Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Przechwyty suma Przechwyty śr
1. Kacper Majewski MKKS Rybnik 11 0.00
2. Filip Kłoda Stela Cieszyn 11 0.00
3. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 12 0.00
4. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 11 0.00
5. Szymon Mól Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0.00
6. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 12 0.00
7. Filip Wspaniały MOSM Tychy 10 0.00
8. Maciej Golda MKKS Rybnik 8 0.00
9. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 0.00
10. Michał Osowicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00
11. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 10 0.00
12. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 8 0.00
13. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 13 0.00
14. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 8 0.00
15. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 0.00
16. Kacper Biesiadecki MOSM Tychy 7 0.00
17. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 13 0.00
18. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 0.00
19. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 13 0.00
20. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 12 0.00
21. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0.00
22. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
23. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00
24. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 14 0.00
25. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0.00
26. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00
27. Kacper Borus Stela Cieszyn 7 0.00
28. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 11 0.00
29. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 9 0.00
30. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
31. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 15 0.00
32. Konrad Sok UKS MOSM Bytom II 7 0.00
33. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 0.00
34. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 13 0.00
35. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 0.00
36. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 13 0.00
37. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 0.00
38. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 11 0.00
39. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0.00
40. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 10 0.00
41. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
42. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 0.00
43. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 12 0.00
44. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 11 0.00
45. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
46. Borys Macura Stela Cieszyn 7 0.00
47. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 12 0.00
48. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 15 0.00
49. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 13 0.00
50. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 10 0.00
51. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 15 0.00
52. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 11 0.00
53. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
54. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0.00
55. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 14 0.00
56. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 11 0.00
57. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
58. Oliwier Gęborski Stela Cieszyn 6 0.00
59. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0.00
60. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 11 0.00
61. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 14 0.00
62. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 9 0.00
63. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 13 0.00
64. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 12 0.00
65. Artur DANIELAK MOSM Tychy 13 0.00
66. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0.00
67. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
68. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
69. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 10 0.00
70. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 7 0.00
71. Kamil Konopka UKS Junior Basket Katowice 6 0.00
72. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 7 0.00
73. Jakub Dudek MKKS Rybnik 12 0.00
74. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 0.00
75. Krzysztof Machała MOSM Tychy 9 0.00
76. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 13 0.00
77. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 0.00
78. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 14 0.00
79. Antoni Viscardi MOSM Tychy 8 0.00
80. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 9 0.00
81. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 10 0.00
82. Patryk Prasałek MOSM Tychy 13 0.00
83. Damian Hofman UKS MOSM Bytom I 8 0.00
84. Kacper Juras Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 0.00
85. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 7 0.00
86. Kacper Grabski AZS Częstochowa 13 0.00
87. Jakub Król MCKS Czeladź 11 0.00
88. JAKUB KAIZIK UKS Junior Basket Katowice 6 0.00
89. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 8 0.00
90. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
91. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 13 0.00
92. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 11 0.00
93. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 13 0.00
94. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 12 0.00
95. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0.00
96. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
97. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 9 0.00
98. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00
99. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 10 0.00
100. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 11 0.00
101. Kacper Lech MKKS Rybnik 11 0.00
102. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0.00
103. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 11 0.00
104. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 10 0.00
105. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 15 0.00
106. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 9 0.00
107. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0.00
108. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0.00
109. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00
110. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 0.00
111. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 14 0.00
112. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 9 0.00
113. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 0.00
114. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 12 0.00
115. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 9 0.00
116. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 10 0.00
117. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 13 0.00
118. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 11 0.00
119. Filip Szuliński MCKS Czeladź 11 0.00
120. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 14 0.00
121. Kajetan Grela MCKS Czeladź 14 0.00
122. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 7 0.00
123. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 14 0.00
124. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 7 0.00
125. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 12 0.00
126. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 14 0.00
127. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00
128. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 11 0.00
129. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 9 0.00
130. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0.00
131. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 12 0.00
132. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 9 0.00
133. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 9 0.00
134. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00
135. Piotr Wasik UKS Junior Basket Katowice 6 0.00
136. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
137. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 13 0.00
138. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 0.00
139. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 0.00
140. Maciej Salita AZS Częstochowa 9 0.00
141. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 13 0.00
142. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00
143. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 0.00
144. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 13 0.00
145. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 12 0.00
146. Damian Urbański MCKS Czeladź 15 0.00
147. Natan Ochęduszko Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00
148. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 13 0.00
149. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
150. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 14 0.00
151. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 14 0.00
152. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0.00
153. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 10 0.00
154. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 14 0.00
155. Filip Hadam MOSM Tychy 12 0.00
156. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 0.00
157. Filip Wrazidło Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
158. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 0.00
159. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0.00
160. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 7 0.00
161. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0.00
162. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 12 0.00
163. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 13 0.00
164. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 10 0.00
165. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 9 0.00
166. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 12 0.00
167. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 12 0.00
168. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 15 0.00
169. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 10 0.00
170. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0.00
171. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
172. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 9 0.00
173. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0.00
174. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 12 0.00
175. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 12 0.00
176. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 11 0.00
177. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 8 0.00
178. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 11 0.00
179. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 10 0.00
180. Igor Legierski MKKS Rybnik 11 0.00
181. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0.00
182. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 10 0.00
183. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 14 0.00
184. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 11 0.00
185. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 11 0.00
186. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 13 0.00
187. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 10 0.00
188. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
189. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 8 0.00
190. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 14 0.00
191. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0.00
192. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 11 0.00
193. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 8 0.00
194. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
195. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 0.00
196. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
197. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 10 0.00
198. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 11 0.00
199. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 0.00
200. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 14 0.00
201. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 0.00
202. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 11 0.00
203. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 14 0.00
204. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 15 0.00
205. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno II 7 0.00
206. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 11 0.00
207. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00
208. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00
209. Jakub Donocik Stela Cieszyn 10 0.00
210. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 15 0.00
211. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 10 0.00
212. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 12 0.00
213. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 15 0.00
214. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
215. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 13 0.00
216. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 13 0.00
217. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00
218. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 13 0.00
219. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 14 0.00
220. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 10 0.00
221. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 6 0.00
222. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 11 0.00
223. Maciej Gidek MCKS Czeladź 14 0.00
224. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00
225. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 8 0.00
226. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0.00
227. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 11 0.00
228. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 7 0.00
229. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 12 0.00
230. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 14 0.00
231. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 0.00
232. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0.00
233. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 15 0.00
234. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 10 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL