Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maciej Gidek MCKS Czeladź 15 461 30.73
2. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 15 391 26.07
3. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 12 380 31.67
4. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 14 365 26.07
5. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 16 346 21.63
6. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 15 341 22.73
7. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 16 329 20.56
8. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 12 327 27.25
9. Damian Urbański MCKS Czeladź 16 326 20.38
10. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 14 311 22.21
11. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 15 302 20.13
12. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 301 17.71
13. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 15 270 18.00
14. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 17 270 15.88
15. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 16 265 16.56
16. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 16 259 16.19
17. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 16 254 15.88
18. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 251 16.73
19. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 16 242 15.13
20. Artur DANIELAK MOSM Tychy 15 242 16.13
21. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 13 241 18.54
22. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 15 231 15.40
23. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 229 17.62
24. Kacper Majewski MKKS Rybnik 12 222 18.50
25. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 221 13.81
26. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 13 220 16.92
27. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 14 217 15.50
28. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 216 21.60
29. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 213 14.20
30. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 206 12.12
31. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 13 204 15.69
32. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 15 204 13.60
33. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 13 202 15.54
34. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 200 13.33
35. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 194 16.17
36. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 13 194 14.92
37. Jakub Donocik Stela Cieszyn 12 194 16.17
38. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 11 192 17.45
39. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 13 191 14.69
40. Kajetan Grela MCKS Czeladź 15 184 12.27
41. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 12 182 15.17
42. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 179 14.92
43. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 13 177 13.62
44. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 14 175 12.50
45. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 10 172 17.20
46. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 13 171 13.15
47. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 167 10.44
48. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 11 164 14.91
49. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 12 163 13.58
50. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 11 163 14.82
51. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 11 154 14.00
52. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 9 154 17.11
53. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 152 12.67
54. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 13 151 11.62
55. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 14 148 10.57
56. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 148 11.38
57. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 13 146 11.23
58. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 9 146 16.22
59. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 16 146 9.13
60. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 15 143 9.53
61. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 15 141 9.40
62. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 136 13.60
63. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 16 132 8.25
64. Filip Hadam MOSM Tychy 14 127 9.07
65. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 13 126 9.69
66. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 124 10.33
67. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 11 122 11.09
68. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 118 7.38
69. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 13 117 9.00
70. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 117 10.64
71. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 16 115 7.19
72. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 17 112 6.59
73. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 109 9.91
74. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 13 108 8.31
75. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 17 108 6.35
76. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 11 108 9.82
77. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 17 107 6.29
78. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 9 106 11.78
79. Filip Wspaniały MOSM Tychy 12 105 8.75
80. Jakub Dudek MKKS Rybnik 13 105 8.08
81. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 104 10.40
82. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 15 102 6.80
83. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 12 101 8.42
84. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 98 7.54
85. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 14 98 7.00
86. Filip Kłoda Stela Cieszyn 12 96 8.00
87. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 13 96 7.38
88. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 95 7.92
89. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 12 95 7.92
90. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 94 13.43
91. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 14 93 6.64
92. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 93 9.30
93. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 92 6.13
94. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 92 6.57
95. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 12 91 7.58
96. Igor Legierski MKKS Rybnik 13 88 6.77
97. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 14 86 6.14
98. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 16 85 5.31
99. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 13 84 6.46
100. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 82 6.83
101. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 13 81 6.23
102. Kacper Lech MKKS Rybnik 12 81 6.75
103. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 14 81 5.79
104. Filip Dobosik AZS Częstochowa 9 80 8.89
105. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 14 79 5.64
106. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 15 78 5.20
107. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 13 78 6.00
108. Kacper Borus Stela Cieszyn 9 77 8.56
109. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 11 77 7.00
110. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 77 5.50
111. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 75 6.25
112. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 15 75 5.00
113. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 11 74 6.73
114. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 72 7.20
115. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 11 72 6.55
116. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 12 72 6.00
117. Patryk Prasałek MOSM Tychy 15 70 4.67
118. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 17 69 4.06
119. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 13 66 5.08
120. Jakub Król MCKS Czeladź 11 65 5.91
121. Filip Szuliński MCKS Czeladź 12 65 5.42
122. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 65 6.50
123. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 15 64 4.27
124. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 63 4.20
125. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 17 63 3.71
126. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 12 62 5.17
127. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 62 4.43
128. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 62 6.20
129. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 61 3.81
130. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 8 60 7.50
131. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 12 57 4.75
132. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 13 56 4.31
133. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 16 56 3.50
134. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 15 55 3.67
135. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 11 54 4.91
136. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 53 4.42
137. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 12 53 4.42
138. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 9 51 5.67
139. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 50 3.85
140. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 13 48 3.69
141. Kacper Grabski AZS Częstochowa 15 48 3.20
142. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 10 48 4.80
143. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 47 2.76
144. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 47 3.62
145. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 9 46 5.11
146. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 14 45 3.21
147. Szymon Mól Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 45 6.43
148. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 45 4.09
149. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 17 44 2.59
150. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 10 43 4.30
151. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 11 42 3.82
152. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 12 40 3.33
153. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 17 38 2.24
154. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 16 38 2.38
155. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 37 3.08
156. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 10 37 3.70
157. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 9 36 4.00
158. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 7 35 5.00
159. Krzysztof Machała MOSM Tychy 10 35 3.50
160. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 12 34 2.83
161. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 34 3.09
162. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 13 33 2.54
163. Maciej Salita AZS Częstochowa 9 31 3.44
164. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 31 3.10
165. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 12 31 2.58
166. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 30 3.33
167. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 9 29 3.22
168. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 29 2.23
169. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 15 28 1.87
170. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 11 28 2.55
171. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 28 1.87
172. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 8 28 3.50
173. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 26 2.36
174. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 25 3.13
175. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 16 25 1.56
176. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 13 25 1.92
177. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 8 24 3.00
178. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 15 24 1.60
179. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 11 24 2.18
180. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 11 23 2.09
181. Filip Wrazidło Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 23 3.83
182. JAKUB KAIZIK UKS Junior Basket Katowice 7 23 3.29
183. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 9 22 2.44
184. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 22 1.69
185. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 14 19 1.36
186. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 7 19 2.71
187. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 13 18 1.38
188. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 18 1.50
189. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 10 17 1.70
190. Maciej Golda MKKS Rybnik 9 17 1.89
191. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 17 1.21
192. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 8 16 2.00
193. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 16 1.60
194. Borys Macura Stela Cieszyn 8 16 2.00
195. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 12 16 1.33
196. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 16 16 1.00
197. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 13 15 1.15
198. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 16 14 0.88
199. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 14 1.27
200. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 13 1.08
201. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 12 2.00
202. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 12 12 1.00
203. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 10 12 1.20
204. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 11 1.57
205. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 11 1.10
206. Antoni Viscardi MOSM Tychy 9 11 1.22
207. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 7 11 1.57
208. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 10 10 1.00
209. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 10 0.91
210. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 8 10 1.25
211. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 9 10 1.11
212. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 9 1.13
213. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 8 0.80
214. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 14 8 0.57
215. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 8 0.73
216. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 8 1.00
217. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 8 7 0.88
218. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 5 0.83
219. Bartłomiej Lubaszek UKS Junior Basket Katowice 7 4 0.57
220. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 4 0.57
221. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 6 4 0.67
222. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 8 3 0.38
223. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno II 7 2 0.29
224. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 11 1 0.09
225. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 7 1 0.14
226. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 7 0 0.00
227. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 9 0 0.00
228. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 9 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL