0 0 10 0 0 0 110 0
26. Michał Sojka MKS Otmuchów 7 101 7 0 0 0 0 0 22 0 0 0 101 0
27. Jakub Saramak MKS Dąbrowa Górnicza 8 99 8 0 2 0 0 0 16 0 0 0 101 0
28. Filip Hadam MOSM Tychy 8 98 8 0 3 0 0 0 11 0 0 0 101 0
29. Kajetan Grela Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 97 9 0 1 0 0 0 22 0 0 0 98 0
30. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 6 97 6 0 0 0 0 0 8 0 0 0 97 0
31. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza 8 96 8 0 10 0 0 0 13 0 0 0 106 0
32. Marcel Będkowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 95 9 0 0 0 0 0 16 0 0 0 95 0
33. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 6 94 6 0 0 0 0 0 19 0 0 0 94 0
34. Jakub Bojarski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 92 8 0 0 0 0 0 12 0 0 0 92 0
35. Bartłomiej Staniak MKS II Dąbrowa Górnicza 7 91 7 0 1 0 0 0 19 0 0 0 92 0
36. Kacper Juras MKS Otmuchów 9 91 9 0 6 0 0 0 18 0 0 0 97 0
37. Karol Szymański AZS Częstochowa 9 87 9 0 9 0 0 0 13 0 0 0 96 0
38. Karol Korczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 86 7 0 4 0 0 0 18 0 0 0 90 0
39. Krystian Banaszczak AZS Częstochowa 8 85 8 0 3 0 0 0 13 0 0 0 88 0
40. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 9 84 9 0 7 0 0 0 32 0 0 0 91 0
41. Kamil Pawlikowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 84 9 0 2 0 0 0 26 0 0 0 86 0
42. Jan Karaim MKS Otmuchów 7 83 7 0 3 0 0 0 26 0 0 0 86 0
43. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 8 82 8 0 8 0 0 0 7 0 0 0 90 0
44. Norbert Maciejak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 81 7 0 5 0 0 0 12 0 0 0 86 0
45. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 8 80 8 0 3 0 0 0 11 0 0 0 83 0
46. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 7 79 7 0 0 0 0 0 15 0 0 0 79 0
47. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 7 78 7 0 8 0 0 0 5 0 0 0 86 0
48. Filip Wspaniały MOSM Tychy 6 77 6 0 5 0 0 0 23 0 0 0 82 0
49. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 8 76 8 0 9 0 0 0 4 0 0 0 85 0
50. Łukasz Rotyński KKS Mickiewicz SMS Katowice 7 74 7 0 5 0 0 0 14 0 0 0 79 0
51. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 74 6 0 5 0 0 0 17 0 0 0 79 0
52. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 8 73 8 0 7 0 0 0 9 0 0 0 80 0
53. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 9 73 9 0 10 0 0 0 10 0 0 0 83 0
54. Oliwier Niedzielski UKS MOSM Bytom 7 73 7 0 6 0 0 0 12 0 0 0 79 0
55. Jan Czorny MKKS Rybnik 6 72 6 0 2 0 0 0 15 0 0 0 74 0
56. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 6 70 6 0 10 0 0 0 13 0 0 0 80 0
57. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 7 69 7 0 3 0 0 0 23 0 0 0 72 0
58. Oliwier Rak STELA Cieszyn 10 69 10 0 11 0 0 0 15 0 0 0 80 0
59. Mikołaj Grocholewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 68 8 0 0 0 0 0 20 0 0 0 68 0
60. Zbigniew Drzewiecki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 68 7 0 3 0 0 0 9 0 0 0 71 0
61. Justin Kaczorek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 68 6 0 11 0 0 0 13 0 0 0 79 0
62. Kajetan Kuczawski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 7 68 7 0 4 0 0 0 18 0 0 0 72 0
63. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 8 66 8 0 8 0 0 0 11 0 0 0 74 0
64. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 6 64 6 0 5 0 0 0 2 0 0 0 69 0
65. Kamil Grabowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 8 61 8 0 6 0 0 0 16 0 0 0 67 0
66. Paweł Mecner Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 61 9 0 7 0 0 0 14 0 0 0 68 0
67. Mateusz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 7 61 7 0 1 0 0 0 19 0 0 0 62 0
68. Kuba Sękowski MKS Otmuchów 7 61 7 0 7 0 0 0 15 0 0 0 68 0
69. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 5 60 5 0 3 0 0 0 8 0 0 0 63 0
70. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 8 59 8 0 3 0 0 0 12 0 0 0 62 0
71. Krzysztof Machała MOSM Tychy 8 59 8 0 2 0 0 0 18 0 0 0 61 0
72. Borys Macura STELA Cieszyn 10 58 10 0 3 0 0 0 25 0 0 0 61 0
73. Mikołaj Mazanek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 56 7 0 0 0 0 0 12 0 0 0 56 0
74. Maciej Jelonek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 56 4 0 3 0 0 0 12 0 0 0 59 0
75. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 8 55 8 0 8 0 0 0 10 0 0 0 63 0
76. Szymon Suchanek STELA Cieszyn 10 55 10 0 4 0 0 0 24 0 0 0 59 0
77. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 8 54 8 0 5 0 0 0 3 0 0 0 59 0
78. Igor Legierski MKKS Rybnik 7 54 7 0 4 0 0 0 21 0 0 0 58 0
79. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno 6 53 6 0 1 0 0 0 15 0 0 0 54 0
80. Michał Pajor MKS Otmuchów 8 53 8 0 2 0 0 0 8 0 0 0 55 0
81. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno 4 51 4 0 9 0 0 0 9 0 0 0 60 0
82. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno 6 48 6 0 3 0 0 0 18 0 0 0 51 0
83. Aleksander Wójcik KKS Mickiewicz SMS Katowice 8 46 8 0 0 0 0 0 20 0 0 0 46 0
84. Igor Plizga MKS Otmuchów 7 43 7 0 1 0 0 0 4 0 0 0 44 0
85. Michał Cieślak AZS Częstochowa 9 41 9 0 1 0 0 0 18 0 0 0 42 0
86. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 7 38 7 0 0 0 0 0 15 0 0 0 38 0
87. Rafał Czompelik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 37 6 0 5 0 0 0 11 0 0 0 42 0
88. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 8 36 8 0 2 0 0 0 16 0 0 0 38 0
89. Maciej Porwisz MKS II Dąbrowa Górnicza 6 35 6 0 0 0 0 0 4 0 0 0 35 0
90. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 8 33 8 0 2 0 0 0 16 0 0 0 35 0
91. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 33 7 0 6 0 0 0 6 0 0 0 39 0
92. Kacper Sułowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 7 33 7 0 1 0 0 0 6 0 0 0 34 0
93. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 7 32 7 0 3 0 0 0 11 0 0 0 35 0
94. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 6 32 6 0 0 0 0 0 11 0 0 0 32 0
95. Michał Myśliwczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 7 32 7 0 1 0 0 0 23 0 0 0 33 0
96. Marek Machura Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 31 9 0 4 0 0 0 4 0 0 0 35 0
97. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 4 31 4 0 0 0 0 0 6 0 0 0 31 0
98. Maciej Stalmarski MCKiS Jaworzno 7 30 7 0 2 0 0 0 16 0 0 0 32 0
99. Jan Matuszczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 4 29 4 0 2 0 0 0 6 0 0 0 31 0
100. Patryk Prasałek MOSM Tychy 8 28 8 0 0 0 0 0 19 0 0 0 28 0
101. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 7 27 7 0 3 0 0 0 8 0 0 0 30 0
102. Maciej Kaczmarek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 27 5 0 1 0 0 0 19 0 0 0 28 0
103. Karol Łebek MOSM Tychy 6 26 6 0 2 0 0 0 5 0 0 0 28 0
104. Michał Żurawski AZS Częstochowa 5 25 5 0 0 0 0 0 7 0 0 0 25 0
105. Maksymilian Siwik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 7 25 7 0 1 0 0 0 4 0 0 0 26 0
106. Krzysztof Kempa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 7 25 7 0 2 0 0 0 23 0 0 0 27 0
107. Jakub Gdowik MKS II Dąbrowa Górnicza 7 24 7 0 0 0 0 0 9 0 0 0 24 0
108. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom 5 24 5 0 1 0 0 0 6 0 0 0 25 0
109. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 6 24 6 0 1 0 0 0 7 0 0 0 25 0
110. Dominik Skibiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 23 8 0 6 0 0 0 13 0 0 0 29 0
111. Bartosz Polczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 8 22 8 0 1 0 0 0 17 0 0 0 23 0
112. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 3 21 3 0 4 0 0 0 5 0 0 0 25 0
113. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 5 21 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 21 0
114. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 5 20 5 0 0 0 0 0 10 0 0 0 20 0
115. Mateusz Pluta STELA Cieszyn 3 19 3 0 2 0 0 0 3 0 0 0 21 0
116. Maciej Golda MKKS Rybnik 6 19 6 0 0 0 0 0 13 0 0 0 19 0
117. Antoni Viscardi MOSM Tychy 6 19 6 0 0 0 0 0 11 0 0 0 19 0
118. Szymon Cieciak MCKiS Jaworzno 3 19 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 19 0
119. Kamil Kita MOSM Tychy 6 18 6 0 1 0 0 0 15 0 0 0 19 0
120. Grzegorz Piwczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 8 18 8 0 0 0 0 0 10 0 0 0 18 0
121. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 5 17 5 0 0 0 0 0 13 0 0 0 17 0
122. Piotr Marcisz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 16 5 0 2 0 0 0 3 0 0 0 18 0
123. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 7 16 7 0 2 0 0 0 8 0 0 0 18 0
124. ALEKSANDER KAMIŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice 6 16 6 0 0 0 0 0 9 0 0 0 16 0
125. Jakub Greń UKS MOSM Bytom 1 15 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 18 0
126. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza 5 15 5 0 1 0 0 0 6 0 0 0 16 0
127. Filip Łysak AZS Częstochowa 3 15 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 16 0
128. Dawid Zapotoczny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 15 7 0 3 0 0 0 12 0 0 0 18 0
129. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 8 14 8 0 0 0 0 0 4 0 0 0 14 0
130. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 4 14 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 16 0
131. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom 1 14 1 0 0 0 0 0 3 0 0 0 14 0
132. Jakub Cebula MKS Otmuchów 1 14 1 0 1 0 0 0 2 0 0 0 15 0
133. PIOTR PYTEL KKS Mickiewicz SMS Katowice 7 14 7 0 0 0 0 0 7 0 0 0 14 0
134. Mikołaj Pakura UKS MOSM Bytom 1 12 1 0 0 0 0 0 5 0 0 0 12 0
135. Witold Czerenkiewicz UKS MOSM Bytom 1 12 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 12 0
136. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 6 11 6 0 2 0 0 0 9 0 0 0 13 0
137. Mateusz Sadłakowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 11 8 0 0 0 0 0 5 0 0 0 11 0
138. Wiktor Piaskowski AZS Częstochowa 7 10 7 0 2 0 0 0 4 0 0 0 12 0
139. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 10 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 10 0
140. Mateusz Orłowski MKS II Dąbrowa Górnicza 5 10 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 10 0
141. Igor Łuczak MCKiS Jaworzno 5 9 5 0 1 0 0 0 2 0 0 0 10 0
142. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 4 9 4 0 0 0 0 0 10 0 0 0 9 0
143. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 8 9 8 0 0 0 0 0 2 0 0 0 9 0
144. Bartosz Bidiuk UKS MOSM Bytom 1 9 1 0 0 0 0 0 5 0 0 0 9 0
145. Oliwier Gęborski STELA Cieszyn 2 8 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 8 0
146. Kacper Indyk MKS II Dąbrowa Górnicza 5 8 5 0 2 0 0 0 3 0 0 0 10 0
147. Filip Bobrzyk MKS Dąbrowa Górnicza 8 8 8 0 1 0 0 0 10 0 0 0 9 0
148. Damian Hofman UKS MOSM Bytom 2 8 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 9 0
149. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 6 7 6 0 1 0 0 0 6 0 0 0 8 0
150. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 3 7 3 0 2 0 0 0 8 0 0 0 9 0
151. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 6 6 6 0 0 0 0 0 14 0 0 0 6 0
152. Kacper Wieszołek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 6 5 0 0 0 0 0 7 0 0 0 6 0
153. Maksymilian Pękała STELA Cieszyn 5 6 5 0 2 0 0 0 2 0 0 0 8 0
154. Tymoteusz Rumian Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 4 6 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 6 0
155. Dawid Klyta Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 5 6 0 0 0 0 0 2 0 0 0 5 0
156. Paweł Ligocki STELA Cieszyn 10 5 10 0 0 0 0 0 12 0 0 0 5 0
157. Jakub Grzesik MCKiS Jaworzno 7 5 7 0 1 0 0 0 5 0 0 0 6 0
158. Maciej Kacprzak KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 7 4 7 0 0 0 0 0 6 0 0 0 4 0
159. Dawid Molencki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 8 4 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
160. Patryk Owczarek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 9 4 9 0 0 0 0 0 2 0 0 0 4 0
161. Kacper Wierzbicki MKS II Dąbrowa Górnicza 5 4 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 4 0
162. Marcin Wroński KKS Mickiewicz SMS Katowice 2 4 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 4 0
163. Oskar Kowalski MKS II Dąbrowa Górnicza 7 4 7 0 0 0 0 0 10 0 0 0 4 0
164. Kacper Pieloch MKS II Dąbrowa Górnicza 3 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0
165. Mateusz Kuzior MKS II Dąbrowa Górnicza 6 3 6 0 0 0 0 0 2 0 0 0 3 0
166. Mirosław Franczak MOSM Tychy 1 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 4 0
167. JĘDRZEJ BREGUŁA KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 3 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3 0
168. Mikołaj Szojda STELA Cieszyn 4 3 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3 0
169. Jeremi Sitek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 2 7 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
170. Adam Zdobylak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 7 2 7 0 0 0 0 0 4 0 0 0 2 0
171. Kacper Tomasik AZS Częstochowa 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
172. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 5 2 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 2 0
173. Bartosz Brodziak AZS Częstochowa 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
174. FILIP WOJCIECHOWSKI-MAZUR KKS Mickiewicz SMS Katowice 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
175. Dawid Manowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 2 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
176. Jakub Liszka Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 5 1 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 1 0
177. Filip Dors KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
178. Mateusz Wiśniewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
179. Jakub Kierot UKS MOSM Bytom 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
180. Krzysztof Jaroń UKS MOSM Bytom 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
181. Kacper Michałowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
182. Olaf Patucha MCKiS Jaworzno 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
183. Jakub Zaręba MKS II Dąbrowa Górnicza 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
184. Iwo Rokicki AZS Częstochowa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
185. Dawid Hetman Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
186. Michał Bursig Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187. Kacper Płachta KKS Mickiewicz SMS Katowice 6 0 6 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL