Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze +/- suma +/- śr. Eval suma Eval śr.
1. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 11 0 0.00 156 14.18
2. Filip Wspaniały MOSM Tychy 12 0 0.00 113 9.42
3. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 16 0 0.00 262 16.38
4. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0 0.00 8 0.80
5. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0 0.00 12 1.20
6. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 13 0 0.00 92 7.08
7. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0 0.00 47 2.76
8. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 9 0 0.00 153 17.00
9. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 7 0 0.00 0 0.00
10. Kacper Lech MKKS Rybnik 12 0 0.00 92 7.67
11. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 9 0 0.00 37 4.11
12. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 13 0 0.00 139 10.69
13. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 14 0 0.00 100 7.14
14. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 7 0 0.00 11 1.57
15. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 8 0 0.00 30 3.75
16. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 11 0 0.00 193 17.55
17. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 9 0 0.00 0 0.00
18. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0 0.00 202 13.47
19. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 15 0 0.00 152 10.13
20. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 10 0 0.00 43 4.30
21. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 15 0 0.00 24 1.60
22. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 0 0.00 63 6.30
23. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 12 0 0.00 100 8.33
24. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 7 0 0.00 1 0.14
25. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 11 0 0.00 170 15.45
26. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 15 0 0.00 293 19.53
27. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 14 0 0.00 79 5.64
28. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 17 0 0.00 44 2.59
29. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 14 0 0.00 22 1.57
30. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 13 0 0.00 15 1.15
31. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0 0.00 124 10.33
32. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 15 0 0.00 58 3.87
33. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 11 0 0.00 47 4.27
34. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 9 0 0.00 47 5.22
35. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0 0.00 112 10.18
36. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 0 0.00 5 0.83
37. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 0 0.00 131 11.91
38. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 13 0 0.00 157 12.08
39. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0 0.00 8 0.73
40. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 14 0 0.00 93 6.64
41. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0 0.00 170 10.63
42. Kacper Grabski AZS Częstochowa 15 0 0.00 48 3.20
43. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 9 0 0.00 159 17.67
44. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 12 0 0.00 166 13.83
45. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 13 0 0.00 112 8.62
46. Jakub Dudek MKKS Rybnik 13 0 0.00 105 8.08
47. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 16 0 0.00 15 0.94
48. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 16 0 0.00 26 1.63
49. Damian Urbański MCKS Czeladź 16 0 0.00 347 21.69
50. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 17 0 0.00 69 4.06
51. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 9 0 0.00 52 5.78
52. Filip Hadam MOSM Tychy 14 0 0.00 128 9.14
53. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0 0.00 53 4.42
54. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 13 0 0.00 218 16.77
55. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 8 0 0.00 7 0.88
56. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0 0.00 34 2.27
57. Kacper Majewski MKKS Rybnik 12 0 0.00 223 18.58
58. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 10 0 0.00 10 1.00
59. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 12 0 0.00 207 17.25
60. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 15 0 0.00 80 5.33
61. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 8 0 0.00 17 2.13
62. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 14 0 0.00 45 3.21
63. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 0 0.00 58 4.46
64. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 0 0.00 47 3.62
65. Jakub Król MCKS Czeladź 11 0 0.00 67 6.09
66. Filip Szuliński MCKS Czeladź 12 0 0.00 71 5.92
67. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0 0.00 138 13.80
68. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0 0.00 11 1.00
69. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 9 0 0.00 118 13.11
70. Borys Macura Stela Cieszyn 8 0 0.00 17 2.13
71. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 14 0 0.00 221 15.79
72. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0 0.00 61 3.81
73. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 17 0 0.00 121 7.12
74. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0 0.00 19 1.58
75. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 16 0 0.00 278 17.38
76. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 15 0 0.00 80 5.33
77. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0 0.00 104 10.40
78. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno II 7 0 0.00 2 0.29
79. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 0 0.00 100 14.29
80. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 12 0 0.00 363 30.25
81. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 0 0.00 4 0.57
82. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 13 0 0.00 57 4.38
83. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0 0.00 84 7.00
84. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 11 0 0.00 1 0.09
85. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 0 0.00 13 1.08
86. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 15 0 0.00 234 15.60
87. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 13 0 0.00 84 6.46
88. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 13 0 0.00 253 19.46
89. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 14 0 0.00 8 0.57
90. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0 0.00 199 16.58
91. Filip Kłoda Stela Cieszyn 12 0 0.00 96 8.00
92. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 0 0.00 12 1.50
93. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0 0.00 39 3.55
94. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 12 0 0.00 37 3.08
95. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 13 0 0.00 134 10.31
96. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 10 0 0.00 176 17.60
97. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 13 0 0.00 211 16.23
98. Szymon Mól Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0 0.00 45 6.43
99. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 17 0 0.00 63 3.71
100. JAKUB KAIZIK UKS Junior Basket Katowice 7 0 0.00 23 3.29
101. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 16 0 0.00 42 2.63
102. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 9 0 0.00 10 1.11
103. Krzysztof Machała MOSM Tychy 10 0 0.00 35 3.50
104. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 11 0 0.00 108 9.82
105. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0 0.00 22 1.69
106. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0 0.00 235 14.69
107. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0 0.00 192 16.00
108. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 12 0 0.00 403 33.58
109. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 13 0 0.00 173 13.31
110. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0 0.00 33 3.30
111. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0 0.00 19 1.90
112. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 8 0 0.00 3 0.38
113. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 14 0 0.00 382 27.29
114. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 0 0.00 25 3.13
115. Patryk Prasałek MOSM Tychy 15 0 0.00 73 4.87
116. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0 0.00 331 19.47
117. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 9 0 0.00 22 2.44
118. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 10 0 0.00 37 3.70
119. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 8 0 0.00 65 8.13
120. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 11 0 0.00 33 3.00
121. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 11 0 0.00 130 11.82
122. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 16 0 0.00 255 15.94
123. Maciej Salita AZS Częstochowa 9 0 0.00 31 3.44
124. Igor Legierski MKKS Rybnik 13 0 0.00 95 7.31
125. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 9 0 0.00 30 3.33
126. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 0 0.00 11 1.57
127. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 12 0 0.00 72 6.00
128. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 10 0 0.00 17 1.70
129. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0 0.00 100 6.67
130. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 14 0 0.00 85 6.07
131. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 10 0 0.00 13 1.30
132. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 16 0 0.00 266 16.63
133. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 15 0 0.00 324 21.60
134. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 12 0 0.00 34 2.83
135. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0 0.00 67 6.70
136. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 0 0.00 259 17.27
137. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 9 0 0.00 0 0.00
138. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 15 0 0.00 207 13.80
139. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 13 0 0.00 18 1.38
140. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0 0.00 98 9.80
141. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0 0.00 79 5.64
142. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 13 0 0.00 208 16.00
143. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0 0.00 79 5.64
144. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 13 0 0.00 69 5.31
145. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 13 0 0.00 48 3.69
146. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0 0.00 231 23.10
147. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 13 0 0.00 154 11.85
148. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0 0.00 74 7.40
149. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 11 0 0.00 79 7.18
150. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0 0.00 30 2.31
151. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0 0.00 215 12.65
152. Kajetan Grela MCKS Czeladź 15 0 0.00 184 12.27
153. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 13 0 0.00 204 15.69
154. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 0 0.00 8 1.00
155. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 11 0 0.00 28 2.55
156. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 16 0 0.00 369 23.06
157. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 16 0 0.00 56 3.50
158. Maciej Gidek MCKS Czeladź 15 0 0.00 498 33.20
159. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 0 0.00 121 7.56
160. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 15 0 0.00 352 23.47
161. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 12 0 0.00 12 1.00
162. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 12 0 0.00 62 5.17
163. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 12 0 0.00 101 8.42
164. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 16 0 0.00 85 5.31
165. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 12 0 0.00 16 1.33
166. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 15 0 0.00 412 27.47
167. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 11 0 0.00 163 14.82
168. Filip Wrazidło Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0 0.00 23 3.83
169. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0 0.00 158 12.15
170. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 10 0 0.00 48 4.80
171. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0 0.00 76 6.33
172. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 13 0 0.00 241 18.54
173. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 0 0.00 31 2.82
174. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 17 0 0.00 116 6.82
175. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 8 0 0.00 24 3.00
176. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 16 0 0.00 349 21.81
177. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 13 0 0.00 88 6.77
178. Kacper Borus Stela Cieszyn 9 0 0.00 79 8.78
179. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0 0.00 12 2.00
180. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 7 0 0.00 37 5.29
181. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 16 0 0.00 125 7.81
182. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 14 0 0.00 157 11.21
183. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 11 0 0.00 88 8.00
184. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 11 0 0.00 56 5.09
185. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0 0.00 63 4.20
186. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 12 0 0.00 102 8.50
187. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 12 0 0.00 57 4.75
188. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 16 0 0.00 152 9.50
189. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 13 0 0.00 34 2.62
190. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 12 0 0.00 41 3.42
191. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 17 0 0.00 305 17.94
192. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 12 0 0.00 73 6.08
193. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 14 0 0.00 99 7.07
194. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 0 0.00 30 3.33
195. Bartłomiej Lubaszek UKS Junior Basket Katowice 7 0 0.00 4 0.57
196. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 16 0 0.00 134 8.38
197. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0 0.00 38 3.17
198. Antoni Viscardi MOSM Tychy 9 0 0.00 11 1.22
199. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 14 0 0.00 186 13.29
200. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0 0.00 98 7.00
201. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 17 0 0.00 47 2.76
202. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 17 0 0.00 119 7.00
203. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 15 0 0.00 154 10.27
204. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 8 0 0.00 10 1.25
205. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 13 0 0.00 201 15.46
206. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 0 0.00 14 1.27
207. Jakub Donocik Stela Cieszyn 12 0 0.00 200 16.67
208. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0 0.00 45 4.09
209. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 13 0 0.00 30 2.31
210. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 13 0 0.00 101 7.77
211. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 6 0 0.00 4 0.67
212. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 0 0.00 162 13.50
213. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 15 0 0.00 29 1.93
214. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 15 0 0.00 64 4.27
215. Maciej Golda MKKS Rybnik 9 0 0.00 17 1.89
216. Artur DANIELAK MOSM Tychy 15 0 0.00 247 16.47
217. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0 0.00 100 8.33
218. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0 0.00 244 18.77
219. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 11 0 0.00 27 2.45
220. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0 0.00 215 14.33
221. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0 0.00 17 1.21
222. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 7 0 0.00 21 3.00
223. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 16 0 0.00 18 1.13
224. Filip Dobosik AZS Częstochowa 9 0 0.00 80 8.89
225. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 15 0 0.00 105 7.00
226. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 14 0 0.00 331 23.64
227. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 11 0 0.00 87 7.91
228. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0 0.00 98 7.54
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL