Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kacper Dziedzic MKS II Dąbrowa Górnicza 16 459 28.69
2. Marcel Mroczek KKS Mickiewicz SMS Katowice 18 402 22.33
3. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 19 400 21.05
4. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 16 362 22.63
5. Piotr Droś AZS Częstochowa 20 340 17.00
6. Bartosz Chodukiewicz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 333 20.81
7. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 331 19.47
8. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 19 326 17.16
9. Dawid Orłowski UKS MOSM Bytom 17 313 18.41
10. Bartłomiej Młynarczyk AZS Częstochowa 19 296 15.58
11. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno 17 289 17.00
12. Artur DANIELAK MOSM Tychy 19 286 15.05
13. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza 16 286 17.88
14. Maciej Gidek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 12 286 23.83
15. Kuba Piśla KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 13 263 20.23
16. Jakub Saramak MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 19 262 13.79
17. Maksymilian Duda KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 18 261 14.50
18. Łukasz Łośko STELA Cieszyn 11 258 23.45
19. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 19 256 13.47
20. Marcel Będkowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 18 250 13.89
21. Jan Czorny MKKS Rybnik 19 248 13.05
22. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 20 242 12.10
23. Jakub Król Miejski Czeladzki Klub Sportowy 17 241 14.18
24. Karol Korczyk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 235 13.06
25. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 17 234 13.76
26. Damian Urbański MKS II Dąbrowa Górnicza 16 234 14.63
27. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 19 233 12.26
28. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 229 12.05
29. Szymon Jabłoński UKS MOSM Bytom 16 217 13.56
30. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza 16 214 13.38
31. Norbert Maciejak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 207 11.50
32. Filip Kłoda MKS Dąbrowa Górnicza 17 206 12.12
33. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza 19 201 10.58
34. Filip Staniszewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 16 199 12.44
35. Dominik Jedynak MKS Otmuchów 16 199 12.44
36. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza 19 199 10.47
37. Kajetan Grela Miejski Czeladzki Klub Sportowy 18 193 10.72
38. Filip Wspaniały MOSM Tychy 17 193 10.72
39. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza, Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 191 11.94
40. Justin Kaczorek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 191 11.24
41. Damian Piekut MCKiS Jaworzno 18 184 10.22
42. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 19 180 9.47
43. Oliwier Niedzielski UKS MOSM Bytom 17 178 10.47
44. Bartłomiej Staniak MKS II Dąbrowa Górnicza 14 178 12.71
45. Krystian Banaszczak AZS Częstochowa 19 175 9.21
46. Jan Karaim MKS Otmuchów 14 168 12.00
47. Kajetan Kuczawski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 160 10.00
48. Wojciech Seliga MKS Dąbrowa Górnicza 16 157 9.81
49. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 14 156 11.14
50. Mikołaj Grocholewski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 14 154 11.00
51. Kacper Juras MKS Otmuchów 16 153 9.56
52. Maciej Jelonek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 10 150 15.00
53. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno 18 148 8.22
54. Aleksander Wójcik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 18 148 8.22
55. Krzysztof Machała MOSM Tychy 19 148 7.79
56. Kamil Pawlikowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 16 146 9.13
57. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom 12 145 12.08
58. Kacper Borus STELA Cieszyn 11 143 13.00
59. Oskar Sułek MKS Dąbrowa Górnicza 17 142 8.35
60. Mikołaj Mazanek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 20 141 7.05
61. Piotr Młynarczyk AZS Częstochowa 19 139 7.32
62. Igor Legierski MKKS Rybnik 19 137 7.21
63. Karol Szymański AZS Częstochowa 20 132 6.60
64. Filip Hadam MOSM Tychy 14 131 9.36
65. Łukasz Rotyński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice, KKS Mickiewicz SMS Katowice 13 130 10.00
66. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza 17 130 7.65
67. Mateusz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 18 129 7.17
68. Zbigniew Drzewiecki Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 127 7.06
69. Kacper Szczepanek MOSM Tychy 19 126 6.63
70. Patryk Zapert UKS MOSM Bytom 12 125 10.42
71. Mikołaj Huk MKS Otmuchów 16 124 7.75
72. Maciej Surzycki STELA Cieszyn 6 124 20.67
73. Patryk Prasałek MOSM Tychy 19 121 6.37
74. Michał Cieślak AZS Częstochowa 19 112 5.89
75. Jakub Bojarski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 112 10.18
76. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom 14 111 7.93
77. Michał Pajor MKS Otmuchów 14 109 7.79
78. Kuba Sękowski MKS Otmuchów 13 105 8.08
79. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 19 104 5.47
80. Michał Sojka MKS Otmuchów 8 103 12.88
81. Dominik Skibiński Miejski Czeladzki Klub Sportowy 17 102 6.00
82. Kacper Sułowski Miejski Czeladzki Klub Sportowy 16 101 6.31
83. Paweł Mecner Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 16 101 6.31
84. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom 16 97 6.06
85. Maciej Kaczmarek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 97 5.71
86. Rafał Czompelik Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 93 7.15
87. Jakub Gdowik MKS II Dąbrowa Górnicza 15 85 5.67
88. Maksymilian Siwik KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 18 84 4.67
89. Jan Matuszczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 13 84 6.46
90. Michał Myśliwczyk MKS II Dąbrowa Górnicza 16 81 5.06
91. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 17 79 4.65
92. Borys Macura STELA Cieszyn 11 77 7.00
93. Oliwier Rak STELA Cieszyn 11 76 6.91
94. Dominik Gania UKS MOSM Bytom 16 73 4.56
95. Kamil Grabowski KKS Mickiewicz SMS Katowice 13 72 5.54
96. Marek Dragon UKS MOSM Bytom 17 66 3.88
97. Krzysztof Kempa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 62 3.65
98. Marcin Kosiorowski MKKS Rybnik 13 61 4.69
99. Igor Plizga MKS Otmuchów 11 60 5.45
100. Maciej Porwisz MKS II Dąbrowa Górnicza 10 59 5.90
101. Kacper Indyk MKS II Dąbrowa Górnicza 14 58 4.14
102. Maciej Stalmarski MCKiS Jaworzno 13 57 4.38
103. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 18 56 3.11
104. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza 14 56 4.00
105. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom 16 56 3.50
106. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 17 56 3.29
107. Szymon Suchanek STELA Cieszyn 10 55 5.50
108. Grzegorz Piwczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 18 54 3.00
109. Dawid Zapotoczny Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 50 2.78
110. PIOTR PYTEL KKS Mickiewicz SMS Katowice 17 49 2.88
111. Michał Grzymysławski MOSM Tychy 13 49 3.77
112. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 17 48 2.82
113. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 11 48 4.36
114. ALEKSANDER KAMIŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice 15 47 3.13
115. Karol Łebek MOSM Tychy 11 44 4.00
116. Igor Łuczak MCKiS Jaworzno 14 43 3.07
117. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 10 40 4.00
118. Jakub Grzesik MCKiS Jaworzno 17 40 2.35
119. Marcin Wroński KKS Mickiewicz SMS Katowice 11 38 3.45
120. Michał Żurawski AZS Częstochowa 10 37 3.70
121. Marek Machura Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 12 35 2.92
122. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza 11 35 3.18
123. Maciej Golda MKKS Rybnik 12 34 2.83
124. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 32 1.88
125. Bartosz Polczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice 10 32 3.20
126. Filip Bobrzyk MKS Dąbrowa Górnicza 16 31 1.94
127. Tomasz Hereciński MKS Otmuchów 11 30 2.73
128. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 18 29 1.61
129. Tymoteusz Rumian Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 26 2.89
130. Antoni Viscardi MOSM Tychy 13 25 1.92
131. Oskar Kowalski MKS II Dąbrowa Górnicza 15 23 1.53
132. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 14 22 1.57
133. Kacper Tomaś MKS Otmuchów 15 20 1.33
134. JĘDRZEJ BREGUŁA KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 14 19 1.36
135. Jakub Liszka Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 8 18 2.25
136. Mateusz Sadłakowski Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 13 18 1.38
137. Łukasz Sadzyński MCKiS Jaworzno 10 18 1.80
138. Filip Dors KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 13 18 1.38
139. Kacper Wierzbicki MKS II Dąbrowa Górnicza 9 16 1.78
140. Mateusz Cejko MKS Otmuchów 11 16 1.45
141. Adam Zdobylak Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 11 12 1.09
142. Maksymilian Pękała STELA Cieszyn 6 10 1.67
143. FILIP WOJCIECHOWSKI-MAZUR KKS Mickiewicz SMS Katowice 9 10 1.11
144. Mateusz Kuzior MKS II Dąbrowa Górnicza 11 10 0.91
145. Mateusz Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza, MKS II Dąbrowa Górnicza 8 10 1.25
146. Paweł Ligocki STELA Cieszyn 11 10 0.91
147. Kacper Wieszołek Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 9 9 1.00
148. Jeremi Sitek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 8 0.47
149. Maciej Kacprzak KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 6 0.50
150. Patryk Owczarek Miejski Czeladzki Klub Sportowy 17 4 0.24
151. Dawid Molencki Miejski Czeladzki Klub Sportowy 17 4 0.24
152. Kacper Michałowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 3 0.33
153. Kacper Pieloch MKS II Dąbrowa Górnicza 9 3 0.33
154. Dawid Manowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 2 0.17
155. Kacper Płachta KKS Mickiewicz SMS Katowice 12 2 0.17
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL