Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kamil Krajewski MOSM Tychy 16 417 26.06
2. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 257 25.70
3. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 13 295 22.69
4. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 317 21.13
5. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 18 375 20.83
6. Adam Kuśka MKKS Rybnik 14 273 19.50
7. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 11 210 19.09
8. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 16 303 18.94
9. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 16 300 18.75
10. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 294 18.38
11. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 14 242 17.29
12. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 9 155 17.22
13. Jakub Sikora MKKS Rybnik 13 221 17.00
14. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 218 15.57
15. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 16 249 15.56
16. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 261 15.35
17. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 240 15.00
18. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 234 14.63
19. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 116 14.50
20. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 17 246 14.47
21. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 14 202 14.43
22. Artur Ziaja MOSM Tychy 17 244 14.35
23. Jakub Łącki MOSM Tychy 15 214 14.27
24. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 206 13.73
25. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 15 215 13.44
26. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 12 159 13.25
27. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 17 219 12.88
28. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 193 12.87
29. Adam Michalak AZS Częstochowa 14 176 12.57
30. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 18 220 12.22
31. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 14 167 11.93
32. Damian Urbański MCKS Czeladź 12 143 11.92
33. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 15 189 11.81
34. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 13 151 11.62
35. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 15 174 11.60
36. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 173 11.53
37. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 160 11.43
38. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 14 158 11.29
39. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 15 166 11.07
40. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 178 10.47
41. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 15 155 10.33
42. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 14 143 10.21
43. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 163 10.19
44. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 18 181 10.06
45. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 14 140 10.00
46. Maciej Gidek MCKS Czeladź 10 99 9.90
47. Kacper Majewski MKKS Rybnik 11 101 9.18
48. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 12 109 9.08
49. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 16 144 9.00
50. Andrzej Domański AZS Częstochowa 15 132 8.80
51. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 14 121 8.64
52. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 14 120 8.57
53. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 14 119 8.50
54. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 15 126 8.40
55. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 15 125 8.33
56. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 13 108 8.31
57. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 12 98 8.17
58. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 114 8.14
59. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 97 8.08
60. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 17 136 8.00
61. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 16 126 7.88
62. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 13 101 7.77
63. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 15 116 7.73
64. Adam Miller UKS MOSM Bytom 14 108 7.71
65. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 14 107 7.64
66. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 14 106 7.57
67. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 12 90 7.50
68. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 118 7.38
69. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 108 7.20
70. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 15 107 7.13
71. Mateusz Karwat MOSM Tychy 15 107 7.13
72. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 16 114 7.13
73. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 14 99 7.07
74. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 16 113 7.06
75. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 104 6.93
76. Karol Mika MCKiS Jaworzno 15 104 6.93
77. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 104 6.93
78. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 96 6.86
79. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 67 6.70
80. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 18 118 6.56
81. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 13 83 6.38
82. Mateusz Kempski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 11 70 6.36
83. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 13 80 6.15
84. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 11 67 6.09
85. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 14 85 6.07
86. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 75 5.77
87. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 18 102 5.67
88. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 12 66 5.50
89. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 87 5.44
90. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 12 65 5.42
91. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 11 59 5.36
92. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 14 75 5.36
93. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 12 63 5.25
94. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 14 73 5.21
95. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 18 93 5.17
96. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 12 58 4.83
97. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 14 67 4.79
98. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 17 80 4.71
99. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 14 64 4.57
100. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 16 71 4.44
101. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 16 70 4.38
102. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 15 65 4.33
103. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 13 55 4.23
104. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 15 61 4.07
105. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 60 4.00
106. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 44 4.00
107. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 14 54 3.86
108. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 9 34 3.78
109. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 18 67 3.72
110. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 12 44 3.67
111. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 47 3.62
112. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 53 3.53
113. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 12 41 3.42
114. Szymon Pęczek MOSM Tychy 13 43 3.31
115. Łukasz Szymański MOSM Tychy 10 33 3.30
116. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 49 3.27
117. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 9 29 3.22
118. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 44 3.14
119. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 12 37 3.08
120. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 37 3.08
121. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 8 24 3.00
122. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 14 40 2.86
123. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 14 40 2.86
124. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 9 25 2.78
125. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 12 33 2.75
126. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 13 35 2.69
127. Michał Nowak AZS Częstochowa 10 26 2.60
128. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 33 2.54
129. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 8 20 2.50
130. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 14 34 2.43
131. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 11 26 2.36
132. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 12 28 2.33
133. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 35 2.33
134. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 7 16 2.29
135. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 23 2.09
136. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 12 24 2.00
137. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 9 18 2.00
138. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 11 21 1.91
139. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 16 29 1.81
140. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 9 16 1.78
141. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 20 1.54
142. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 11 16 1.45
143. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 10 14 1.40
144. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 11 1.38
145. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 12 1.33
146. Kacper Kornes MCKS Czeladź 13 16 1.23
147. Jakub Baron KS Pogoń Ruda Śląska 11 12 1.09
148. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 8 7 0.88
149. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 12 10 0.83
150. Kamil Bubel MCKS Czeladź 12 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL