Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Bloki suma Bloki śr Bloki otrzymane suma Bloki otrzymane śr
1. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 12 0.00 0 0.00
2. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 0.00 0 0.00
3. Filip Wspaniały MOSM Tychy 13 0.00 0 0.00
4. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 17 0.00 0 0.00
5. Filip Szuliński MCKS Czeladź 13 0.00 0 0.00
6. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0.00 0 0.00
7. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 14 0.00 0 0.00
8. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 8 0.00 0 0.00
9. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00 0 0.00
10. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 17 0.00 0 0.00
11. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 9 0.00 0 0.00
12. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 16 0.00 0 0.00
13. Kacper Lech MKKS Rybnik 13 0.00 0 0.00
14. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 9 0.00 0 0.00
15. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 0.00 0 0.00
16. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 14 0.00 0 0.00
17. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 0.00 0 0.00
18. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 15 0.00 0 0.00
19. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 11 0.00 0 0.00
20. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 13 0.00 0 0.00
21. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 0.00 0 0.00
22. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 0.00 0 0.00
23. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 15 0.00 0 0.00
24. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 13 0.00 0 0.00
25. Filip Kłoda Stela Cieszyn 12 0.00 0 0.00
26. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 16 0.00 0 0.00
27. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 0.00 0 0.00
28. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 0.00 0 0.00
29. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00 0 0.00
30. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 14 0.00 0 0.00
31. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 12 0.00 0 0.00
32. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00 0 0.00
33. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 16 0.00 0 0.00
34. Szymon Mól Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 0.00 0 0.00
35. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 18 0.00 0 0.00
36. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 15 0.00 0 0.00
37. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 14 0.00 0 0.00
38. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00 0 0.00
39. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 16 0.00 0 0.00
40. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 12 0.00 0 0.00
41. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 10 0.00 0 0.00
42. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0.00 0 0.00
43. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 0.00 0 0.00
44. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 8 0.00 0 0.00
45. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 14 0.00 0 0.00
46. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 0.00 0 0.00
47. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 15 0.00 0 0.00
48. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00 0 0.00
49. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 9 0.00 0 0.00
50. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 9 0.00 0 0.00
51. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 13 0.00 0 0.00
52. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0.00 0 0.00
53. Jakub Dudek MKKS Rybnik 14 0.00 0 0.00
54. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 17 0.00 0 0.00
55. Damian Urbański MCKS Czeladź 17 0.00 0 0.00
56. Maciej Salita AZS Częstochowa 9 0.00 0 0.00
57. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 9 0.00 0 0.00
58. Filip Hadam MOSM Tychy 15 0.00 0 0.00
59. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 0.00 0 0.00
60. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 15 0.00 0 0.00
61. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 10 0.00 0 0.00
62. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 0.00 0 0.00
63. Kacper Majewski MKKS Rybnik 13 0.00 0 0.00
64. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 10 0.00 0 0.00
65. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 12 0.00 0 0.00
66. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 16 0.00 0 0.00
67. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 15 0.00 0 0.00
68. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0.00 0 0.00
69. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 10 0.00 0 0.00
70. Jakub Król MCKS Czeladź 12 0.00 0 0.00
71. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00 0 0.00
72. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00 0 0.00
73. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 9 0.00 0 0.00
74. Borys Macura Stela Cieszyn 8 0.00 0 0.00
75. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 15 0.00 0 0.00
76. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00 0 0.00
77. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0.00 0 0.00
78. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 16 0.00 0 0.00
79. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 14 0.00 0 0.00
80. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00 0 0.00
81. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno II 8 0.00 0 0.00
82. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0.00 0 0.00
83. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00 0 0.00
84. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 0.00 0 0.00
85. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 14 0.00 0 0.00
86. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0.00 0 0.00
87. Natan Ochęduszko Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 0.00 0 0.00
88. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 13 0.00 0 0.00
89. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 16 0.00 0 0.00
90. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 9 0.00 0 0.00
91. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 14 0.00 0 0.00
92. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 17 0.00 0 0.00
93. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0.00 0 0.00
94. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00 0 0.00
95. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 0.00 0 0.00
96. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 14 0.00 0 0.00
97. Kacper Juras Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0.00 0 0.00
98. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 18 0.00 0 0.00
99. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 12 0.00 0 0.00
100. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 17 0.00 0 0.00
101. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 10 0.00 0 0.00
102. Krzysztof Machała MOSM Tychy 11 0.00 0 0.00
103. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 12 0.00 0 0.00
104. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00 0 0.00
105. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 13 0.00 0 0.00
106. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00 0 0.00
107. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 14 0.00 0 0.00
108. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00 0 0.00
109. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00 0 0.00
110. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0.00 0 0.00
111. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0.00 0 0.00
112. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 15 0.00 0 0.00
113. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00 0 0.00
114. Patryk Prasałek MOSM Tychy 16 0.00 0 0.00
115. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00 0 0.00
116. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 17 0.00 0 0.00
117. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 10 0.00 0 0.00
118. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 9 0.00 0 0.00
119. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 12 0.00 0 0.00
120. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 17 0.00 0 0.00
121. Igor Legierski MKKS Rybnik 13 0.00 0 0.00
122. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 9 0.00 0 0.00
123. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 13 0.00 0 0.00
124. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 12 0.00 0 0.00
125. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 0.00 0 0.00
126. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 15 0.00 0 0.00
127. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00 0 0.00
128. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 17 0.00 0 0.00
129. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 16 0.00 0 0.00
130. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 13 0.00 0 0.00
131. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 13 0.00 0 0.00
132. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00 0 0.00
133. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00 0 0.00
134. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 12 0.00 0 0.00
135. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 16 0.00 0 0.00
136. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0.00 0 0.00
137. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 14 0.00 0 0.00
138. Bartłomiej Lubaszek UKS Junior Basket Katowice 8 0.00 0 0.00
139. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00 0 0.00
140. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 15 0.00 0 0.00
141. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 14 0.00 0 0.00
142. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0.00 0 0.00
143. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00 0 0.00
144. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0.00 0 0.00
145. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 13 0.00 0 0.00
146. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 16 0.00 0 0.00
147. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00 0 0.00
148. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 9 0.00 0 0.00
149. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 14 0.00 0 0.00
150. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 0.00 0 0.00
151. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 12 0.00 0 0.00
152. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0.00 0 0.00
153. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 18 0.00 0 0.00
154. Kajetan Grela MCKS Czeladź 16 0.00 0 0.00
155. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 13 0.00 0 0.00
156. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 15 0.00 0 0.00
157. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 12 0.00 0 0.00
158. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 16 0.00 0 0.00
159. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 17 0.00 0 0.00
160. Maciej Gidek MCKS Czeladź 16 0.00 0 0.00
161. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0.00 0 0.00
162. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 0.00 0 0.00
163. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 12 0.00 0 0.00
164. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 18 0.00 0 0.00
165. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00 0 0.00
166. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 15 0.00 0 0.00
167. Filip Dobosik AZS Częstochowa 9 0.00 0 0.00
168. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 12 0.00 0 0.00
169. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 13 0.00 0 0.00
170. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0.00 0 0.00
171. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 17 0.00 0 0.00
172. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 16 0.00 0 0.00
173. Filip Wrazidło Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00 0 0.00
174. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 10 0.00 0 0.00
175. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0.00 0 0.00
176. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00 0 0.00
177. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00 0 0.00
178. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 8 0.00 0 0.00
179. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 17 0.00 0 0.00
180. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00 0 0.00
181. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 14 0.00 0 0.00
182. Kacper Borus Stela Cieszyn 9 0.00 0 0.00
183. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 15 0.00 0 0.00
184. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 8 0.00 0 0.00
185. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 13 0.00 0 0.00
186. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 10 0.00 0 0.00
187. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 0.00 0 0.00
188. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 16 0.00 0 0.00
189. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00 0 0.00
190. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00 0 0.00
191. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 17 0.00 0 0.00
192. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 14 0.00 0 0.00
193. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 18 0.00 0 0.00
194. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 8 0.00 0 0.00
195. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 15 0.00 0 0.00
196. Konrad Sok UKS MOSM Bytom II 8 0.00 0 0.00
197. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 15 0.00 0 0.00
198. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 17 0.00 0 0.00
199. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0.00 0 0.00
200. Antoni Viscardi MOSM Tychy 9 0.00 0 0.00
201. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 15 0.00 0 0.00
202. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 18 0.00 0 0.00
203. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 18 0.00 0 0.00
204. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00 0 0.00
205. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 14 0.00 0 0.00
206. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 0.00 0 0.00
207. Jakub Donocik Stela Cieszyn 13 0.00 0 0.00
208. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0.00 0 0.00
209. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 14 0.00 0 0.00
210. Kacper Grabski AZS Częstochowa 15 0.00 0 0.00
211. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 6 0.00 0 0.00
212. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 14 0.00 0 0.00
213. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 14 0.00 0 0.00
214. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 17 0.00 0 0.00
215. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 17 0.00 0 0.00
216. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 16 0.00 0 0.00
217. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 17 0.00 0 0.00
218. Maciej Golda MKKS Rybnik 9 0.00 0 0.00
219. Artur DANIELAK MOSM Tychy 16 0.00 0 0.00
220. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 13 0.00 0 0.00
221. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 0.00 0 0.00
222. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 8 0.00 0 0.00
223. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 17 0.00 0 0.00
224. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00 0 0.00
225. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00 0 0.00
226. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 17 0.00 0 0.00
227. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 16 0.00 0 0.00
228. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 15 0.00 0 0.00
229. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 9 0.00 0 0.00
230. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 12 0.00 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL