Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 12 287 23.92
2. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 13 275 21.15
3. Maciej Garwol MKS Smyk Prudnik 12 274 22.83
4. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 15 236 15.73
5. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice 11 230 20.91
6. Alan Jatczyk MKS Smyk Prudnik 12 213 17.75
7. Jakub Sikora MKKS Rybnik 10 207 20.70
8. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 10 201 20.10
9. Paweł Białas KS Pogoń Ruda Śląska 15 200 13.33
10. Maciej Surzycki STELA Cieszyn 10 199 19.90
11. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 15 199 13.27
12. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 13 197 15.15
13. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 14 196 14.00
14. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 12 194 16.17
15. Kamil Szwadowski MKS Smyk Prudnik 12 194 16.17
16. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 8 189 23.63
17. Damian Godula GTK Gliwice 10 187 18.70
18. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 9 187 20.78
19. Maciej Gidek MCKS Czeladź 9 184 20.44
20. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 14 184 13.14
21. Mateusz Karwat MOSM Tychy 13 179 13.77
22. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 11 173 15.73
23. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 12 171 14.25
24. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza 15 167 11.13
25. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 15 162 10.80
26. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 10 162 16.20
27. Łukasz Łośko STELA Cieszyn 11 162 14.73
28. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 10 155 15.50
29. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 15 154 10.27
30. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 10 152 15.20
31. Wojciech Dragon STELA Cieszyn 10 148 14.80
32. Kacper Jarek MCKiS Jaworzno 12 137 11.42
33. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice 14 135 9.64
34. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 12 133 11.08
35. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice 14 133 9.50
36. Filip Sieradzki MKS Smyk Prudnik 12 131 10.92
37. Mikołaj Adamczak GTK Gliwice 9 129 14.33
38. Karol Szymański AZS Częstochowa 11 126 11.45
39. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice 14 123 8.79
40. Michał Podulka GTK Gliwice 11 120 10.91
41. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 12 120 10.00
42. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 11 118 10.73
43. Grzegorz Płonka MKKS Rybnik 13 116 8.92
44. Filip Łysak - 01 AZS Częstochowa 11 116 10.55
45. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno 12 112 9.33
46. Patryk Kociuga MKS Smyk Prudnik 12 111 9.25
47. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 11 111 10.09
48. Filip Hadam MOSM Tychy 13 111 8.54
49. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 12 109 9.08
50. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 12 109 9.08
51. KAROL KORCZYK GTK Gliwice 8 108 13.50
52. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 12 107 8.92
53. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 10 105 10.50
54. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 12 105 8.75
55. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 13 105 8.08
56. Artur DANIELAK MOSM Tychy 12 104 8.67
57. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom 7 103 14.71
58. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 11 100 9.09
59. Sebastian Pietruszka KKS Mickiewicz SMS Katowice 11 100 9.09
60. Alan Szafer MKS Smyk Prudnik 11 98 8.91
61. Kamil Żebrok STELA Cieszyn 9 96 10.67
62. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 14 96 6.86
63. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 11 95 8.64
64. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 10 93 9.30
65. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 12 91 7.58
66. Kajetan Grela MCKS Czeladź 9 89 9.89
67. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 12 87 7.25
68. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 8 86 10.75
69. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 12 84 7.00
70. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 15 83 5.53
71. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 78 6.50
72. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 8 77 9.63
73. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza , KS Pogoń Ruda Śląska 9 76 8.44
74. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 12 76 6.33
75. Michał Cieślak AZS Częstochowa 10 74 7.40
76. Piotr Palczewski Żorska Akademia Koszykówki 11 72 6.55
77. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 14 72 5.14
78. Filip Dobosik AZS Częstochowa 9 72 8.00
79. Filip Wspaniały MOSM Tychy 9 71 7.89
80. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 12 70 5.83
81. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice 11 66 6.00
82. Jakub Skowroński GTK Gliwice 8 65 8.13
83. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 8 60 7.50
84. Adam Miller UKS MOSM Bytom 12 59 4.92
85. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 9 57 6.33
86. Łukasz Szymański MOSM Tychy 12 57 4.75
87. Kacper Roter MCKiS Jaworzno 8 55 6.88
88. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 15 55 3.67
89. Radosław Orłowski KS Pogoń Ruda Śląska 15 54 3.60
90. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 9 52 5.78
91. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 13 52 4.00
92. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 11 51 4.64
93. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa, GTK Gliwice 9 51 5.67
94. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom 10 48 4.80
95. Zbigniew Drzewiecki GTK Gliwice 10 46 4.60
96. Michał Bartusek KS Pogoń Ruda Śląska 10 44 4.40
97. Maciej Salita AZS Częstochowa 7 44 6.29
98. Marcel Mroczek KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 44 4.40
99. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 10 40 4.00
100. Mikołaj Mazanek GTK Gliwice 11 40 3.64
101. Kacper Borus STELA Cieszyn 11 40 3.64
102. Jakub Donocik STELA Cieszyn 6 40 6.67
103. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 9 39 4.33
104. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 11 39 3.55
105. Kacper Wójtowicz MCKiS Jaworzno 10 38 3.80
106. Michał Żurawski AZS Częstochowa 6 38 6.33
107. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 12 37 3.08
108. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom 7 33 4.71
109. Dawid Zapotoczny GTK Gliwice 9 32 3.56
110. Aleksander Kamiński MCKS Czeladź 9 32 3.56
111. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice 9 32 3.56
112. Jakub Pikuła MKS Smyk Prudnik 11 29 2.64
113. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 12 29 2.42
114. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 14 29 2.07
115. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 11 28 2.55
116. Paweł Łydka MCKS Czeladź 6 28 4.67
117. Bartosz Konderla STELA Cieszyn 9 25 2.78
118. Borys Macura STELA Cieszyn 10 23 2.30
119. Kamil Bubel MCKS Czeladź 9 23 2.56
120. Filip Kędra KS Pogoń Ruda Śląska 11 22 2.00
121. Kacper Sędrowski GTK Gliwice 9 22 2.44
122. Michał Sojka MKS Smyk Prudnik 9 20 2.22
123. Mikołaj Łysak AZS Częstochowa 8 19 2.38
124. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 6 18 3.00
125. Oliwier Gęborski STELA Cieszyn 9 18 2.00
126. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 11 18 1.64
127. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 6 16 2.67
128. Radosław Rzepka GTK Gliwice 7 14 2.00
129. Grzegorz Piwczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 9 14 1.56
130. Adrian Pietroszek STELA Cieszyn 9 14 1.56
131. Kamil Grabowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 11 14 1.27
132. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 6 13 2.17
133. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 9 12 1.33
134. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 7 12 1.71
135. Kacper Szymajda MCKiS Jaworzno 11 11 1.00
136. Paweł Pawłowski MOSM Tychy 11 11 1.00
137. Jakub Dulniawka MKS Smyk Prudnik 7 9 1.29
138. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 7 7 1.00
139. Paweł Ligocki STELA Cieszyn 9 6 0.67
140. Kamil Skrzypczak MKS Smyk Prudnik 9 5 0.56
141. Kacper Zastrzeżyński MCKiS Jaworzno 7 2 0.29
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL