Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik
04.10.2017 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 82:71
04.10.2017 17:30 AZS Częstochowa - UKS MOSM Bytom 84:69
04.10.2017 18:00 MOSM Tychy - KS Pogoń Ruda Śląska 97:53
04.10.2017 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice I - MCKiS Jaworzno 81:24
04.10.2017 17:00 MKKS Rybnik - MCKS Czeladź 115:30
04.10.2017 17:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 58:80
04.10.2017 18:30 MKS Wodzisław Śląski - KKS Mickiewicz SMS Katowice II 105:58
10.10.2017 19:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKKS Rybnik 109:70
11.10.2017 18:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - MKS Wodzisław Śląski 100:53
11.10.2017 18:30 MCKS Czeladź - Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 44:115
11.10.2017 17:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno 84:46
11.10.2017 17:00 KS Pogoń Ruda Śląska - AZS Częstochowa 40:77
11.10.2017 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice I - MOSM Tychy 76:66
14.10.2017 11:00 UKS MOSM Bytom - Żorska Akademia Koszykówki 53:89
18.10.2017 16:30 AZS Częstochowa - KKS Mickiewicz SMS Katowice I 52:56
18.10.2017 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - KS Pogoń Ruda Śląska 101:67
18.10.2017 18:00 MOSM Tychy - MCKiS Jaworzno 119:44
19.10.2017 17:30 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - UKS MOSM Bytom 69:90
18.10.2017 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice II - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 40:121
18.10.2017 18:30 MCKS Czeladź - MKS Wodzisław Śląski 67:110
20.10.2017 16:30 Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik - MKS Dąbrowa Górnicza 66:89
24.10.2017 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Wodzisław Śląski 108:67
25.10.2017 17:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik - MKKS Rybnik 84:68
25.10.2017 18:30 MCKS Czeladź - KKS Mickiewicz SMS Katowice II 64:71
25.10.2017 16:30 MCKiS Jaworzno - UKS MOSM Bytom 45:72
25.10.2017 17:00 KS Pogoń Ruda Śląska - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 78:91
25.10.2017 18:00 MOSM Tychy - AZS Częstochowa 90:65
25.10.2017 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice I - Żorska Akademia Koszykówki 79:50
08.11.2017 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - MOSM Tychy 77:76
08.11.2017 17:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - KKS Mickiewicz SMS Katowice I 79:99
08.11.2017 17:30 AZS Częstochowa - MCKiS Jaworzno 74:60
11.11.2017 15:00 UKS MOSM Bytom - KS Pogoń Ruda Śląska 91:50
08.11.2017 18:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - MCKS Czeladź 123:32
08.11.2017 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice II - MKS Dąbrowa Górnicza 28:103
08.11.2017 18:30 MKS Wodzisław Śląski - MKKS Rybnik 105:91
15.11.2017 16:30 MCKiS Jaworzno - KS Pogoń Ruda Śląska 70:51
15.11.2017 17:30 AZS Częstochowa - Żorska Akademia Koszykówki 85:67
15.11.2017 18:00 MOSM Tychy - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 95:81
15.11.2017 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice I - UKS MOSM Bytom 89:41
15.11.2017 17:00 MKKS Rybnik - KKS Mickiewicz SMS Katowice II 94:47
15.11.2017 19:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 72:54
28.11.2017 16:30 Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik - MKS Wodzisław Śląski --:--
22.11.2017 16:30 MCKiS Jaworzno - Żorska Akademia Koszykówki --:--
22.11.2017 17:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - AZS Częstochowa --:--
22.11.2017 17:00 KS Pogoń Ruda Śląska - KKS Mickiewicz SMS Katowice I --:--
25.11.2017 11:30 UKS MOSM Bytom - MOSM Tychy --:--
22.11.2017 18:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - MKKS Rybnik --:--
22.11.2017 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice II - Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik --:--
22.11.2017 18:30 MCKS Czeladź - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
29.11.2017 16:30 MCKiS Jaworzno - KKS Mickiewicz SMS Katowice I --:--
29.11.2017 17:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MOSM Tychy --:--
29.11.2017 17:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - Żorska Akademia Koszykówki --:--
30.11.2017 18:00 UKS MOSM Bytom - AZS Częstochowa --:--
29.11.2017 18:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik --:--
29.11.2017 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice II - MKS Wodzisław Śląski --:--
29.11.2017 18:30 MCKS Czeladź - MKKS Rybnik --:--
06.12.2017 16:30 MCKiS Jaworzno - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała --:--
06.12.2017 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - UKS MOSM Bytom --:--
06.12.2017 17:30 AZS Częstochowa - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
06.12.2017 18:00 MOSM Tychy - KKS Mickiewicz SMS Katowice I --:--
06.12.2017 17:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik - MCKS Czeladź --:--
06.12.2017 17:00 MKKS Rybnik - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
06.12.2017 18:30 MKS Wodzisław Śląski - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze --:--
13.12.2017 16:30 MCKiS Jaworzno - MOSM Tychy --:--
13.12.2017 17:00 KS Pogoń Ruda Śląska - Żorska Akademia Koszykówki --:--
13.12.2017 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice I - AZS Częstochowa --:--
16.12.2017 11:30 UKS MOSM Bytom - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała --:--
13.12.2017 18:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - KKS Mickiewicz SMS Katowice II --:--
13.12.2017 18:30 MKS Wodzisław Śląski - MCKS Czeladź --:--
13.12.2017 19:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik --:--
20.12.2017 17:00 MKKS Rybnik - Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik --:--
20.12.2017 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice II - MCKS Czeladź --:--
20.12.2017 18:30 MKS Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
20.12.2017 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - KKS Mickiewicz SMS Katowice I --:--
20.12.2017 17:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
20.12.2017 17:30 AZS Częstochowa - MOSM Tychy --:--
23.12.2017 11:00 UKS MOSM Bytom - MCKiS Jaworzno --:--
03.01.2018 16:30 MCKiS Jaworzno - AZS Częstochowa --:--
03.01.2018 17:00 KS Pogoń Ruda Śląska - UKS MOSM Bytom --:--
03.01.2018 18:00 MOSM Tychy - Żorska Akademia Koszykówki --:--
03.01.2018 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice I - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała --:--
03.01.2018 17:00 MKKS Rybnik - MKS Wodzisław Śląski --:--
03.01.2018 18:30 MCKS Czeladź - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze --:--
03.01.2018 19:00 MKS Dąbrowa Górnicza - KKS Mickiewicz SMS Katowice II --:--
10.01.2018 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - AZS Częstochowa --:--
10.01.2018 17:00 KS Pogoń Ruda Śląska - MCKiS Jaworzno --:--
10.01.2018 17:00 DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - MOSM Tychy --:--
13.01.2018 UKS MOSM Bytom - KKS Mickiewicz SMS Katowice I --:--
10.01.2018 18:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze - MKS Dąbrowa Górnicza --:--
10.01.2018 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice II - MKKS Rybnik --:--
10.01.2018 18:30 MKS Wodzisław Śląski - Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik --:--
17.01.2018 16:30 Żorska Akademia Koszykówki - MCKiS Jaworzno --:--
17.01.2018 17:30 AZS Częstochowa - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała --:--
17.01.2018 18:00 MOSM Tychy - UKS MOSM Bytom --:--
17.01.2018 18:15 KKS Mickiewicz SMS Katowice I - KS Pogoń Ruda Śląska --:--
17.01.2018 17:00 Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik - KKS Mickiewicz SMS Katowice II --:--
17.01.2018 17:00 MKKS Rybnik - Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze --:--
17.01.2018 19:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MCKS Czeladź --:--

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL