Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Asysty suma Asysty śr.
1. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 3 0.00
2. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 6 0.00
3. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 3 0.00
4. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 0.00
5. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
6. Kamil Patrzylas MCKiS Jaworzno 4 0.00
7. Mateusz Karwat MOSM Tychy 6 0.00
8. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 0.00
9. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
10. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 5 0.00
11. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
12. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
13. Mateusz Przęzak MCKS Czeladź 3 0.00
14. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 6 0.00
15. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
16. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 6 0.00
17. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
18. Patryk Tais MCKiS Jaworzno 5 0.00
19. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
20. Kamil Łukawski MCKiS Jaworzno 3 0.00
21. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 2 0.00
22. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
23. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 4 0.00
24. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
25. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 4 0.00
26. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
27. Łukasz Szymański MOSM Tychy 4 0.00
28. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00
29. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
30. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
31. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
32. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 0.00
33. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
34. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 0.00
35. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
36. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
37. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 3 0.00
38. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
39. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
40. Artur Ziaja MOSM Tychy 6 0.00
41. Mikołaj Smoliński KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 0.00
42. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 5 0.00
43. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
44. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 5 0.00
45. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
46. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
47. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
48. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 4 0.00
49. Kamil Szwadowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
50. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 4 0.00
51. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 3 0.00
52. Piotr Majewski AZS Częstochowa 3 0.00
53. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 6 0.00
54. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
55. Damian Urbański MCKS Czeladź 4 0.00
56. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 6 0.00
57. Andrzej Domański AZS Częstochowa 6 0.00
58. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 5 0.00
59. Jan Bochenko MKS Wodzisław Śląski 3 0.00
60. Tymoteusz Jarosz MOSM Tychy 5 0.00
61. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 0.00
62. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
63. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
64. Jakub Sikora MKKS Rybnik 4 0.00
65. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
66. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
67. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
68. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
69. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
70. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
71. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 3 0.00
72. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00
73. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 5 0.00
74. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 5 0.00
75. Jan Heczko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00
76. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
77. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 5 0.00
78. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 6 0.00
79. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 5 0.00
80. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
81. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 0.00
82. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
83. Kacper Szałapa MCKiS Jaworzno 3 0.00
84. Mateusz Rodzim MCKS Czeladź 3 0.00
85. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I 5 0.00
86. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
87. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
88. Igor Dziadek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00
89. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 4 0.00
90. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
91. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
92. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
93. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 5 0.00
94. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
95. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 5 0.00
96. Kacper Kornes MCKS Czeladź 4 0.00
97. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 6 0.00
98. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 6 0.00
99. Kacper Majewski MKKS Rybnik 5 0.00
100. Szymon Pęczek MOSM Tychy 5 0.00
101. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 0.00
102. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
103. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 0.00
104. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
105. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
106. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
107. Piotr Adamus KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 3 0.00
108. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
109. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 6 0.00
110. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 6 0.00
111. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 5 0.00
112. Karol Mika MCKiS Jaworzno 5 0.00
113. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 0.00
114. Adam Miller UKS MOSM Bytom 4 0.00
115. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 0.00
116. Maciej Gidek MCKS Czeladź 4 0.00
117. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
118. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 4 0.00
119. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 6 0.00
120. Alan Duś Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 3 0.00
121. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
122. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
123. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
124. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
125. Adam Kuśka MKKS Rybnik 5 0.00
126. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
127. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 5 0.00
128. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
129. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
130. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
131. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 5 0.00
132. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
133. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
134. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00
135. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 6 0.00
136. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 5 0.00
137. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
138. Antoni Gołębiewski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00
139. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
140. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 3 0.00
141. Adam Michalak AZS Częstochowa 6 0.00
142. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
143. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 0.00
144. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 6 0.00
145. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 6 0.00
146. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
147. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 3 0.00
148. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 5 0.00
149. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 0.00
150. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 4 0.00
151. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
152. Kamil Żebrok DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00
153. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00
154. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 4 0.00
155. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 6 0.00
156. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 0.00
157. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 0.00
158. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
159. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 5 0.00
160. Mateusz Trzcionka UKS MOSM Bytom 5 0.00
161. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
162. Jakub Łącki MOSM Tychy 6 0.00
163. Kamil Bubel MCKS Czeladź 3 0.00
164. Michał Nowak AZS Częstochowa 4 0.00
165. Eryk Lip KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00
166. Kamil Krajewski MOSM Tychy 5 0.00
167. Andrzej Kiełbasa MKKS Rybnik 3 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL