Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Bloki suma Bloki śr Bloki otrzymane suma Bloki otrzymane śr
1. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0 0.00
2. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 4 0.00 0 0.00
3. Filip Wspaniały MOSM Tychy 4 0.00 0 0.00
4. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0 0.00
5. Oliwier Jędrzejas MCKiS Jaworzno I 4 0.00 0 0.00
6. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0 0.00
7. Maksymilian Budziński-Lipka Stela Cieszyn 4 0.00 0 0.00
8. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 5 0.00 0 0.00
9. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0 0.00
10. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0.00 0 0.00
11. Michał Lewandowski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0.00 0 0.00
12. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 7 0.00 0 0.00
13. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 6 0.00 0 0.00
14. Kacper Lech MKKS Rybnik 6 0.00 0 0.00
15. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 5 0.00 0 0.00
16. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 5 0.00 0 0.00
17. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 4 0.00 0 0.00
18. Maciej Golda MKKS Rybnik 4 0.00 0 0.00
19. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 6 0.00 0 0.00
20. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00 0 0.00
21. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0.00 0 0.00
22. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0 0.00
23. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00 0 0.00
24. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00 0 0.00
25. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00 0 0.00
26. Filip Szuliński MCKS Czeladź 5 0.00 0 0.00
27. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 0.00 0 0.00
28. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0 0.00
29. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0 0.00
30. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 5 0.00 0 0.00
31. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 4 0.00 0 0.00
32. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0 0.00
33. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0 0.00
34. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 0.00 0 0.00
35. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 6 0.00 0 0.00
36. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00 0 0.00
37. Piotr Wasik UKS Junior Basket Katowice 4 0.00 0 0.00
38. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 6 0.00 0 0.00
39. ADAM KOŹMIŃSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 0.00 0 0.00
40. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00 0 0.00
41. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00 0 0.00
42. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 7 0.00 0 0.00
43. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00 0 0.00
44. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0 0.00
45. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0 0.00
46. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 0.00 0 0.00
47. Samuel Chybowski AZS Częstochowa 4 0.00 0 0.00
48. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 4 0.00 0 0.00
49. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0 0.00
50. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 5 0.00 0 0.00
51. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 6 0.00 0 0.00
52. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 4 0.00 0 0.00
53. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 4 0.00 0 0.00
54. Jakub Dudek MKKS Rybnik 6 0.00 0 0.00
55. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0 0.00
56. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00 0 0.00
57. Damian Urbański MCKS Czeladź 7 0.00 0 0.00
58. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00 0 0.00
59. Filip Hadam MOSM Tychy 5 0.00 0 0.00
60. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 0.00 0 0.00
61. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00 0 0.00
62. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0 0.00
63. Mikołaj Nowak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00 0 0.00
64. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00 0 0.00
65. Kacper Majewski MKKS Rybnik 4 0.00 0 0.00
66. Michał Osowicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00 0 0.00
67. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0 0.00
68. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 7 0.00 0 0.00
69. Patryk Majstrak UKS Junior Basket Katowice 4 0.00 0 0.00
70. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0 0.00
71. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00 0 0.00
72. Damian Hofman UKS MOSM Bytom I 6 0.00 0 0.00
73. Jakub Król MCKS Czeladź 4 0.00 0 0.00
74. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0 0.00
75. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0 0.00
76. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 3 0.00 0 0.00
77. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 5 0.00 0 0.00
78. MIkołaj Kisiała DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00 0 0.00
79. Patryk Prasałek MOSM Tychy 6 0.00 0 0.00
80. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0 0.00
81. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0 0.00
82. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 6 0.00 0 0.00
83. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 5 0.00 0 0.00
84. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0 0.00
85. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0 0.00
86. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0 0.00
87. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 6 0.00 0 0.00
88. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00 0 0.00
89. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00 0 0.00
90. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00 0 0.00
91. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 6 0.00 0 0.00
92. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 4 0.00 0 0.00
93. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0 0.00
94. Kacper Szwenk MCKS Czeladź 4 0.00 0 0.00
95. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00 0 0.00
96. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 0.00 0 0.00
97. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00 0 0.00
98. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0 0.00
99. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00 0 0.00
100. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 7 0.00 0 0.00
101. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0 0.00
102. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00 0 0.00
103. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 3 0.00 0 0.00
104. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00 0 0.00
105. Bartosz Ogiński UKS MOSM Bytom II 3 0.00 0 0.00
106. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 5 0.00 0 0.00
107. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 7 0.00 0 0.00
108. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00 0 0.00
109. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0 0.00
110. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 7 0.00 0 0.00
111. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0 0.00
112. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0 0.00
113. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno I 3 0.00 0 0.00
114. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 7 0.00 0 0.00
115. Szymon Misik MOSM Tychy 4 0.00 0 0.00
116. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 5 0.00 0 0.00
117. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 6 0.00 0 0.00
118. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0 0.00
119. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 6 0.00 0 0.00
120. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 6 0.00 0 0.00
121. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0 0.00
122. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 7 0.00 0 0.00
123. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 3 0.00 0 0.00
124. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0 0.00
125. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0 0.00
126. Oliwier Gęborski Stela Cieszyn 3 0.00 0 0.00
127. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 5 0.00 0 0.00
128. SZYMON MAZUR UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 0.00 0 0.00
129. Kacper Biesiadecki MOSM Tychy 4 0.00 0 0.00
130. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0 0.00
131. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 0.00 0 0.00
132. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00 0 0.00
133. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 6 0.00 0 0.00
134. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0 0.00
135. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 7 0.00 0 0.00
136. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 6 0.00 0 0.00
137. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 3 0.00 0 0.00
138. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 0.00 0 0.00
139. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 6 0.00 0 0.00
140. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0 0.00
141. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 6 0.00 0 0.00
142. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 6 0.00 0 0.00
143. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 6 0.00 0 0.00
144. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0 0.00
145. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0 0.00
146. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00 0 0.00
147. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 5 0.00 0 0.00
148. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00 0 0.00
149. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 7 0.00 0 0.00
150. Kamil Kita MOSM Tychy 3 0.00 0 0.00
151. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00 0 0.00
152. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0 0.00
153. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 5 0.00 0 0.00
154. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 6 0.00 0 0.00
155. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0 0.00
156. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0 0.00
157. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 7 0.00 0 0.00
158. Filip Kłoda Stela Cieszyn 4 0.00 0 0.00
159. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 5 0.00 0 0.00
160. Igor Legierski MKKS Rybnik 5 0.00 0 0.00
161. Kajetan Grela MCKS Czeladź 7 0.00 0 0.00
162. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0 0.00
163. Szymon Stachura KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0.00 0 0.00
164. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 4 0.00 0 0.00
165. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 5 0.00 0 0.00
166. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 6 0.00 0 0.00
167. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 7 0.00 0 0.00
168. Maciej Gidek MCKS Czeladź 7 0.00 0 0.00
169. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 4 0.00 0 0.00
170. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00 0 0.00
171. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00 0 0.00
172. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00 0 0.00
173. Kamil Kurzyca KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 0.00 0 0.00
174. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 4 0.00 0 0.00
175. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0 0.00
176. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0 0.00
177. Kamil Konopka UKS Junior Basket Katowice 3 0.00 0 0.00
178. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 0.00 0 0.00
179. Krzysztof Machała MOSM Tychy 4 0.00 0 0.00
180. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 5 0.00 0 0.00
181. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 6 0.00 0 0.00
182. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 6 0.00 0 0.00
183. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0 0.00
184. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 6 0.00 0 0.00
185. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0.00 0 0.00
186. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 6 0.00 0 0.00
187. Maciej Salita AZS Częstochowa 5 0.00 0 0.00
188. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0 0.00
189. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0 0.00
190. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 4 0.00 0 0.00
191. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0 0.00
192. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 6 0.00 0 0.00
193. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 4 0.00 0 0.00
194. Kacper Borus Stela Cieszyn 3 0.00 0 0.00
195. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 4 0.00 0 0.00
196. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 6 0.00 0 0.00
197. Marcel Gajdemski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0.00 0 0.00
198. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0 0.00
199. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00 0 0.00
200. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0 0.00
201. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0 0.00
202. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00 0 0.00
203. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00 0 0.00
204. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0 0.00
205. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00 0 0.00
206. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0 0.00
207. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 7 0.00 0 0.00
208. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00 0 0.00
209. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 6 0.00 0 0.00
210. Kacper Grabski AZS Częstochowa 6 0.00 0 0.00
211. Robert Krząkała KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00 0 0.00
212. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0 0.00
213. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00 0 0.00
214. Maciej Gajda UKS Junior Basket Katowice 5 0.00 0 0.00
215. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00 0 0.00
216. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 5 0.00 0 0.00
217. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 6 0.00 0 0.00
218. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0 0.00
219. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0 0.00
220. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0 0.00
221. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 5 0.00 0 0.00
222. Mikołaj Grocholewski KKS Tarnowskie Góry 3 0.00 0 0.00
223. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 7 0.00 0 0.00
224. Jakub Donocik Stela Cieszyn 4 0.00 0 0.00
225. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00 0 0.00
226. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 5 0.00 0 0.00
227. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 0.00 0 0.00
228. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 6 0.00 0 0.00
229. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 3 0.00 0 0.00
230. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0 0.00
231. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 7 0.00 0 0.00
232. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 6 0.00 0 0.00
233. Artur DANIELAK MOSM Tychy 6 0.00 0 0.00
234. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00 0 0.00
235. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00 0 0.00
236. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0 0.00
237. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00 0 0.00
238. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00 0 0.00
239. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0 0.00
240. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00 0 0.00
241. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00 0 0.00
242. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 6 0.00 0 0.00
243. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00 0 0.00
244. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0 0.00
245. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 3 0.00 0 0.00
246. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 7 0.00 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL