Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Maciej Gidek MCKS Czeladź 7 185 7 0 11 0 0 0 15 0 0 0 196 0
2. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 8 183 8 0 3 0 0 0 2 0 0 0 186 0
3. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 182 8 0 2 0 0 0 10 0 0 0 184 0
4. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 5 173 5 0 11 0 0 0 7 0 0 0 184 0
5. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 5 151 5 0 16 0 0 0 2 0 0 0 167 0
6. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 7 143 7 0 0 0 0 0 11 0 0 0 143 0
7. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 8 141 8 0 8 0 0 0 15 0 0 0 149 0
8. Maciej Surzycki STELA Cieszyn 5 138 5 0 7 0 0 0 11 0 0 0 145 0
9. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 6 134 6 0 12 0 0 0 15 0 0 0 146 0
10. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 6 134 6 0 12 0 0 0 11 0 0 0 146 0
11. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 131 6 0 17 0 0 0 16 0 0 0 148 0
12. Damian Urbański MCKS Czeladź 7 131 7 0 13 0 0 0 7 0 0 0 144 0
13. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 124 5 0 3 0 0 0 4 0 0 0 127 0
14. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 6 120 6 0 5 0 0 0 4 0 0 0 125 0
15. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 6 120 6 0 14 0 0 0 6 0 0 0 134 0
16. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 6 119 6 0 0 0 0 0 15 0 0 0 119 0
17. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 7 116 7 0 0 0 0 0 23 0 0 0 116 0
18. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 7 115 7 0 4 0 0 0 11 0 0 0 119 0
19. Artur DANIELAK MOSM Tychy 6 113 6 0 2 0 0 0 12 0 0 0 115 0
20. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 113 5 0 12 0 0 0 13 0 0 0 125 0
21. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 7 113 7 0 14 0 0 0 10 0 0 0 127 0
22. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 6 110 6 0 21 0 0 0 13 0 0 0 131 0
23. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 6 109 6 0 3 0 0 0 11 0 0 0 112 0
24. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 108 6 0 7 0 0 0 17 0 0 0 115 0
25. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 7 106 7 0 5 0 0 0 18 0 0 0 111 0
26. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 7 97 7 0 1 0 0 0 6 0 0 0 98 0
27. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 97 6 0 5 0 0 0 22 0 0 0 102 0
28. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 6 95 6 0 4 0 0 0 22 0 0 0 99 0
29. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 6 95 6 0 2 0 0 0 7 0 0 0 97 0
30. Jakub Donocik STELA Cieszyn 4 93 4 0 1 0 0 0 5 0 0 0 94 0
31. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 6 92 6 0 5 0 0 0 10 0 0 0 97 0
32. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 8 91 8 0 2 0 0 0 13 0 0 0 93 0
33. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 90 5 0 1 0 0 0 9 0 0 0 91 0
34. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 89 8 0 7 0 0 0 12 0 0 0 96 0
35. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 5 84 5 0 2 0 0 0 16 0 0 0 86 0
36. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 5 83 5 0 11 0 0 0 12 0 0 0 94 0
37. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 6 83 6 0 2 0 0 0 4 0 0 0 85 0
38. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 79 7 0 2 0 0 0 3 0 0 0 81 0
39. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 6 76 6 0 2 0 0 0 8 0 0 0 78 0
40. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 76 5 0 2 0 0 0 15 0 0 0 78 0
41. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 6 76 6 0 5 0 0 0 16 0 0 0 81 0
42. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 75 5 0 6 0 0 0 12 0 0 0 81 0
43. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 75 6 0 4 0 0 0 21 0 0 0 79 0
44. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 4 75 4 0 1 0 0 0 8 0 0 0 76 0
45. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 7 73 7 0 1 0 0 0 15 0 0 0 74 0
46. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 6 73 6 0 4 0 0 0 6 0 0 0 77 0
47. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 71 6 0 4 0 0 0 22 0 0 0 75 0
48. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 6 71 6 0 0 0 0 0 22 0 0 0 71 0
49. Jakub Dudek MKKS Rybnik 6 71 6 0 0 0 0 0 10 0 0 0 71 0
50. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 71 5 0 0 0 0 0 14 0 0 0 71 0
51. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 70 6 0 0 0 0 0 5 0 0 0 70 0
52. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 5 70 5 0 0 0 0 0 9 0 0 0 70 0
53. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 5 69 5 0 2 0 0 0 17 0 0 0 71 0
54. Kajetan Grela MCKS Czeladź 7 68 7 0 0 0 0 0 15 0 0 0 68 0
55. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 68 7 0 2 0 0 0 15 0 0 0 70 0
56. Kacper Majewski MKKS Rybnik 4 65 4 0 0 0 0 0 10 0 0 0 65 0
57. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 5 64 5 0 7 0 0 0 10 0 0 0 71 0
58. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 6 63 6 0 7 0 0 0 9 0 0 0 70 0
59. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 63 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 63 0
60. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 62 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 62 0
61. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 7 61 7 0 5 0 0 0 7 0 0 0 66 0
62. Kacper Lech MKKS Rybnik 6 61 6 0 7 0 0 0 6 0 0 0 68 0
63. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 5 61 5 0 15 0 0 0 14 0 0 0 76 0
64. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 5 60 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 60 0
65. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 5 59 5 0 5 0 0 0 10 0 0 0 64 0
66. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 6 59 6 0 4 0 0 0 11 0 0 0 63 0
67. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 7 56 7 0 2 0 0 0 16 0 0 0 58 0
68. Kamil Grabowski STELA Cieszyn 5 56 5 0 5 0 0 0 7 0 0 0 61 0
69. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 4 53 4 0 8 0 0 0 6 0 0 0 61 0
70. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 7 52 7 0 4 0 0 0 7 0 0 0 56 0
71. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 52 6 0 0 0 0 0 15 0 0 0 52 0
72. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 6 51 6 0 10 0 0 0 8 0 0 0 61 0
73. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 5 50 5 0 0 0 0 0 12 0 0 0 50 0
74. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 5 50 5 0 3 0 0 0 16 0 0 0 53 0
75. Mateusz Bryniarski STELA Cieszyn 4 48 4 0 4 0 0 0 7 0 0 0 52 0
76. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 7 48 7 0 3 0 0 0 15 0 0 0 51 0
77. Łukasz Łośko STELA Cieszyn 4 48 4 0 7 0 0 0 7 0 0 0 55 0
78. Filip Kłoda STELA Cieszyn 4 47 4 0 0 0 0 0 10 0 0 0 47 0
79. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 5 47 5 0 3 0 0 0 14 0 0 0 50 0
80. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 6 46 6 0 2 0 0 0 7 0 0 0 48 0
81. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 46 8 0 0 0 0 0 6 0 0 0 46 0
82. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 46 6 0 0 0 0 0 8 0 0 0 46 0
83. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 46 6 0 2 0 0 0 12 0 0 0 48 0
84. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 6 45 6 0 7 0 0 0 13 0 0 0 52 0
85. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 6 44 6 0 7 0 0 0 12 0 0 0 51 0
86. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 7 44 7 0 8 0 0 0 20 0 0 0 52 0
87. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 6 44 6 0 0 0 0 0 5 0 0 0 44 0
88. Filip Hadam MOSM Tychy 5 44 5 0 0 0 0 0 11 0 0 0 44 0
89. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 5 44 5 0 0 0 0 0 14 0 0 0 44 0
90. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 44 3 0 3 0 0 0 5 0 0 0 47 0
91. Damian Hofman UKS MOSM Bytom I 6 44 6 0 1 0 0 0 6 0 0 0 45 0
92. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 2 43 2 0 4 0 0 0 1 0 0 0 47 0
93. Patryk Prasałek MOSM Tychy 6 43 6 0 1 0 0 0 8 0 0 0 44 0
94. Kacper Borus STELA Cieszyn 3 42 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 42 0
95. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I 3 42 3 0 2 0 0 0 2 0 0 0 44 0
96. Igor Legierski MKKS Rybnik 5 42 5 0 3 0 0 0 8 0 0 0 45 0
97. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 6 41 6 0 0 0 0 0 8 0 0 0 41 0
98. Wojciech Dragon STELA Cieszyn 5 41 5 0 0 0 0 0 8 0 0 0 41 0
99. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 6 41 6 0 1 0 0 0 13 0 0 0 42 0
100. Filip Wspaniały MOSM Tychy 4 40 4 0 3 0 0 0 13 0 0 0 43 0
101. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 5 40 5 0 4 0 0 0 8 0 0 0 44 0
102. Michał Osowicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 39 6 0 0 0 0 0 13 0 0 0 39 0
103. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 5 39 5 0 4 0 0 0 18 0 0 0 43 0
104. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 5 38 5 0 4 0 0 0 8 0 0 0 42 0
105. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 6 38 6 0 6 0 0 0 8 0 0 0 44 0
106. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 38 7 0 0 0 0 0 18 0 0 0 38 0
107. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 37 8 0 3 0 0 0 5 0 0 0 40 0
108. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 3 36 3 0 2 0 0 0 8 0 0 0 38 0
109. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 7 36 7 0 0 0 0 0 18 0 0 0 36 0
110. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 36 5 0 0 0 0 0 9 0 0 0 36 0
111. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 36 5 0 2 0 0 0 12 0 0 0 38 0
112. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 6 35 6 0 0 0 0 0 14 0 0 0 35 0
113. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 35 3 0 2 0 0 0 11 0 0 0 37 0
114. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 35 6 0 0 0 0 0 7 0 0 0 35 0
115. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 34 8 0 2 0 0 0 12 0 0 0 36 0
116. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 6 33 6 0 0 0 0 0 13 0 0 0 33 0
117. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 2 33 2 0 5 0 0 0 5 0 0 0 38 0
118. Szymon Suchanek STELA Cieszyn 4 33 4 0 2 0 0 0 12 0 0 0 35 0
119. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 6 32 6 0 0 0 0 0 6 0 0 0 32 0
120. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 31 6 0 6 0 0 0 11 0 0 0 37 0
121. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 31 5 0 2 0 0 0 11 0 0 0 33 0
122. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 30 7 0 1 0 0 0 18 0 0 0 31 0
123. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 30 5 0 2 0 0 0 14 0 0 0 32 0
124. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 5 29 5 0 1 0 0 0 7 0 0 0 30 0
125. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 29 5 0 3 0 0 0 8 0 0 0 32 0
126. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 6 28 6 0 0 0 0 0 6 0 0 0 28 0
127. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 8 28 8 0 4 0 0 0 8 0 0 0 32 0
128. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 28 6 0 0 0 0 0 12 0 0 0 28 0
129. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 5 27 5 0 2 0 0 0 15 0 0 0 29 0
130. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 26 6 0 0 0 0 0 22 0 0 0 26 0
131. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 7 26 7 0 1 0 0 0 10 0 0 0 27 0
132. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 26 7 0 1 0 0 0 15 0 0 0 27 0
133. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 26 5 0 0 0 0 0 10 0 0 0 26 0
134. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 25 7 0 3 0 0 0 13 0 0 0 28 0
135. Filip Szuliński MCKS Czeladź 5 25 5 0 3 0 0 0 6 0 0 0 28 0
136. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 6 25 6 0 0 0 0 0 7 0 0 0 25 0
137. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 23 6 0 4 0 0 0 3 0 0 0 27 0
138. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 3 23 3 0 4 0 0 0 3 0 0 0 27 0
139. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 23 5 0 0 0 0 0 10 0 0 0 23 0
140. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 5 23 5 0 5 0 0 0 5 0 0 0 28 0
141. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 23 4 0 2 0 0 0 9 0 0 0 25 0
142. Jakub Król MCKS Czeladź 4 23 4 0 1 0 0 0 12 0 0 0 24 0
143. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 22 6 0 1 0 0 0 15 0 0 0 23 0
144. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 22 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 22 0
145. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 5 22 5 0 4 0 0 0 5 0 0 0 26 0
146. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 5 22 5 0 1 0 0 0 2 0 0 0 23 0
147. Oliwier Jędrzejas MCKiS Jaworzno I 4 21 4 0 0 0 0 0 6 0 0 0 21 0
148. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 7 21 7 0 0 0 0 0 15 0 0 0 21 0
149. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 21 6 0 0 0 0 0 9 0 0 0 21 0
150. Szymon Stachura KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 21 4 0 0 0 0 0 8 0 0 0 21 0
151. Maciej Gajda UKS Junior Basket Katowice 5 21 5 0 0 0 0 0 10 0 0 0 21 0
152. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 6 21 6 0 0 0 0 0 7 0 0 0 21 0
153. Oliwier Gęborski STELA Cieszyn 3 20 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 20 0
154. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 20 6 0 5 0 0 0 13 0 0 0 25 0
155. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 7 19 7 0 2 0 0 0 7 0 0 0 21 0
156. Kacper Grabski AZS Częstochowa 6 19 6 0 0 0 0 0 10 0 0 0 19 0
157. Maksymilian Budziński-Lipka STELA Cieszyn 4 18 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 18 0
158. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 4 18 4 0 1 0 0 0 8 0 0 0 19 0
159. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 18 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 18 0
160. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 5 18 5 0 0 0 0 0 10 0 0 0 18 0
161. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 17 5 0 0 0 0 0 16 0 0 0 17 0
162. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 4 17 4 0 0 0 0 0 11 0 0 0 17 0
163. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 17 5 0 1 0 0 0 4 0 0 0 18 0
164. Kacper Szwenk MCKS Czeladź 4 17 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 17 0
165. Kacper Nowakowski UKS MOSM Bytom II 1 17 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 18 0
166. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 5 17 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 17 0
167. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 6 16 6 0 0 0 0 0 13 0 0 0 16 0
168. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 6 16 6 0 1 0 0 0 6 0 0 0 17 0
169. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 16 6 0 1 0 0 0 4 0 0 0 17 0
170. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 7 16 7 0 2 0 0 0 5 0 0 0 18 0
171. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 6 16 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 16 0
172. Kacper Biesiadecki MOSM Tychy 4 15 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 15 0
173. Maciej Salita AZS Częstochowa 5 15 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 15 0
174. Maciej Golda MKKS Rybnik 4 15 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 15 0
175. Krzysztof Machała MOSM Tychy 4 14 4 0 0 0 0 0 7 0 0 0 14 0
176. Adrian Pietroszek STELA Cieszyn 5 14 5 0 1 0 0 0 6 0 0 0 15 0
177. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 14 6 0 1 0 0 0 21 0 0 0 15 0
178. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 5 14 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 14 0
179. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 5 13 5 0 0 0 0 0 8 0 0 0 13 0
180. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 12 6 0 0 0 0 0 8 0 0 0 12 0
181. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 7 12 7 0 0 0 0 0 11 0 0 0 12 0
182. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno I 3 12 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 12 0
183. Paweł Brandysiok UKS MOSM Bytom II 2 12 2 0 0 0 0 0 5 0 0 0 12 0
184. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 4 12 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 12 0
185. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 6 12 6 0 1 0 0 0 4 0 0 0 13 0
186. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 12 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 12 0
187. Marcel Gajdemski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 12 4 0 0 0 0 0 6 0 0 0 12 0
188. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 11 8 0 0 0 0 0 15 0 0 0 11 0
189. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 5 11 5 0 1 0 0 0 6 0 0 0 12 0
190. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 6 11 6 0 1 0 0 0 7 0 0 0 12 0
191. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 7 10 7 0 1 0 0 0 2 0 0 0 11 0
192. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 10 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 10 0
193. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 3 10 3 0 2 0 0 0 2 0 0 0 12 0
194. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 10 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 10 0
195. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 10 6 0 2 0 0 0 1 0 0 0 12 0
196. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 6 10 6 0 0 0 0 0 10 0 0 0 10 0
197. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 10 5 0 0 0 0 0 5 0 0 0 10 0
198. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 3 10 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 10 0
199. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 4 9 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 9 0
200. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 6 9 6 0 1 0 0 0 2 0 0 0 10 0
201. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 9 6 0 0 0 0 0 19 0 0 0 9 0
202. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 4 8 4 0 0 0 0 0 7 0 0 0 8 0
203. Filip Maciejewski Żorska Akademia Koszykówki 1 8 1 0 2 0 0 0 2 0 0 0 10 0
204. Paweł Rzeszut MKKS Rybnik 2 8 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0 8 0
205. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 6 8 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 8 0
206. Jakub Gdowik MKS Dąbrowa Górnicza II 3 8 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 8 0
207. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 6 8 6 0 1 0 0 0 5 0 0 0 9 0
208. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 6 8 6 0 0 0 0 0 5 0 0 0 8 0
209. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 8 5 0 0 0 0 0 8 0 0 0 8 0
210. Kacper Gąsior Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 2 7 2 0 0 0 0 0 5 0 0 0 7 0
211. Kamil Kurzyca KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 7 3 0 1 0 0 0 2 0 0 0 8 0
212. Seweryn Cysarz MKKS Rybnik 1 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 8 0
213. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 7 7 7 0 0 0 0 0 8 0 0 0 7 0
214. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0
215. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 6 7 6 0 1 0 0 0 1 0 0 0 8 0
216. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 7 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 7 0
217. Patryk Legierski MKKS Rybnik 2 7 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 7 0
218. JAKUB KAIZIK UKS Junior Basket Katowice 2 7 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 7 0
219. Jakub Łągiewka UKS MOSM Bytom II 1 7 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 7 0
220. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 6 7 6 0 0 0 0 0 9 0 0 0 7 0
221. Patryk Klemenc Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0
222. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 7 5 0 0 0 0 0 17 0 0 0 7 0
223. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 6 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 6 0
224. Samuel Chybowski AZS Częstochowa 4 6 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 6 0
225. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 3 6 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 6 0
226. Mikołaj Półtorak MOSM Tychy 2 6 2 0 0 0 0 0 5 0 0 0 6 0
227. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 6 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 6 0
228. Mikołaj Nowak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 5 4 0 0 0 0 0 8 0 0 0 5 0
229. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 5 5 0 1 0 0 0 8 0 0 0 6 0
230. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 5 6 0 0 0 0 0 10 0 0 0 5 0
231. Joshua Di Martino STELA Cieszyn 2 5 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 5 0
232. Filip Bobrzyk STELA Cieszyn 2 5 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5 0
233. Filip Wrazidło Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 1 4 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 4 0
234. Kamil Konopka UKS Junior Basket Katowice 3 4 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0
235. Szymon Misik MOSM Tychy 4 4 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 4 0
236. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 4 6 0 0 0 0 0 2 0 0 0 4 0
237. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 4 5 0 0 0 0 0 9 0 0 0 4 0
238. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 5 4 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 4 0
239. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 4 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 4 0
240. Kamil Kita MOSM Tychy 3 4 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 4 0
241. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 4 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 4 0
242. Kacper Indyk MKS Dąbrowa Górnicza II 2 4 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0
243. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 5 3 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 3 0
244. Antoni Viscardi MOSM Tychy 2 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3 0
245. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 3 3 0 0 0 0 0 8 0 0 0 3 0
246. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 4 3 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 3 0
247. Mateusz Idzikowski AZS Częstochowa 3 3 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 4 0
248. Patryk Majstrak UKS Junior Basket Katowice 4 2 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
249. Adrian Żurowiec Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
250. Patryk Brzegowy Żorska Akademia Koszykówki 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
251. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 4 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
252. Mateusz Włodarczyk Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
253. Adam Kosiński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
254. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 2 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
255. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 3 2 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
256. Piotr Wasik UKS Junior Basket Katowice 4 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
257. Jakub Żychowicz MCKS Czeladź 3 2 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
258. Damian Orynek MKS Dąbrowa Górnicza I 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
259. Konrad Sok UKS MOSM Bytom II 2 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
260. Mikołaj Łysak AZS Częstochowa 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
261. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 6 2 6 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
262. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 3 2 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 2 0
263. KRZYSZTOF MAJKA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 1 2 1 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0
264. Mirosław Franczak MOSM Tychy 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
265. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 4 1 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 0
266. Mikołaj Grocholewski KKS Tarnowskie Góry 3 1 3 0 0 0 0 0 5 0 0 0 1 0
267. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 3 1 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
268. Robert Krząkała KS Pogoń Ruda Śląska 4 1 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 1 0
269. SZYMON MAZUR UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
270. JAKUB GAŁADYK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
271. Wojciech Powroźnik Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
272. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 4 0 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273. Olaf Patucha MCKiS Jaworzno II 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
274. Kacper Sułowski MCKS Czeladź 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
275. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 6 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
276. Filip Dobosik AZS Częstochowa 1 0 1 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
277. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
278. Patryk Torchała Żorska Akademia Koszykówki 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
279. Bartosz Ogiński UKS MOSM Bytom II 3 0 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0
280. ADAM KOŹMIŃSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
281. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 4 0 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
282. Daniel Romano AZS Częstochowa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
283. Karol Żesławski Żorska Akademia Koszykówki 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
284. Jakub Dziedzic MCKS Czeladź 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
285. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 3 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
286. Łukasz Mijas Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
287. Bartosz Schwarz KKS Tarnowskie Góry 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
288. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 4 0 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
289. ALAN BARAŃSKI UKS Junior Basket Katowice 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
290. Mateusz Walczuk Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
291. Jakub Dudek MKS Dąbrowa Górnicza II 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
292. Jakub Żmija MCKiS Jaworzno II 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
293. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno II 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
294. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 5 0 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
295. Kacper Światłowski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
296. Kamil Królikowski MKKS Rybnik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
297. Natan Ochęduszko Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 3 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
298. MIkołaj Kisiała DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0 3 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0
299. Michał Lewandowski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
300. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
301. Karol Piotrowski MKKS Rybnik 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
302. Eryk Grządziel Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL