Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kacper Dziedzic MKS II Dąbrowa Górnicza 12 311 25.92
2. Maciej Gidek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 286 23.83
3. Marcel Mroczek KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 267 22.25
4. Łukasz Łośko STELA Cieszyn 11 258 23.45
5. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 244 24.40
6. Kuba Piśla KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 11 238 21.64
7. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 11 225 20.45
8. Piotr Droś AZS Częstochowa 12 214 17.83
9. Artur DANIELAK MOSM Tychy 12 208 17.33
10. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 201 22.33
11. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 12 197 16.42
12. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 12 194 16.17
13. Maksymilian Duda KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 178 14.83
14. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 10 175 17.50
15. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 10 172 17.20
16. Damian Urbański MKS II Dąbrowa Górnicza 12 166 13.83
17. Karol Korczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 166 13.83
18. Bartosz Chodukiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 165 20.63
19. Jakub Król Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 164 14.91
20. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 11 161 14.64
21. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 12 160 13.33
22. Norbert Maciejak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 157 13.08
23. Bartłomiej Staniak MKS II Dąbrowa Górnicza 12 150 12.50
24. Jakub Saramak MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 11 150 13.64
25. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 12 150 12.50
26. Filip Staniszewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 148 12.33
27. Kacper Borus STELA Cieszyn 11 143 13.00
28. Jan Czorny MKKS Rybnik 11 141 12.82
29. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 140 12.73
30. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 11 140 12.73
31. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 9 139 15.44
32. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 9 139 15.44
33. Filip Wspaniały MOSM Tychy 10 135 12.27
34. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 10 134 13.40
35. Kajetan Grela Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 130 10.83
36. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 10 127 12.70
37. Justin Kaczorek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 11 125 11.36
38. Maciej Surzycki STELA Cieszyn 6 124 20.67
39. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 12 120 10.00
40. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 11 119 10.82
41. Marcel Będkowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 118 9.83
42. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 11 117 10.64
43. Oliwier Niedzielski UKS MOSM Bytom 10 115 11.50
44. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza, Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 115 11.50
45. Filip Hadam MOSM Tychy 10 114 11.40
46. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 11 112 10.18
47. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 9 112 12.44
48. Kacper Juras MKS Otmuchów 12 111 9.25
49. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 10 110 11.00
50. Łukasz Rotyński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 109 10.90
51. Kajetan Kuczawski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 11 106 9.64
52. Jan Karaim MKS Otmuchów 10 105 10.50
53. Mikołaj Grocholewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 105 9.55
54. Kamil Pawlikowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 105 8.75
55. Krystian Banaszczak AZS Częstochowa 11 105 9.55
56. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 12 105 8.75
57. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 11 103 9.36
58. Michał Sojka MKS Otmuchów 8 103 12.88
59. Jakub Bojarski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 102 10.20
60. Zbigniew Drzewiecki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 99 9.00
61. Mikołaj Mazanek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 98 8.17
62. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 12 98 8.17
63. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 12 97 8.08
64. Krzysztof Machała MOSM Tychy 12 96 8.00
65. Igor Legierski MKKS Rybnik 12 94 7.83
66. Aleksander Wójcik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 93 7.75
67. Karol Szymański AZS Częstochowa 12 92 7.67
68. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 12 92 7.67
69. Mateusz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 90 7.50
70. Maciej Jelonek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 84 14.00
71. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 12 81 6.75
72. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 7 79 11.29
73. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno 8 79 9.88
74. Kuba Sękowski MKS Otmuchów 10 78 7.80
75. Borys Macura STELA Cieszyn 11 77 7.00
76. Oliwier Rak STELA Cieszyn 11 76 6.91
77. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 74 6.17
78. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno 8 73 9.13
79. Paweł Mecner Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 73 6.08
80. Patryk Prasałek MOSM Tychy 12 68 5.67
81. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 9 62 6.89
82. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 6 62 10.33
83. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 11 62 5.64
84. Kamil Grabowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 8 61 7.63
85. Michał Myśliwczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 12 60 5.00
86. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 11 58 5.27
87. Jakub Gdowik MKS II Dąbrowa Górnicza 12 57 4.75
88. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 11 57 5.18
89. Michał Pajor MKS Otmuchów 10 56 5.60
90. Szymon Suchanek STELA Cieszyn 10 55 5.50
91. Kacper Sułowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 10 55 5.50
92. Rafał Czompelik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 53 5.89
93. Maciej Kaczmarek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 10 53 4.82
94. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 9 52 5.78
95. Jan Matuszczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 9 50 5.56
96. Maciej Stalmarski MCKiS Jaworzno 11 50 4.55
97. Michał Cieślak AZS Częstochowa 12 50 4.17
98. Igor Plizga MKS Otmuchów 8 49 6.13
99. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 12 49 4.08
100. Krzysztof Kempa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 48 4.00
101. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 11 48 4.36
102. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 10 47 4.70
103. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 8 45 5.63
104. Maksymilian Siwik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 45 3.75
105. Karol Łebek MOSM Tychy 9 42 4.67
106. Dawid Zapotoczny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 42 3.50
107. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 8 40 5.00
108. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 6 37 6.17
109. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 11 37 3.36
110. ALEKSANDER KAMIŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 36 3.60
111. Maciej Porwisz MKS II Dąbrowa Górnicza 7 35 5.00
112. Marek Machura Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 35 2.92
113. Grzegorz Piwczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 35 2.92
114. PIOTR PYTEL KKS Mickiewicz SMS Katowice 11 34 3.09
115. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 9 33 3.67
116. Marcin Wroński KKS Mickiewicz SMS Katowice 6 33 5.50
117. Bartosz Polczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 32 3.20
118. Dominik Skibiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 32 2.91
119. Michał Żurawski AZS Częstochowa 6 31 5.17
120. Maciej Golda MKKS Rybnik 10 30 3.00
121. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 28 2.55
122. Filip Bobrzyk MKS Dąbrowa Górnicza 11 25 2.27
123. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 9 24 2.67
124. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 7 23 3.29
125. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza 6 23 3.83
126. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 12 22 1.83
127. Piotr Marcisz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 22 3.67
128. Antoni Viscardi MOSM Tychy 8 20 2.50
129. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 10 18 1.80
130. Kamil Kita MOSM Tychy 6 18 3.00
131. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 9 16 1.78
132. Kacper Indyk MKS II Dąbrowa Górnicza 10 16 1.60
133. Jakub Grzesik MCKiS Jaworzno 11 13 1.18
134. JĘDRZEJ BREGUŁA KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 11 1.22
135. Mateusz Sadłakowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 11 1.10
136. Paweł Ligocki STELA Cieszyn 11 10 0.91
137. Mateusz Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 8 10 1.25
138. Tymoteusz Rumian Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 10 1.67
139. Wiktor Piaskowski AZS Częstochowa 9 10 1.11
140. Maksymilian Pękała STELA Cieszyn 6 10 1.67
141. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 11 9 0.82
142. Igor Łuczak MCKiS Jaworzno 8 9 1.13
143. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 7 8 1.14
144. Kacper Wieszołek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 7 6 0.86
145. Jakub Liszka Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 6 1.00
146. Mateusz Wiśniewski Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 6 0.86
147. Maciej Kacprzak KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 11 6 0.55
148. Adam Zdobylak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 6 0.67
149. Filip Dors KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 5 0.56
150. Dawid Klyta Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 6 5 0.83
151. Oskar Kowalski MKS II Dąbrowa Górnicza 11 4 0.36
152. Patryk Owczarek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 4 0.36
153. Dawid Molencki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 11 4 0.36
154. Mateusz Kuzior MKS II Dąbrowa Górnicza 8 3 0.38
155. Jeremi Sitek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 2 0.18
156. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 7 2 0.29
157. Dawid Manowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 8 2 0.25
158. Kacper Płachta KKS Mickiewicz SMS Katowice 9 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL