Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz Obraz Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Czas gry suma Czas gry śr.
1. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 3 0.00
2. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 6 0.00
3. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 3 0.00
4. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 0.00
5. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
6. Kamil Patrzylas MCKiS Jaworzno 4 0.00
7. Mateusz Karwat MOSM Tychy 6 0.00
8. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 0.00
9. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00
10. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 4 0.00
11. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
12. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
13. Mateusz Przęzak MCKS Czeladź 3 0.00
14. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 6 0.00
15. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
16. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 6 0.00
17. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
18. Patryk Tais MCKiS Jaworzno 5 0.00
19. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00
20. Kamil Łukawski MCKiS Jaworzno 3 0.00
21. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 2 0.00
22. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
23. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 4 0.00
24. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
25. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 4 0.00
26. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
27. Łukasz Szymański MOSM Tychy 4 0.00
28. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 0.00
29. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
30. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
31. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00
32. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 6 0.00
33. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
34. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 0.00
35. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
36. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
37. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 3 0.00
38. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
39. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
40. Artur Ziaja MOSM Tychy 6 0.00
41. Mikołaj Smoliński KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 0.00
42. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 4 0.00
43. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
44. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 5 0.00
45. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
46. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
47. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
48. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 4 0.00
49. Kamil Szwadowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
50. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 4 0.00
51. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 3 0.00
52. Piotr Majewski AZS Częstochowa 3 0.00
53. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 5 0.00
54. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
55. Damian Urbański MCKS Czeladź 4 0.00
56. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 5 0.00
57. Andrzej Domański AZS Częstochowa 6 0.00
58. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 5 0.00
59. Jan Bochenko MKS Wodzisław Śląski 3 0.00
60. Tymoteusz Jarosz MOSM Tychy 5 0.00
61. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 0.00
62. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00
63. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
64. Jakub Sikora MKKS Rybnik 4 0.00
65. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
66. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
67. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
68. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
69. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
70. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 3 0.00
71. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 3 0.00
72. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00
73. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 5 0.00
74. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 5 0.00
75. Jan Heczko DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00
76. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
77. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 5 0.00
78. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 6 0.00
79. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 5 0.00
80. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
81. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 0.00
82. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
83. Kacper Szałapa MCKiS Jaworzno 3 0.00
84. Mateusz Rodzim MCKS Czeladź 3 0.00
85. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I 5 0.00
86. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
87. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
88. Igor Dziadek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00
89. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 4 0.00
90. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
91. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
92. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00
93. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 4 0.00
94. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
95. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 5 0.00
96. Kacper Kornes MCKS Czeladź 4 0.00
97. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 6 0.00
98. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 6 0.00
99. Kacper Majewski MKKS Rybnik 5 0.00
100. Szymon Pęczek MOSM Tychy 5 0.00
101. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 0.00
102. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00
103. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 0.00
104. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
105. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
106. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
107. Piotr Adamus KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 3 0.00
108. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
109. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 6 0.00
110. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 6 0.00
111. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 5 0.00
112. Karol Mika MCKiS Jaworzno 5 0.00
113. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 4 0.00
114. Adam Miller UKS MOSM Bytom 3 0.00
115. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 6 0.00
116. Maciej Gidek MCKS Czeladź 4 0.00
117. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
118. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 4 0.00
119. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 6 0.00
120. Alan Duś Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 3 0.00
121. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
122. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
123. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
124. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
125. Adam Kuśka MKKS Rybnik 5 0.00
126. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
127. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 5 0.00
128. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
129. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
130. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00
131. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 5 0.00
132. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
133. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
134. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00
135. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 5 0.00
136. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 4 0.00
137. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 4 0.00
138. Antoni Gołębiewski DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00
139. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 5 0.00
140. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 3 0.00
141. Adam Michalak AZS Częstochowa 6 0.00
142. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
143. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 0.00
144. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 6 0.00
145. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 6 0.00
146. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 6 0.00
147. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 3 0.00
148. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 5 0.00
149. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 4 0.00
150. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 4 0.00
151. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 5 0.00
152. Kamil Żebrok DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 3 0.00
153. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00
154. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 4 0.00
155. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 6 0.00
156. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 3 0.00
157. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 5 0.00
158. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00
159. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 4 0.00
160. Mateusz Trzcionka UKS MOSM Bytom 4 0.00
161. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 5 0.00
162. Jakub Łącki MOSM Tychy 6 0.00
163. Kamil Bubel MCKS Czeladź 3 0.00
164. Michał Nowak AZS Częstochowa 4 0.00
165. Eryk Lip KS Pogoń Ruda Śląska 4 0.00
166. Kamil Krajewski MOSM Tychy 5 0.00
167. Andrzej Kiełbasa MKKS Rybnik 3 0.00
Obraz Obraz Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz Obraz Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL