Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
01.10.2019 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MKS II Dąbrowa Górnicza 77:80
02.10.2019 17:30 MKKS Rybnik - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 86:57
02.10.2019 18:30 UKS MOSM Bytom - MKS Otmuchów 131:55
02.10.2019 18:00 KKS Mickiewicz SMS Katowice - STELA Cieszyn 88:82
02.10.2019 18:30 MOSM Tychy - MCKiS Jaworzno 93:60
14.10.2019 17:30 AZS Częstochowa - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 109:54
09.10.2019 16:00 STELA Cieszyn - MOSM Tychy 44:91
09.10.2019 16:30 MKS Dąbrowa Górnicza - KKS Mickiewicz SMS Katowice 116:58
10.10.2019 16:15 MCKiS Jaworzno - AZS Częstochowa 56:75
09.10.2019 16:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - UKS MOSM Bytom 92:76
09.10.2019 17:30 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 74:58
09.10.2019 18:30 MKS Otmuchów - MKKS Rybnik 73:99
15.10.2019 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MKS Otmuchów 86:78
16.10.2019 17:30 MKKS Rybnik - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 97:108
16.12.2019 17:00 MKS II Dąbrowa Górnicza - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice --:--
16.10.2019 15:45 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza 60:101
16.10.2019 17:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MCKiS Jaworzno 68:74
31.10.2019 18:00 AZS Częstochowa - STELA Cieszyn 96:57
23.10.2019 16:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 110:55
23.10.2019 18:30 MKS Otmuchów - MKS II Dąbrowa Górnicza 75:96
24.10.2019 18:30 MKKS Rybnik - UKS MOSM Bytom 61:85
23.10.2019 18:00 KKS Mickiewicz SMS Katowice - MOSM Tychy 81:92
24.10.2019 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Częstochowa 112:72
29.10.2019 18:00 STELA Cieszyn - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 102:86
29.10.2019 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - UKS MOSM Bytom 63:93
30.10.2019 16:30 MKS II Dąbrowa Górnicza - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 73:110
30.10.2019 17:30 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - MKS Otmuchów 82:44
30.10.2019 16:15 MCKiS Jaworzno - STELA Cieszyn 75:59
30.10.2019 17:30 AZS Częstochowa - KKS Mickiewicz SMS Katowice 88:73
30.10.2019 17:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MKS Dąbrowa Górnicza 70:130
06.11.2019 16:15 MOSM Tychy - AZS Częstochowa 100:92
06.11.2019 16:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MCKiS Jaworzno 135:54
06.11.2019 17:30 KKS Mickiewicz SMS Katowice - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 89:53
06.11.2019 16:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 95:61
06.11.2019 17:30 MKKS Rybnik - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 104:49
06.11.2019 18:00 UKS MOSM Bytom - MKS II Dąbrowa Górnicza 101:62
13.11.2019 16:00 STELA Cieszyn - MKS Dąbrowa Górnicza 58:134
13.11.2019 17:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - MOSM Tychy 49:89
14.11.2019 16:15 MCKiS Jaworzno - KKS Mickiewicz SMS Katowice 57:82
13.11.2019 17:30 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - UKS MOSM Bytom 75:86
13.11.2019 18:30 MKS Otmuchów - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 70:130
14.11.2019 18:00 MKS II Dąbrowa Górnicza - MKKS Rybnik 70:104
20.11.2019 16:00 STELA Cieszyn - KKS Mickiewicz SMS Katowice 84:98
20.11.2019 17:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - AZS Częstochowa 61:98
13.12.2019 18:00 MCKiS Jaworzno - MOSM Tychy --:--
20.11.2019 16:30 MKS II Dąbrowa Górnicza - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 83:63
20.11.2019 18:30 MKS Otmuchów - UKS MOSM Bytom 88:99
13.12.2019 18:30 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - MKKS Rybnik --:--
26.11.2019 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 76:85
27.11.2019 17:30 MKKS Rybnik - MKS Otmuchów 102:49
27.11.2019 18:00 UKS MOSM Bytom - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 67:81
27.11.2019 16:15 MOSM Tychy - STELA Cieszyn 105:60
27.11.2019 17:30 AZS Częstochowa - MCKiS Jaworzno 86:42
27.11.2019 18:30 KKS Mickiewicz SMS Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 48:112
04.12.2019 16:00 STELA Cieszyn - AZS Częstochowa 65:100
04.12.2019 16:15 MCKiS Jaworzno - Miejski Czeladzki Klub Sportowy 52:77
04.12.2019 16:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy 98:72
04.12.2019 17:30 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - MKS II Dąbrowa Górnicza 67:82
04.12.2019 18:30 MKS Otmuchów - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry 88:62
09.12.2019 19:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MKKS Rybnik 100:71
29.11.2019 16:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - STELA Cieszyn 89:80
11.12.2019 16:15 MOSM Tychy - KKS Mickiewicz SMS Katowice 93:78
11.12.2019 17:30 AZS Częstochowa - MKS Dąbrowa Górnicza 61:100
09.12.2019 18:15 MKS II Dąbrowa Górnicza - MKS Otmuchów 81:46
10.12.2019 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 47:90
11.12.2019 18:00 UKS MOSM Bytom - MKKS Rybnik 71:78
18.12.2019 16:00 STELA Cieszyn - MCKiS Jaworzno --:--
18.12.2019 16:30 MKS Dąbrowa Górnicza - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
18.12.2019 18:30 KKS Mickiewicz SMS Katowice - AZS Częstochowa --:--
18.12.2019 16:30 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MKS II Dąbrowa Górnicza --:--
18.12.2019 18:00 UKS MOSM Bytom - Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry --:--
18.12.2019 18:30 MKS Otmuchów - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice --:--
03.01.2020 AZS Częstochowa - MOSM Tychy --:--
03.01.2020 16:15 MCKiS Jaworzno - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
03.01.2020 17:30 Miejski Czeladzki Klub Sportowy - KKS Mickiewicz SMS Katowice --:--
03.01.2020 16:30 MKS II Dąbrowa Górnicza - UKS MOSM Bytom --:--
03.01.2020 16:30 Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry - MKKS Rybnik --:--
03.01.2020 18:30 KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice - Gliwickie Towarzystwo Koszykówki --:--
08.01.2020 UKS MOSM Bytom - KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice --:--
08.01.2020 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki - MKS Otmuchów --:--
08.01.2020 17:30 MKKS Rybnik - MKS II Dąbrowa Górnicza --:--
08.01.2020 16:15 MOSM Tychy - Miejski Czeladzki Klub Sportowy --:--
08.01.2020 16:30 MKS Dąbrowa Górnicza - STELA Cieszyn --:--
08.01.2020 18:30 KKS Mickiewicz SMS Katowice - MCKiS Jaworzno --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL