Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz Obraz Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 5 173 34.60
2. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 5 151 30.20
3. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 5 138 27.60
4. Maciej Gidek MCKS Czeladź 7 185 26.43
5. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 124 24.80
6. Jakub Donocik Stela Cieszyn 4 93 23.25
7. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 8 183 22.88
8. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 182 22.75
9. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 113 22.60
10. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 6 134 22.33
11. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 6 134 22.33
12. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 131 21.83
13. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 7 143 20.43
14. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 6 120 20.00
15. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 6 120 20.00
16. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 6 119 19.83
17. Artur DANIELAK MOSM Tychy 6 113 18.83
18. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 4 75 18.75
19. Damian Urbański MCKS Czeladź 7 131 18.71
20. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 6 110 18.33
21. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 6 109 18.17
22. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 90 18.00
23. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 108 18.00
24. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 8 141 17.63
25. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 5 84 16.80
26. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 5 83 16.60
27. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 7 116 16.57
28. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 7 115 16.43
29. Kacper Majewski MKKS Rybnik 4 65 16.25
30. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 97 16.17
31. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 7 113 16.14
32. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 6 95 15.83
33. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 6 95 15.83
34. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 6 92 15.33
35. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 76 15.20
36. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 7 106 15.14
37. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 75 15.00
38. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 44 14.67
39. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 71 14.20
40. Kacper Borus Stela Cieszyn 3 42 14.00
41. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 5 70 14.00
42. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 7 97 13.86
43. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 6 83 13.83
44. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 5 69 13.80
45. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 4 53 13.25
46. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 5 64 12.80
47. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 6 76 12.67
48. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 6 76 12.67
49. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 63 12.60
50. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 75 12.50
51. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 5 61 12.20
52. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 6 73 12.17
53. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 4 48 12.00
54. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 5 60 12.00
55. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 3 36 12.00
56. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 4 48 12.00
57. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 71 11.83
58. Jakub Dudek MKKS Rybnik 6 71 11.83
59. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 6 71 11.83
60. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 5 59 11.80
61. Filip Kłoda Stela Cieszyn 4 47 11.75
62. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 70 11.67
63. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 35 11.67
64. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 8 91 11.38
65. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 79 11.29
66. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 5 56 11.20
67. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 89 11.13
68. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 6 63 10.50
69. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 7 73 10.43
70. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 62 10.33
71. Kacper Lech MKKS Rybnik 6 61 10.17
72. Filip Wspaniały MOSM Tychy 4 40 10.00
73. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 5 50 10.00
74. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 5 50 10.00
75. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 6 59 9.83
76. Kajetan Grela MCKS Czeladź 7 68 9.71
77. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 68 9.71
78. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 5 47 9.40
79. Filip Hadam MOSM Tychy 5 44 8.80
80. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 5 44 8.80
81. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 7 61 8.71
82. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 52 8.67
83. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 6 51 8.50
84. Igor Legierski MKKS Rybnik 5 42 8.40
85. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 4 33 8.25
86. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 5 41 8.20
87. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 7 56 8.00
88. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 5 40 8.00
89. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 5 39 7.80
90. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 6 46 7.67
91. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 46 7.67
92. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 3 23 7.67
93. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 46 7.67
94. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 5 38 7.60
95. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 6 45 7.50
96. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 7 52 7.43
97. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 6 44 7.33
98. Damian Hofman UKS MOSM Bytom I 6 44 7.33
99. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 6 44 7.33
100. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 36 7.20
101. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 36 7.20
102. Patryk Prasałek MOSM Tychy 6 43 7.17
103. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 7 48 6.86
104. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 6 41 6.83
105. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 6 41 6.83
106. Oliwier Gęborski Stela Cieszyn 3 20 6.67
107. Michał Osowicki Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 39 6.50
108. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 6 38 6.33
109. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 7 44 6.29
110. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 31 6.20
111. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 30 6.00
112. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 35 5.83
113. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 6 35 5.83
114. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 5 29 5.80
115. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 29 5.80
116. Jakub Król MCKS Czeladź 4 23 5.75
117. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 23 5.75
118. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 8 46 5.75
119. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 6 33 5.50
120. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 38 5.43
121. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 5 27 5.40
122. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 6 32 5.33
123. Oliwier Jędrzejas MCKiS Jaworzno I 4 21 5.25
124. Szymon Stachura KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 21 5.25
125. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 26 5.20
126. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 31 5.17
127. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 7 36 5.14
128. Filip Szuliński MCKS Czeladź 5 25 5.00
129. Maciej Beszczyński AZS Częstochowa 6 28 4.67
130. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 28 4.67
131. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 37 4.63
132. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 23 4.60
133. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 5 23 4.60
134. Maksymilian Budziński-Lipka Stela Cieszyn 4 18 4.50
135. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 4 18 4.50
136. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 5 22 4.40
137. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 22 4.40
138. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 5 22 4.40
139. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 26 4.33
140. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 30 4.29
141. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 4 17 4.25
142. Kacper Szwenk MCKS Czeladź 4 17 4.25
143. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 8 34 4.25
144. Maciej Gajda UKS Junior Basket Katowice 5 21 4.20
145. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 6 25 4.17
146. Kacper Niemczyk MCKiS Jaworzno I 3 12 4.00
147. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 23 3.83
148. Kacper Biesiadecki MOSM Tychy 4 15 3.75
149. Maciej Golda MKKS Rybnik 4 15 3.75
150. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 7 26 3.71
151. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 7 26 3.71
152. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 22 3.67
153. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 5 18 3.60
154. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 18 3.60
155. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 7 25 3.57
156. Krzysztof Machała MOSM Tychy 4 14 3.50
157. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 8 28 3.50
158. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 21 3.50
159. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 6 21 3.50
160. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 5 17 3.40
161. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 17 3.40
162. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 17 3.40
163. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 3 10 3.33
164. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 6 20 3.33
165. Kacper Grabski AZS Częstochowa 6 19 3.17
166. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 7 21 3.00
167. Marcel Gajdemski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 4 12 3.00
168. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 4 12 3.00
169. Maciej Salita AZS Częstochowa 5 15 3.00
170. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 5 14 2.80
171. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 5 14 2.80
172. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 7 19 2.71
173. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 16 2.67
174. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 6 16 2.67
175. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 6 16 2.67
176. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 6 16 2.67
177. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 5 13 2.60
178. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 10 2.50
179. Kamil Kurzyca KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 3 7 2.33
180. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 7 2.33
181. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 14 2.33
182. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 7 16 2.29
183. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 4 9 2.25
184. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 5 11 2.20
185. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 4 8 2.00
186. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 6 12 2.00
187. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 6 12 2.00
188. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 10 2.00
189. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 6 2.00
190. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 12 2.00
191. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 10 2.00
192. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 3 6 2.00
193. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 6 11 1.83
194. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 4 7 1.75
195. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 7 12 1.71
196. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 10 1.67
197. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 6 10 1.67
198. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 5 8 1.60
199. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 9 1.50
200. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 6 9 1.50
201. Samuel Chybowski AZS Częstochowa 4 6 1.50
202. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 7 10 1.43
203. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 5 7 1.40
204. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 8 11 1.38
205. Kamil Kita MOSM Tychy 3 4 1.33
206. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 6 8 1.33
207. Kamil Konopka UKS Junior Basket Katowice 3 4 1.33
208. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 6 8 1.33
209. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 6 8 1.33
210. Mikołaj Nowak Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 4 5 1.25
211. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 5 6 1.20
212. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 6 7 1.17
213. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 6 7 1.17
214. Wojciech Sadlik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 3 1.00
215. Szymon Misik MOSM Tychy 4 4 1.00
216. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 5 1.00
217. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 7 7 1.00
218. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 5 0.83
219. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 5 4 0.80
220. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 4 0.80
221. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 5 4 0.80
222. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 4 0.80
223. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 4 3 0.75
224. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 3 2 0.67
225. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 6 4 0.67
226. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 3 2 0.67
227. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 5 3 0.60
228. Patryk Majstrak UKS Junior Basket Katowice 4 2 0.50
229. Adam Zdobylak KKS Tarnowskie Góry 4 2 0.50
230. Piotr Wasik UKS Junior Basket Katowice 4 2 0.50
231. Mikołaj Grocholewski KKS Tarnowskie Góry 3 1 0.33
232. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 6 2 0.33
233. Robert Krząkała KS Pogoń Ruda Śląska 4 1 0.25
234. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 4 1 0.25
235. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 4 0 0.00
236. SZYMON MAZUR UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 3 0 0.00
237. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 5 0 0.00
238. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0 0.00
239. Michał Lewandowski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 3 0 0.00
240. MIkołaj Kisiała DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0 0.00
241. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 4 0 0.00
242. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 6 0 0.00
243. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 5 0 0.00
244. ADAM KOŹMIŃSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 3 0 0.00
245. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 4 0 0.00
246. Bartosz Ogiński UKS MOSM Bytom II 3 0 0.00
Obraz Obraz Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz Obraz Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL