Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Przechwyty suma Przechwyty śr
1. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 0.00
2. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 17 0.00
3. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 0.00
4. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 20 0.00
5. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 19 0.00
6. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 17 0.00
7. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 0.00
8. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 15 0.00
9. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 22 0.00
10. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 18 0.00
11. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 16 0.00
12. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 19 0.00
13. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 19 0.00
14. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 17 0.00
15. Michał Nowak AZS Częstochowa 15 0.00
16. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 11 0.00
17. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 17 0.00
18. Jakub Sikora MKKS Rybnik 19 0.00
19. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 18 0.00
20. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00
21. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 19 0.00
22. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 17 0.00
23. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 20 0.00
24. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 21 0.00
25. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 16 0.00
26. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 0.00
27. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 0.00
28. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 13 0.00
29. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 20 0.00
30. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 11 0.00
31. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 20 0.00
32. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 0.00
33. Szymon Pęczek MOSM Tychy 14 0.00
34. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 18 0.00
35. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 19 0.00
36. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 13 0.00
37. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 20 0.00
38. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 20 0.00
39. Kacper Kornes MCKS Czeladź 16 0.00
40. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 18 0.00
41. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 17 0.00
42. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 22 0.00
43. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 10 0.00
44. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 0.00
45. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 15 0.00
46. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 12 0.00
47. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 15 0.00
48. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 22 0.00
49. Filip Pawełka KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 0.00
50. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 15 0.00
51. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 21 0.00
52. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 16 0.00
53. Daniel Chybowski AZS Częstochowa 12 0.00
54. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 11 0.00
55. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 0.00
56. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 14 0.00
57. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 18 0.00
58. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 19 0.00
59. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00
60. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 22 0.00
61. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 17 0.00
62. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 0.00
63. Mateusz Karwat MOSM Tychy 18 0.00
64. Łukasz Szymański MOSM Tychy 13 0.00
65. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 17 0.00
66. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 10 0.00
67. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 21 0.00
68. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 12 0.00
69. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 0.00
70. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 18 0.00
71. Andrzej Domański AZS Częstochowa 20 0.00
72. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 13 0.00
73. Artur Ziaja MOSM Tychy 20 0.00
74. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 0.00
75. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 18 0.00
76. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 18 0.00
77. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 0.00
78. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 13 0.00
79. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 19 0.00
80. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 18 0.00
81. Jakub Baron KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
82. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 17 0.00
83. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 20 0.00
84. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 10 0.00
85. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 18 0.00
86. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0.00
87. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 0.00
88. Jakub Łącki MOSM Tychy 18 0.00
89. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 19 0.00
90. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 17 0.00
91. Kamil Krajewski MOSM Tychy 19 0.00
92. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 22 0.00
93. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 19 0.00
94. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 10 0.00
95. Adam Kuśka MKKS Rybnik 20 0.00
96. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 20 0.00
97. Kamil Bubel MCKS Czeladź 16 0.00
98. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 12 0.00
99. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 0.00
100. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 18 0.00
101. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 0.00
102. Karol Mika MCKiS Jaworzno 18 0.00
103. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 14 0.00
104. Kamil Szwadowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 0.00
105. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
106. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 19 0.00
107. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 19 0.00
108. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 19 0.00
109. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 19 0.00
110. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 16 0.00
111. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 19 0.00
112. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 22 0.00
113. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 15 0.00
114. Mateusz Kempski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 0.00
115. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 21 0.00
116. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 15 0.00
117. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 17 0.00
118. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 21 0.00
119. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 19 0.00
120. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 19 0.00
121. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 15 0.00
122. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 0.00
123. Adam Miller UKS MOSM Bytom 20 0.00
124. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 12 0.00
125. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 19 0.00
126. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 0.00
127. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 18 0.00
128. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 20 0.00
129. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 0.00
130. Damian Urbański MCKS Czeladź 15 0.00
131. Szymon Woźniak MOSM Tychy 11 0.00
132. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 0.00
133. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 18 0.00
134. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 0.00
135. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 0.00
136. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 18 0.00
137. Kacper Majewski MKKS Rybnik 14 0.00
138. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 17 0.00
139. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 13 0.00
140. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 11 0.00
141. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 20 0.00
142. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 17 0.00
143. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 19 0.00
144. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 20 0.00
145. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 20 0.00
146. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 13 0.00
147. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 17 0.00
148. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 17 0.00
149. Adam Michalak AZS Częstochowa 14 0.00
150. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 20 0.00
151. Maciej Gidek MCKS Czeladź 12 0.00
152. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 16 0.00
153. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 15 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL