Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Kamil Krajewski MOSM Tychy 16 417 26.06
2. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 18 375 20.83
3. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 317 21.13
4. Adam Kuśka MKKS Rybnik 15 315 21.00
5. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 16 303 18.94
6. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 16 300 18.75
7. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 13 295 22.69
8. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 294 18.38
9. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 15 270 18.00
10. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 261 15.35
11. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 10 257 25.70
12. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 16 249 15.56
13. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 17 246 14.47
14. Artur Ziaja MOSM Tychy 17 244 14.35
15. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 240 15.00
16. Jakub Sikora MKKS Rybnik 14 234 16.71
17. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 16 234 14.63
18. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 15 223 14.87
19. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 18 220 12.22
20. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 17 219 12.88
21. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 218 15.57
22. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 16 215 12.65
23. Jakub Łącki MOSM Tychy 15 214 14.27
24. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 11 210 19.09
25. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 16 206 12.12
26. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 206 13.73
27. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 193 12.87
28. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 18 181 10.06
29. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 17 178 10.47
30. Adam Michalak AZS Częstochowa 14 176 12.57
31. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 15 174 11.60
32. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 10 173 17.30
33. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 173 11.53
34. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 15 170 11.33
35. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 14 167 11.93
36. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 15 166 11.07
37. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 163 10.19
38. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 160 11.43
39. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 12 159 13.25
40. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 15 155 10.33
41. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 14 154 11.00
42. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 16 144 9.00
43. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 14 143 10.21
44. Damian Urbański MCKS Czeladź 12 143 11.92
45. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 16 142 8.88
46. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 14 140 10.00
47. Andrzej Domański AZS Częstochowa 16 137 8.56
48. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 17 136 8.00
49. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 15 131 8.73
50. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 16 126 7.88
51. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 15 126 8.40
52. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 15 125 8.33
53. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 16 122 7.63
54. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 14 119 8.50
55. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 18 118 6.56
56. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 118 7.38
57. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 116 14.50
58. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 16 114 7.13
59. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 14 114 8.14
60. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 13 113 8.69
61. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 16 113 7.06
62. Kacper Majewski MKKS Rybnik 12 112 9.33
63. Daniel Chybowski AZS Częstochowa 8 111 13.88
64. Adam Miller UKS MOSM Bytom 15 110 7.33
65. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 12 109 9.08
66. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 108 7.20
67. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 13 108 8.31
68. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 15 107 7.13
69. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 14 107 7.64
70. Mateusz Karwat MOSM Tychy 15 107 7.13
71. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 14 106 7.57
72. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 104 6.93
73. Karol Mika MCKiS Jaworzno 15 104 6.93
74. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 104 6.93
75. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 18 102 5.67
76. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 14 102 7.29
77. Maciej Gidek MCKS Czeladź 10 99 9.90
78. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 14 99 7.07
79. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 97 8.08
80. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 96 6.86
81. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 18 93 5.17
82. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 12 90 7.50
83. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 16 87 5.44
84. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 15 85 5.31
85. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 14 85 6.07
86. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 14 83 5.93
87. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 13 80 6.15
88. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 17 80 4.71
89. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 13 79 6.08
90. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 75 5.77
91. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 14 74 5.29
92. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 14 73 5.21
93. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 12 72 6.00
94. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 16 71 4.44
95. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 16 70 4.38
96. Mateusz Kempski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 11 70 6.36
97. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 13 68 5.23
98. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 14 67 4.79
99. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 18 67 3.72
100. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 67 6.70
101. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 16 66 4.13
102. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 15 64 4.27
103. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 12 63 5.25
104. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 15 61 4.07
105. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 60 4.00
106. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 11 59 5.36
107. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 12 58 4.83
108. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 14 54 3.86
109. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 53 3.53
110. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 15 49 3.27
111. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 47 3.62
112. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 44 3.14
113. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 12 44 3.67
114. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 44 4.00
115. Szymon Pęczek MOSM Tychy 13 43 3.31
116. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 13 41 3.15
117. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 14 40 2.86
118. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 14 40 2.86
119. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 13 39 3.00
120. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 37 3.08
121. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 13 35 2.69
122. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 15 35 2.33
123. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 14 34 2.43
124. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 9 34 3.78
125. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 33 2.54
126. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 12 33 2.75
127. Łukasz Szymański MOSM Tychy 10 33 3.30
128. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 9 29 3.22
129. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 16 29 1.81
130. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 12 28 2.33
131. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 13 28 2.15
132. Michał Nowak AZS Częstochowa 11 26 2.36
133. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 11 26 2.36
134. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 9 25 2.78
135. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 8 24 3.00
136. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 23 2.09
137. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 11 21 1.91
138. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 20 1.54
139. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 8 20 2.50
140. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 9 18 2.00
141. Kacper Kornes MCKS Czeladź 13 16 1.23
142. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 11 16 1.45
143. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 9 16 1.78
144. Igor Lewandowski MKKS Rybnik 8 16 2.00
145. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 10 14 1.40
146. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 12 1.33
147. Jakub Baron KS Pogoń Ruda Śląska 11 12 1.09
148. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 11 1.38
149. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 12 10 0.83
150. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 8 7 0.88
151. Kamil Bubel MCKS Czeladź 12 0 0.00
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL