Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Szymon Rynkiewicz KS MUSTAF BLACHOWNIA 14 293 20.93
2. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 16 322 20.13
3. Wojciech Kotlewski KS Start Meble Dobrodzień 16 310 19.38
4. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 14 268 19.14
5. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 16 302 18.88
6. Adam Kuśka MKKS Rybnik 14 251 17.93
7. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 12 215 17.92
8. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 16 285 17.81
9. Rafał Królikowski MKKS Rybnik 8 139 17.38
10. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 15 250 16.67
11. Jonatan Najman MCKS Czeladź 11 183 16.64
12. Łukasz Piwowarczyk KŚ AZS Gliwice 10 164 16.40
13. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 11 173 15.73
14. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 17 267 15.71
15. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 231 15.40
16. Dawid Raszewski KS MUSTAF BLACHOWNIA 15 214 14.27
17. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 16 226 14.13
18. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice I 16 223 13.94
19. Jakub Chorążak KS MUSTAF BLACHOWNIA 12 165 13.75
20. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 10 136 13.60
21. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 17 223 13.12
22. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 15 195 13.00
23. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 13 155 11.92
24. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 13 154 11.85
25. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 17 201 11.82
26. Artur Donerstag KŚ AZS Katowice I 11 129 11.73
27. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 17 198 11.65
28. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 15 174 11.60
29. Krzysztof Kuzio MKS Strzelce Opolskie 17 195 11.47
30. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 13 149 11.46
31. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 16 181 11.31
32. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 13 141 10.85
33. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 16 171 10.69
34. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 16 162 10.13
35. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 12 120 10.00
36. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 11 110 10.00
37. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 16 156 9.75
38. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 16 152 9.50
39. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 17 161 9.47
40. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 122 9.38
41. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II 10 92 9.20
42. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 13 119 9.15
43. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 16 146 9.13
44. Tomasz Krzymiński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 16 141 8.81
45. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 13 114 8.77
46. Michał Kuboszek KS MUSTAF BLACHOWNIA 9 78 8.67
47. Błażej Sładek MKKS Rybnik 11 95 8.64
48. Kacper Bielecki KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 8 69 8.63
49. Mateusz Łukaszczykiewicz KŚ AZS Gliwice 15 129 8.60
50. Mateusz Kowalski KS MUSTAF BLACHOWNIA 16 137 8.56
51. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 16 136 8.50
52. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 13 106 8.15
53. Paweł Gałka KS MUSTAF BLACHOWNIA 12 97 8.08
54. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 120 8.00
55. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 9 71 7.89
56. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 17 133 7.82
57. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 14 109 7.79
58. Jakub Sikora MKKS Rybnik 13 101 7.77
59. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 12 93 7.75
60. Szymon Rosół MCKS Czeladź 14 108 7.71
61. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 13 99 7.62
62. Andrzej Mazur KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 15 109 7.27
63. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 15 109 7.27
64. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 14 99 7.07
65. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 14 98 7.00
66. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 16 111 6.94
67. Radosław Tomzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 16 111 6.94
68. Djamel Benlazereg MCKS Czeladź 9 61 6.78
69. Michał Podulka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 13 86 6.62
70. Michał Paluch KŚ AZS Katowice II 13 86 6.62
71. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 16 105 6.56
72. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 13 85 6.54
73. Dawid Gambusz KKS Tarnowskie Góry 15 98 6.53
74. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 9 58 6.44
75. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 17 108 6.35
76. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 12 76 6.33
77. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II 13 82 6.31
78. Bartosz Matysiak KŚ AZS Gliwice 14 88 6.29
79. Patryk Kacperak MKS Strzelce Opolskie 9 55 6.11
80. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 73 6.08
81. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 14 83 5.93
82. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 9 53 5.89
83. Patryk Gawroński KS MUSTAF BLACHOWNIA 9 52 5.78
84. Klaudiusz Borowski KŚ AZS Katowice II 15 86 5.73
85. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 16 90 5.63
86. Kacper Majewski MKKS Rybnik 11 60 5.45
87. Miłosz Otrzonsek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 9 49 5.44
88. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 16 86 5.38
89. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 16 84 5.25
90. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 14 70 5.00
91. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 15 75 5.00
92. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 15 74 4.93
93. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 11 54 4.91
94. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 17 80 4.71
95. Szymon Wojtyczka MCKS Czeladź 10 47 4.70
96. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 13 59 4.54
97. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 17 68 4.00
98. Kacper Jarek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 12 48 4.00
99. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 14 55 3.93
100. Kamil Augustynowicz KŚ AZS Katowice II 13 50 3.85
101. Adrian Chrószcz KŚ AZS Gliwice 12 46 3.83
102. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 11 40 3.64
103. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 12 43 3.58
104. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 14 45 3.21
105. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 15 51 3.19
106. Karol Dudek KŚ AZS Katowice II 14 40 2.86
107. Kacper Roter KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 12 33 2.75
108. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 13 35 2.69
109. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 12 32 2.67
110. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 12 31 2.58
111. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 12 31 2.58
112. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 16 41 2.56
113. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 15 37 2.47
114. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 13 32 2.46
115. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 9 22 2.44
116. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 16 36 2.25
117. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 12 27 2.25
118. Daniel Cembrzyński MCKS Czeladź 8 18 2.25
119. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 14 28 2.00
120. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 12 24 2.00
121. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 10 16 1.60
122. Daniel Włudzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 15 22 1.47
123. Mateusz Ordon KS MUSTAF BLACHOWNIA 8 11 1.38
124. Marek Nowak KS Start Meble Dobrodzień 15 20 1.33
125. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 8 8 1.00
126. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 12 9 0.75
127. Mateusz Keler MCKS Czeladź 8 6 0.75
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL