Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Grzegorz Nowak Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00 0.00 0.00
2. Wojciech Kuśmierz KŚ AZS Gliwice 4 0.00 0.00 0.00
3. Łukasz Bąk KS Start Meble Dobrodzień 3 0.00 0.00 0.00
4. Vahe Muradyan KS MUSTAF BLACHOWNIA 5 0.00 0.00 0.00
5. Bartosz Kowalczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 0.00 0.00 0.00
6. Rafał Palacz KŚ AZS Katowice I 7 0.00 0.00 0.00
7. Marek Nowak KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00 0.00 0.00
8. Miłosz Żebrowski Żorska Akademia Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
9. Jakub Wania KŚ AZS Gliwice 7 0.00 0.00 0.00
10. Adrian Chrószcz KŚ AZS Gliwice 5 0.00 0.00 0.00
11. Radosław Tomzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 7 0.00 0.00 0.00
12. Piotr Kutek MKS Strzelce Opolskie 7 0.00 0.00 0.00
13. Dawid Gambusz KKS Tarnowskie Góry 7 0.00 0.00 0.00
14. Paweł Grabowski MKKS Rybnik 6 0.00 0.00 0.00
15. Maciej Kosiorowski MKKS Rybnik 7 0.00 0.00 0.00
16. Mateusz Ordon KS MUSTAF BLACHOWNIA 4 0.00 0.00 0.00
17. Cyprian Błaszczyk KKS Tarnowskie Góry 7 0.00 0.00 0.00
18. Filip Stachura KŚ AZS Katowice II 4 0.00 0.00 0.00
19. Łukasz Kłaczek KŚ AZS Katowice II 7 0.00 0.00 0.00
20. Zbigniew Szczepaniak Ofensywa Racibórz 4 0.00 0.00 0.00
21. Stanisław Heliński KŚ AZS Katowice II 7 0.00 0.00 0.00
22. Filip Kobek KKS Tarnowskie Góry 7 0.00 0.00 0.00
23. Piotr Golc Żorska Akademia Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
24. Szymon Rosół MCKS Czeladź 6 0.00 0.00 0.00
25. Daniel Atłachowicz Ofensywa Racibórz 5 0.00 0.00 0.00
26. Tomasz Krzymiński KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 7 0.00 0.00 0.00
27. Mateusz Keler MCKS Czeladź 4 0.00 0.00 0.00
28. Patryk Kacperak MKS Strzelce Opolskie 6 0.00 0.00 0.00
29. Iwo Rybiński Żorska Akademia Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
30. Dawid Raszewski KS MUSTAF BLACHOWNIA 7 0.00 0.00 0.00
31. Rafał Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00 0.00 0.00
32. Sebastian Michalczuk Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
33. Marek Grzegorzewski KŚ AZS Gliwice 4 0.00 0.00 0.00
34. Jacek Ciężki Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 4 0.00 0.00 0.00
35. Michał Podulka Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00 0.00 0.00
36. Mariusz Rybka KS Start Meble Dobrodzień 6 0.00 0.00 0.00
37. Wojciech Kotlewski KS Start Meble Dobrodzień 6 0.00 0.00 0.00
38. Alan Szafer MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0.00 0.00
39. Michał Cieślak KS Start Meble Dobrodzień 6 0.00 0.00 0.00
40. Szymon Kusyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00 0.00 0.00
41. Szymon Kukuczka KŚ AZS Katowice I 7 0.00 0.00 0.00
42. Jakub Stróżczyk KŚ AZS Katowice I 7 0.00 0.00 0.00
43. Michał Chudzik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 5 0.00 0.00 0.00
44. Mariusz Kwasek KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00 0.00 0.00
45. Patryk Szklarz Ofensywa Racibórz 7 0.00 0.00 0.00
46. Tomasz Gołuchowski KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0.00 0.00
47. Mikołaj Musiał MCKS Czeladź 7 0.00 0.00 0.00
48. Marek Szalc Ofensywa Racibórz 6 0.00 0.00 0.00
49. Bartosz Klimek Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
50. Oskar Szkurłat Ofensywa Racibórz 7 0.00 0.00 0.00
51. Szymon Tobiasz Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 0.00 0.00 0.00
52. Jakub Chorążak KS MUSTAF BLACHOWNIA 4 0.00 0.00 0.00
53. Dominik Wieczorek MKS Strzelce Opolskie 7 0.00 0.00 0.00
54. Dawid Cieślik MKKS Rybnik 4 0.00 0.00 0.00
55. Paweł Barski Ofensywa Racibórz 6 0.00 0.00 0.00
56. Szymon Wąsik Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 0.00 0.00 0.00
57. Paweł Gałka KS MUSTAF BLACHOWNIA 6 0.00 0.00 0.00
58. Jakub Maroń KŚ AZS Katowice I 7 0.00 0.00 0.00
59. Kacper Majewski MKKS Rybnik 5 0.00 0.00 0.00
60. Daniel Makowski KŚ AZS Katowice I 7 0.00 0.00 0.00
61. Artur Donerstag KŚ AZS Katowice I 7 0.00 0.00 0.00
62. Łukasz Czompelik KKS Tarnowskie Góry 6 0.00 0.00 0.00
63. Michał Paluch KŚ AZS Katowice II 6 0.00 0.00 0.00
64. Damian Półtorak Ofensywa Racibórz 6 0.00 0.00 0.00
65. Marek Bienioszek Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
66. Paweł Sitek Żorska Akademia Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
67. Michał Spinczyk Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 0.00 0.00 0.00
68. Wojciech Smoliński MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
69. Jakub Skowroński Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 7 0.00 0.00 0.00
70. Szymon Stolarski KKS Tarnowskie Góry 7 0.00 0.00 0.00
71. Jarosław Krawiec MCKS Czeladź 7 0.00 0.00 0.00
72. Adam Wilkin KKS Tarnowskie Góry 7 0.00 0.00 0.00
73. Jakub Sikora MKKS Rybnik 4 0.00 0.00 0.00
74. Jakub Nowak KŚ AZS Katowice I 7 0.00 0.00 0.00
75. Paweł Makuła Żorska Akademia Koszykówki 5 0.00 0.00 0.00
76. Daniel Cembrzyński MCKS Czeladź 5 0.00 0.00 0.00
77. Damian Krawczyk MCKS Czeladź 6 0.00 0.00 0.00
78. Wiktor Kaniewski KŚ AZS Gliwice 7 0.00 0.00 0.00
79. Kacper Roter KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 6 0.00 0.00 0.00
80. Łukasz Zarzycki MCKS Czeladź 5 0.00 0.00 0.00
81. Daniel Włudzik KS MUSTAF BLACHOWNIA 7 0.00 0.00 0.00
82. Krzysztof Kuzio MKS Strzelce Opolskie 7 0.00 0.00 0.00
83. Jonatan Najman MCKS Czeladź 4 0.00 0.00 0.00
84. Karol Dudek KŚ AZS Katowice II 6 0.00 0.00 0.00
85. Paweł Christ KŚ AZS Katowice II 7 0.00 0.00 0.00
86. Maciej Brudziana Ofensywa Racibórz 7 0.00 0.00 0.00
87. Patryk Gawroński KS MUSTAF BLACHOWNIA 5 0.00 0.00 0.00
88. Bartłomiej Szady Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
89. Kacper Czubak Żorska Akademia Koszykówki 7 0.00 0.00 0.00
90. Michał Kuboszek KS MUSTAF BLACHOWNIA 4 0.00 0.00 0.00
91. Szymon Podgórski KKS Tarnowskie Góry 7 0.00 0.00 0.00
92. Michał Czekaj KS Start Meble Dobrodzień 6 0.00 0.00 0.00
93. Adrian Płaczek KS Start Meble Dobrodzień 6 0.00 0.00 0.00
94. Adam Kuśka MKKS Rybnik 6 0.00 0.00 0.00
95. Mateusz Kowalski KS MUSTAF BLACHOWNIA 7 0.00 0.00 0.00
96. Kamil Janko Ofensywa Racibórz 7 0.00 0.00 0.00
97. Mateusz Łukaszczykiewicz KŚ AZS Gliwice 7 0.00 0.00 0.00
98. Mateusz Pomaranik KŚ AZS Gliwice 5 0.00 0.00 0.00
99. Kacper Jarek KŚ AZS Katowice II, KŚ AZS Katowice I 7 0.00 0.00 0.00
100. Błażej Sładek MKKS Rybnik 4 0.00 0.00 0.00
101. Bartosz Matysiak KŚ AZS Gliwice 4 0.00 0.00 0.00
102. Kamil Augustynowicz KŚ AZS Katowice II 6 0.00 0.00 0.00
103. Szymon Rynkiewicz KS MUSTAF BLACHOWNIA 7 0.00 0.00 0.00
104. Miłosz Otrzonsek KŚ AZS Katowice I 5 0.00 0.00 0.00
105. Adam Zwierzyna Ofensywa Racibórz 7 0.00 0.00 0.00
106. Piotr Górnik KS Start Meble Dobrodzień 5 0.00 0.00 0.00
107. Kacper Wojciechowski Żorska Akademia Koszykówki 6 0.00 0.00 0.00
108. Michał Cieśla KS Start Meble Dobrodzień 6 0.00 0.00 0.00
109. Kacper Walkowski Żorska Akademia Koszykówki 4 0.00 0.00 0.00
110. Roman Jędrzejczak Ofensywa Racibórz 7 0.00 0.00 0.00
111. Patryk Polis KŚ AZS Katowice I 4 0.00 0.00 0.00
112. Klaudiusz Borowski KŚ AZS Katowice II 7 0.00 0.00 0.00
113. Andrzej Mazur KŚ AZS Katowice I 7 0.00 0.00 0.00
114. Dominik Desczyk KS Start Meble Dobrodzień 6 0.00 0.00 0.00
115. Michał Nikiel KKS Tarnowskie Góry 5 0.00 0.00 0.00
116. Jakub Twaróg MKKS Rybnik 4 0.00 0.00 0.00
117. Adam Dziedzic MCKS Czeladź 6 0.00 0.00 0.00
118. Mateusz Poloczek Międzyszkolny Klub Sportowy Zabrze 6 0.00 0.00 0.00
119. Wojciech Binda MKS Strzelce Opolskie 4 0.00 0.00 0.00
120. Mariusz Brachaczek MKS Strzelce Opolskie 6 0.00 0.00 0.00
121. Wojciech Wąsowicz KŚ AZS Gliwice 5 0.00 0.00 0.00
122. Artur Sapiński KKS Tarnowskie Góry 7 0.00 0.00 0.00
123. Andrzej Nadybski MKS Strzelce Opolskie 5 0.00 0.00 0.00
124. Jakub Złotoś KŚ AZS Gliwice 5 0.00 0.00 0.00
125. Mateusz Rakszawa MKKS Rybnik 7 0.00 0.00 0.00
126. Mateusz Koch KŚ AZS Katowice I 5 0.00 0.00 0.00
127. Przemysław Bednarek Ofensywa Racibórz 7 0.00 0.00 0.00
128. Michał Jasiówka MCKS Czeladź 7 0.00 0.00 0.00
129. Łukasz Wojaczek MKKS Rybnik 5 0.00 0.00 0.00
130. Tomasz Bartczak MKS Strzelce Opolskie 7 0.00 0.00 0.00
131. Grzegorz Rosiński MCKS Czeladź 5 0.00 0.00 0.00
132. Sebastian Dukland KŚ AZS Gliwice 7 0.00 0.00 0.00
133. Kamil Kołodziejczak KKS Tarnowskie Góry 7 0.00 0.00 0.00

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL