Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Straty suma Straty śr.
1. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 12 0.00
2. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 0.00
3. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 16 0.00
4. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 0.00
5. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 16 0.00
6. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 0.00
7. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 0.00
8. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 15 0.00
9. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 18 0.00
10. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 14 0.00
11. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 0.00
12. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 16 0.00
13. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 0.00
14. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 13 0.00
15. Michał Nowak AZS Częstochowa 11 0.00
16. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 11 0.00
17. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 14 0.00
18. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 14 0.00
19. Jakub Sikora MKKS Rybnik 14 0.00
20. Kacper Kornes MCKS Czeladź 13 0.00
21. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 12 0.00
22. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00
23. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 13 0.00
24. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 16 0.00
25. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00
26. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 0.00
27. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 14 0.00
28. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 0.00
29. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 0.00
30. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 15 0.00
31. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 13 0.00
32. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 0.00
33. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 0.00
34. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 11 0.00
35. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 14 0.00
36. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 16 0.00
37. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 9 0.00
38. Damian Urbański MCKS Czeladź 12 0.00
39. Szymon Pęczek MOSM Tychy 13 0.00
40. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 16 0.00
41. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 16 0.00
42. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 0.00
43. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 14 0.00
44. Kacper Majewski MKKS Rybnik 12 0.00
45. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 14 0.00
46. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 14 0.00
47. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 14 0.00
48. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00
49. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 10 0.00
50. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 13 0.00
51. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 14 0.00
52. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00
53. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 18 0.00
54. Maciej Gidek MCKS Czeladź 10 0.00
55. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 0.00
56. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0.00
57. Daniel Chybowski AZS Częstochowa 8 0.00
58. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 12 0.00
59. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
60. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 12 0.00
61. Jakub Baron KS Pogoń Ruda Śląska 11 0.00
62. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 15 0.00
63. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 0.00
64. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00
65. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 0.00
66. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 0.00
67. Mateusz Karwat MOSM Tychy 15 0.00
68. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 13 0.00
69. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 16 0.00
70. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 12 0.00
71. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 0.00
72. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 16 0.00
73. Andrzej Domański AZS Częstochowa 16 0.00
74. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 13 0.00
75. Artur Ziaja MOSM Tychy 17 0.00
76. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 0.00
77. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 16 0.00
78. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 15 0.00
79. Kamil Bubel MCKS Czeladź 12 0.00
80. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 11 0.00
81. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 17 0.00
82. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 14 0.00
83. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 13 0.00
84. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 14 0.00
85. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 15 0.00
86. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 16 0.00
87. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 8 0.00
88. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 14 0.00
89. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 0.00
90. Jakub Łącki MOSM Tychy 15 0.00
91. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 14 0.00
92. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 15 0.00
93. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 13 0.00
94. Kamil Krajewski MOSM Tychy 16 0.00
95. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 11 0.00
96. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 15 0.00
97. Adam Kuśka MKKS Rybnik 15 0.00
98. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 14 0.00
99. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 9 0.00
100. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 0.00
101. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 0.00
102. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00
103. Karol Mika MCKiS Jaworzno 15 0.00
104. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 8 0.00
105. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 9 0.00
106. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 0.00
107. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 15 0.00
108. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 17 0.00
109. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 15 0.00
110. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 16 0.00
111. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00
112. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 15 0.00
113. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 18 0.00
114. Mateusz Kempski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 11 0.00
115. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 8 0.00
116. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 12 0.00
117. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 16 0.00
118. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 0.00
119. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 13 0.00
120. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 18 0.00
121. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 17 0.00
122. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 13 0.00
123. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 16 0.00
124. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 12 0.00
125. Łukasz Szymański MOSM Tychy 10 0.00
126. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 0.00
127. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 17 0.00
128. Adam Miller UKS MOSM Bytom 15 0.00
129. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 10 0.00
130. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 0.00
131. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 0.00
132. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0.00
133. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 15 0.00
134. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 0.00
135. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 0.00
136. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 16 0.00
137. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 0.00
138. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00
139. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 0.00
140. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
141. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 9 0.00
142. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 15 0.00
143. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 9 0.00
144. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 0.00
145. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 15 0.00
146. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 0.00
147. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 8 0.00
148. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 12 0.00
149. Adam Michalak AZS Częstochowa 14 0.00
150. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 0.00
151. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 11 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL