Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maciej Gidek MCKS Czeladź 13 374 28.77
2. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 13 321 24.69
3. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 10 307 30.70
4. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 10 293 29.30
5. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 11 293 26.64
6. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 13 291 22.38
7. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 13 287 22.08
8. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 13 270 20.77
9. Damian Urbański MCKS Czeladź 14 267 19.07
10. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 13 265 20.38
11. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 252 18.00
12. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 11 236 21.45
13. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 13 230 17.69
14. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 12 227 18.92
15. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 12 218 18.17
16. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 216 21.60
17. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 13 202 15.54
18. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 12 201 16.75
19. Artur DANIELAK MOSM Tychy 12 198 16.50
20. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 13 195 15.00
21. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 13 194 14.92
22. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 194 16.17
23. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 11 193 17.55
24. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 192 16.00
25. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 12 186 15.50
26. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 183 14.08
27. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 181 12.93
28. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 13 180 13.85
29. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 13 176 13.54
30. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 11 174 15.82
31. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 13 171 13.15
32. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 170 17.00
33. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 12 170 14.17
34. Kacper Majewski MKKS Rybnik 10 165 16.50
35. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 10 163 16.30
36. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 9 163 18.11
37. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 11 158 14.36
38. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 9 155 17.22
39. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 9 154 17.11
40. Kajetan Grela MCKS Czeladź 13 154 11.85
41. Jakub Donocik Stela Cieszyn 9 154 17.11
42. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 11 153 13.91
43. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 13 151 11.62
44. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 150 11.54
45. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 9 150 16.67
46. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 8 147 18.38
47. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 9 147 16.33
48. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 10 147 14.70
49. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 9 146 16.22
50. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 9 145 16.11
51. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 138 15.33
52. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 136 13.60
53. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 10 134 13.40
54. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 134 11.17
55. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 10 134 13.40
56. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 10 133 13.30
57. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 11 129 11.73
58. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 13 126 9.69
59. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 13 122 9.38
60. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 14 117 8.36
61. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 12 115 9.58
62. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 13 114 8.77
63. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 9 106 11.78
64. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 104 10.40
65. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 14 104 7.43
66. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 9 101 11.22
67. Jakub Dudek MKKS Rybnik 11 101 9.18
68. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 101 10.10
69. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 9 99 11.00
70. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 10 99 9.90
71. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 10 98 9.80
72. Filip Hadam MOSM Tychy 11 98 8.91
73. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 96 9.60
74. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 12 96 8.00
75. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 93 9.30
76. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 13 92 7.08
77. Filip Wspaniały MOSM Tychy 9 90 10.00
78. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 90 7.50
79. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 11 88 8.00
80. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 86 7.17
81. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 9 86 9.56
82. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 11 84 7.64
83. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 9 83 9.22
84. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 83 6.38
85. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 13 83 6.38
86. Filip Kłoda Stela Cieszyn 10 82 8.20
87. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 11 81 7.36
88. Kacper Lech MKKS Rybnik 10 81 8.10
89. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 8 80 10.00
90. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 11 79 7.18
91. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 11 79 7.18
92. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 13 78 6.00
93. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 13 78 6.00
94. Igor Legierski MKKS Rybnik 10 78 7.80
95. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 10 78 7.80
96. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 10 78 7.80
97. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 13 77 5.92
98. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 76 5.85
99. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 13 75 5.77
100. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 10 75 7.50
101. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 13 73 5.62
102. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 12 72 6.00
103. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 12 71 5.92
104. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 70 11.67
105. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 11 68 6.18
106. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 9 68 7.56
107. Patryk Prasałek MOSM Tychy 12 66 5.50
108. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 12 66 5.50
109. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 11 65 5.91
110. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 65 6.50
111. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 11 62 5.64
112. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 61 6.78
113. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 14 61 4.36
114. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 14 61 4.36
115. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 8 61 7.63
116. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 61 4.69
117. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 59 4.92
118. Filip Szuliński MCKS Czeladź 11 59 5.36
119. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 13 59 4.54
120. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 8 58 7.25
121. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 13 57 4.38
122. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 11 57 5.18
123. Kacper Borus Stela Cieszyn 6 56 9.33
124. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 11 56 5.09
125. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 11 54 4.91
126. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 53 4.08
127. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 7 53 7.57
128. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 11 52 4.73
129. Jakub Król MCKS Czeladź 10 51 5.10
130. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 49 4.90
131. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 48 4.80
132. Damian Hofman UKS MOSM Bytom I 8 48 6.00
133. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 10 48 4.80
134. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 11 47 4.27
135. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 10 46 4.60
136. Szymon Mól Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 45 6.43
137. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 8 45 5.63
138. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 14 44 3.14
139. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 13 44 3.38
140. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 13 42 3.23
141. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 11 42 3.82
142. Michał Osowicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 41 5.86
143. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 9 41 4.56
144. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 41 2.93
145. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 41 4.56
146. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 41 5.13
147. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 10 40 4.00
148. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 8 40 5.00
149. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 9 39 4.33
150. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 14 38 2.71
151. Kacper Grabski AZS Częstochowa 11 37 3.36
152. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 10 37 3.70
153. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 10 37 3.70
154. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 9 36 4.00
155. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 7 35 5.00
156. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 13 35 2.69
157. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 35 3.18
158. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 31 3.10
159. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 10 31 3.10
160. Maciej Salita AZS Częstochowa 9 31 3.44
161. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 9 31 3.44
162. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 10 30 3.00
163. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 7 29 4.14
164. Krzysztof Machała MOSM Tychy 9 29 3.22
165. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 28 2.80
166. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 14 28 2.00
167. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 8 28 3.50
168. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 27 3.38
169. Kacper Juras Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 26 4.33
170. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 25 2.50
171. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 8 24 3.00
172. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 9 23 2.56
173. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 6 23 3.83
174. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 11 23 2.09
175. Filip Wrazidło Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 23 3.83
176. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 10 23 2.30
177. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 13 23 1.77
178. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 22 1.83
179. Oliwier Gęborski Stela Cieszyn 6 22 3.67
180. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 8 22 2.75
181. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 20 2.00
182. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 20 3.33
183. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 12 20 1.67
184. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 13 20 1.54
185. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 11 18 1.64
186. Maciej Golda MKKS Rybnik 8 17 2.13
187. Kacper Biesiadecki MOSM Tychy 6 17 2.83
188. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 10 17 1.70
189. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 6 17 2.83
190. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 16 1.78
191. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 12 16 1.33
192. Mateusz Idzikowski AZS Częstochowa 7 16 2.29
193. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 7 16 2.29
194. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 10 16 1.60
195. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 15 1.25
196. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 9 14 1.56
197. Konrad Sok UKS MOSM Bytom II 6 14 2.33
198. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 11 14 1.27
199. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 11 13 1.18
200. Borys Macura Stela Cieszyn 6 13 2.17
201. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 11 13 1.18
202. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 14 13 0.93
203. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 10 13 1.30
204. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 13 12 0.92
205. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 12 2.00
206. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 11 12 1.09
207. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 11 1.83
208. Antoni Viscardi MOSM Tychy 8 11 1.38
209. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 10 1.00
210. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 7 10 1.43
211. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 7 10 1.43
212. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 9 1.80
213. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 8 9 1.13
214. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 9 1.29
215. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 6 9 1.50
216. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 8 8 1.00
217. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 8 1.00
218. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 8 0.80
219. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 8 7 0.88
220. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 8 7 0.88
221. Kamil Konopka UKS Junior Basket Katowice 6 6 1.00
222. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 8 6 0.75
223. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 5 0.83
224. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 11 4 0.36
225. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 4 0.67
226. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 4 0.44
227. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 6 4 0.67
228. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 6 4 0.67
229. Szymon Misik MOSM Tychy 6 4 0.67
230. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 3 0.43
231. MIkołaj Kisiała DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 2 0.40
232. Piotr Wasik UKS Junior Basket Katowice 6 2 0.33
233. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 7 2 0.29
234. Natan Ochęduszko Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 2 0.29
235. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno II 7 2 0.29
236. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 9 1 0.11
237. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 7 1 0.14
238. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 6 0 0.00
239. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 9 0 0.00
240. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 7 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL