Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kamil Krajewski MOSM Tychy 15 390 26.00
2. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 350 21.88
3. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 14 299 21.36
4. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 13 295 22.69
5. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 15 280 18.67
6. Adam Kuśka MKKS Rybnik 14 273 19.50
7. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 14 269 19.21
8. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 14 261 18.64
9. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 257 25.70
10. Artur Ziaja MOSM Tychy 16 238 14.88
11. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 16 227 14.19
12. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 223 14.87
13. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 13 223 17.15
14. Jakub Sikora MKKS Rybnik 13 221 17.00
15. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 17 219 12.88
16. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 218 15.57
17. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 217 15.50
18. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 14 213 15.21
19. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 11 210 19.09
20. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 14 207 14.79
21. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 17 204 12.00
22. Jakub Łącki MOSM Tychy 14 196 14.00
23. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 13 189 13.50
24. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 14 185 13.21
25. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 12 182 15.17
26. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 14 181 12.93
27. Adam Michalak AZS Częstochowa 14 176 12.57
28. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 17 170 10.00
29. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 13 169 13.00
30. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 13 165 12.69
31. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 160 10.67
32. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 14 160 11.43
33. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 12 159 13.25
34. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 157 12.08
35. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 14 155 11.07
36. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 146 10.43
37. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 16 144 9.00
38. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 14 143 10.21
39. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 12 138 11.50
40. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 13 133 10.23
41. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 11 130 11.82
42. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 7 127 18.14
43. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 13 127 9.77
44. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 13 126 9.69
45. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 15 126 8.40
46. Andrzej Domański AZS Częstochowa 14 125 8.93
47. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 16 124 7.75
48. Damian Urbański MCKS Czeladź 11 123 11.18
49. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 15 121 8.07
50. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 14 121 8.64
51. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 116 14.50
52. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 114 8.14
53. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 13 112 8.62
54. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 13 111 8.54
55. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 14 107 7.64
56. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 14 107 7.64
57. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 15 106 7.07
58. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 14 106 7.57
59. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 14 106 7.57
60. Adam Miller UKS MOSM Bytom 12 106 8.83
61. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 106 7.57
62. Kacper Majewski MKKS Rybnik 11 101 9.18
63. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 13 101 7.77
64. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 14 100 7.14
65. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 14 99 7.07
66. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 17 98 5.76
67. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 14 97 6.93
68. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 13 95 7.31
69. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 16 95 5.94
70. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 13 94 7.23
71. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 94 7.83
72. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 16 92 5.75
73. Mateusz Karwat MOSM Tychy 14 91 6.50
74. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 12 90 7.50
75. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 10 90 9.00
76. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 89 8.09
77. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 11 89 8.09
78. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 14 85 6.07
79. Karol Mika MCKiS Jaworzno 13 83 6.38
80. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 12 80 6.67
81. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 11 80 7.27
82. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 11 79 7.18
83. Maciej Gidek MCKS Czeladź 9 79 8.78
84. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 12 78 6.50
85. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 76 5.43
86. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 75 5.77
87. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 13 73 5.62
88. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 13 71 5.46
89. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 14 67 4.79
90. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 67 6.70
91. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 15 66 4.40
92. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 17 65 3.82
93. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 15 64 4.27
94. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 15 64 4.27
95. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 10 63 6.30
96. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 10 62 6.20
97. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 12 62 5.17
98. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 14 59 4.21
99. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 13 55 4.23
100. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 11 55 5.00
101. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 55 4.23
102. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 13 54 4.15
103. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 14 53 3.79
104. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 14 51 3.64
105. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 10 50 5.00
106. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 13 49 3.77
107. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 11 48 4.36
108. Mateusz Kempski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 9 48 5.33
109. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 47 3.62
110. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 11 47 4.27
111. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 12 44 3.67
112. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 12 41 3.42
113. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 13 38 2.92
114. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 37 3.08
115. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 12 36 3.00
116. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 13 36 2.77
117. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 13 35 2.69
118. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 9 34 3.78
119. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 33 2.54
120. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 11 32 2.91
121. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 10 31 3.10
122. Łukasz Szymański MOSM Tychy 9 29 3.22
123. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 15 29 1.93
124. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 11 28 2.55
125. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 13 28 2.15
126. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 9 27 3.00
127. Michał Nowak AZS Częstochowa 10 26 2.60
128. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 11 26 2.36
129. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 25 3.13
130. Szymon Pęczek MOSM Tychy 12 25 2.08
131. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 12 24 2.00
132. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 8 24 3.00
133. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 23 2.09
134. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 11 21 1.91
135. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 8 20 2.50
136. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 19 2.71
137. Kacper Kornes MCKS Czeladź 12 16 1.33
138. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 8 16 2.00
139. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 7 16 2.29
140. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 11 15 1.36
141. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 9 15 1.67
142. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 10 14 1.40
143. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 7 14 2.00
144. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 11 13 1.18
145. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 12 1.33
146. Jakub Baron KS Pogoń Ruda Śląska 10 11 1.10
147. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 11 10 0.91
148. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 9 1.29
149. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 8 7 0.88
150. Kamil Bubel MCKS Czeladź 12 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL