Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Czas gry suma Czas gry śr.
1. Patryk Tais MCKiS Jaworzno 7 0.00
2. Kacper Majewski MKKS Rybnik 10 0.00
3. Szymon Kyrcz MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
4. Mateusz Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 8 0.00
5. Jakub Marszołek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 9 0.00
6. Jakub Pikuła Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 0.00
7. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 0.00
8. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00
9. Stanisław Heliński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 14 0.00
10. Nikodem Sarna MKKS Rybnik 7 0.00
11. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 7 0.00
12. Szymon Grządziel UKS MOSM Bytom 12 0.00
13. Klaudiusz Borowski KKS Mickiewicz SMS Katowice I 14 0.00
14. Szymon Paszek KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00
15. Michał Pałka MCKiS Jaworzno 13 0.00
16. Piotr Majewski AZS Częstochowa 6 0.00
17. Jakub Grocholski AZS Częstochowa 12 0.00
18. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00
19. Mateusz Kempski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 7 0.00
20. Tobiasz Ptak MKS Wodzisław Śląski 10 0.00
21. Paweł Haberek UKS MOSM Bytom 13 0.00
22. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 9 0.00
23. Kamil Augustynowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice I 14 0.00
24. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00
25. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 0.00
26. Igor Nazarewicz MOSM Tychy 13 0.00
27. Mateusz Białkowski MOSM Tychy 9 0.00
28. Łukasz Szymański MOSM Tychy 8 0.00
29. Łukasz Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 0.00
30. Adam Miller UKS MOSM Bytom 12 0.00
31. Jakub Bujas Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 9 0.00
32. Jan Koterwa DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00
33. Mateusz Szrobarczyk KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 0.00
34. Stanisław Szlufik AZS Częstochowa 12 0.00
35. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 0.00
36. Radosław Jędrzejek MCKS Czeladź 10 0.00
37. Mateusz Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00
38. Kacper Jarek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 12 0.00
39. Jakub Gąsiorek DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00
40. Paweł Janus KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
41. Rafał Szlachta MKS Wodzisław Śląski 10 0.00
42. Kuba Radziszewski MKS Dąbrowa Górnicza 9 0.00
43. Michał Zapert UKS MOSM Bytom 12 0.00
44. Szymon Walasik MCKiS Jaworzno 12 0.00
45. Radosław Chorab MKS Dąbrowa Górnicza 6 0.00
46. Jakub Kędzierski AZS Częstochowa 8 0.00
47. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 12 0.00
48. Maciej Kolek Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 9 0.00
49. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 6 0.00
50. Paweł Środa UKS MOSM Bytom 10 0.00
51. Miłosz Wojtanek MCKS Czeladź 10 0.00
52. Adam Michalak AZS Częstochowa 12 0.00
53. Jakub Siewniak KKS Mickiewicz SMS Katowice II 12 0.00
54. Tymoteusz Jarosz MOSM Tychy 7 0.00
55. Mateusz Taistra MCKS Czeladź 9 0.00
56. Kacper Kornes MCKS Czeladź 9 0.00
57. Karol Dudek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 12 0.00
58. Kacper Wcisło MKS Dąbrowa Górnicza 12 0.00
59. Filip Stachura KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 12 0.00
60. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 0.00
61. Kamil Skrzypczak Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 0.00
62. Maciej Łatka Żorska Akademia Koszykówki 12 0.00
63. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 0.00
64. Łukasz Polakowski MOSM Tychy 14 0.00
65. Jacek Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 0.00
66. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
67. Krzysztof Ligęza AZS Częstochowa 11 0.00
68. Dominik Cechmajster DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 0.00
69. Michał Nowak AZS Częstochowa 8 0.00
70. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 10 0.00
71. Dominik Skibiński MCKS Czeladź 8 0.00
72. Michał Paluch KKS Mickiewicz SMS Katowice I 11 0.00
73. Kacper Roter KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 11 0.00
74. Jakub Baron KS Pogoń Ruda Śląska 8 0.00
75. Jakub Pietrzak Żorska Akademia Koszykówki 10 0.00
76. Piotr Marcol DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 9 0.00
77. Patryk Molenda MKS Dąbrowa Górnicza 11 0.00
78. Dawid Rasztabiga MKS Dąbrowa Górnicza 12 0.00
79. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00
80. Wojciech Szostak AZS Częstochowa 10 0.00
81. Paweł Białas UKS MOSM Bytom 11 0.00
82. Jakub Jankowski Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 0.00
83. Szymon Jabłoński KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
84. Filip Wadowski UKS MOSM Bytom 13 0.00
85. Patryk Kociuga Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 12 0.00
86. Marcin Kleszcz DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 13 0.00
87. Maksymilian Porada MCKiS Jaworzno 11 0.00
88. Karol Jagoda UKS MOSM Bytom 14 0.00
89. Michał Borkenhagen AZS Częstochowa 12 0.00
90. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 0.00
91. Szymon Pęczek MOSM Tychy 10 0.00
92. Mateusz Głąb KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 0.00
93. Nikodem Jeglorz KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00
94. Bartosz Cierniecki MCKiS Jaworzno 13 0.00
95. Jakub Sikora MKKS Rybnik 11 0.00
96. Jakub Grabski MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
97. Filip Sieradzki Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 12 0.00
98. Grzegorz Płonka MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
99. Mateusz Maziarz MKS Dąbrowa Górnicza 10 0.00
100. Jakub Rektor Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 7 0.00
101. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 11 0.00
102. Karol Mika MCKiS Jaworzno 12 0.00
103. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 10 0.00
104. Krzysztof Kubina MKKS Rybnik 12 0.00
105. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 12 0.00
106. Mateusz Kuc MKS Dąbrowa Górnicza 10 0.00
107. Paweł Christ KKS Mickiewicz SMS Katowice I 14 0.00
108. Maciej Gidek MCKS Czeladź 6 0.00
109. Tomasz Krzymiński KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 13 0.00
110. Korneliusz Świtała UKS MOSM Bytom 9 0.00
111. Alan Duś Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00
112. Kacper Kowalczyk-Kudziarz MKKS Rybnik 6 0.00
113. Kamil Bubel MCKS Czeladź 9 0.00
114. Jakub Dulniawka Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 9 0.00
115. Alan Szafer Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 9 0.00
116. Wojciech Lewicki MKS Dąbrowa Górnicza 11 0.00
117. FILIP JABLOŃSKI KKS Mickiewicz SMS Katowice II 11 0.00
118. Łukasz Rotyński KS Pogoń Ruda Śląska 13 0.00
119. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 14 0.00
120. Tomasz Kądzioła MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
121. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 0.00
122. Mateusz Karwat MOSM Tychy 12 0.00
123. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 0.00
124. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz SMS Katowice I, KKS Mickiewicz SMS Katowice II 12 0.00
125. Maciej Garwol Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 12 0.00
126. Jarosław Wesołowski UKS MOSM Bytom 13 0.00
127. Konrad Gatnarczyk MKKS Rybnik 12 0.00
128. Maciej Szlapa KKS Mickiewicz SMS Katowice II 11 0.00
129. Adam Kukla DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 12 0.00
130. Andrzej Domański AZS Częstochowa 12 0.00
131. Alan Jatczyk MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
132. Artur Ziaja MOSM Tychy 14 0.00
133. Dawid Nocoń KS Pogoń Ruda Śląska 12 0.00
134. Sebastian Pieczara MCKiS Jaworzno 12 0.00
135. Michał Koczur MKS Dąbrowa Górnicza 9 0.00
136. Maciej Jędrzejczyk MCKS Czeladź 8 0.00
137. Mateusz Żebrok Żorska Akademia Koszykówki 12 0.00
138. Robert Szlachta MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
139. Konrad Belicki MKS Dąbrowa Górnicza 10 0.00
140. Remigiusz Kaczor MKS Wodzisław Śląski 12 0.00
141. Kacper Wójtowicz KKS Mickiewicz SMS Katowice II 10 0.00
142. Mateusz Markiewicz MCKiS Jaworzno 14 0.00
143. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 11 0.00
144. Piotr Hałęza MCKS Czeladź 11 0.00
145. Denis Dancewicz Międzyszkolny Klub Sportowy Smyk Prudnik 11 0.00
146. Kamil Wojas DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 8 0.00
147. Jakub Łącki MOSM Tychy 14 0.00
148. Patryk Sobik DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 11 0.00
149. Jakub Wasilewski AZS Częstochowa 12 0.00
150. Marcel Kłosowski MKS Dąbrowa Górnicza 9 0.00
151. Damian Urbański MCKS Czeladź 9 0.00
152. Kamil Krajewski MOSM Tychy 13 0.00
153. Kamil Kłoszewski KKS Mickiewicz SMS Katowice II 12 0.00
154. Kacper Wasilewski AZS Częstochowa 12 0.00
155. Adam Kuśka MKKS Rybnik 12 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL