Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 158 26.33
2. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 5 117 23.40
3. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 108 18.00
4. Adam Kuśka MKKS Rybnik 5 102 20.40
5. Kamil Krajewski MOSM Tychy 5 102 20.40
6. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 6 100 16.67
7. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 6 99 16.50
8. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 98 19.60
9. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 6 97 16.17
10. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 6 97 16.17
11. Artur Ziaja MOSM Tychy 6 96 16.00
12. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 89 17.80
13. Tymoteusz Jarosz MOSM Tychy 5 87 17.40
14. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 85 14.17
15. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 5 84 16.80
16. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 6 83 13.83
17. Kamil Szwadowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 83 20.75
18. Adam Michalak AZS Częstochowa 6 82 13.67
19. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 81 13.50
20. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 6 81 13.50
21. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 6 81 13.50
22. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 6 78 13.00
23. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 78 15.60
24. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 78 13.00
25. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 75 15.00
26. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 6 74 12.33
27. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 74 14.80
28. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 6 73 12.17
29. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 6 72 12.00
30. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 70 11.67
31. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 6 69 11.50
32. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 68 13.60
33. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 6 68 11.33
34. Kacper Majewski MKKS Rybnik 5 65 13.00
35. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 6 63 10.50
36. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 6 62 10.33
37. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 5 60 12.00
38. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 3 60 20.00
39. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 6 60 10.00
40. Andrzej Domański AZS Częstochowa 6 59 9.83
41. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 6 58 9.67
42. Jakub Łącki MOSM Tychy 6 58 9.67
43. Jakub Sikora MKKS Rybnik 4 56 14.00
44. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 6 55 9.17
45. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 5 49 9.80
46. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 3 48 16.00
47. Mateusz Karwat MOSM Tychy 6 47 7.83
48. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 46 7.67
49. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 46 7.67
50. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 6 46 7.67
51. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 45 9.00
52. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 6 45 7.50
53. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 45 9.00
54. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 6 44 7.33
55. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 5 43 8.60
56. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 43 8.60
57. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 42 8.40
58. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 42 8.40
59. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 6 41 6.83
60. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 3 41 13.67
61. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 6 40 6.67
62. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 6 40 6.67
63. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 39 9.75
64. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 4 38 9.50
65. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 38 7.60
66. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 6 38 6.33
67. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 5 38 7.60
68. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 4 37 9.25
69. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 5 35 7.00
70. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 6 34 5.67
71. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 6 33 5.50
72. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 33 6.60
73. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 5 33 6.60
74. Damian Urbański MCKS Czeladź 4 33 8.25
75. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 33 5.50
76. Karol Mika MCKiS Jaworzno 5 33 6.60
77. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 32 5.33
78. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 32 6.40
79. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 6 32 5.33
80. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 31 5.17
81. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 6 31 5.17
82. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 5 31 6.20
83. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 5 31 6.20
84. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 6 30 5.00
85. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 6 29 4.83
86. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 28 4.67
87. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 6 28 4.67
88. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 27 5.40
89. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 5 27 5.40
90. Antoni Gołębiewski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 27 9.00
91. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 5 26 5.20
92. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 26 5.20
93. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 5 26 5.20
94. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 6 25 4.17
95. Maciej Gidek MCKS Czeladź 4 25 6.25
96. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 5 25 5.00
97. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 24 4.00
98. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 5 24 4.80
99. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 5 22 4.40
100. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 22 4.40
101. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 21 4.20
102. Kamil Żebrok DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 21 7.00
103. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 5 20 4.00
104. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 20 3.33
105. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 4 19 4.75
106. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 6 19 3.17
107. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 19 4.75
108. Andrzej Kiełbasa MKKS Rybnik 3 19 6.33
109. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 18 3.00
110. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 6 18 3.00
111. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 5 18 3.60
112. Łukasz Szymański MOSM Tychy 4 17 4.25
113. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 17 2.83
114. Michał Nowak AZS Częstochowa 4 17 4.25
115. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 4 16 4.00
116. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 5 16 3.20
117. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 16 3.20
118. Adam Miller UKS MOSM Bytom 4 16 4.00
119. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 6 15 2.50
120. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 5 15 3.00
121. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 6 15 2.50
122. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 14 2.80
123. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 6 12 2.00
124. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 12 2.40
125. Jan Bochenko MKS Wodzisław Śląski 3 12 4.00
126. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 3 12 4.00
127. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 5 12 2.40
128. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I 5 12 2.40
129. Piotr Adamus KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 3 12 4.00
130. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 4 11 2.75
131. Jan Heczko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 11 3.67
132. Szymon Pęczek MOSM Tychy 5 11 2.20
133. Mikołaj Smoliński KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 10 2.50
134. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 10 2.00
135. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 6 10 1.67
136. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 6 9 1.50
137. Piotr Majewski AZS Częstochowa 3 9 3.00
138. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 9 2.25
139. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 9 2.25
140. Kamil Łukawski MCKiS Jaworzno 3 8 2.67
141. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 3 8 2.67
142. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 4 8 2.00
143. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 5 7 1.40
144. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 7 1.75
145. Eryk Lip KS Pogoń Ruda Śląska 4 7 1.75
146. Mateusz Rodzim MCKS Czeladź 4 6 1.50
147. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 5 6 1.20
148. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 5 6 1.20
149. Mateusz Przęzak MCKS Czeladź 4 5 1.25
150. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 4 5 1.25
151. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 5 1.25
152. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 5 1.25
153. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 4 5 1.25
154. Patryk Tais MCKiS Jaworzno 5 4 0.80
155. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 4 1.00
156. Kacper Kornes MCKS Czeladź 5 4 0.80
157. Alan Duś Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 3 4 1.33
158. Kamil Patrzylas MCKiS Jaworzno 4 3 0.75
159. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 3 0.75
160. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 5 3 0.60
161. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 3 0.60
162. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 2 0.67
163. Kacper Szałapa MCKiS Jaworzno 3 2 0.67
164. Igor Dziadek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 2 0.67
165. Mateusz Trzcionka UKS MOSM Bytom 5 2 0.40
166. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 3 1 0.33
167. Kamil Bubel MCKS Czeladź 4 0 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL