Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Kamil Krajewski MOSM Tychy 19 502 19 0 0 0 0 0 45 0 0 0 502 0
2. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I 22 463 22 0 54 0 0 0 32 0 0 0 517 0
3. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 22 416 22 0 2 0 0 0 72 0 0 0 418 0
4. Adam Kuśka MKKS Rybnik 20 409 20 0 55 0 0 0 38 0 0 0 464 0
5. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 383 19 0 22 0 0 0 44 0 0 0 405 0
6. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 20 357 20 0 36 0 0 0 27 0 0 0 393 0
7. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 18 343 18 0 10 0 0 0 48 0 0 0 353 0
8. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 18 339 18 0 45 0 0 0 50 0 0 0 384 0
9. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 335 13 0 37 0 0 0 22 0 0 0 372 0
10. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I 20 334 20 0 28 0 0 0 51 0 0 0 362 0
11. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 20 329 20 0 46 0 0 0 59 0 0 0 375 0
12. Jakub Sikora MKKS Rybnik 19 315 19 0 34 0 0 0 34 0 0 0 349 0
13. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 19 313 19 0 30 0 0 0 36 0 0 0 343 0
14. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I 20 309 20 0 13 0 0 0 52 0 0 0 322 0
15. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 13 295 13 0 22 0 0 0 26 0 0 0 317 0
16. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 19 290 19 0 21 0 0 0 58 0 0 0 311 0
17. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 22 289 22 0 37 0 0 0 35 0 0 0 326 0
18. Artur Ziaja MOSM Tychy 20 285 20 0 23 0 0 0 41 0 0 0 308 0
19. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 17 278 17 0 13 0 0 0 42 0 0 0 291 0
20. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 19 277 19 0 11 0 0 0 34 0 0 0 288 0
21. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 271 19 0 17 0 0 0 47 0 0 0 288 0
22. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 20 264 20 0 19 0 0 0 33 0 0 0 283 0
23. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 20 262 20 0 25 0 0 0 45 0 0 0 287 0
24. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 20 260 20 0 23 0 0 0 61 0 0 0 283 0
25. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 19 256 19 0 14 0 0 0 32 0 0 0 270 0
26. Jakub Łącki MOSM Tychy 18 250 18 0 32 0 0 0 36 0 0 0 282 0
27. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 19 241 19 0 6 0 0 0 42 0 0 0 247 0
28. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 233 19 0 0 0 0 0 41 0 0 0 233 0
29. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 222 20 0 11 0 0 0 49 0 0 0 233 0
30. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 22 221 22 0 18 0 0 0 50 0 0 0 239 0
31. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 219 19 0 0 0 0 0 28 0 0 0 219 0
32. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 18 219 18 0 27 0 0 0 33 0 0 0 246 0
33. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 20 215 20 0 2 0 0 0 41 0 0 0 217 0
34. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 11 210 11 0 21 0 0 0 23 0 0 0 231 0
35. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I 21 209 21 0 20 0 0 0 17 0 0 0 229 0
36. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 18 206 18 0 10 0 0 0 54 0 0 0 216 0
37. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 20 205 20 0 2 0 0 0 54 0 0 0 207 0
38. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 199 20 0 7 0 0 0 38 0 0 0 206 0
39. Damian Urbański MCKS Czeladź 15 199 15 0 10 0 0 0 18 0 0 0 209 0
40. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 18 196 18 0 28 0 0 0 28 0 0 0 224 0
41. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 17 195 17 0 27 0 0 0 23 0 0 0 222 0
42. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 21 191 21 0 0 0 0 0 61 0 0 0 191 0
43. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 21 187 21 0 9 0 0 0 57 0 0 0 196 0
44. Andrzej Domański AZS Częstochowa 20 181 20 0 6 0 0 0 46 0 0 0 187 0
45. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 15 176 15 0 13 0 0 0 24 0 0 0 189 0
46. Adam Michalak AZS Częstochowa 14 176 14 0 4 0 0 0 35 0 0 0 180 0
47. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 20 174 20 0 18 0 0 0 28 0 0 0 192 0
48. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 10 173 10 0 14 0 0 0 15 0 0 0 187 0
49. Daniel Chybowski AZS Częstochowa 12 170 12 0 30 0 0 0 13 0 0 0 200 0
50. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 167 18 0 6 0 0 0 32 0 0 0 173 0
51. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 19 166 19 0 12 0 0 0 43 0 0 0 178 0
52. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 18 166 18 0 0 0 0 0 34 0 0 0 166 0
53. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 162 16 0 25 0 0 0 17 0 0 0 187 0
54. Kamil Szwadowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 161 11 0 32 0 0 0 21 0 0 0 193 0
55. Szymon Woźniak MOSM Tychy 11 156 11 0 14 0 0 0 13 0 0 0 170 0
56. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 155 18 0 8 0 0 0 22 0 0 0 163 0
57. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 19 152 19 0 0 0 0 0 46 0 0 0 152 0
58. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 20 152 20 0 21 0 0 0 17 0 0 0 173 0
59. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 17 148 17 0 10 0 0 0 28 0 0 0 158 0
60. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 15 147 15 0 14 0 0 0 18 0 0 0 161 0
61. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 19 146 19 0 11 0 0 0 34 0 0 0 157 0
62. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 19 144 19 0 0 0 0 0 49 0 0 0 144 0
63. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 18 144 18 0 8 0 0 0 46 0 0 0 152 0
64. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 143 16 0 17 0 0 0 16 0 0 0 160 0
65. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 142 19 0 0 0 0 0 62 0 0 0 142 0
66. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I 19 141 19 0 21 0 0 0 13 0 0 0 162 0
67. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 17 141 17 0 5 0 0 0 57 0 0 0 146 0
68. Adam Miller UKS MOSM Bytom 20 137 20 0 26 0 0 0 31 0 0 0 163 0
69. Karol Mika MCKiS Jaworzno 18 136 18 0 8 0 0 0 39 0 0 0 144 0
70. Kacper Majewski MKKS Rybnik 14 135 14 0 1 0 0 0 42 0 0 0 136 0
71. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 18 134 18 0 12 0 0 0 40 0 0 0 146 0
72. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 17 133 17 0 22 0 0 0 29 0 0 0 155 0
73. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 21 131 21 0 10 0 0 0 63 0 0 0 141 0
74. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 21 130 21 0 4 0 0 0 50 0 0 0 134 0
75. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 15 126 15 0 0 0 0 0 43 0 0 0 126 0
76. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 17 126 17 0 9 0 0 0 32 0 0 0 135 0
77. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 16 124 16 0 26 0 0 0 34 0 0 0 150 0
78. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 124 19 0 0 0 0 0 39 0 0 0 124 0
79. Mateusz Karwat MOSM Tychy 18 123 18 0 4 0 0 0 19 0 0 0 127 0
80. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 20 122 20 0 18 0 0 0 34 0 0 0 140 0
81. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 17 118 17 0 4 0 0 0 25 0 0 0 122 0
82. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 22 118 22 0 16 0 0 0 35 0 0 0 134 0
83. Maciej Gidek MCKS Czeladź 12 118 12 0 6 0 0 0 30 0 0 0 124 0
84. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 18 118 18 0 0 0 0 0 43 0 0 0 118 0
85. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 17 117 17 0 10 0 0 0 17 0 0 0 127 0
86. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 116 8 0 5 0 0 0 15 0 0 0 121 0
87. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 18 115 18 0 9 0 0 0 19 0 0 0 124 0
88. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 16 110 16 0 9 0 0 0 32 0 0 0 119 0
89. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 15 107 15 0 4 0 0 0 18 0 0 0 111 0
90. Filip Pawełka KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 107 10 0 3 0 0 0 13 0 0 0 110 0
91. Mateusz Kempski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 106 15 0 0 0 0 0 49 0 0 0 106 0
92. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 17 100 17 0 10 0 0 0 29 0 0 0 110 0
93. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 19 100 19 0 0 0 0 0 30 0 0 0 100 0
94. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 20 98 20 0 4 0 0 0 35 0 0 0 102 0
95. Tymoteusz Jarosz MOSM Tychy 7 95 7 0 5 0 0 0 16 0 0 0 100 0
96. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 19 92 19 0 3 0 0 0 47 0 0 0 95 0
97. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 22 91 22 0 3 0 0 0 49 0 0 0 94 0
98. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 15 91 15 0 1 0 0 0 27 0 0 0 92 0
99. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 20 90 20 0 6 0 0 0 57 0 0 0 96 0
100. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 17 89 17 0 3 0 0 0 16 0 0 0 92 0
101. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 19 88 19 0 10 0 0 0 14 0 0 0 98 0
102. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 14 87 14 0 0 0 0 0 14 0 0 0 87 0
103. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 87 18 0 0 0 0 0 30 0 0 0 87 0
104. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 19 83 19 0 1 0 0 0 37 0 0 0 84 0
105. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 16 83 16 0 0 0 0 0 11 0 0 0 83 0
106. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 17 82 17 0 1 0 0 0 12 0 0 0 83 0
107. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 77 11 0 13 0 0 0 19 0 0 0 90 0
108. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 13 76 13 0 8 0 0 0 41 0 0 0 84 0
109. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 18 75 18 0 11 0 0 0 33 0 0 0 86 0
110. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I 17 72 17 0 0 0 0 0 30 0 0 0 72 0
111. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 14 70 14 0 0 0 0 0 29 0 0 0 70 0
112. Maksymilian Przybyła Żorska Akademia Koszykówki 10 69 10 0 0 0 0 0 19 0 0 0 69 0
113. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 19 69 19 0 0 0 0 0 48 0 0 0 69 0
114. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 68 19 0 10 0 0 0 29 0 0 0 78 0
115. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 67 10 0 2 0 0 0 16 0 0 0 69 0
116. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 66 19 0 10 0 0 0 29 0 0 0 76 0
117. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I 17 65 17 0 10 0 0 0 14 0 0 0 75 0
118. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 16 63 16 0 0 0 0 0 24 0 0 0 63 0
119. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza 7 57 7 0 6 0 0 0 7 0 0 0 63 0
120. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 13 56 13 0 5 0 0 0 10 0 0 0 61 0
121. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 17 54 17 0 0 0 0 0 11 0 0 0 54 0
122. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 54 15 0 3 0 0 0 12 0 0 0 57 0
123. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 18 51 18 0 2 0 0 0 31 0 0 0 53 0
124. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 15 51 15 0 3 0 0 0 41 0 0 0 54 0
125. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 17 50 17 0 3 0 0 0 20 0 0 0 53 0
126. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 11 49 11 0 2 0 0 0 9 0 0 0 51 0
127. Patryk Szołtysek Żorska Akademia Koszykówki 7 47 7 0 5 0 0 0 21 0 0 0 52 0
128. Szymon Pęczek MOSM Tychy 14 46 14 0 0 0 0 0 10 0 0 0 46 0
129. Paweł Kuś Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 44 3 0 0 0 0 0 8 0 0 0 44 0
130. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 16 44 16 0 0 0 0 0 31 0 0 0 44 0
131. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 12 44 12 0 2 0 0 0 23 0 0 0 46 0
132. Łukasz Januszewicz Żorska Akademia Koszykówki 8 43 8 0 6 0 0 0 7 0 0 0 49 0
133. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 12 41 12 0 7 0 0 0 12 0 0 0 48 0
134. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 17 40 17 0 2 0 0 0 16 0 0 0 42 0
135. Łukasz Szymański MOSM Tychy 13 40 13 0 0 0 0 0 5 0 0 0 40 0
136. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 9 39 9 0 11 0 0 0 7 0 0 0 50 0
137. Kamil Żebrok DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 38 5 0 6 0 0 0 6 0 0 0 44 0
138. Michał Bartusek KS Pogoń Ruda Śląska 9 38 9 0 2 0 0 0 11 0 0 0 40 0
139. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 19 38 19 0 1 0 0 0 16 0 0 0 39 0
140. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 8 37 8 0 0 0 0 0 4 0 0 0 37 0
141. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 18 37 18 0 5 0 0 0 22 0 0 0 42 0
142. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 37 14 0 2 0 0 0 35 0 0 0 39 0
143. Piotr Adamus KKS Mickiewicz SMS Katowice I 9 36 9 0 8 0 0 0 12 0 0 0 44 0
144. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 13 35 13 0 5 0 0 0 13 0 0 0 40 0
145. Antoni Gołębiewski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 34 5 0 2 0 0 0 6 0 0 0 36 0
146. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 17 34 17 0 2 0 0 0 10 0 0 0 36 0
147. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 13 33 13 0 0 0 0 0 7 0 0 0 33 0
148. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 15 31 15 0 0 0 0 0 25 0 0 0 31 0
149. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno 7 31 7 0 2 0 0 0 5 0 0 0 33 0
150. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 11 31 11 0 5 0 0 0 8 0 0 0 36 0
151. Michał Nowak AZS Częstochowa 15 30 15 0 1 0 0 0 15 0 0 0 31 0
152. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 29 12 0 2 0 0 0 6 0 0 0 31 0
153. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I 14 28 14 0 2 0 0 0 6 0 0 0 30 0
154. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 2 28 2 0 5 0 0 0 4 0 0 0 33 0
155. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 11 26 11 0 0 0 0 0 34 0 0 0 26 0
156. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 11 25 11 0 6 0 0 0 8 0 0 0 31 0
157. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 13 25 13 0 4 0 0 0 10 0 0 0 29 0
158. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 10 25 10 0 2 0 0 0 8 0 0 0 27 0
159. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 6 24 6 0 0 0 0 0 9 0 0 0 24 0
160. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 8 24 8 0 1 0 0 0 16 0 0 0 25 0
161. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 24 17 0 3 0 0 0 28 0 0 0 27 0
162. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 15 22 15 0 1 0 0 0 14 0 0 0 23 0
163. Piotr Majewski AZS Częstochowa 7 20 7 0 4 0 0 0 11 0 0 0 24 0
164. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno 6 20 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 20 0
165. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 19 7 0 2 0 0 0 4 0 0 0 21 0
166. Jan Bochenko MKS Wodzisław Śląski 6 19 6 0 2 0 0 0 2 0 0 0 21 0
167. Andrzej Kiełbasa MKKS Rybnik 3 19 3 0 2 0 0 0 2 0 0 0 21 0
168. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 10 18 10 0 0 0 0 0 6 0 0 0 18 0
169. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 12 17 12 0 1 0 0 0 13 0 0 0 18 0
170. Kacper Kornes MCKS Czeladź 16 17 16 0 0 0 0 0 5 0 0 0 17 0
171. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 8 16 8 0 3 0 0 0 3 0 0 0 19 0
172. Jakub Baron KS Pogoń Ruda Śląska 13 16 13 0 0 0 0 0 23 0 0 0 16 0
173. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 6 14 6 0 3 0 0 0 1 0 0 0 17 0
174. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 12 14 12 0 1 0 0 0 12 0 0 0 15 0
175. Jan Heczko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 13 4 0 1 0 0 0 8 0 0 0 14 0
176. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 6 13 6 0 1 0 0 0 13 0 0 0 14 0
177. Piotr Palczewski Żorska Akademia Koszykówki 5 12 5 0 2 0 0 0 5 0 0 0 14 0
178. Tomasz Czekaj Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 3 12 3 0 2 0 0 0 4 0 0 0 14 0
179. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 11 8 0 1 0 0 0 4 0 0 0 12 0
180. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 14 11 14 0 1 0 0 0 13 0 0 0 12 0
181. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 6 10 6 0 0 0 0 0 12 0 0 0 10 0
182. Jeremi Jędrzejewski MOSM Tychy 2 10 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 10 0
183. Kamil Patrzylas MCKiS Jaworzno 6 10 6 0 2 0 0 0 3 0 0 0 12 0
184. Mikołaj Smoliński KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 10 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 10 0
185. Eryk Lip KS Pogoń Ruda Śląska 6 10 6 0 2 0 0 0 8 0 0 0 12 0
186. Kamil Łukawski MCKiS Jaworzno 3 8 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 8 0
187. Michał Chorążak MOSM Tychy 3 8 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 8 0
188. Mateusz Rodzim MCKS Czeladź 5 8 5 0 0 0 0 0 16 0 0 0 8 0
189. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 3 7 3 0 1 0 0 0 6 0 0 0 8 0
190. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 10 7 10 0 1 0 0 0 4 0 0 0 8 0
191. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 5 6 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 6 0
192. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 2 6 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 6 0
193. Jakub Dudek MKKS Rybnik 3 6 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 6 0
194. Kacper Szwenk MCKS Czeladź 3 6 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 6 0
195. Mateusz Trzcionka UKS MOSM Bytom 7 5 7 0 0 0 0 0 6 0 0 0 5 0
196. Mateusz Przęzak MCKS Czeladź 5 5 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 5 0
197. Kacper Szałapa MCKiS Jaworzno 4 4 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0
198. Patryk Tais MCKiS Jaworzno 7 4 7 0 0 0 0 0 4 0 0 0 4 0
199. Kacper Lech MKKS Rybnik 3 4 3 0 0 0 0 0 5 0 0 0 4 0
200. Alan Duś Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 4 7 0 0 0 0 0 6 0 0 0 4 0
201. Kamil Bubel MCKS Czeladź 16 3 16 0 0 0 0 0 3 0 0 0 3 0
202. Igor Legierski MKKS Rybnik 2 3 2 0 1 0 0 0 2 0 0 0 4 0
203. Gregorio Mendoza-Szmit KKS Mickiewicz SMS Katowice I 1 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0
204. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 2 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
205. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 2 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
206. Michał Posłuszny Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 2 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
207. Filip Łysak AZS Częstochowa 6 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
208. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza 2 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
209. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
210. Miłosz Gajdamowicz MOSM Tychy 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
211. Dawid Kokoszek MKKS Rybnik 1 2 1 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0
212. Igor Dziadek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 2 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0
213. Krzysztof Szuliński MCKS Czeladź 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
214. Kamil Sokołowski MCKS Czeladź 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
215. Jakub Jasiński MKS Wodzisław Śląski 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
216. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
217. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
218. Wiktor Iskra AZS Częstochowa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
219. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
220. Kamil Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
221. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
222. Paweł Pawłowski MOSM Tychy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
223. Łukasz Seweryn DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
224. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL