Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz Obraz Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 5 117 23.40
2. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 115 23.00
3. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 108 18.00
4. Adam Kuśka MKKS Rybnik 5 102 20.40
5. Kamil Krajewski MOSM Tychy 5 102 20.40
6. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 6 100 16.67
7. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 6 99 16.50
8. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 98 19.60
9. Artur Ziaja MOSM Tychy 6 96 16.00
10. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 5 90 18.00
11. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 89 17.80
12. Tymoteusz Jarosz MOSM Tychy 5 87 17.40
13. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 5 84 16.80
14. Kamil Szwadowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 83 20.75
15. Adam Michalak AZS Częstochowa 6 82 13.67
16. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 6 81 13.50
17. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 6 81 13.50
18. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 5 79 15.80
19. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 6 78 13.00
20. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 5 77 15.40
21. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 75 15.00
22. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 74 14.80
23. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 6 73 12.17
24. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 70 11.67
25. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 70 14.00
26. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 6 69 11.50
27. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 68 13.60
28. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 6 68 11.33
29. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 67 13.40
30. Kacper Majewski MKKS Rybnik 5 65 13.00
31. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 6 63 10.50
32. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 6 62 10.33
33. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 5 60 12.00
34. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 3 60 20.00
35. Andrzej Domański AZS Częstochowa 6 59 9.83
36. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 59 14.75
37. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 5 58 11.60
38. Jakub Łącki MOSM Tychy 6 58 9.67
39. Jakub Sikora MKKS Rybnik 4 56 14.00
40. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 5 56 11.20
41. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 6 55 9.17
42. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 5 54 10.80
43. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 53 13.25
44. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 5 52 10.40
45. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 5 49 9.80
46. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 3 48 16.00
47. Mateusz Karwat MOSM Tychy 6 47 7.83
48. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 45 9.00
49. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 6 45 7.50
50. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 43 8.60
51. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 5 43 8.60
52. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 43 8.60
53. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 42 8.40
54. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 42 8.40
55. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 6 41 6.83
56. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 3 41 13.67
57. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 5 40 8.00
58. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 39 9.75
59. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 4 38 9.50
60. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 38 7.60
61. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 6 38 6.33
62. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 5 38 7.60
63. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 4 37 9.25
64. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 5 35 7.00
65. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 6 34 5.67
66. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 6 33 5.50
67. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 33 6.60
68. Damian Urbański MCKS Czeladź 4 33 8.25
69. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 33 5.50
70. Karol Mika MCKiS Jaworzno 5 33 6.60
71. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 32 6.40
72. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 32 8.00
73. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 6 32 5.33
74. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 31 5.17
75. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 31 6.20
76. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 5 31 6.20
77. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 5 31 6.20
78. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 5 31 6.20
79. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 6 30 5.00
80. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 5 29 5.80
81. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 6 29 4.83
82. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 4 28 7.00
83. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 6 28 4.67
84. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 27 5.40
85. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 5 27 5.40
86. Antoni Gołębiewski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 27 9.00
87. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 5 26 5.20
88. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 6 25 4.17
89. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 5 25 5.00
90. Maciej Gidek MCKS Czeladź 4 25 6.25
91. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 5 25 5.00
92. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 24 4.00
93. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 5 24 4.80
94. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 24 6.00
95. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 4 24 6.00
96. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 22 4.40
97. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 4 22 5.50
98. Kamil Żebrok DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 21 7.00
99. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 5 20 4.00
100. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 20 3.33
101. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 19 4.75
102. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 19 4.75
103. Andrzej Kiełbasa MKKS Rybnik 3 19 6.33
104. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 6 18 3.00
105. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 5 18 3.60
106. Łukasz Szymański MOSM Tychy 4 17 4.25
107. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 17 4.25
108. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 17 5.67
109. Michał Nowak AZS Częstochowa 4 17 4.25
110. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 4 16 4.00
111. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 4 16 4.00
112. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 16 3.20
113. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 6 15 2.50
114. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 6 15 2.50
115. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 15 3.00
116. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 5 15 3.00
117. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 14 2.80
118. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 4 14 3.50
119. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 4 14 3.50
120. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 14 3.50
121. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 6 12 2.00
122. Jan Bochenko MKS Wodzisław Śląski 3 12 4.00
123. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 3 12 4.00
124. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 5 12 2.40
125. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I 5 12 2.40
126. Piotr Adamus KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 3 12 4.00
127. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 4 11 2.75
128. Jan Heczko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 11 3.67
129. Szymon Pęczek MOSM Tychy 5 11 2.20
130. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 10 2.50
131. Mikołaj Smoliński KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 10 2.50
132. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 6 10 1.67
133. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 6 9 1.50
134. Piotr Majewski AZS Częstochowa 3 9 3.00
135. Adam Miller UKS MOSM Bytom 3 9 3.00
136. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 9 2.25
137. Kamil Łukawski MCKiS Jaworzno 3 8 2.67
138. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 3 8 2.67
139. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 3 8 2.67
140. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 4 8 2.00
141. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 5 7 1.40
142. Eryk Lip KS Pogoń Ruda Śląska 4 7 1.75
143. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 5 6 1.20
144. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 3 6 2.00
145. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 4 6 1.50
146. Mateusz Przęzak MCKS Czeladź 3 5 1.67
147. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 4 5 1.25
148. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 5 1.25
149. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 5 1.25
150. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 5 1.67
151. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 5 1.67
152. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 4 5 1.25
153. Patryk Tais MCKiS Jaworzno 5 4 0.80
154. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 4 1.00
155. Mateusz Rodzim MCKS Czeladź 3 4 1.33
156. Kacper Kornes MCKS Czeladź 4 4 1.00
157. Alan Duś Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 3 4 1.33
158. Kamil Patrzylas MCKiS Jaworzno 4 3 0.75
159. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 3 0.75
160. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 4 3 0.75
161. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 2 2 1.00
162. Kacper Szałapa MCKiS Jaworzno 3 2 0.67
163. Igor Dziadek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 2 0.67
164. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 2 0.50
165. Mateusz Trzcionka UKS MOSM Bytom 4 2 0.50
166. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 3 1 0.33
167. Kamil Bubel MCKS Czeladź 3 0 0.00
Obraz Obraz Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz Obraz Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL