Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 158 26.33
2. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I 7 136 19.43
3. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 5 117 23.40
4. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 7 117 16.71
5. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 117 19.50
6. Adam Kuśka MKKS Rybnik 6 116 19.33
7. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 7 102 14.57
8. Kamil Krajewski MOSM Tychy 5 102 20.40
9. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 6 100 16.67
10. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 100 16.67
11. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 7 98 14.00
12. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 6 97 16.17
13. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 6 97 16.17
14. Artur Ziaja MOSM Tychy 6 96 16.00
15. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 92 15.33
16. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 7 91 13.00
17. Tymoteusz Jarosz MOSM Tychy 5 87 17.40
18. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 85 14.17
19. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 7 84 12.00
20. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 5 84 16.80
21. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 6 83 13.83
22. Kamil Szwadowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 83 20.75
23. Adam Michalak AZS Częstochowa 6 82 13.67
24. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 81 13.50
25. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 80 13.33
26. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 7 79 11.29
27. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 78 15.60
28. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 78 13.00
29. Jakub Sikora MKKS Rybnik 5 76 15.20
30. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 6 74 12.33
31. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 6 72 12.00
32. Kacper Majewski MKKS Rybnik 6 72 12.00
33. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 70 11.67
34. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 7 70 10.00
35. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 6 68 11.33
36. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 7 68 9.71
37. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 68 13.60
38. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 6 63 10.50
39. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 3 60 20.00
40. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 6 60 10.00
41. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 5 60 12.00
42. Andrzej Domański AZS Częstochowa 6 59 9.83
43. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 6 58 9.67
44. Jakub Łącki MOSM Tychy 6 58 9.67
45. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 57 9.50
46. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 56 9.33
47. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 7 55 7.86
48. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 7 55 7.86
49. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 53 8.83
50. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 5 52 10.40
51. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 5 49 9.80
52. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 3 48 16.00
53. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 48 8.00
54. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 6 48 8.00
55. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 4 48 12.00
56. Mateusz Karwat MOSM Tychy 6 47 7.83
57. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 46 7.67
58. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 6 46 7.67
59. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 46 7.67
60. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 45 9.00
61. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 6 44 7.33
62. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 7 43 6.14
63. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 5 43 8.60
64. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 7 43 6.14
65. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 7 42 6.00
66. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 6 40 6.67
67. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 6 40 6.67
68. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 7 40 5.71
69. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 7 39 5.57
70. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 39 9.75
71. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 6 38 6.33
72. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 6 38 6.33
73. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 7 38 5.43
74. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 4 38 9.50
75. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 38 7.60
76. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 7 36 5.14
77. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 35 5.83
78. Karol Mika MCKiS Jaworzno 6 33 5.50
79. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 5 33 6.60
80. Damian Urbański MCKS Czeladź 4 33 8.25
81. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 32 6.40
82. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 6 32 5.33
83. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 32 5.33
84. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 5 31 6.20
85. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 5 31 6.20
86. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 6 31 5.17
87. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 30 5.00
88. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 6 29 4.83
89. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 7 29 4.14
90. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 28 4.67
91. Antoni Gołębiewski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 27 9.00
92. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 5 26 5.20
93. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 5 26 5.20
94. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 26 5.20
95. Maciej Gidek MCKS Czeladź 4 25 6.25
96. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 5 25 5.00
97. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 6 25 4.17
98. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 7 24 3.43
99. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 5 24 4.80
100. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 7 24 3.43
101. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 23 3.83
102. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 6 22 3.67
103. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 5 22 4.40
104. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 22 4.40
105. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 21 4.20
106. Kamil Żebrok DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 21 7.00
107. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 7 20 2.86
108. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 6 19 3.17
109. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 19 4.75
110. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 4 19 4.75
111. Andrzej Kiełbasa MKKS Rybnik 3 19 6.33
112. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 18 3.00
113. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 6 18 3.00
114. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 4 18 4.50
115. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 5 18 3.60
116. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 18 3.00
117. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 17 2.83
118. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 5 17 3.40
119. Michał Nowak AZS Częstochowa 4 17 4.25
120. Łukasz Szymański MOSM Tychy 4 17 4.25
121. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 5 16 3.20
122. Adam Miller UKS MOSM Bytom 4 16 4.00
123. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 4 16 4.00
124. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 5 15 3.00
125. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 14 2.80
126. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 3 12 4.00
127. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 5 12 2.40
128. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 6 12 2.00
129. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 12 2.40
130. Jan Bochenko MKS Wodzisław Śląski 3 12 4.00
131. Jan Heczko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 11 3.67
132. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 4 11 2.75
133. Szymon Pęczek MOSM Tychy 5 11 2.20
134. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 3 11 3.67
135. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 6 10 1.67
136. Mikołaj Smoliński KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 10 2.50
137. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 10 2.00
138. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 9 1.80
139. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 9 2.25
140. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 7 9 1.29
141. Piotr Majewski AZS Częstochowa 3 9 3.00
142. Kamil Patrzylas MCKiS Jaworzno 5 8 1.60
143. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 7 1.75
144. Eryk Lip KS Pogoń Ruda Śląska 4 7 1.75
145. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 3 7 2.33
146. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 5 7 1.40
147. Mateusz Rodzim MCKS Czeladź 4 6 1.50
148. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 5 6 1.20
149. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 6 6 1.00
150. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 5 1.00
151. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 5 1.25
152. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 4 5 1.25
153. Mateusz Przęzak MCKS Czeladź 4 5 1.25
154. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 4 5 1.25
155. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 4 0.80
156. Kacper Kornes MCKS Czeladź 5 4 0.80
157. Alan Duś Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 4 1.00
158. Patryk Tais MCKiS Jaworzno 6 4 0.67
159. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 3 0.75
160. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 5 3 0.60
161. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 3 0.60
162. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 3 0.75
163. Igor Dziadek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 2 0.67
164. Mateusz Trzcionka UKS MOSM Bytom 5 2 0.40
165. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 2 0.67
166. Kamil Bubel MCKS Czeladź 4 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL