Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Pkt Mecze c2 w2 % c3 w3 % c w % c1 w1 % A O Sum As F Fw S P B As/S P/S Eval +/-
1. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 158 6 0 18 0 0 0 15 0 0 0 176 0
2. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I 7 136 7 0 14 0 0 0 9 0 0 0 150 0
3. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 117 6 0 4 0 0 0 14 0 0 0 121 0
4. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 7 117 7 0 9 0 0 0 12 0 0 0 126 0
5. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 5 117 5 0 8 0 0 0 9 0 0 0 125 0
6. Adam Kuśka MKKS Rybnik 6 116 6 0 17 0 0 0 17 0 0 0 133 0
7. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 7 102 7 0 3 0 0 0 17 0 0 0 105 0
8. Kamil Krajewski MOSM Tychy 5 102 5 0 0 0 0 0 12 0 0 0 102 0
9. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 6 100 6 0 9 0 0 0 12 0 0 0 109 0
10. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 100 6 0 11 0 0 0 10 0 0 0 111 0
11. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 7 98 7 0 9 0 0 0 20 0 0 0 107 0
12. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 6 97 6 0 4 0 0 0 13 0 0 0 101 0
13. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 6 97 6 0 0 0 0 0 15 0 0 0 97 0
14. Artur Ziaja MOSM Tychy 6 96 6 0 6 0 0 0 17 0 0 0 102 0
15. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 92 6 0 0 0 0 0 10 0 0 0 92 0
16. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 7 91 7 0 11 0 0 0 14 0 0 0 102 0
17. Tymoteusz Jarosz MOSM Tychy 5 87 5 0 5 0 0 0 15 0 0 0 92 0
18. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 85 6 0 2 0 0 0 14 0 0 0 87 0
19. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 7 84 7 0 6 0 0 0 15 0 0 0 90 0
20. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 5 84 5 0 10 0 0 0 16 0 0 0 94 0
21. Kamil Szwadowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 83 4 0 17 0 0 0 4 0 0 0 100 0
22. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 6 83 6 0 4 0 0 0 11 0 0 0 87 0
23. Adam Michalak AZS Częstochowa 6 82 6 0 3 0 0 0 17 0 0 0 85 0
24. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 81 6 0 16 0 0 0 11 0 0 0 97 0
25. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 80 6 0 0 0 0 0 14 0 0 0 80 0
26. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 7 79 7 0 2 0 0 0 9 0 0 0 81 0
27. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 78 5 0 6 0 0 0 16 0 0 0 84 0
28. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 78 6 0 3 0 0 0 9 0 0 0 81 0
29. Jakub Sikora MKKS Rybnik 5 76 5 0 7 0 0 0 5 0 0 0 83 0
30. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 6 74 6 0 8 0 0 0 9 0 0 0 82 0
31. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 6 72 6 0 6 0 0 0 14 0 0 0 78 0
32. Kacper Majewski MKKS Rybnik 6 72 6 0 1 0 0 0 15 0 0 0 73 0
33. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 70 6 0 1 0 0 0 14 0 0 0 71 0
34. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 7 70 7 0 3 0 0 0 13 0 0 0 73 0
35. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 6 68 6 0 4 0 0 0 12 0 0 0 72 0
36. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 68 5 0 4 0 0 0 15 0 0 0 72 0
37. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 7 68 7 0 8 0 0 0 10 0 0 0 76 0
38. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 6 63 6 0 5 0 0 0 9 0 0 0 68 0
39. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 3 60 3 0 4 0 0 0 2 0 0 0 64 0
40. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 5 60 5 0 1 0 0 0 12 0 0 0 61 0
41. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 6 60 6 0 3 0 0 0 11 0 0 0 63 0
42. Andrzej Domański AZS Częstochowa 6 59 6 0 4 0 0 0 13 0 0 0 63 0
43. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 6 58 6 0 0 0 0 0 10 0 0 0 58 0
44. Jakub Łącki MOSM Tychy 6 58 6 0 10 0 0 0 8 0 0 0 68 0
45. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 57 6 0 0 0 0 0 11 0 0 0 57 0
46. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 56 6 0 4 0 0 0 5 0 0 0 60 0
47. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 7 55 7 0 0 0 0 0 23 0 0 0 55 0
48. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 7 55 7 0 3 0 0 0 13 0 0 0 58 0
49. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 53 6 0 3 0 0 0 9 0 0 0 56 0
50. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 5 52 5 0 5 0 0 0 9 0 0 0 57 0
51. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 5 49 5 0 4 0 0 0 6 0 0 0 53 0
52. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 3 48 3 0 1 0 0 0 6 0 0 0 49 0
53. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 48 6 0 9 0 0 0 14 0 0 0 57 0
54. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 4 48 4 0 3 0 0 0 11 0 0 0 51 0
55. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 6 48 6 0 10 0 0 0 8 0 0 0 58 0
56. Mateusz Karwat MOSM Tychy 6 47 6 0 1 0 0 0 8 0 0 0 48 0
57. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 6 46 6 0 1 0 0 0 11 0 0 0 47 0
58. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 46 6 0 2 0 0 0 10 0 0 0 48 0
59. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 46 6 0 2 0 0 0 11 0 0 0 48 0
60. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 45 5 0 5 0 0 0 5 0 0 0 50 0
61. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 6 44 6 0 6 0 0 0 12 0 0 0 50 0
62. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 7 43 7 0 0 0 0 0 10 0 0 0 43 0
63. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 5 43 5 0 1 0 0 0 16 0 0 0 44 0
64. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 7 43 7 0 1 0 0 0 7 0 0 0 44 0
65. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 7 42 7 0 3 0 0 0 25 0 0 0 45 0
66. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 7 40 7 0 2 0 0 0 17 0 0 0 42 0
67. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 6 40 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 40 0
68. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 6 40 6 0 4 0 0 0 17 0 0 0 44 0
69. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 7 39 7 0 0 0 0 0 19 0 0 0 39 0
70. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 39 4 0 2 0 0 0 8 0 0 0 41 0
71. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 6 38 6 0 2 0 0 0 18 0 0 0 40 0
72. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 6 38 6 0 4 0 0 0 4 0 0 0 42 0
73. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 4 38 4 0 1 0 0 0 9 0 0 0 39 0
74. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 38 5 0 1 0 0 0 11 0 0 0 39 0
75. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 7 38 7 0 0 0 0 0 11 0 0 0 38 0
76. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 7 36 7 0 2 0 0 0 7 0 0 0 38 0
77. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 35 6 0 5 0 0 0 4 0 0 0 40 0
78. Karol Mika MCKiS Jaworzno 6 33 6 0 2 0 0 0 11 0 0 0 35 0
79. Damian Urbański MCKS Czeladź 4 33 4 0 3 0 0 0 4 0 0 0 36 0
80. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 5 33 5 0 0 0 0 0 11 0 0 0 33 0
81. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 32 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 32 0
82. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 6 32 6 0 0 0 0 0 13 0 0 0 32 0
83. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 32 5 0 0 0 0 0 8 0 0 0 32 0
84. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 5 31 5 0 4 0 0 0 4 0 0 0 35 0
85. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 6 31 6 0 1 0 0 0 16 0 0 0 32 0
86. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 5 31 5 0 0 0 0 0 10 0 0 0 31 0
87. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 30 6 0 5 0 0 0 11 0 0 0 35 0
88. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 7 29 7 0 3 0 0 0 5 0 0 0 32 0
89. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 6 29 6 0 1 0 0 0 5 0 0 0 30 0
90. Radosław Pyplok UKS MOSM Bytom 2 28 2 0 5 0 0 0 4 0 0 0 33 0
91. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 28 6 0 0 0 0 0 7 0 0 0 28 0
92. Antoni Gołębiewski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 27 3 0 2 0 0 0 1 0 0 0 29 0
93. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 5 26 5 0 0 0 0 0 7 0 0 0 26 0
94. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 26 5 0 0 0 0 0 17 0 0 0 26 0
95. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 5 26 5 0 2 0 0 0 5 0 0 0 28 0
96. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 6 25 6 0 0 0 0 0 5 0 0 0 25 0
97. Maciej Gidek MCKS Czeladź 4 25 4 0 0 0 0 0 15 0 0 0 25 0
98. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 5 25 5 0 0 0 0 0 11 0 0 0 25 0
99. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 7 24 7 0 1 0 0 0 13 0 0 0 25 0
100. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 7 24 7 0 3 0 0 0 10 0 0 0 27 0
101. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 5 24 5 0 2 0 0 0 5 0 0 0 26 0
102. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 23 6 0 2 0 0 0 4 0 0 0 25 0
103. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 6 22 6 0 0 0 0 0 12 0 0 0 22 0
104. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 5 22 5 0 0 0 0 0 11 0 0 0 22 0
105. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 22 5 0 0 0 0 0 14 0 0 0 22 0
106. Kamil Żebrok DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 21 3 0 3 0 0 0 4 0 0 0 24 0
107. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 21 5 0 1 0 0 0 6 0 0 0 22 0
108. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 7 20 7 0 3 0 0 0 9 0 0 0 23 0
109. Andrzej Kiełbasa MKKS Rybnik 3 19 3 0 2 0 0 0 2 0 0 0 21 0
110. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 19 4 0 1 0 0 0 2 0 0 0 20 0
111. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 4 19 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 19 0
112. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 6 19 6 0 0 0 0 0 8 0 0 0 19 0
113. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 18 6 0 1 0 0 0 2 0 0 0 19 0
114. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 6 18 6 0 0 0 0 0 7 0 0 0 18 0
115. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 6 18 6 0 2 0 0 0 3 0 0 0 20 0
116. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 4 18 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 18 0
117. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 5 18 5 0 2 0 0 0 14 0 0 0 20 0
118. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 17 6 0 1 0 0 0 13 0 0 0 18 0
119. Michał Nowak AZS Częstochowa 4 17 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 18 0
120. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 5 17 5 0 0 0 0 0 14 0 0 0 17 0
121. Łukasz Szymański MOSM Tychy 4 17 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 17 0
122. Adam Miller UKS MOSM Bytom 4 16 4 0 2 0 0 0 4 0 0 0 18 0
123. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 4 16 4 0 1 0 0 0 8 0 0 0 17 0
124. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 5 16 5 0 0 0 0 0 7 0 0 0 16 0
125. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 5 15 5 0 1 0 0 0 6 0 0 0 16 0
126. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 14 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 14 0
127. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza 2 13 2 0 1 0 0 0 3 0 0 0 14 0
128. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 3 12 3 0 0 0 0 0 6 0 0 0 12 0
129. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 6 12 6 0 0 0 0 0 18 0 0 0 12 0
130. Piotr Adamus KKS Mickiewicz SMS Katowice I 3 12 3 0 2 0 0 0 3 0 0 0 14 0
131. Jan Bochenko MKS Wodzisław Śląski 3 12 3 0 2 0 0 0 1 0 0 0 14 0
132. Piotr Palczewski Żorska Akademia Koszykówki 3 12 3 0 2 0 0 0 3 0 0 0 14 0
133. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 12 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 12 0
134. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 5 12 5 0 2 0 0 0 3 0 0 0 14 0
135. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 4 11 4 0 2 0 0 0 2 0 0 0 13 0
136. Jan Heczko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 11 3 0 1 0 0 0 5 0 0 0 12 0
137. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 3 11 3 0 3 0 0 0 3 0 0 0 14 0
138. Szymon Pęczek MOSM Tychy 5 11 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 11 0
139. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 10 5 0 1 0 0 0 9 0 0 0 11 0
140. Jeremi Jędrzejewski MOSM Tychy 2 10 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 10 0
141. Mikołaj Smoliński KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 10 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 10 0
142. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 6 10 6 0 0 0 0 0 11 0 0 0 10 0
143. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 7 9 7 0 1 0 0 0 3 0 0 0 10 0
144. Piotr Majewski AZS Częstochowa 3 9 3 0 3 0 0 0 6 0 0 0 12 0
145. Piotr Kawczyński MKKS Rybnik 2 9 2 0 3 0 0 0 1 0 0 0 12 0
146. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 9 4 0 1 0 0 0 11 0 0 0 10 0
147. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 9 5 0 2 0 0 0 3 0 0 0 11 0
148. Kamil Łukawski MCKiS Jaworzno 3 8 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 8 0
149. Kamil Patrzylas MCKiS Jaworzno 5 8 5 0 2 0 0 0 1 0 0 0 10 0
150. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 2 8 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 9 0
151. Łukasz Januszewicz Żorska Akademia Koszykówki 2 8 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 10 0
152. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 5 7 5 0 0 0 0 0 6 0 0 0 7 0
153. Eryk Lip KS Pogoń Ruda Śląska 4 7 4 0 1 0 0 0 4 0 0 0 8 0
154. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 7 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 7 0
155. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 3 7 3 0 0 0 0 0 4 0 0 0 7 0
156. Mateusz Rodzim MCKS Czeladź 4 6 4 0 0 0 0 0 14 0 0 0 6 0
157. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 1 6 1 0 2 0 0 0 2 0 0 0 8 0
158. Bartosz Biedal KS Pogoń Ruda Śląska 2 6 2 0 0 0 0 0 5 0 0 0 6 0
159. Michał Chorążak MOSM Tychy 2 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0
160. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 5 6 5 0 1 0 0 0 3 0 0 0 7 0
161. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 6 6 6 0 0 0 0 0 18 0 0 0 6 0
162. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I 5 5 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 5 0
163. Mateusz Przęzak MCKS Czeladź 4 5 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5 0
164. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 4 5 4 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5 0
165. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 5 4 0 1 0 0 0 4 0 0 0 6 0
166. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 4 5 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 6 0
167. Jakub Baron KS Pogoń Ruda Śląska 3 5 3 0 0 0 0 0 6 0 0 0 5 0
168. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 4 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0
169. Patryk Tais MCKiS Jaworzno 6 4 6 0 0 0 0 0 3 0 0 0 4 0
170. Alan Duś Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 4 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 4 0
171. Maksymilian Przybyła Żorska Akademia Koszykówki 1 4 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 4 0
172. Kacper Kornes MCKS Czeladź 5 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
173. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0
174. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I 4 3 4 0 0 0 0 0 4 0 0 0 3 0
175. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 3 4 0 1 0 0 0 5 0 0 0 4 0
176. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 5 3 5 0 0 0 0 0 8 0 0 0 3 0
177. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 5 3 5 0 0 0 0 0 4 0 0 0 3 0
178. Kacper Margiciok MKKS Rybnik 2 2 2 0 0 0 0 0 4 0 0 0 2 0
179. Dawid Kokoszek MKKS Rybnik 1 2 1 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0
180. Krzysztof Szuliński MCKS Czeladź 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
181. Mateusz Trzcionka UKS MOSM Bytom 5 2 5 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0
182. Tomasz Pustelnik MKS Dąbrowa Górnicza 1 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 2 0
183. Tomasz Czekaj Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 1 2 1 0 0 0 0 0 4 0 0 0 2 0
184. Miłosz Gajdamowicz MOSM Tychy 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
185. Igor Dziadek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 2 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 2 0
186. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 2 3 0 0 0 0 0 5 0 0 0 2 0
187. Michał Posłuszny Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
188. Kacper Szałapa MCKiS Jaworzno 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
189. Jakub Dudek MKKS Rybnik 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
190. Kamil Sokołowski MCKS Czeladź 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
191. Kamil Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice II 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
192. Ignacy Jakacki MOSM Tychy 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
193. Jakub Jasiński MKS Wodzisław Śląski 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
194. Adrian Fojcik MKKS Rybnik 1 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
195. Kacper Szwenk MCKS Czeladź 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
196. Mateusz Kempski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 1 0 1 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0
197. Kamil Bubel MCKS Czeladź 4 0 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
198. Bartosz Karpowicz MKKS Rybnik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
199. Filip Łysak AZS Częstochowa 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
200. Paweł Pawłowski MOSM Tychy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
201. Wiktor Iskra AZS Częstochowa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL