Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maciej Gidek MCKS Czeladź 9 246 27.33
2. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 10 240 24.00
3. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 10 212 21.20
4. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 10 212 21.20
5. Damian Urbański MCKS Czeladź 10 212 21.20
6. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 6 205 34.17
7. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 9 197 21.89
8. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 193 19.30
9. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 7 192 27.43
10. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 9 186 20.67
11. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 10 183 18.30
12. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 8 176 22.00
13. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 10 169 16.90
14. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 9 168 18.67
15. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 6 165 27.50
16. Artur DANIELAK MOSM Tychy 8 163 20.38
17. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 10 162 16.20
18. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 10 157 15.70
19. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 7 155 22.14
20. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 154 22.00
21. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 9 154 17.11
22. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 10 151 15.10
23. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 146 18.25
24. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 9 146 16.22
25. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 145 18.13
26. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 139 15.44
27. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 136 13.60
28. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 10 135 13.50
29. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 8 135 16.88
30. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 8 133 16.63
31. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 10 133 13.30
32. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 9 126 14.00
33. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 126 14.00
34. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 8 125 15.63
35. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 8 125 15.63
36. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 125 15.63
37. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 124 15.50
38. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 124 24.80
39. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 7 123 17.57
40. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 9 120 13.33
41. Kajetan Grela MCKS Czeladź 10 116 11.60
42. Jakub Donocik Stela Cieszyn 5 116 23.20
43. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 113 11.30
44. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 10 109 10.90
45. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 10 107 10.70
46. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 8 107 13.38
47. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 8 106 13.25
48. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 106 15.14
49. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 9 106 11.78
50. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 6 104 17.33
51. Kacper Majewski MKKS Rybnik 6 101 16.83
52. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 6 101 16.83
53. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 6 96 16.00
54. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 96 10.67
55. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 95 15.83
56. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 6 94 15.67
57. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 9 94 10.44
58. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 5 94 18.80
59. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 90 11.25
60. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 10 87 8.70
61. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 8 87 10.88
62. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 7 85 12.14
63. Jakub Dudek MKKS Rybnik 7 83 11.86
64. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 6 82 13.67
65. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 5 80 16.00
66. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 10 80 8.00
67. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 10 80 8.00
68. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 79 11.29
69. Filip Hadam MOSM Tychy 7 77 11.00
70. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 10 71 7.10
71. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 6 71 11.83
72. Igor Legierski MKKS Rybnik 7 70 10.00
73. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 6 69 11.50
74. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 7 68 9.71
75. Kacper Lech MKKS Rybnik 7 67 9.57
76. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 7 67 9.57
77. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 8 67 8.38
78. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 7 66 9.43
79. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 10 66 6.60
80. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 10 66 6.60
81. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 10 66 6.60
82. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 7 65 9.29
83. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 6 64 10.67
84. Filip Kłoda Stela Cieszyn 6 64 10.67
85. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 64 9.14
86. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 10 63 6.30
87. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 10 62 6.20
88. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 62 8.86
89. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 6 61 10.17
90. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 7 61 8.71
91. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 5 61 12.20
92. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 60 6.67
93. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 60 7.50
94. Patryk Prasałek MOSM Tychy 8 59 7.38
95. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 59 7.38
96. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 9 58 6.44
97. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 57 9.50
98. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 57 8.14
99. Filip Wspaniały MOSM Tychy 6 55 9.17
100. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 6 55 9.17
101. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 9 54 6.00
102. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 8 54 6.75
103. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 7 53 7.57
104. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 53 7.57
105. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 10 53 5.30
106. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 10 53 5.30
107. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 7 51 7.29
108. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 10 51 5.10
109. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 51 5.10
110. Kacper Borus Stela Cieszyn 4 50 12.50
111. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 7 50 7.14
112. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 10 50 5.00
113. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 48 5.33
114. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 9 48 5.33
115. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 10 48 4.80
116. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 10 48 4.80
117. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 8 47 5.88
118. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 8 47 5.88
119. Damian Hofman UKS MOSM Bytom I 7 46 6.57
120. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 8 45 5.63
121. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 8 45 5.63
122. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 6 45 7.50
123. Filip Szuliński MCKS Czeladź 8 43 5.38
124. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 42 5.25
125. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 41 5.13
126. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 10 41 4.10
127. Michał Osowicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 41 5.86
128. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 41 5.86
129. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 10 40 4.00
130. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 8 39 4.88
131. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 8 38 4.75
132. Jakub Król MCKS Czeladź 6 38 6.33
133. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 10 37 3.70
134. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 9 36 4.00
135. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 4 36 9.00
136. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 5 35 7.00
137. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 10 35 3.50
138. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 35 3.89
139. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 34 3.40
140. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 33 3.67
141. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 10 32 3.20
142. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 32 4.57
143. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 31 3.88
144. Maciej Salita AZS Częstochowa 7 31 4.43
145. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 9 31 3.44
146. Kacper Grabski AZS Częstochowa 9 30 3.33
147. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 5 29 5.80
148. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 8 29 3.63
149. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 7 28 4.00
150. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 28 4.67
151. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 6 28 4.67
152. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 8 28 3.50
153. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 27 3.86
154. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 6 27 4.50
155. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 7 26 3.71
156. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 10 26 2.60
157. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 6 25 4.17
158. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 25 5.00
159. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 9 25 2.78
160. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 8 24 3.00
161. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 24 3.43
162. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 6 24 4.00
163. Maksymilian Budziński-Lipka Stela Cieszyn 5 24 4.80
164. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 7 24 3.43
165. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 23 3.83
166. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 10 23 2.30
167. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 7 23 3.29
168. Oliwier Gęborski Stela Cieszyn 4 22 5.50
169. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 6 22 3.67
170. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 4 21 5.25
171. Maciej Gajda UKS Junior Basket Katowice 5 21 4.20
172. Krzysztof Machała MOSM Tychy 6 21 3.50
173. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 6 20 3.33
174. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 20 3.33
175. Kacper Szwenk MCKS Czeladź 5 19 3.80
176. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 19 3.17
177. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 18 2.25
178. Maciej Golda MKKS Rybnik 6 17 2.83
179. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 17 2.43
180. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 10 16 1.60
181. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 8 16 2.00
182. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 8 16 2.00
183. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 9 16 1.78
184. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 6 16 2.67
185. Kacper Biesiadecki MOSM Tychy 4 15 3.75
186. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 15 1.67
187. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 5 14 2.80
188. Mateusz Idzikowski AZS Częstochowa 6 14 2.33
189. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 6 14 2.33
190. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 14 1.75
191. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 9 12 1.33
192. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 12 2.00
193. Marcel Gajdemski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 12 2.00
194. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 10 12 1.20
195. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 8 12 1.50
196. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 9 12 1.33
197. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 11 1.22
198. Antoni Viscardi MOSM Tychy 4 11 2.75
199. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 11 1.22
200. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 11 1.38
201. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 10 1.67
202. Konrad Sok UKS MOSM Bytom II 4 10 2.50
203. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 10 1.43
204. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 5 9 1.80
205. Patryk Klemenc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 9 1.80
206. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 9 2.25
207. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 9 9 1.00
208. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 8 1.60
209. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 8 8 1.00
210. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 10 8 0.80
211. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 5 7 1.40
212. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 8 7 0.88
213. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 5 6 1.20
214. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 5 0.83
215. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 5 0.83
216. Kamil Konopka UKS Junior Basket Katowice 5 4 0.80
217. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 4 0.67
218. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 5 4 0.80
219. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 4 0.57
220. Kamil Kita MOSM Tychy 4 4 1.00
221. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 4 0.57
222. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 4 0.67
223. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 6 4 0.67
224. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 4 4 1.00
225. Szymon Misik MOSM Tychy 4 4 1.00
226. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 3 0.75
227. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 3 0.60
228. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 6 3 0.50
229. Patryk Majstrak UKS Junior Basket Katowice 5 2 0.40
230. MIkołaj Kisiała DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 2 0.50
231. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 2 0.29
232. Piotr Wasik UKS Junior Basket Katowice 5 2 0.40
233. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 9 2 0.22
234. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 7 2 0.29
235. Robert Krząkała KS Pogoń Ruda Śląska 5 1 0.20
236. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 5 1 0.20
237. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 4 0 0.00
238. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 7 0 0.00
239. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 6 0 0.00
240. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 6 0 0.00
241. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 7 0 0.00
242. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 6 0 0.00
243. Bartosz Ogiński UKS MOSM Bytom II 4 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL