Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Straty suma Straty śr.
1. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 4 0.00
2. Kacper Majewski MKKS Rybnik 4 0.00
3. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
4. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 5 0.00
5. Michał Osowicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00
6. Filip Wspaniały MOSM Tychy 4 0.00
7. Oliwier Gęborski Stela Cieszyn 3 0.00
8. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
9. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 5 0.00
10. SZYMON MAZUR UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 0.00
11. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 4 0.00
12. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00
13. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 5 0.00
14. Kacper Biesiadecki MOSM Tychy 4 0.00
15. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00
16. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 7 0.00
17. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 0.00
18. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 6 0.00
19. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
20. Patryk Majstrak UKS Junior Basket Katowice 4 0.00
21. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
22. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 4 0.00
23. Oliwier Jędrzejas MCKiS Jaworzno I 4 0.00
24. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00
25. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00
26. Maksymilian Budziński-Lipka Stela Cieszyn 4 0.00
27. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
28. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
29. Kacper Borus Stela Cieszyn 3 0.00
30. Kamil Kita MOSM Tychy 3 0.00
31. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 6 0.00
32. Filip Szuliński MCKS Czeladź 5 0.00
33. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00
34. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
35. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 6 0.00
36. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
37. Robert Krząkała KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00
38. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00
39. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
40. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 6 0.00
41. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00
42. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 0.00
43. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00
44. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 5 0.00
45. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00
46. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
47. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
48. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 6 0.00
49. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
50. Maciej Gajda UKS Junior Basket Katowice 5 0.00
51. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 5 0.00
52. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 4 0.00
53. Filip Kłoda Stela Cieszyn 4 0.00
54. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 5 0.00
55. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
56. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
57. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 7 0.00
58. Kacper Grabski AZS Częstochowa 6 0.00
59. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 5 0.00
60. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 4 0.00
61. Kamil Kurzyca KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 0.00
62. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
63. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 4 0.00
64. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 7 0.00
65. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 5 0.00
66. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00
67. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 6 0.00
68. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
69. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
70. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00
71. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00
72. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 6 0.00
73. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 7 0.00
74. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
75. Artur DANIELAK MOSM Tychy 6 0.00
76. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 4 0.00
77. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
78. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 0.00
79. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00
80. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 4 0.00
81. Kamil Konopka UKS Junior Basket Katowice 3 0.00
82. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00
83. Jakub Dudek MKKS Rybnik 6 0.00
84. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 7 0.00
85. Krzysztof Machała MOSM Tychy 4 0.00
86. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
87. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno I 3 0.00
88. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 6 0.00
89. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00
90. Szymon Misik MOSM Tychy 4 0.00
91. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 5 0.00
92. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 5 0.00
93. Damian Hofman UKS MOSM Bytom I 6 0.00
94. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
95. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 4 0.00
96. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0.00
97. Jakub Król MCKS Czeladź 4 0.00
98. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
99. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
100. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 7 0.00
101. Michał Lewandowski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0.00
102. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 6 0.00
103. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 6 0.00
104. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 6 0.00
105. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
106. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 0.00
107. Marcel Gajdemski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0.00
108. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 7 0.00
109. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 3 0.00
110. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 3 0.00
111. Kacper Lech MKKS Rybnik 6 0.00
112. MIkołaj Kisiała DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00
113. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 6 0.00
114. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00
115. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 5 0.00
116. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 5 0.00
117. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00
118. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
119. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
120. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 5 0.00
121. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 6 0.00
122. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 5 0.00
123. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
124. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 5 0.00
125. Igor Legierski MKKS Rybnik 5 0.00
126. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 6 0.00
127. Kacper Szwenk MCKS Czeladź 4 0.00
128. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00
129. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00
130. Kajetan Grela MCKS Czeladź 7 0.00
131. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 5 0.00
132. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00
133. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 0.00
134. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
135. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00
136. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 0.00
137. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 4 0.00
138. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
139. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00
140. Szymon Stachura KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0.00
141. Mikołaj Grocholewski KKS Tarnowskie Góry 3 0.00
142. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 6 0.00
143. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 5 0.00
144. Piotr Wasik UKS Junior Basket Katowice 4 0.00
145. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00
146. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 7 0.00
147. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 4 0.00
148. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00
149. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
150. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00
151. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 6 0.00
152. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 6 0.00
153. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
154. Damian Urbański MCKS Czeladź 7 0.00
155. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 6 0.00
156. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 6 0.00
157. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00
158. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
159. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0.00
160. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00
161. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 0.00
162. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 6 0.00
163. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00
164. Filip Hadam MOSM Tychy 5 0.00
165. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 7 0.00
166. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00
167. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
168. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
169. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 6 0.00
170. Mikołaj Nowak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00
171. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 3 0.00
172. Maciej Salita AZS Częstochowa 5 0.00
173. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 5 0.00
174. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
175. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
176. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 6 0.00
177. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 7 0.00
178. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00
179. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 3 0.00
180. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
181. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 5 0.00
182. Patryk Prasałek MOSM Tychy 6 0.00
183. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 6 0.00
184. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 4 0.00
185. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 6 0.00
186. Maciej Golda MKKS Rybnik 4 0.00
187. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00
188. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
189. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00
190. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00
191. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00
192. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00
193. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 6 0.00
194. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 5 0.00
195. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
196. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00
197. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0.00
198. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 6 0.00
199. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00
200. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 5 0.00
201. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00
202. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
203. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00
204. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
205. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
206. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
207. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 5 0.00
208. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
209. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00
210. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 7 0.00
211. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 7 0.00
212. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
213. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 6 0.00
214. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00
215. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 6 0.00
216. Jakub Donocik Stela Cieszyn 4 0.00
217. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00
218. ADAM KOŹMIŃSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 0.00
219. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 7 0.00
220. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 7 0.00
221. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00
222. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
223. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00
224. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00
225. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 4 0.00
226. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 5 0.00
227. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 7 0.00
228. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00
229. Maciej Gidek MCKS Czeladź 7 0.00
230. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 6 0.00
231. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 5 0.00
232. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00
233. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
234. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 0.00
235. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
236. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 3 0.00
237. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00
238. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 3 0.00
239. Samuel Chybowski AZS Częstochowa 4 0.00
240. Bartosz Ogiński UKS MOSM Bytom II 3 0.00
241. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 6 0.00
242. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 0.00
243. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 7 0.00
244. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00
245. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 6 0.00
246. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 5 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL