Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Asysty suma Asysty śr.
1. Kacper Majewski MKKS Rybnik 12 0.00
2. Maciej Salita AZS Częstochowa 9 0.00
3. Arkadiusz Gnus UKS MOSM Bytom II 11 0.00
4. Antoni Heinrich KS Pogoń Ruda Śląska 10 0.00
5. Maksymilian Gidziela AZS Częstochowa 17 0.00
6. Filip Wspaniały MOSM Tychy 12 0.00
7. Igor Legierski MKKS Rybnik 13 0.00
8. Mateusz Staniczek Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 11 0.00
9. Aleksander Dziekański UKS MOSM Bytom II 12 0.00
10. Adrian Jaroszek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 0.00
11. Konrad Smolicz MCKiS Jaworzno I 8 0.00
12. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza I 16 0.00
13. Jakub SŁUPIK MOSM Tychy 9 0.00
14. Adrian Pietroszek Stela Cieszyn 8 0.00
15. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza I 16 0.00
16. Szymon Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0.00
17. Marek Dragon UKS MOSM Bytom I 15 0.00
18. Miłosz Gałecki MCKiS Jaworzno II 10 0.00
19. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 13 0.00
20. OSKAR NIKIEL UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0.00
21. Aleksander Hosumbek UKS MOSM Bytom I 14 0.00
22. Mateusz Krukowski Żorska Akademia Koszykówki 12 0.00
23. Wiktor Kozłowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0.00
24. Kamil Matuszczak UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 6 0.00
25. Kamil Grabowski Stela Cieszyn 13 0.00
26. Radosław Rzepka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 0.00
27. Kamil Pawlikowski KKS Tarnowskie Góry 16 0.00
28. Kacper Borus Stela Cieszyn 9 0.00
29. Igor Bańbuła UKS MOSM Bytom I 14 0.00
30. Daniel Kwiatkowski KS Pogoń Ruda Śląska 10 0.00
31. Dawid Trela Żorska Akademia Koszykówki 12 0.00
32. Hubert Czernik MKS Dąbrowa Górnicza I 13 0.00
33. ZBIGNIEW DRZEWIECKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0.00
34. Bartłomiej Lubaszek UKS Junior Basket Katowice 7 0.00
35. Kacper Wieszołek KKS Tarnowskie Góry 11 0.00
36. Igor Czerwiec MKS Dąbrowa Górnicza II 15 0.00
37. Maciej Porwisz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0.00
38. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 13 0.00
39. Dominik Nanuś MKS Dąbrowa Górnicza I 16 0.00
40. Adam Sławski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 0.00
41. Mateusz Szyda AZS Częstochowa 13 0.00
42. Bartosz Stefan Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 13 0.00
43. Dorian Piekutowski Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
44. DANIEL ŁOPATA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0.00
45. Patryk Lubocki DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 0.00
46. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza I 15 0.00
47. Konrad Sala MCKiS Jaworzno II 7 0.00
48. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 13 0.00
49. DAWID JONKISZ UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 10 0.00
50. Jakub Merda Żorska Akademia Koszykówki 12 0.00
51. Mateusz Sadłakowski KKS Tarnowskie Góry 14 0.00
52. Mikołaj Szkółka MCKiS Jaworzno II 13 0.00
53. Mirosław Wałach Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 9 0.00
54. Nikodem Ciszewski UKS Junior Basket Katowice 11 0.00
55. Konrad Stępień DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 7 0.00
56. Mateusz Bryniarski Stela Cieszyn 13 0.00
57. Oskar Sułek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0.00
58. Paweł Gierlotka MOSM Tychy 14 0.00
59. KAROL KORCZYK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
60. Marcel Będkowski MCKS Czeladź 15 0.00
61. Kacper Grabski AZS Częstochowa 15 0.00
62. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 12 0.00
63. Seweryn Lechowski AZS Częstochowa 12 0.00
64. Maciej Golda MKKS Rybnik 9 0.00
65. Mikołaj Adamczak Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
66. Dawid Orłowski MKS Dąbrowa Górnicza I 15 0.00
67. Patryk Łuszczyński Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0.00
68. Wiktor Kozub MCKiS Jaworzno I 9 0.00
69. Maksymilian Stadler MCKiS Jaworzno II 13 0.00
70. Artur DANIELAK MOSM Tychy 15 0.00
71. Łukasz Mazur Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 13 0.00
72. Michał Feodorów Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
73. Jakub Witkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00
74. Paweł Respondek UKS MOSM Bytom II 12 0.00
75. Piotr Sosgórnik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 10 0.00
76. Amadeusz Materowski MCKiS Jaworzno II 11 0.00
77. Jakub Dudek MKKS Rybnik 13 0.00
78. PAWEŁ WIZNER UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 8 0.00
79. Paweł Wiesiołek UKS MOSM Bytom II 12 0.00
80. Oliwer Błaszczyszyn KKS Tarnowskie Góry 16 0.00
81. Olaf Imieliński KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0.00
82. Filip Pasturczak DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0.00
83. Oskar Suwała UKS MOSM Bytom I 12 0.00
84. Paweł Mecner KKS Tarnowskie Góry 15 0.00
85. Rafał Czompelik KKS Tarnowskie Góry 16 0.00
86. Łukasz Połap KS Pogoń Ruda Śląska 10 0.00
87. Szymon Suchanek Stela Cieszyn 7 0.00
88. Jakub Król MCKS Czeladź 11 0.00
89. RAFAŁ WARDA Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
90. Filip Szuliński MCKS Czeladź 12 0.00
91. Przemysław Paduch MKS Dąbrowa Górnicza I 16 0.00
92. Jakub Szarzycki MKS Dąbrowa Górnicza II 15 0.00
93. Jakub STEFAŃSKI MOSM Tychy 14 0.00
94. Dawid Moszyk KS Pogoń Ruda Śląska 7 0.00
95. Radosław Deszczka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
96. Dawid Pachowicz MKS Dąbrowa Górnicza I 9 0.00
97. Sergiusz Kornatowski Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0.00
98. Maksymilian Hainze UKS MOSM Bytom II 12 0.00
99. Igor Forystek MCKiS Jaworzno II 11 0.00
100. Kacper Lech MKKS Rybnik 12 0.00
101. Oskar Mejsner Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
102. Dominik Bednarz Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
103. Daniel Baniak MCKiS Jaworzno I 9 0.00
104. Dawid Walaszek MCKiS Jaworzno II 9 0.00
105. Błażej Krupa KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0.00
106. Borys Macura Stela Cieszyn 8 0.00
107. Damian Godula Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 15 0.00
108. Jakub Biernacki MCKiS Jaworzno I 9 0.00
109. Michał Pytel Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 13 0.00
110. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 14 0.00
111. Tobiasz Rybicki Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0.00
112. Wojciech Dragon Stela Cieszyn 11 0.00
113. Bartosz Polczyk Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0.00
114. Oliwer Musialik UKS MOSM Bytom II 15 0.00
115. Filip Kłoda Stela Cieszyn 12 0.00
116. KACPER SĘDROWSKI Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
117. Igor Krzych UKS MOSM Bytom I 14 0.00
118. Aleks Folwarczny UKS Junior Basket Katowice 14 0.00
119. Krystian Zawadzki MKS Dąbrowa Górnicza I 17 0.00
120. Kajetan Grela MCKS Czeladź 15 0.00
121. Radosław Brailich KKS Tarnowskie Góry 15 0.00
122. Bartosz Derka MKS Dąbrowa Górnicza I 17 0.00
123. Michał Wawrzyniak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 0.00
124. Dominik Pastuszka Żorska Akademia Koszykówki 13 0.00
125. Paweł Radzicki MKS Dąbrowa Górnicza I 17 0.00
126. Kacper Miglus MKS Dąbrowa Górnicza II 14 0.00
127. Oskar Sobieszczański Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 8 0.00
128. PIOTR MARCINIAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0.00
129. Jakub Iskra DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0.00
130. Michał Hałupka UKS MOSM Bytom II 8 0.00
131. Kacper Turański UKS Junior Basket Katowice 13 0.00
132. Damian Piekut MCKiS Jaworzno II 13 0.00
133. Adrian Ścieszka MKKS Rybnik 11 0.00
134. WOJCIECH SZWED UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 0.00
135. Tobiasz Tyburowski Żorska Akademia Koszykówki 12 0.00
136. Marek Machura KKS Tarnowskie Góry 16 0.00
137. Mateusz Siuda MCKiS Jaworzno II 13 0.00
138. Łukasz Frąc KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 10 0.00
139. Mikołaj Guzdek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00
140. Antoni Viscardi MOSM Tychy 9 0.00
141. Mateusz Zawada UKS MOSM Bytom II 12 0.00
142. Jakub Kostorz Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 14 0.00
143. Nikodem Grzeliński AZS Częstochowa 17 0.00
144. Patryk Prasałek MOSM Tychy 15 0.00
145. Szymon Szeremeta UKS MOSM Bytom I 16 0.00
146. Krzysztof Szewc KS Pogoń Ruda Śląska 7 0.00
147. Damian Urbański MCKS Czeladź 16 0.00
148. Patryk Stajszczak AZS Częstochowa 9 0.00
149. Kacper Dziedzic MKS Dąbrowa Górnicza II 15 0.00
150. Filip Dobosik AZS Częstochowa 9 0.00
151. Franciszek Ośliźlok MKKS Rybnik 9 0.00
152. Michał Podulka Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 17 0.00
153. Wiktor Światowski KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00
154. Oskar Kowalski MKS Dąbrowa Górnicza II 16 0.00
155. Michał Boguszewski Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0.00
156. Dominik Kosiór MCKiS Jaworzno I 10 0.00
157. Michał Myśliwczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 15 0.00
158. Filip Hadam MOSM Tychy 14 0.00
159. Przemysław Hul Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 11 0.00
160. Filip Wrazidło Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
161. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00
162. Marcin Wroński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00
163. Marcel Mroczek UKS Junior Basket Katowice 14 0.00
164. Jędrzej Hajduga MCKiS Jaworzno II 8 0.00
165. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 11 0.00
166. WOJCIECH SZPYRA UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 12 0.00
167. Daniel Sekuła Żorska Akademia Koszykówki 13 0.00
168. Filip Kwarciński MCKiS Jaworzno I 10 0.00
169. Aleksander Wójcik Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00
170. Nikodem Kańczuga KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0.00
171. Hubert Głąbek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 0.00
172. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
173. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 11 0.00
174. Jakub Liszka KKS Tarnowskie Góry 16 0.00
175. Maciej Surzycki Stela Cieszyn 14 0.00
176. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 14 0.00
177. Grzegorz Hofman UKS MOSM Bytom I 15 0.00
178. Denis Korus KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00
179. Łukasz Łośko Stela Cieszyn 13 0.00
180. Marcel Pohorecki AZS Częstochowa 17 0.00
181. Krzysztof Pienta UKS Junior Basket Katowice 13 0.00
182. MIKOŁAJ MAZANEK Gliwickie Towarzystwo Koszykówki 16 0.00
183. Jan Matuszczyk MKS Dąbrowa Górnicza II 16 0.00
184. JAKUB PARKO Żorska Akademia Koszykówki 7 0.00
185. Cyprian Fielestak Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 12 0.00
186. Nikodem WSPANIAŁY MOSM Tychy 14 0.00
187. Dominik Gania UKS MOSM Bytom I 15 0.00
188. Patryk Rogoża Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
189. ALEKSANDER KAMIŃSKI UKS Junior Basket Katowice 12 0.00
190. Dawid Laska KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 8 0.00
191. Kacper Pyrzyna AZS Częstochowa 16 0.00
192. Filip Korus Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 14 0.00
193. Daniel Szkaradek UKS MOSM Bytom II 13 0.00
194. Jan Wilczek KS Pogoń Ruda Śląska 9 0.00
195. Andrea Calvino Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 10 0.00
196. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
197. Grzegorz Piwczyk UKS Junior Basket Katowice 13 0.00
198. Marcin Szczyrzyca MCKiS Jaworzno II 12 0.00
199. Robert Matuszczyk KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 15 0.00
200. Fabian Świerczek UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 7 0.00
201. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom I 17 0.00
202. Filip Staniszewski KKS Tarnowskie Góry 15 0.00
203. Maciej Szybkowski MCKiS Jaworzno II 7 0.00
204. Tomasz Salwiczek KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00
205. Jakub Donocik Stela Cieszyn 12 0.00
206. Maciej Michalski UKS MOSM Bytom I, UKS MOSM Bytom II 13 0.00
207. Szymon Mól Międzyszkolny Klub Sportowy SMYK Prudnik 7 0.00
208. Kamil Kokosiński MCKS Czeladź 16 0.00
209. Kacper Gorzelak AZS Częstochowa 13 0.00
210. Kacper Wierzbicki MKS Dąbrowa Górnicza II 15 0.00
211. JAKUB KAIZIK UKS Junior Basket Katowice 7 0.00
212. Kamil Pustelnik KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
213. Jakub Tomczewski MKS Dąbrowa Górnicza I 17 0.00
214. Adrian Łaciak MCKiS Jaworzno I 6 0.00
215. Olaf Nowak MCKiS Jaworzno II 11 0.00
216. Igor Wrótniak MKS Dąbrowa Górnicza II 16 0.00
217. Maciej Gidek MCKS Czeladź 15 0.00
218. Jakub Greń UKS MOSM Bytom II 9 0.00
219. Olaf Klonowski KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 12 0.00
220. Maciej Nicpoń Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 11 0.00
221. Kacper Gromadzki UKS Junior Basket Katowice 9 0.00
222. KRYSTIAN SIEPAK UKS " Dycha " Czechowice-Dziedzice 11 0.00
223. Krzysztof Machała MOSM Tychy 10 0.00
224. Konrad Niemczyk MCKiS Jaworzno I 6 0.00
225. Paweł Świerczyński Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice 13 0.00
226. Dawid Godula KKS Mickiewicz UKS 27 Katowice 16 0.00
227. Jakub Łubkowski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0.00
228. Maciej Jelonek UKS MOSM Bytom I 11 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL