Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Faule suma Faule śr. Faule wymuszone suma Faule wymuszone śr.
1. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 18 54 3.00 0 0.00
2. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 52 3.25 0 0.00
3. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 51 3.40 0 0.00
4. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 16 50 3.13 0 0.00
5. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 16 49 3.06 0 0.00
6. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 16 47 2.94 0 0.00
7. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 46 2.88 0 0.00
8. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 16 45 2.81 0 0.00
9. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 15 44 2.93 0 0.00
10. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 16 44 2.75 0 0.00
11. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 15 43 2.87 0 0.00
12. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 42 2.63 0 0.00
13. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 15 42 2.80 0 0.00
14. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 16 42 2.63 0 0.00
15. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 14 42 3.00 0 0.00
16. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 18 41 2.28 0 0.00
17. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 18 40 2.22 0 0.00
18. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 15 39 2.60 0 0.00
19. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 39 2.44 0 0.00
20. Kamil Krajewski MOSM Tychy 16 39 2.44 0 0.00
21. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 12 39 3.25 0 0.00
22. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 14 39 2.79 0 0.00
23. Mateusz Kempski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 11 39 3.55 0 0.00
24. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 16 38 2.38 0 0.00
25. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 18 38 2.11 0 0.00
26. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 17 38 2.24 0 0.00
27. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 15 37 2.47 0 0.00
28. Kacper Majewski MKKS Rybnik 12 36 3.00 0 0.00
29. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 11 36 3.27 0 0.00
30. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 13 36 2.77 0 0.00
31. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 35 2.50 0 0.00
32. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 17 35 2.06 0 0.00
33. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 35 2.19 0 0.00
34. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 15 35 2.33 0 0.00
35. Andrzej Domański AZS Częstochowa 16 35 2.19 0 0.00
36. Adam Michalak AZS Częstochowa 14 35 2.50 0 0.00
37. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 13 35 2.69 0 0.00
38. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 35 2.33 0 0.00
39. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 34 2.27 0 0.00
40. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 34 2.27 0 0.00
41. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 12 34 2.83 0 0.00
42. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 11 34 3.09 0 0.00
43. Artur Ziaja MOSM Tychy 17 33 1.94 0 0.00
44. Karol Mika MCKiS Jaworzno 15 32 2.13 0 0.00
45. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 14 32 2.29 0 0.00
46. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 16 32 2.00 0 0.00
47. Jakub Łącki MOSM Tychy 15 31 2.07 0 0.00
48. Adam Kuśka MKKS Rybnik 15 30 2.00 0 0.00
49. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 17 30 1.76 0 0.00
50. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 29 1.93 0 0.00
51. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 14 28 2.00 0 0.00
52. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 28 2.33 0 0.00
53. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 13 28 2.15 0 0.00
54. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 16 27 1.69 0 0.00
55. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 14 27 1.93 0 0.00
56. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 16 27 1.69 0 0.00
57. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 27 1.93 0 0.00
58. Maciej Gidek MCKS Czeladź 10 27 2.70 0 0.00
59. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 18 27 1.50 0 0.00
60. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 13 26 2.00 0 0.00
61. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 26 2.00 0 0.00
62. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 25 1.67 0 0.00
63. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 13 25 1.92 0 0.00
64. Jakub Sikora MKKS Rybnik 14 25 1.79 0 0.00
65. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 15 25 1.67 0 0.00
66. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 25 1.79 0 0.00
67. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 24 1.50 0 0.00
68. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 14 24 1.71 0 0.00
69. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 15 24 1.60 0 0.00
70. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 14 24 1.71 0 0.00
71. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 15 24 1.60 0 0.00
72. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 14 24 1.71 0 0.00
73. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 18 24 1.33 0 0.00
74. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 18 23 1.28 0 0.00
75. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 14 23 1.64 0 0.00
76. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 11 23 2.09 0 0.00
77. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 12 23 1.92 0 0.00
78. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 12 23 1.92 0 0.00
79. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 12 23 1.92 0 0.00
80. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 22 1.47 0 0.00
81. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 22 1.47 0 0.00
82. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 15 21 1.40 0 0.00
83. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 21 2.10 0 0.00
84. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 15 21 1.40 0 0.00
85. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 14 21 1.50 0 0.00
86. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 14 20 1.43 0 0.00
87. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 15 20 1.33 0 0.00
88. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 20 1.33 0 0.00
89. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 20 1.54 0 0.00
90. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 19 1.46 0 0.00
91. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 11 19 1.73 0 0.00
92. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 19 1.46 0 0.00
93. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 12 18 1.50 0 0.00
94. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 16 18 1.13 0 0.00
95. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 18 1.50 0 0.00
96. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 15 18 1.20 0 0.00
97. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 14 18 1.29 0 0.00
98. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 14 18 1.29 0 0.00
99. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 17 1.21 0 0.00
100. Jakub Baron KS Pogoń Ruda Śląska 11 17 1.55 0 0.00
101. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 11 17 1.55 0 0.00
102. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 17 1.89 0 0.00
103. Adam Miller UKS MOSM Bytom 14 17 1.21 0 0.00
104. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 16 1.60 0 0.00
105. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 8 16 2.00 0 0.00
106. Mateusz Karwat MOSM Tychy 15 16 1.07 0 0.00
107. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 16 1.14 0 0.00
108. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 14 16 1.14 0 0.00
109. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 15 1.88 0 0.00
110. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 15 1.36 0 0.00
111. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 15 0.88 0 0.00
112. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 14 14 1.00 0 0.00
113. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 17 14 0.82 0 0.00
114. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 15 13 0.87 0 0.00
115. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 12 13 1.08 0 0.00
116. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 9 13 1.44 0 0.00
117. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 13 13 1.00 0 0.00
118. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 13 13 1.00 0 0.00
119. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 12 13 1.08 0 0.00
120. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 13 13 1.00 0 0.00
121. Michał Nowak AZS Częstochowa 11 12 1.09 0 0.00
122. Damian Urbański MCKS Czeladź 12 12 1.00 0 0.00
123. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 14 12 0.86 0 0.00
124. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 12 0.80 0 0.00
125. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 12 0.80 0 0.00
126. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 12 12 1.00 0 0.00
127. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 14 11 0.79 0 0.00
128. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 13 10 0.77 0 0.00
129. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 14 9 0.64 0 0.00
130. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 13 9 0.69 0 0.00
131. Szymon Pęczek MOSM Tychy 13 9 0.69 0 0.00
132. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 9 9 1.00 0 0.00
133. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 8 0.50 0 0.00
134. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 10 8 0.80 0 0.00
135. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 7 0.64 0 0.00
136. Daniel Chybowski AZS Częstochowa 8 7 0.88 0 0.00
137. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 12 7 0.58 0 0.00
138. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 8 7 0.88 0 0.00
139. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 12 7 0.58 0 0.00
140. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 9 6 0.67 0 0.00
141. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 9 6 0.67 0 0.00
142. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 12 5 0.42 0 0.00
143. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 11 5 0.45 0 0.00
144. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 9 5 0.56 0 0.00
145. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 9 5 0.56 0 0.00
146. Łukasz Szymański MOSM Tychy 10 4 0.40 0 0.00
147. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 4 0.50 0 0.00
148. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 8 3 0.38 0 0.00
149. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 8 3 0.38 0 0.00
150. Kamil Bubel MCKS Czeladź 12 3 0.25 0 0.00
151. Kacper Kornes MCKS Czeladź 13 3 0.23 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL