Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Maciej Gidek MCKS Czeladź 14 424 30.29
2. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 11 344 31.27
3. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 15 341 22.73
4. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 13 334 25.69
5. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 13 321 24.69
6. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 11 314 28.55
7. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 14 310 22.14
8. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 15 302 20.13
9. Damian Urbański MCKS Czeladź 15 294 19.60
10. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 13 270 20.77
11. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 263 17.53
12. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 12 260 21.67
13. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 14 251 17.93
14. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 14 245 17.50
15. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 13 230 17.69
16. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 12 227 18.92
17. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 14 219 15.64
18. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 216 21.60
19. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 15 215 14.33
20. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 14 215 15.36
21. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 214 16.46
22. Artur DANIELAK MOSM Tychy 13 205 15.77
23. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 13 202 15.54
24. Kacper Majewski MKKS Rybnik 11 201 18.27
25. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 14 201 14.36
26. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 199 14.21
27. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 13 197 15.15
28. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 12 195 16.25
29. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 13 194 14.92
30. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 194 16.17
31. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 191 12.73
32. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 14 186 13.29
33. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 185 16.82
34. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 10 182 18.20
35. Jakub Donocik Stela Cieszyn 11 176 16.00
36. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 12 174 14.50
37. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 11 171 15.55
38. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 13 171 13.15
39. Kajetan Grela MCKS Czeladź 14 166 11.86
40. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 11 166 15.09
41. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 10 163 16.30
42. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 10 163 16.30
43. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 12 159 13.25
44. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 10 157 15.70
45. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 11 154 14.00
46. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 154 11.00
47. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 9 154 17.11
48. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 10 151 15.10
49. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 13 151 11.62
50. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 9 151 16.78
51. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 11 150 13.64
52. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 147 14.70
53. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 9 146 16.22
54. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 11 146 13.27
55. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 14 137 9.79
56. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 136 13.60
57. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 12 135 11.25
58. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 134 11.17
59. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 14 129 9.21
60. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 13 126 9.69
61. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 12 121 10.08
62. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 14 118 8.43
63. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 14 117 8.36
64. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 116 7.73
65. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 10 115 11.50
66. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 10 115 11.50
67. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 12 115 9.58
68. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 109 10.90
69. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 106 9.64
70. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 9 106 11.78
71. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 15 106 7.07
72. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 104 10.40
73. Filip Hadam MOSM Tychy 12 102 8.50
74. Jakub Dudek MKKS Rybnik 12 101 8.42
75. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 101 10.10
76. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 13 98 7.54
77. Filip Kłoda Stela Cieszyn 12 96 8.00
78. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 10 96 9.60
79. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 11 95 8.64
80. Filip Wspaniały MOSM Tychy 10 94 9.40
81. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 94 13.43
82. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 93 9.30
83. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 15 93 6.20
84. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 12 91 7.58
85. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 15 91 6.07
86. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 90 7.50
87. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 14 88 6.29
88. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 11 88 8.00
89. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 86 7.17
90. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 12 85 7.08
91. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 15 84 5.60
92. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 83 6.38
93. Igor Legierski MKKS Rybnik 11 83 7.55
94. Kacper Lech MKKS Rybnik 11 81 7.36
95. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 12 81 6.75
96. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 9 80 8.89
97. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 12 79 6.58
98. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 12 79 6.58
99. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 12 79 6.58
100. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 13 78 6.00
101. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 13 77 5.92
102. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 76 5.85
103. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 10 75 7.50
104. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 12 72 6.00
105. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 9 71 7.89
106. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 13 71 5.46
107. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 70 7.00
108. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 13 70 5.38
109. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 12 70 5.83
110. Patryk Prasałek MOSM Tychy 13 68 5.23
111. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 10 68 6.80
112. Kacper Borus Stela Cieszyn 8 67 8.38
113. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 11 65 5.91
114. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 65 5.91
115. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 15 65 4.33
116. Jakub Król MCKS Czeladź 11 65 5.91
117. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 9 65 7.22
118. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 65 6.50
119. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 63 4.20
120. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 14 61 4.36
121. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 61 4.36
122. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 15 61 4.07
123. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 59 4.92
124. Filip Szuliński MCKS Czeladź 11 59 5.36
125. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 11 57 5.18
126. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 12 57 4.75
127. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 12 56 4.67
128. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 11 54 4.91
129. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 15 54 3.60
130. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 53 4.08
131. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 7 53 7.57
132. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 11 52 4.73
133. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 11 51 4.64
134. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 50 4.55
135. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 49 5.44
136. Damian Hofman UKS MOSM Bytom I 8 48 6.00
137. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 10 48 4.80
138. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 11 47 4.27
139. Kacper Grabski AZS Częstochowa 13 46 3.54
140. Szymon Mól Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 45 6.43
141. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 8 45 5.63
142. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 45 3.00
143. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 12 45 3.75
144. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 13 44 3.38
145. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 10 43 4.30
146. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 15 42 2.80
147. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 11 42 3.82
148. Michał Osowicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 41 5.86
149. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 11 41 3.73
150. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 41 4.56
151. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 11 40 3.64
152. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 8 40 5.00
153. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 15 38 2.53
154. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 14 38 2.71
155. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 10 37 3.70
156. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 9 36 4.00
157. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 7 35 5.00
158. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 34 3.09
159. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 10 33 3.30
160. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 32 2.91
161. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 31 3.10
162. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 11 31 2.82
163. Maciej Salita AZS Częstochowa 9 31 3.44
164. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 10 30 3.00
165. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 8 29 3.63
166. Krzysztof Machała MOSM Tychy 9 29 3.22
167. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 11 29 2.64
168. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 14 28 2.00
169. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 28 1.87
170. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 8 28 3.50
171. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 27 3.38
172. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 10 26 2.60
173. Kacper Juras Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 6 26 4.33
174. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 25 2.27
175. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 15 25 1.67
176. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 8 24 3.00
177. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 11 23 2.09
178. Filip Wrazidło Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 23 3.83
179. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 12 22 1.83
180. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 9 22 2.44
181. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 12 22 1.83
182. JAKUB KAIZIK UKS Junior Basket Katowice 6 21 3.50
183. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 20 3.33
184. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 13 20 1.54
185. Kacper Biesiadecki MOSM Tychy 7 19 2.71
186. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 8 19 2.38
187. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 11 18 1.64
188. Maciej Golda MKKS Rybnik 8 17 2.13
189. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 10 17 1.70
190. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 17 1.31
191. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 16 1.78
192. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 12 16 1.33
193. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 7 16 2.29
194. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 11 16 1.45
195. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 14 1.40
196. Konrad Sok UKS MOSM Bytom II 7 14 2.00
197. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 15 14 0.93
198. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 11 14 1.27
199. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 13 1.08
200. Borys Macura Stela Cieszyn 7 13 1.86
201. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 12 13 1.08
202. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 14 13 0.93
203. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 10 13 1.30
204. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 9 12 1.33
205. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 12 2.00
206. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 11 1.83
207. Antoni Viscardi MOSM Tychy 8 11 1.38
208. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 9 11 1.22
209. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 10 1.00
210. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 7 10 1.43
211. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 9 1.29
212. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 6 9 1.50
213. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 9 8 0.89
214. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 8 1.00
215. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 10 8 0.80
216. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 8 0.80
217. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 8 0.80
218. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 7 8 1.14
219. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 8 7 0.88
220. Kamil Konopka UKS Junior Basket Katowice 6 6 1.00
221. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 13 6 0.46
222. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 5 0.83
223. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 4 0.67
224. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 6 4 0.67
225. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 3 0.43
226. Piotr Wasik UKS Junior Basket Katowice 6 2 0.33
227. Natan Ochęduszko Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 2 0.29
228. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno II 7 2 0.29
229. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 11 1 0.09
230. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 7 1 0.14
231. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 7 0 0.00
232. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 9 0 0.00
233. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 8 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL