Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Faule suma Faule śr. Faule wymuszone suma Faule wymuszone śr.
1. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 7 23 3.29 0 0.00
2. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 22 3.67 0 0.00
3. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 6 22 3.67 0 0.00
4. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 22 3.67 0 0.00
5. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 22 3.67 0 0.00
6. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 6 22 3.67 0 0.00
7. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 21 3.50 0 0.00
8. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 21 3.50 0 0.00
9. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 7 20 2.86 0 0.00
10. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 19 3.17 0 0.00
11. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 18 2.57 0 0.00
12. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 7 18 2.57 0 0.00
13. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 18 2.57 0 0.00
14. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 7 18 2.57 0 0.00
15. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 5 18 3.60 0 0.00
16. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 5 17 3.40 0 0.00
17. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 17 3.40 0 0.00
18. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 17 2.83 0 0.00
19. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 7 16 2.29 0 0.00
20. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 6 16 2.67 0 0.00
21. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 5 16 3.20 0 0.00
22. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 5 16 3.20 0 0.00
23. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 16 3.20 0 0.00
24. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 16 2.67 0 0.00
25. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 8 15 1.88 0 0.00
26. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 15 3.00 0 0.00
27. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 7 15 2.14 0 0.00
28. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 15 2.50 0 0.00
29. Maciej Gidek MCKS Czeladź 7 15 2.14 0 0.00
30. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 6 15 2.50 0 0.00
31. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 5 15 3.00 0 0.00
32. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 15 2.14 0 0.00
33. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 15 1.88 0 0.00
34. Kajetan Grela MCKS Czeladź 7 15 2.14 0 0.00
35. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 6 15 2.50 0 0.00
36. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 15 2.14 0 0.00
37. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 15 2.50 0 0.00
38. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 7 15 2.14 0 0.00
39. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 7 15 2.14 0 0.00
40. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 6 14 2.33 0 0.00
41. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 5 14 2.80 0 0.00
42. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 14 2.80 0 0.00
43. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 14 2.80 0 0.00
44. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 5 14 2.80 0 0.00
45. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 5 14 2.80 0 0.00
46. Filip Wspaniały MOSM Tychy 4 13 3.25 0 0.00
47. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 13 2.60 0 0.00
48. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 13 1.86 0 0.00
49. Michał Osowicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 13 2.17 0 0.00
50. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 6 13 2.17 0 0.00
51. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 8 13 1.63 0 0.00
52. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 6 13 2.17 0 0.00
53. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 6 13 2.17 0 0.00
54. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 13 2.17 0 0.00
55. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 6 13 2.17 0 0.00
56. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 6 13 2.17 0 0.00
57. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 6 12 2.00 0 0.00
58. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 12 1.50 0 0.00
59. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 5 12 2.40 0 0.00
60. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 4 12 3.00 0 0.00
61. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 12 2.00 0 0.00
62. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 12 2.40 0 0.00
63. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 5 12 2.40 0 0.00
64. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 12 2.40 0 0.00
65. Jakub Król MCKS Czeladź 4 12 3.00 0 0.00
66. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 12 2.00 0 0.00
67. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 12 1.50 0 0.00
68. Artur DANIELAK MOSM Tychy 6 12 2.00 0 0.00
69. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 11 3.67 0 0.00
70. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 6 11 1.83 0 0.00
71. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 7 11 1.57 0 0.00
72. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 11 1.83 0 0.00
73. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 7 11 1.57 0 0.00
74. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 6 11 1.83 0 0.00
75. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 4 11 2.75 0 0.00
76. Filip Hadam MOSM Tychy 5 11 2.20 0 0.00
77. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 7 11 1.57 0 0.00
78. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 11 2.20 0 0.00
79. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 6 11 1.83 0 0.00
80. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 5 11 2.20 0 0.00
81. Filip Kłoda Stela Cieszyn 4 10 2.50 0 0.00
82. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 5 10 2.00 0 0.00
83. Jakub Dudek MKKS Rybnik 6 10 1.67 0 0.00
84. Kacper Majewski MKKS Rybnik 4 10 2.50 0 0.00
85. Kacper Grabski AZS Częstochowa 6 10 1.67 0 0.00
86. Maciej Gajda UKS Junior Basket Katowice 5 10 2.00 0 0.00
87. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 10 2.00 0 0.00
88. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 6 10 1.67 0 0.00
89. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 10 1.67 0 0.00
90. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 7 10 1.43 0 0.00
91. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 10 1.25 0 0.00
92. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 5 10 2.00 0 0.00
93. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 10 2.00 0 0.00
94. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 7 10 1.43 0 0.00
95. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 6 10 1.67 0 0.00
96. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 5 10 2.00 0 0.00
97. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 5 9 1.80 0 0.00
98. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 9 2.25 0 0.00
99. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 9 1.80 0 0.00
100. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 9 1.50 0 0.00
101. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 6 9 1.50 0 0.00
102. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 6 9 1.50 0 0.00
103. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 9 1.80 0 0.00
104. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 9 1.80 0 0.00
105. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 6 8 1.33 0 0.00
106. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 4 8 2.00 0 0.00
107. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 8 8 1.00 0 0.00
108. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 7 8 1.14 0 0.00
109. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 4 8 2.00 0 0.00
110. Patryk Prasałek MOSM Tychy 6 8 1.33 0 0.00
111. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 5 8 1.60 0 0.00
112. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 8 1.33 0 0.00
113. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 6 8 1.33 0 0.00
114. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 8 1.60 0 0.00
115. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 6 8 1.33 0 0.00
116. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 5 8 1.60 0 0.00
117. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 5 8 1.60 0 0.00
118. Igor Legierski MKKS Rybnik 5 8 1.60 0 0.00
119. Szymon Stachura KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 8 2.00 0 0.00
120. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 5 8 1.60 0 0.00
121. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 8 1.60 0 0.00
122. Mikołaj Nowak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 8 2.00 0 0.00
123. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 8 1.33 0 0.00
124. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 8 1.60 0 0.00
125. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 8 2.67 0 0.00
126. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 6 8 1.33 0 0.00
127. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 3 8 2.67 0 0.00
128. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 6 7 1.17 0 0.00
129. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 4 7 1.75 0 0.00
130. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 4 7 1.75 0 0.00
131. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 7 1.17 0 0.00
132. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 5 7 1.40 0 0.00
133. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 5 7 1.40 0 0.00
134. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 5 7 1.40 0 0.00
135. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 6 7 1.17 0 0.00
136. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 6 7 1.17 0 0.00
137. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 6 7 1.17 0 0.00
138. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 7 7 1.00 0 0.00
139. Krzysztof Machała MOSM Tychy 4 7 1.75 0 0.00
140. Damian Urbański MCKS Czeladź 7 7 1.00 0 0.00
141. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 4 7 1.75 0 0.00
142. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 6 7 1.17 0 0.00
143. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 7 7 1.00 0 0.00
144. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 7 7 1.00 0 0.00
145. Oliwier Jędrzejas MCKiS Jaworzno I 4 6 1.50 0 0.00
146. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 6 6 1.00 0 0.00
147. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 5 6 1.20 0 0.00
148. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 5 6 1.20 0 0.00
149. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 6 6 1.00 0 0.00
150. Marcel Gajdemski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 6 1.50 0 0.00
151. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 6 6 1.00 0 0.00
152. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 6 1.20 0 0.00
153. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 7 6 0.86 0 0.00
154. Kacper Lech MKKS Rybnik 6 6 1.00 0 0.00
155. Filip Szuliński MCKS Czeladź 5 6 1.20 0 0.00
156. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 5 6 1.20 0 0.00
157. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 6 6 1.00 0 0.00
158. Damian Hofman UKS MOSM Bytom I 6 6 1.00 0 0.00
159. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 5 6 1.20 0 0.00
160. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 4 6 1.50 0 0.00
161. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 6 0.75 0 0.00
162. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 6 6 1.00 0 0.00
163. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 6 5 0.83 0 0.00
164. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 4 5 1.25 0 0.00
165. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 6 5 0.83 0 0.00
166. Maciej Salita AZS Częstochowa 5 5 1.00 0 0.00
167. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 5 5 1.00 0 0.00
168. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 5 1.00 0 0.00
169. Jakub Donocik Stela Cieszyn 4 5 1.25 0 0.00
170. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 6 5 0.83 0 0.00
171. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 5 1.67 0 0.00
172. Szymon Misik MOSM Tychy 4 5 1.25 0 0.00
173. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 5 1.00 0 0.00
174. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 5 5 1.00 0 0.00
175. MIkołaj Kisiała DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 5 1.67 0 0.00
176. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 7 5 0.71 0 0.00
177. Mikołaj Grocholewski KKS Tarnowskie Góry 3 5 1.67 0 0.00
178. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 5 0.63 0 0.00
179. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 5 0.83 0 0.00
180. Maksymilian Budziński-Lipka Stela Cieszyn 4 4 1.00 0 0.00
181. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 3 4 1.33 0 0.00
182. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 6 4 0.67 0 0.00
183. Maciej Golda MKKS Rybnik 4 4 1.00 0 0.00
184. Kamil Kita MOSM Tychy 3 4 1.33 0 0.00
185. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 4 0.67 0 0.00
186. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 4 0.80 0 0.00
187. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 3 4 1.33 0 0.00
188. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 4 0.80 0 0.00
189. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 6 4 0.67 0 0.00
190. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 4 0.80 0 0.00
191. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 5 4 0.80 0 0.00
192. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 4 0.80 0 0.00
193. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 3 4 1.33 0 0.00
194. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 6 4 0.67 0 0.00
195. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 4 0.80 0 0.00
196. Bartosz Ogiński UKS MOSM Bytom II 3 4 1.33 0 0.00
197. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 4 3 0.75 0 0.00
198. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 3 0.50 0 0.00
199. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 3 1.00 0 0.00
200. Robert Krząkała KS Pogoń Ruda Śląska 4 3 0.75 0 0.00
201. Kacper Szwenk MCKS Czeladź 4 3 0.75 0 0.00
202. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 3 3 1.00 0 0.00
203. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 5 3 0.60 0 0.00
204. SZYMON MAZUR UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 3 1.00 0 0.00
205. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 3 0.50 0 0.00
206. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 3 0.60 0 0.00
207. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 3 0.43 0 0.00
208. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 3 1.00 0 0.00
209. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 4 3 0.75 0 0.00
210. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 3 0.75 0 0.00
211. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 3 0.50 0 0.00
212. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 2 0.40 0 0.00
213. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 4 2 0.50 0 0.00
214. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 4 2 0.50 0 0.00
215. Patryk Majstrak UKS Junior Basket Katowice 4 2 0.50 0 0.00
216. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 6 2 0.33 0 0.00
217. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 6 2 0.33 0 0.00
218. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 5 2 0.40 0 0.00
219. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno I 3 2 0.67 0 0.00
220. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 7 2 0.29 0 0.00
221. Kacper Biesiadecki MOSM Tychy 4 2 0.50 0 0.00
222. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 5 2 0.40 0 0.00
223. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 4 2 0.50 0 0.00
224. Kamil Kurzyca KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 2 0.67 0 0.00
225. Kacper Borus Stela Cieszyn 3 2 0.67 0 0.00
226. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 8 2 0.25 0 0.00
227. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 5 2 0.40 0 0.00
228. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 2 0.33 0 0.00
229. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 4 1 0.25 0 0.00
230. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 6 1 0.17 0 0.00
231. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 5 1 0.20 0 0.00
232. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 1 0.17 0 0.00
233. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 1 0.20 0 0.00
234. Oliwier Gęborski Stela Cieszyn 3 1 0.33 0 0.00
235. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 6 1 0.17 0 0.00
236. Samuel Chybowski AZS Częstochowa 4 1 0.25 0 0.00
237. Kamil Konopka UKS Junior Basket Katowice 3 1 0.33 0 0.00
238. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 3 1 0.33 0 0.00
239. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 6 0 0.00 0 0.00
240. Piotr Wasik UKS Junior Basket Katowice 4 0 0.00 0 0.00
241. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0 0.00 0 0.00
242. Michał Lewandowski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0 0.00 0 0.00
243. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0 0.00 0 0.00
244. ADAM KOŹMIŃSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 0 0.00 0 0.00
245. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 6 0 0.00 0 0.00
246. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 4 0 0.00 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL