Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze +/- suma +/- śr. Eval suma Eval śr.
1. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 5 0 0.00 71 14.20
2. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 4 0 0.00 0 0.00
3. Filip Wspaniały MOSM Tychy 4 0 0.00 43 10.75
4. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0 0.00 149 18.63
5. Oliwier Jędrzejas MCKiS Jaworzno I 4 0 0.00 21 5.25
6. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 6 0 0.00 51 8.50
7. Maksymilian Budziński-Lipka Stela Cieszyn 4 0 0.00 18 4.50
8. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 5 0 0.00 50 10.00
9. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0 0.00 12 2.00
10. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0 0.00 0 0.00
11. Michał Lewandowski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0 0.00 0 0.00
12. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 7 0 0.00 119 17.00
13. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 6 0 0.00 12 2.00
14. Kacper Lech MKKS Rybnik 6 0 0.00 68 11.33
15. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 5 0 0.00 53 10.60
16. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 5 0 0.00 23 4.60
17. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 4 0 0.00 55 13.75
18. Maciej Golda MKKS Rybnik 4 0 0.00 15 3.75
19. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 6 0 0.00 78 13.00
20. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0 0.00 9 1.50
21. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0 0.00 25 6.25
22. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 4 0 0.00 76 19.00
23. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0 0.00 38 5.43
24. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0 0.00 78 15.60
25. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 6 0 0.00 16 2.67
26. Filip Szuliński MCKS Czeladź 5 0 0.00 28 5.60
27. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 0 0.00 4 0.80
28. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 6 0 0.00 70 11.67
29. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 5 0 0.00 14 2.80
30. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 5 0 0.00 86 17.20
31. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 4 0 0.00 12 3.00
32. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 5 0 0.00 64 12.80
33. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0 0.00 32 4.00
34. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 0 0.00 96 12.00
35. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 6 0 0.00 7 1.17
36. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0 0.00 21 3.50
37. Piotr Wasik UKS Junior Basket Katowice 4 0 0.00 2 0.50
38. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 6 0 0.00 97 16.17
39. ADAM KOŹMIŃSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 0 0.00 0 0.00
40. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0 0.00 7 2.33
41. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0 0.00 27 3.86
42. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 7 0 0.00 21 3.00
43. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 4 0 0.00 0 0.00
44. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 5 0 0.00 13 2.60
45. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 6 0 0.00 8 1.33
46. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 0 0.00 5 0.83
47. Samuel Chybowski AZS Częstochowa 4 0 0.00 6 1.50
48. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 4 0 0.00 52 13.00
49. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0 0.00 62 10.33
50. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 5 0 0.00 15 3.00
51. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 6 0 0.00 99 16.50
52. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 4 0 0.00 19 4.75
53. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 4 0 0.00 1 0.25
54. Jakub Dudek MKKS Rybnik 6 0 0.00 71 11.83
55. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 6 0 0.00 8 1.33
56. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 6 0 0.00 0 0.00
57. Damian Urbański MCKS Czeladź 7 0 0.00 144 20.57
58. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0 0.00 12 1.71
59. Filip Hadam MOSM Tychy 5 0 0.00 44 8.80
60. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 0 0.00 6 1.20
61. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0 0.00 115 19.17
62. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 6 0 0.00 146 24.33
63. Mikołaj Nowak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0 0.00 5 1.25
64. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0 0.00 25 4.17
65. Kacper Majewski MKKS Rybnik 4 0 0.00 65 16.25
66. Michał Osowicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0 0.00 39 6.50
67. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 5 0 0.00 94 18.80
68. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 7 0 0.00 58 8.29
69. Patryk Majstrak UKS Junior Basket Katowice 4 0 0.00 2 0.50
70. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0 0.00 37 6.17
71. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0 0.00 28 4.00
72. Damian Hofman UKS MOSM Bytom I 6 0 0.00 45 7.50
73. Jakub Król MCKS Czeladź 4 0 0.00 24 6.00
74. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0 0.00 33 6.60
75. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0 0.00 71 14.20
76. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 3 0 0.00 2 0.67
77. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 5 0 0.00 71 14.20
78. MIkołaj Kisiała DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0 0.00 0 0.00
79. Patryk Prasałek MOSM Tychy 6 0 0.00 44 7.33
80. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0 0.00 28 4.67
81. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0 0.00 7 1.40
82. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 6 0 0.00 77 12.83
83. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 5 0 0.00 0 0.00
84. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0 0.00 63 12.60
85. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 6 0 0.00 2 0.33
86. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 5 0 0.00 167 33.40
87. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 6 0 0.00 42 7.00
88. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0 0.00 46 7.67
89. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0 0.00 52 8.67
90. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0 0.00 8 1.60
91. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 6 0 0.00 85 14.17
92. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 4 0 0.00 61 15.25
93. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0 0.00 91 18.20
94. Kacper Szwenk MCKS Czeladź 4 0 0.00 17 4.25
95. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0 0.00 27 3.86
96. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 0 0.00 32 6.40
97. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0 0.00 18 3.60
98. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 5 0 0.00 28 5.60
99. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0 0.00 127 25.40
100. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 7 0 0.00 56 8.00
101. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0 0.00 46 5.75
102. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0 0.00 4 0.67
103. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 3 0 0.00 2 0.67
104. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0 0.00 4 0.80
105. Bartosz Ogiński UKS MOSM Bytom II 3 0 0.00 0 0.00
106. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 5 0 0.00 44 8.80
107. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 7 0 0.00 51 7.29
108. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0 0.00 81 16.20
109. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 5 0 0.00 184 36.80
110. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 7 0 0.00 98 14.00
111. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0 0.00 23 4.60
112. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0 0.00 18 3.60
113. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno I 3 0 0.00 12 4.00
114. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 7 0 0.00 36 5.14
115. Szymon Misik MOSM Tychy 4 0 0.00 4 1.00
116. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 5 0 0.00 145 29.00
117. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 6 0 0.00 41 6.83
118. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0 0.00 148 24.67
119. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 6 0 0.00 17 2.83
120. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 6 0 0.00 16 2.67
121. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 5 0 0.00 43 8.60
122. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 7 0 0.00 66 9.43
123. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 3 0 0.00 38 12.67
124. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 6 0 0.00 71 11.83
125. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 5 0 0.00 3 0.60
126. Oliwier Gęborski Stela Cieszyn 3 0 0.00 20 6.67
127. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 5 0 0.00 30 6.00
128. SZYMON MAZUR UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 0 0.00 0 0.00
129. Kacper Biesiadecki MOSM Tychy 4 0 0.00 15 3.75
130. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0 0.00 61 10.17
131. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 0 0.00 11 1.38
132. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0 0.00 32 6.40
133. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 6 0 0.00 63 10.50
134. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 5 0 0.00 70 14.00
135. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 7 0 0.00 143 20.43
136. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 6 0 0.00 13 2.17
137. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 3 0 0.00 10 3.33
138. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 0 0.00 37 12.33
139. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 6 0 0.00 25 4.17
140. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0 0.00 102 17.00
141. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 6 0 0.00 112 18.67
142. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 6 0 0.00 21 3.50
143. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 6 0 0.00 10 1.67
144. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0 0.00 10 2.00
145. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0 0.00 38 7.60
146. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0 0.00 81 11.57
147. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 5 0 0.00 44 8.80
148. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0 0.00 4 0.80
149. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 7 0 0.00 116 16.57
150. Kamil Kita MOSM Tychy 3 0 0.00 4 1.33
151. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0 0.00 6 1.20
152. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0 0.00 36 7.20
153. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 5 0 0.00 17 3.40
154. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 6 0 0.00 8 1.33
155. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0 0.00 125 25.00
156. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 6 0 0.00 134 22.33
157. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 7 0 0.00 74 10.57
158. Filip Kłoda Stela Cieszyn 4 0 0.00 47 11.75
159. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 5 0 0.00 41 8.20
160. Igor Legierski MKKS Rybnik 5 0 0.00 45 9.00
161. Kajetan Grela MCKS Czeladź 7 0 0.00 68 9.71
162. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 6 0 0.00 131 21.83
163. Szymon Stachura KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0 0.00 21 5.25
164. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 4 0 0.00 0 0.00
165. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 5 0 0.00 26 5.20
166. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 6 0 0.00 35 5.83
167. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 7 0 0.00 7 1.00
168. Maciej Gidek MCKS Czeladź 7 0 0.00 196 28.00
169. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 4 0 0.00 3 0.75
170. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0 0.00 15 2.50
171. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0 0.00 7 1.75
172. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0 0.00 23 3.83
173. Kamil Kurzyca KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 0 0.00 8 2.67
174. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 4 0 0.00 17 4.25
175. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0 0.00 184 23.00
176. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0 0.00 0 0.00
177. Kamil Konopka UKS Junior Basket Katowice 3 0 0.00 4 1.33
178. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 0 0.00 10 2.50
179. Krzysztof Machała MOSM Tychy 4 0 0.00 14 3.50
180. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 5 0 0.00 60 12.00
181. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 6 0 0.00 28 4.67
182. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 6 0 0.00 44 7.33
183. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 4 0 0.00 9 2.25
184. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 6 0 0.00 119 19.83
185. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0 0.00 6 2.00
186. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 6 0 0.00 32 5.33
187. Maciej Salita AZS Częstochowa 5 0 0.00 15 3.00
188. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0 0.00 75 12.50
189. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0 0.00 27 4.50
190. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 4 0 0.00 8 2.00
191. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0 0.00 186 23.25
192. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 6 0 0.00 48 8.00
193. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 4 0 0.00 2 0.50
194. Kacper Borus Stela Cieszyn 3 0 0.00 42 14.00
195. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 4 0 0.00 35 8.75
196. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 6 0 0.00 81 13.50
197. Marcel Gajdemski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0 0.00 12 3.00
198. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 5 0 0.00 76 15.20
199. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0 0.00 35 5.83
200. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 5 0 0.00 29 5.80
201. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 5 0 0.00 50 10.00
202. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0 0.00 70 10.00
203. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0 0.00 18 2.57
204. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 5 0 0.00 12 2.40
205. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0 0.00 48 8.00
206. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0 0.00 26 5.20
207. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 7 0 0.00 127 18.14
208. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0 0.00 79 13.17
209. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 6 0 0.00 52 8.67
210. Kacper Grabski AZS Częstochowa 6 0 0.00 19 3.17
211. Robert Krząkała KS Pogoń Ruda Śląska 4 0 0.00 1 0.25
212. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0 0.00 93 11.63
213. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0 0.00 12 2.00
214. Maciej Gajda UKS Junior Basket Katowice 5 0 0.00 21 4.20
215. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0 0.00 17 2.83
216. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 5 0 0.00 61 12.20
217. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 6 0 0.00 97 16.17
218. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0 0.00 22 4.40
219. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0 0.00 40 5.00
220. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0 0.00 36 4.50
221. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 5 0 0.00 18 3.60
222. Mikołaj Grocholewski KKS Tarnowskie Góry 3 0 0.00 1 0.33
223. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 7 0 0.00 111 15.86
224. Jakub Donocik Stela Cieszyn 4 0 0.00 94 23.50
225. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 6 0 0.00 10 1.67
226. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 5 0 0.00 4 0.80
227. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 0 0.00 47 15.67
228. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 6 0 0.00 33 5.50
229. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 3 0 0.00 6 2.00
230. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 6 0 0.00 9 1.50
231. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 7 0 0.00 21 3.00
232. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 6 0 0.00 146 24.33
233. Artur DANIELAK MOSM Tychy 6 0 0.00 115 19.17
234. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0 0.00 26 4.33
235. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0 0.00 3 1.00
236. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0 0.00 17 3.40
237. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0 0.00 70 11.67
238. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0 0.00 10 2.00
239. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 6 0 0.00 44 7.33
240. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0 0.00 11 1.57
241. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0 0.00 31 4.43
242. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 6 0 0.00 125 20.83
243. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0 0.00 12 2.00
244. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 5 0 0.00 42 8.40
245. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 3 0 0.00 27 9.00
246. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 7 0 0.00 52 7.43

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL