Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz Obraz Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Maksymilian Budziński-Lipka Stela Cieszyn 4 0.00 0.00 0.00
2. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0.00 0.00
3. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 4 0.00 0.00 0.00
4. Filip Wspaniały MOSM Tychy 4 0.00 0.00 0.00
5. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0.00 0.00
6. Oliwier Jędrzejas MCKiS Jaworzno I 4 0.00 0.00 0.00
7. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0.00 0.00
8. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00 0.00 0.00
9. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 6 0.00 0.00 0.00
10. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 7 0.00 0.00 0.00
11. Maciej Gidek MCKS Czeladź 7 0.00 0.00 0.00
12. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 4 0.00 0.00 0.00
13. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00 0.00 0.00
14. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
15. Patryk Prasałek MOSM Tychy 6 0.00 0.00 0.00
16. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
17. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0.00 0.00
18. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 6 0.00 0.00 0.00
19. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 5 0.00 0.00 0.00
20. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0.00 0.00
21. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0.00 0.00
22. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 7 0.00 0.00 0.00
23. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
24. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0.00 0.00
25. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00 0.00 0.00
26. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00 0.00 0.00
27. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 6 0.00 0.00 0.00
28. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00 0.00 0.00
29. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0.00 0.00
30. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 3 0.00 0.00 0.00
31. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 5 0.00 0.00 0.00
32. Igor Legierski MKKS Rybnik 5 0.00 0.00 0.00
33. Kajetan Grela MCKS Czeladź 7 0.00 0.00 0.00
34. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
35. Szymon Stachura KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0.00 0.00 0.00
36. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 4 0.00 0.00 0.00
37. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 5 0.00 0.00 0.00
38. Damian Hofman UKS MOSM Bytom I 6 0.00 0.00 0.00
39. Jakub Król MCKS Czeladź 4 0.00 0.00 0.00
40. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0.00 0.00
41. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0.00 0.00
42. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 3 0.00 0.00 0.00
43. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 5 0.00 0.00 0.00
44. MIkołaj Kisiała DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00 0.00 0.00
45. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 7 0.00 0.00 0.00
46. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 6 0.00 0.00 0.00
47. Artur DANIELAK MOSM Tychy 6 0.00 0.00 0.00
48. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00 0.00 0.00
49. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00 0.00 0.00
50. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
51. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00 0.00 0.00
52. Filip Kłoda Stela Cieszyn 4 0.00 0.00 0.00
53. Kamil Kita MOSM Tychy 3 0.00 0.00 0.00
54. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
55. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0.00 0.00
56. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 5 0.00 0.00 0.00
57. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 6 0.00 0.00 0.00
58. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0.00 0.00
59. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0.00 0.00
60. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 7 0.00 0.00 0.00
61. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00 0.00 0.00
62. Kacper Majewski MKKS Rybnik 4 0.00 0.00 0.00
63. Michał Osowicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00 0.00 0.00
64. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0.00 0.00
65. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 7 0.00 0.00 0.00
66. Patryk Majstrak UKS Junior Basket Katowice 4 0.00 0.00 0.00
67. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
68. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0.00 0.00
69. Jakub Donocik Stela Cieszyn 4 0.00 0.00 0.00
70. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00 0.00 0.00
71. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 5 0.00 0.00 0.00
72. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 0.00 0.00 0.00
73. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 6 0.00 0.00 0.00
74. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 3 0.00 0.00 0.00
75. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 6 0.00 0.00 0.00
76. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 6 0.00 0.00 0.00
77. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 6 0.00 0.00 0.00
78. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0.00 0.00
79. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0.00 0.00
80. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00 0.00 0.00
81. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 5 0.00 0.00 0.00
82. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00 0.00 0.00
83. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 7 0.00 0.00 0.00
84. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00 0.00 0.00
85. Damian Urbański MCKS Czeladź 7 0.00 0.00 0.00
86. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00 0.00 0.00
87. Filip Hadam MOSM Tychy 5 0.00 0.00 0.00
88. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 0.00 0.00 0.00
89. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00 0.00 0.00
90. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
91. Mikołaj Nowak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 0.00 0.00 0.00
92. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00 0.00 0.00
93. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 6 0.00 0.00 0.00
94. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0.00 0.00
95. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0.00 0.00
96. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0.00 0.00
97. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 5 0.00 0.00 0.00
98. Mikołaj Grocholewski KKS Tarnowskie Góry 3 0.00 0.00 0.00
99. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 7 0.00 0.00 0.00
100. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 6 0.00 0.00 0.00
101. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
102. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 7 0.00 0.00 0.00
103. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 6 0.00 0.00 0.00
104. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 3 0.00 0.00 0.00
105. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 0.00 0.00 0.00
106. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 6 0.00 0.00 0.00
107. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
108. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 4 0.00 0.00 0.00
109. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
110. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 5 0.00 0.00 0.00
111. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 6 0.00 0.00 0.00
112. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 4 0.00 0.00 0.00
113. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 4 0.00 0.00 0.00
114. Jakub Dudek MKKS Rybnik 6 0.00 0.00 0.00
115. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0.00 0.00
116. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 6 0.00 0.00 0.00
117. Kacper Grabski AZS Częstochowa 6 0.00 0.00 0.00
118. Robert Krząkała KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00 0.00 0.00
119. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0.00 0.00
120. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00 0.00 0.00
121. Maciej Gajda UKS Junior Basket Katowice 5 0.00 0.00 0.00
122. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00 0.00 0.00
123. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 5 0.00 0.00 0.00
124. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
125. Oliwier Gęborski Stela Cieszyn 3 0.00 0.00 0.00
126. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 5 0.00 0.00 0.00
127. SZYMON MAZUR UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 0.00 0.00 0.00
128. Kacper Biesiadecki MOSM Tychy 4 0.00 0.00 0.00
129. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
130. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 0.00 0.00 0.00
131. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
132. Samuel Chybowski AZS Częstochowa 4 0.00 0.00 0.00
133. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 6 0.00 0.00 0.00
134. ADAM KOŹMIŃSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 0.00 0.00 0.00
135. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00 0.00 0.00
136. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00 0.00 0.00
137. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 7 0.00 0.00 0.00
138. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00 0.00 0.00
139. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0.00 0.00
140. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0.00 0.00
141. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 0.00 0.00 0.00
142. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
143. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00 0.00 0.00
144. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00 0.00 0.00
145. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0.00 0.00
146. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00 0.00 0.00
147. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0.00 0.00
148. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 7 0.00 0.00 0.00
149. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00 0.00 0.00
150. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 5 0.00 0.00 0.00
151. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 6 0.00 0.00 0.00
152. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
153. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 6 0.00 0.00 0.00
154. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 6 0.00 0.00 0.00
155. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
156. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 7 0.00 0.00 0.00
157. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 3 0.00 0.00 0.00
158. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0.00 0.00
159. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 4 0.00 0.00 0.00
160. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0.00 0.00
161. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0.00 0.00
162. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 0.00 0.00 0.00
163. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 6 0.00 0.00 0.00
164. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00 0.00 0.00
165. Piotr Wasik UKS Junior Basket Katowice 4 0.00 0.00 0.00
166. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 5 0.00 0.00 0.00
167. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 4 0.00 0.00 0.00
168. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 6 0.00 0.00 0.00
169. Marcel Gajdemski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0.00 0.00 0.00
170. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
171. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 0.00 0.00 0.00
172. Szymon Misik MOSM Tychy 4 0.00 0.00 0.00
173. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
174. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
175. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 7 0.00 0.00 0.00
176. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0.00 0.00
177. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0.00 0.00
178. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno I 3 0.00 0.00 0.00
179. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 7 0.00 0.00 0.00
180. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 5 0.00 0.00 0.00
181. Filip Szuliński MCKS Czeladź 5 0.00 0.00 0.00
182. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 0.00 0.00 0.00
183. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
184. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 5 0.00 0.00 0.00
185. Kacper Borus Stela Cieszyn 3 0.00 0.00 0.00
186. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
187. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
188. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 4 0.00 0.00 0.00
189. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0.00 0.00
190. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 6 0.00 0.00 0.00
191. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 4 0.00 0.00 0.00
192. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 7 0.00 0.00 0.00
193. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 7 0.00 0.00 0.00
194. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0.00 0.00
195. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 0.00 0.00 0.00
196. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 3 0.00 0.00 0.00
197. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00 0.00 0.00
198. Bartosz Ogiński UKS MOSM Bytom II 3 0.00 0.00 0.00
199. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 5 0.00 0.00 0.00
200. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00 0.00 0.00
201. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 4 0.00 0.00 0.00
202. Maciej Golda MKKS Rybnik 4 0.00 0.00 0.00
203. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 6 0.00 0.00 0.00
204. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00 0.00 0.00
205. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 0.00 0.00 0.00
206. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
207. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 0.00 0.00 0.00
208. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
209. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 6 0.00 0.00 0.00
210. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
211. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 6 0.00 0.00 0.00
212. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0.00 0.00 0.00
213. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 6 0.00 0.00 0.00
214. Maciej Salita AZS Częstochowa 5 0.00 0.00 0.00
215. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
216. Kacper Szwenk MCKS Czeladź 4 0.00 0.00 0.00
217. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 0.00 0.00 0.00
218. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 0.00 0.00 0.00
219. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00 0.00 0.00
220. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
221. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 5 0.00 0.00 0.00
222. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
223. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0.00 0.00 0.00
224. Michał Lewandowski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0.00 0.00 0.00
225. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 7 0.00 0.00 0.00
226. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 6 0.00 0.00 0.00
227. Kacper Lech MKKS Rybnik 6 0.00 0.00 0.00
228. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 5 0.00 0.00 0.00
229. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 5 0.00 0.00 0.00
230. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 6 0.00 0.00 0.00
231. Kamil Kurzyca KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 0.00 0.00 0.00
232. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 4 0.00 0.00 0.00
233. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 0.00 0.00 0.00
234. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
235. Kamil Konopka UKS Junior Basket Katowice 3 0.00 0.00 0.00
236. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 0.00 0.00 0.00
237. Krzysztof Machała MOSM Tychy 4 0.00 0.00 0.00
238. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 5 0.00 0.00 0.00
239. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 0.00 0.00 0.00
240. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
241. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 6 0.00 0.00 0.00
242. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00 0.00 0.00
243. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00 0.00 0.00
244. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 0.00 0.00 0.00
245. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 6 0.00 0.00 0.00
246. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 4 0.00 0.00 0.00
Obraz Obraz Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz Obraz Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL